Svatba v Plzni nebo okolí v roce 2012. Poradíme si?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, s přítelem plánujeme svatbu na příští rok. A já už pomalu začínám pokukovat po různých dodavatelích, aby vše bylo co nejlepší. Určitě by bylo super, kdyby každá z nás přidala příspěvky s nějakými dobrými nápady a zároveň bychom si tak mohly navzájem poradit. Za každou radu budu jen a jen ráda. ;-)
Odpovědět
No zálohu přece platíš hned jak uděláš rezervaci na určitý termín. Tak je to myslím u všeho.
Odpovědět
děvčata,pokud někdo uvažujete o svatbě na zámku Manětín... tak 26.11. jsou tam pro snoubence prohlídky. vše je podrobně napsáno na jejich internetových stránkách.
Odpovědět
Profilova fotka
Co nového, holky? U nás jsme se zatím nikam nepohli. Zatím jsem to plánování tak nějak nechala. Ono se to časem vyvrbí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčata :) tak mi budeme mit svatbu 04.08.12 :) zatím máme rezervovanou restauraci Gondola a obřad bude v Meditační zahrdě. A sem tam se koukam i na šaty :) Budeme mít gruzínsko-českou svatbu :) tak snad to všecko dobře dopadne :)
Odpovědět
Ahoj holky, tak dnes jsme byli zarezervovat termín...náš den D bude 1.9.2012 :-) Jinak zatím nic jiného zamluveného nemáme, pořád se porozhlížíme po tom, co by se nám líbilo a co by bylo nejlepší. Máte už vymyšleného nějakého fotografa???
Odpovědět
@ekulie ahoj,my to máme 1.9. a hostinu taky v Gondole :-)
Odpovědět
Ahoj holky, já budu mít svatbu 4.8.2012 obřad i hostinu v Kalikovským mlýně. Ten altán na zahradě u řeky mě úplně okouzlil a zamlouvali jsme to tam už v srpnu. Jinak u Matasů jsem byla na jedné svatbě a bylo to tam moc pěkné! Kapelu mamáme plzenský expres. A prstýnky mam vyhlídlé z jednoho krámku ve Stehlíkově ulici z titanu : http://www tečka e-prsteny tečka cz/.
Odpovědět
Ahoj holky, také plánujeme svatbu v srpnu, ale koukám, že všechny už tu máte rezervovaný termín :-) My ještě ne, chtěli jsme vybrat termín až po vánocích, ale jak vidím, tak budem rádi jestli ještě něco volného seženem:-o Momentálně děláme rozpočet a zjišťuji kolik co přibližně stojí, jelikož si svatbu a vše kolem budem muset zaplatit sami a máme 2 prcky.
Odpovědět
Profilova fotka
@mysska007 My taky nemáme rezervovaný termín. Pořád čekáme, jak to bude s případným těhotenstvím ;-) ;-) Chtěli jsme 21.7., ale teď jsem zjistila, že máme celozávodní dovolenou až o týden déle, tak budeme asi šoupat. A pak to určitě budeme zase měnit, protože místo nebude :( Je to blázinec :D
Odpovědět
tak co nového holky?? :-)
Odpovědět
Holky, nějaké nové nápady nebo rady?? ;-) My jsme zatím na bodu mrazu :-(
Odpovědět
@everytimes no,my byli na prohlídce zámku a byla jsem nadšená!!!! :-) už to máme i zaplacené... jinak zatím nic nezařizujeme... jinak okukuju vše možné a vymýšlím,kde a na čem by se dalo aspoň trochu ušetřit :-) a taky přemýšlím,jestli si šaty nechám ušít nebo si je půjčím....
Odpovědět
Článek se načítá
@pet21 A přišla jsi na něco na čem by se dalo ušetřit??Nám by se to taky docela šiklo ;-) Já si je půjčím, chtěla bych do salonu A&P Art a možná do toho Kaznějova, tam mají prej levné půjčovné. Nebyla ses tam podívat??
Odpovědět
@everytimes noo...zatím jsem na nic nepřišla...nechci slevovat ze svých nároků :-) ale zatím to vypadá,že ušetřím na výzdobách na auta...kamarádka má svatbu 2 měsíce před náma,tak mi pak něco půjčí nebo prodá... jinak jsem na nic zatím nepřišla :-( šaty půjdu vybírat až tak v únoru,taky jsem přemýšlela o tom Kaznějově,ta kámoška právě říkala,že tak mají šaty levný,ale některý už prý pěkně obnošený...tak nevím... obejdu toho pak víc a uvidím.... salon A&P Art má občas slevy na šaty na některých slevových portálech...půjčovali je tuším za 3600,což je rozumná cena :-) jinak pokud narazíš na něco na čem se dá ušetřit,byť jen trochu,dej určo vědět!! :-) a už víte,kde to budete mít??? :-)
Odpovědět
Ahoj, my ušetříme za výzdobu aut, nechceme svatební video ani polštářky pod prstýnky a podobné zbytečnosti. Nebudeme dávat hostům žádné dárečky, nevím proč.Svatební výzdobu uděláme z přírodních produktů sušených květin a tak , co za rok nashromáždíme . Rozhodně ale nebudu šetřit na fotografiích a na šatech. Ženichovi oblek koupíme, protože ho pak ještě může použít. Já si šaty půjčím a chci aby to byly TY ŠATY. Samozřejmě, že za ně nedám 10 tisíc ale chci aby ty fotky, které jsou pro mě velmi důležité, byly dokonalé ve všech směrech. Tedy nejen krásné fotky, ale i já. Jinak o tom Kaznějově jsem slyšela to samé, že ty šaty za moc nestojí. Dokonce jsem je viděla na jedné přehlídce a pamatuju si, že jsem se divila proč předvádí staré zažloutlé šaty. Původně jsem se tam chtěla jet podívat, ale už mám vybráno přímo v Plzni. :-)
Odpovědět
@trippa my taky žádný dárečky nebudeme řešit.... ale video chci... a fotografku už máme zamluvenou :-) a s těma šatama uvidím,jěště zatím času dost :-) snad něco vyberu... a když ne,nechám si je ušít :-)
Odpovědět
@pet21 Určitě dám vědět ;-) My to budeme mít ve Stříbře na radnici, chtěli jsme to na Kozlu, ale to je šílená cena :-| Taky půjdu zkoušet šaty až tak někdy v lednu... A nevíš o nějakém dobrém fotografovi??
Odpovědět
@trippa A v jakém salonu sis vybrala??
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak já už mám sice po svatbě, takže už mám bohužel po plánování a tak trochu vám závidím... ;-) Hrozně rychle to uteklo... Měli jsme svatbu na Štěnovickém zámku, krásné místo, žádně otravné davy lidí kolem, ovšem tento úžasný klid je vykoupený cenou. Ale i tak, moc fajn, vše bylo moc hezky zařízené :-) A pokud můžu doporučit, zajděte se mrknout na plzeňský svatební veletrh, pokud si nebudete vědět rady s prstýnkama. Těch tam měli opravdu hodně, od různých firem a mi tam od Rýdla dostali 10% slevu. A tak to měli asi všichni prodejci... I jen pro inspiraci dobré. Navíc jsem si tam hned vyhlídla popůlnoční šaty od firmy, která je těmito šaty tady na BRMS docela profláklá :-D A líčila mě paní v salonu Datura v Solní ul. v Plzni, taky můžu vřela doporučit, je moc šikovná :-)
Odpovědět
@everytimes my už máme fotografku domluvenou z Holýšova.... co jsem koukala na net,tak se mi líbily fotky třeba od Josefa Cvrčka,ale taky těm fotkám odpovídá cena :-( pokud dostanu tip na někoho šikovnýho,tak písnu :-) já teď hledám kameramana...
Odpovědět
@silverskylady Ahoj a můžu se zeptat, kolik jsi dala za líčení i se zkouškou? A jak dlouho předem ses tam byla domluvit? Byla jsi opravdu krásně nalíčená ;-)
Odpovědět
@everytimes vybrala jsem si v salonu Nikkol. Byla jsem těmi jejich šaty přímo posedlá :-) . Jsou to fakt nádherný kousky. Vyplatí se je omrknout.
Odpovědět
Jinak fotit nás bude kamarád, ale dobrý fotograf v Plzni je Černý-foto. Mě se jeho práce líbí. A skvělé kadeřnictví kde dělají i kosmetiku líčení a všechno je ve Františkánské a jmenuje se Le papillon nebo tak nějak. Je dražší, ale vyplatí se.
Odpovědět
Oprava není ve Františkánské, ale v Bezručovce :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@everytimes Děkuji za pochvalu :-) Tak já to musela zvládnout bez zkoušky, protože mnou původně zvolená kosmetička si prodloužila dovolenou a oznámila mi to týden před svatbou... Ale doporučila mi tuhle paní z Datury :-) Takže jsme líčení dali prostě "na ostro" a paní Petra to zvládla skvěle. Myslím, že mě odhadla, i když jsem jí do toho trochu kecala, protože původně mě nalíčila jemněji, ale pak to poopravila na finální verzi :-D A stálo mě to 500,- Používá tam kosmetiku MAC a i s tou jsem byla maximálně spokojená. Přestože bylo teplo, vydržela jsem celý den... No a jak je to s časem na objednání, to ti nepovím, protože mě prostě vmáčkla do mezírky, která se jí náhodou udělala. Ale asi by to chtělo trochu s předstihem. No a ještě jsem chtěla doporučit prodejnu Ornella, pánskou modu, pokud někdo shání pěkný pánský oblek. Mají tam hrozně šikovnou paní krejčovou, která upraví oblek tak, že opravdu padne i na někoho, kdo zrovna nemá konfekční velikost... Jako můj manžel... :-D :-p Jinak jsme měli problem sehnat jakýkoliv oblek, natož někoho na úpravu ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky... poradíte mi některá, z vlastních zkušeností, jak to vypadá mít svatbu v Kalikovském mlýně? Místo je to nádherné, jen se bojím té ceny, teprve jsme se zasnoubili, ale rádi bychom s přítelem stihli svatbu ještě v roce 2012 na podzim... Máte někdo rozpočet na kolik vyjde svatba - obřad, hostina i večer v Kalikovském mlýně? Poradíte nějaké jiné (levnější), přesto krásné místo v Plzni a blízkém okolí? Děkuji moc:)
Odpovědět
Ahoj, já se k vaší diskuzi přidám. Svatbu budeme mít 18.2 v Plzni na radnici. Ještě toho moc zařízenýho nemám. Poradíte mi prosím kadeřnictví a kosmetičku? Díky
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak kdybych věděla kde to nakonec budeme mít...Kozel nebo Zbiroh, ty ceny jsou tam šílený... ;-(
Odpovědět
Ahojky holky, a nemáte nějaký typ na pěkné prstýnky a svatební oznámení? Vůbec nevím, jestli svatebka v Plzni jeste nekde delaj :(
Odpovědět
Ahoj, my budeme mít svatbu 13.7.2012 a obojí v Kalikovském mlýně. Už mám zamluvené i šaty. Budu je mít z Kaznějova, měla jsem je vyhlídnuté už dlouho, tak jsem si pro ně zajela. I když už jsou nošené, tak jsou pěkné a za rozumnou cenu. Jsem s nimi spokojená :-) Prstýnky si necháváme akorát dělat, tak jsem na ně zvědavá :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?