Svatba v Plzni a okolí, 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky najde se tady nějaká nevěsta, co plánuje svatbu v příštím roce?
Odpovědět
@jannyk Teda svatba na rotundě v Plzenci by byla určitě krásná a netradiční! Úžasný výhled, soukromí...Ale je fakt, že krpál je to pořádnej :-|
Odpovědět
@versta Souhlasím, A&P art u mě taky vyhrál...
Odpovědět
Tak svatbu v Plzenci na rotundě by měla mít jedna známá, určitě to tam musí být krásné. Ale nahoru se dá přece vyjet autem nebo ne?
Odpovědět
@beruskaas Ano, z toho co jsem obešla, tak tady byl nejlepší přístup a šaty moc krásné :-) Já si teda dávám šít úplně jiné šaty než měli v salonu, ale nechtěla jsem se o zkoušení šatů v salonech ochudit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem zatím byla v A&P Art, paní prodavačka moc milá, nenutila mi nějaký příšernosti, ve kterých bych vypadala jako pytel brambor apod. Ještě jsem zvládla Lady S a super, na mě měli více šatů, které by mi seděly a zdály se takové modernější...Celkově se mi tam líbilo více, ale to je osobní dojem:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky, už to mám za pár...měsíc...no a nervozita upadá a mám pocit, že se nic neděje...prstýnky jsme si vyzvedli minulý týden, jsou nádherné, včera přišlo oznámení...tak teť už jen čekat a dolaďovat věci, které stejně budou dolaďovány cca tak týden před...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Mate nejaky typ na dobre svatebni cukrovi za vyhodnou cenu? Nejak se mi nedari nic najit. Diky za vase rady.
Odpovědět
Profilova fotka
Evajan80 - typ máš v IP
Odpovědět
Profilova fotka
Paní je z Letkova a prý má dobré cukroví, my budeme péct doma, takže služky paní nevyužiji, takže osobní zkušenost s její prací nemám.
Odpovědět
Profilova fotka
katykejt - diky moc. Preji pevne nervy pri finalizovani priprav :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Dneska mi odrekla zamluvena kapela. Nemate nahodou nektera reference na nejakou dobrou kapelu?
Odpovědět
@evajan80 Zkus napsat na , měli jsme je mít my a moc se mi líbí, ale máme maličkou svatbu, tak se kapela nevyplatí ani na ni není .:-)
Odpovědět
Článek se načítá
@evajan80 Ahoj, napíšu Ti kontakt do IP, jedná se tátu se synem, zahrají fakt všechno a berou si asi 300Kč na hodinu :)
Odpovědět
Profilova fotka
AHojdy.. Dobré zkušenosti mám s tímto fotografem: vladimirvitek - ochotný,šikovný,ateliér přímo doma, nápaditý..... tady má jen zlomek své práce Květinové studio BALHAMA také nabízí veškerý svatební servis + aranžování stolů
Odpovědět
@revival.lady Můžu poprosit o kontakt? Díky.
Odpovědět
@cherokee86 Prosím dej mi kontakt do IP taky. Děkuju.
Odpovědět
Holky, pořád nějak řeším ten náš obřad. Luftova zahrada už vypadá, že bude definitivní. Bojím se ale počasí. Co když přijde silný déšť a vítr? Nevíte o nějaké kapličce nebo podloubí, kde by se dal obřad taky zvládnout? Jde mi o to, aby se tam vešlo cca 25 lidí, bylo to trochu důstojné místo a neplatili jsme za to žádný poplatek. Budu asi muset najít alternativu pro případ špatného počasí :-(
Odpovědět
@cherokee86 mohu poprosit také o kontakt na kapelu? Děkuju
Odpovědět
Máte to tam, holky :)
Odpovědět
Profilova fotka
pls, též bych potřebovala kontakt na kapelu...dííííky
Odpovědět
Profilova fotka
@cherokee86 Diky za typ. To je opravdu lakava cena. Radeji bysme ale kapelu o 3 clenech. Tak uvidime....
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady Diky moc za hbitou odpoved. Kolik maji clenu?
Odpovědět
@revival.lady Ahoj, pošleš mi prosím taky kontakt na tu kapelu? Co hrajou, kolik jich je a kolik si účtují? Děkuju
Odpovědět
@evajan80 tisíc na osobu, ale je jich 10 ....
Odpovědět
Ahoj holky, nějak se mi ten termín blíží a pořád ještě nemám spoustu věcí. A hlavně, místo obřadu taky není 100% :-( Budu vybírat mezi Luftovou zahradou a rotundou ve Starém Plzenci. Chci mít obřad venku, ale když bude pršet, tak v zahradě se není kam schovat. Asi to nechám až na duben, kdy to bude všude trošku zelené a uvidím podle pocitu, kde se mi bude líbit víc. V nejhorším případě dáme do Luftovy zahrady vojenský stan. Teď pokukuju po dortu a květinové výzdobě. V Letkově jsou 2 paní, které dělají dorty. Tak sonduju, co která zvládne udělat a za kolik. Kolik tak dáte za dort? Co se týká kytice chci levanduli se smetanovými růžemi. Budu celou svatbu a výzdobu ladit fialkově s levandulí na stole. Kde si necháte dělat kytici? Zatím čekám na Milta, jestli budou schopni v červnu levanduli zajistit a za kolik. Kdybych to neměla tak narychlo (zásnuby byly v lednu), tak jsem si ji vypěstovala a nemusela za ni platit. Bohužel nevím o nikom, kdo by ji doma pěstoval ve větším množství. Máte jiné tipy na květinářství, které není ale moc drahé? Oběd uděláme asi v Pensionu Pohoda v Letkově, kde bydlíme, a hostinu potom u nás na zahradě. A jak jste na tom s přípravami vy?
Odpovědět
Ahojky,ja se byla ptat tento tyden u Milta na Doubravce na svatebni kvetiny na cerven. Chci udelat kytku z pivonek. Ptala jsem se tam,zda-li mi pivonkovou kytku udelaji a bylo mi receno,ze nevi,jestli budou v tu dobu na trhu v Holandsku k dostani, ze mam prijit mesic pred svatbou a tepr pak u nich kvetiny objednat a radsi mit jinou variantu kvetin,kdyby zrovna v tu dobu pivonky na trhu v Holandsku nebyly. Nahodou,nevite jeste o nejakem jinem dobrem kvetinrstvi v Plzni ci okoli,kde delaji hezke kvetiny? Abych mela vice na vyber :) Dekuji :)
Odpovědět
@blondynky Co květinářství Stará vesnice naproti malýmu Tescu? Mají to tam i cenově přijatelný, paní strašně milá... Byli i na svatebním veletrhu v Angelu spolu s Miltem a nedávají "svatební příplatek". Vím, že nechceš růže, ale ty tam mají jedny z nejlevnějších.
Odpovědět
Kde budete v Plzni pořizovat dort? Ptali jsme se té paní z Letkova, co má opravdu kráásné dorty, ale bohužel cena 2800 pro 40 lidí, třípatrový dort. Jeden kousek vychází za 70 Kč, to už mi přijde hodně, ikdyž je marcipánový. Na Mimibazaru se můžete mrknout na její tvorbu, je tam jako Radka T. (akdar), ID7757, je to fakt úžasný, ale nějak se nám to nevejde do rozpočtu, no uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, nu, my necháváme u Radky Tiché též dělat dort. Ten, co mám v albu nás u ní vyjde na 3.000,-...komunikace s ní je na jedničku a mám na ní samé dobré reference...takže už jsme s ní domluveni. Kytky budou od Milta, vím, že jsou jedni z nejlepších a cenově velmi dostupní. budu mít růže a vejdem se cca do 3.000,- a budem mít kytku pro mě, menší pro svědkyni, 3 do klopy,3 x pro mamky a babi, 2 ikebany na stůl, kytičku na prstýnky , na auto a myrtu. Vůbec jsem neuvažovala o jiném květinářství, jsou to profíci a přístup k zákazníkům je super.
Odpovědět
No jasně, u Milta člověk nemůže šlápnout vedle :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?