Menu Forum

Svatba v prosinci 2013

25. bře 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
weweee
Registrovala se 13. března 2013 na beremese.cz. Přidala 20 příspěvků. Region Liberec.
fotoportrét
fotoportrét
weweee
Registrovala se 13. března 2013 na beremese.cz. Přidala 20 příspěvků. Region Liberec.
 Zdravím emoticon Najde se tu někdo, kdo taky plánuje svatbu ke konci letošního roku? Co vše už máte zařízené? Jak to máte s přípravami?
25. bře 2013 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
weweee
fotoportrét
fotoportrét
weweee
 Začnu u sebe: Máme předběžně termín svatby, prakticky dohodnuté místo a musíme jen vše oznámit na matrice, to plánujeme buď do konce tohoto nebo příštího týdne. Jinak zatím nemáme zařízeno nic dalšího, pořád si říkám, že "času dost" emoticon vlastně ještě jedna věc, budoucí švagr je cukrář, tak dort a nějaké zákusky nemusíme vůbec řešit emoticon
25. bře 2013 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
25. bře 2013 ve 22:17 • vevan
fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

Foto a video - Region Praha
47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 2 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

Foto a video - Region Praha
47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 2 týdny)

@vevan Ano, svědek může být Váš plnoletý syn emoticon
25. bře 2013 ve 22:32  •  www.vladkahollova.cz/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aljirov
7
Registrovala se 5. ledna 2013 na beremese.cz. Přidala 46 příspěvků. Má 8 přátel. Region Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
aljirov
7
Registrovala se 5. ledna 2013 na beremese.cz. Přidala 46 příspěvků. Má 8 přátel. Region Olomouc.
 Ahoj, taky jsem řešila koho za svědka, ale protože mám 3 dospělé děti 32,31 a 24 a všechny mít nemůžu, tak to řeším bráchou emoticon .
Za svědka může jít kdokoli komu je víc než 18 let.
25. bře 2013 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
25. bře 2013 ve 22:45 • vevan
fotoportrét
fotoportrét
aljirov
7
fotoportrét
fotoportrét
aljirov
7
 jjo to bude super, mě jdou za družičky 2 vnučky a 4 vnuci za družičáky - bude veselo.
25. bře 2013 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí