Svatba v Pardubicích 2011. Taky plánujete svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jestli je tu někdo z Pardubic - kdo plánuje příští rok svatbu jako já?
Odpovědět
Profilova fotka
@lis V Intimisimi mají občas akce - všechny podprdy za 250,-, pracuju v Afi, takže se to většinou dozvím předem... jenže nevím zda to nebude pozdě, loni to měli víkend někdy duben-květen, ale můžou to udělat kdykoli... Kdybys chtěla, mohla bych Ti případně dát echo... Já osobně s prádlem od nich spokojená nejsem - mám normálně podprdy 75C a to jejich číslování 1 až 5 mi nevyhovuje...koupila jsem si dvě velikosti 4 kvůli velikosti košíčků a jsou mi volnější kolem hrudníku, takže je nakonec skoro nenosím.
Odpovědět
Profilova fotka
@osmacipce Ahojky :) No,jako o té chřipajzně mi snad ani nemusíš vypravovat :) Pač od včerejška mě bolí v krku uplne strasne a to jsem potřebovala být fit :) No,já právě přemýšlela,že bych si nechala kytičky uvázat u nás v Chrudimi v tom květinářství vedle divadla,tam vážou nádherný kytičky,ale uvidíme tu cenu,na které také dost záleží :)Ale ještě vůbec fakt nevím,jak by měla vypadat.Nevím,zda chci kulatou.nebo tu převyslou,budu muset pokouknout po netu,abych něco vybrala :) Jinak se s přítelem pořád rozhodujeme,zda vzít ty lahve a nebo veliké perníčky ve tvaru srdíčka jako poděkování.Mě se moc líbějí ty lahve :) Svatební oznámení taky nechci kýč,jako nějaký kačenky atd.nepřichází v úvahu,chtěli by jsme nějakou klasiku,ale do barvy svatby :) Máme už něco vyhlédlého,ale chceme ještě pořádně pokouknout :)A hlavně opět to musí být za dobrý peníze,pač jako třeba 50 kč za jedno oznámení nedáme. Tyjo,ty si mě s tím salonem,jak se tam platí za návštěvu fakt dostala,to je strašný,já bych tam normálně nešla.Přijde mi to divnýmto je jako kdyby si si platila za to,že se jdeš podívat do nějakýho normálního obchodu s oblečením.Přijde mi to ubohý,fakt že jo :(
Odpovědět
Profilova fotka
@ivca_lukas Ahojky :) No,jakou než zrezavělou limuzínu,tak to snad žádnou :) Myslím,že v tom kočáře a nebo jenom na koni by to bylo nádherný,fakt nádherná romantika :) Já bych si přála,aby bylo slunečné počasí a i teplo,stačilo by okolo 20 stupnu :) Jinak my jsme si menu složili takhle : jako přípitek máme martiny,oak klasika předkrm rolka,pak polívka knedlíčková a potom máme pečené hovězí a vepřové maso s houskovým a bramborovým knedlíkem a dva druhy zelí :) CHtěli jsme původně svíčkovou,ale rozmysleli jsme si to,aby každému svatebčanovi sedla :) Jinak je fakt super,že ti květinářka poradí,já doufám,že narazím taky na nějakou ochotnou :) Já jse s kadeřnicí více méně domluvená,jen si musíme dát spicha na zkoušce.Spíš mě teď trápí kosmetička,pač jako snad v okolí Chrudimi není nikdo fakt schopnej,nebo já nevím :(
Odpovědět
Profilova fotka
@lis Děkuju strašně moc za radu,jen co se dostanu do PCE,tak tam kouknu,pač jinak bych nevěděla,kde bižu shánět :)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivca_lukas Mě osobně se šaty od kavalíra moc nelíbí :-/ Ale u nádraží mají krásný! :-) Já jdu teď v pátek na svatební veletrh v praze a chci obejít i nějaké salóny, tak uvidím třeba už vyberu :-) Tak to se nedivým, že máš problém s šata :-( moje budoucí švagrová to má úplně stejně a ještě k tomu je malinkatá, takže ta si vždycky nechává šít na plesy a tak...
Odpovědět
Profilova fotka
@maarika Já toho zpětně lituju, že jsem tam vůbec chodila! Šaty sice krásný, ale šíleně drahý! Tak zase opět nic nemám, jen jsem jen tak vyhodila 200 Kč. Na šaty se můžeš mrknout u mě v albu. A to mi ještě v sms zprávě napsali, že mám přijít bez make up, abych jim ty šaty asi náhodou nezašpinila! No síla!!!! Podle mě, se takovýdle drahý šaty uživit v Pardubicích asi moc nemůžou. Kolik normálních nevěst dá za půjčovné 16000? Já už si připadám jak šílenec! Teď ve čtvrtek do salónu k nádraží a jestli už tam nic mít nebudou tak nevim. Snad ještě na Perštýňáku a v Polabinách a to je v Pce asi tak vše! My už jsme nachcípaný oba ]-( Já se z toho nemůžu dostat už týden.
Odpovědět
Profilova fotka
@eileenk Hmm tak to je blbé :-/ Skusím se tam podívat a uvidím :-) A s tím plánování. Podle mě se takovým věcem nikdy nevyhneš a pokud vím tak pozvánky se nikdy nedávají takhle dopředu. Nikdy nemůžeš vyjít vstříc všem. Já bych osobně rozhodně nechtěla bláznit se svatbou dva roky. Stačí že nad ní ustavičně přemýšlím :-) Myslím, že některé věci jsou lepší řešit spíš později, že pak člověk zbytečně chytá nerva :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@maarika Krásnou, ale drahou bižu mají i v Grandu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@osmacipce Já jsem právě překvapená kolik nevěst těch 15 000,- dá... Fakt nechápu :-o Asi to bude tím, že teď bydlíme přechodně v Praze a tady ty ceny bývají někde úplně jinde :-( Ale já bych to fakt nedala!!! Neboj věřím, že u nádraží si vybereš. Ale nestrácej hlavu až si vyskoušíš ty "pravé" tak ti prostě padnou do oka a bude ;-) Rozhodně se vyplatí trošku se trápit zkouškami než mít na sobě něco co se ti nebude líbit :-/ Já mám zase už přez dva týdny kašel :-( Fakt hrůza týden jsem ležela s horečkami a teď pořát kašlu :-/ Chtěla jsem začít cvičit abych byla hubená do šatů, ale jakmile udělám rychlejší pohyb tak kašlu :-D Fakt na prd! :-/
Odpovědět
Profilova fotka
@osmacipce Jj to je pravda. Já jsem si kupovala na ples takovou štrasovou, ale nebyla až tak drahá. Myslíš tu jak tam mají na kraji spoustu těch šátků? Vedle Batávky?
Odpovědět
Profilova fotka
@lis Na Prahu mi 15000 přijde normální, ale tady v Pcích??? No uvidíme, jak dlouho bude salon v Pardubkách, když se nedávno přestěhovali z Holic. :-) Doufám, že si u nádraží vyberu, protože už mě to nebaví, radši bych zařizovala zase něco jiného, než jak zoufalec někde bloumala a hledala šaty. ;-( Mě trápí pořád rýma, zastavila se a vůbec nesmrkám od toho mě bolí hlava a k tomu všemu ještě v krku :-( Do toho lítám po šatech a chodím 3x týdně cvičit a snažím se moc nedlabat, abych trochu vypadala v šatech ;-) Bižu jsem myslela v Grandu dole jak je kino (mají kombinaci třeba stříbro + kameny). O té u Batavie snad ani nevím, je fakt, že tam moc často nechodím. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@osmacipce To je fakt drsný s tím salonem.Jako ani nohu bych do toho dalonu nestrčila a ještě ,že si dovolí ti napsat,aby jsi tam nechodila s make-upem?Tak proč teda vybíraji 200kč?Fakt nechápu a máš pravdu,taky si myslím,že se tam nemůžou uživit ... Neboooj,nějaký šatičky určitě vybereš,ale myslím si,že už je docela na čase,aby to nebylo hodně přebrané,víš?Stačilo,když jsem si šaty zanlouvala já,tak paní říkala,že na červen toho je opravdu hodně :/ Já ani do Grandu nechodím,tam to nemá snad ani cenu,hlavně teda z toho důvodu,že to tam je drahý. Ale chtěla jsem se tě zeptat na jednu věc.Myslíš,že takhle klasicky ve svatebních salonech ti pujci treba jen zavoj?Bez šatů??Pač já už šaty mám,ale nepujčujou ti tam ten závoj,tak ho musím sehnat jinde,vis?A kupovat se mi ho nechce.No,jinak uvidíš,jak dopadneš v tom salonu u nádraží,já bych tam něšla po té zkušenosti,jak na mě vybafli,že se musím objednat,přitom to nikde napsaný není a když jsem si psala s tou ženskou,s tou majitelkou,tak se o tom ani nezmínila,takže tím u mě sknčili,Ale známá říkala,že tam mají nádherné šatky :) Tak věřím ,že i pro tebe budou super .Jinak jdu kouknout do toho tvého alba :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky a o ušití jste neuvažovaly? Já třeba mám vybrané jedny šaty od Pronovias - Nacar, ale tolik peněz za půjčení bych nedala ani omylem. Mám představu, že si je nechám ušít... Podle referencí kamarádky a i holek tady asi v Madoře v Mikulově. Ale jak jsem už psala, mě se to pro letošek bohužel netýká.
Odpovědět
Profilova fotka
@maarika Tak snad už něco najdu, už je na čase:-) Taky mi paní v jednom salónu říkala, že ten den měla jen samé červnové nevěsty! :-) Myslím, že svatební salóny klasicky závoj samotný nepůjčují, musíš si ho podle mě koupit. Některé dělají, že když si u nich vybereš šaty, doplňky máš u nich zadarmo. Zkus se podívat po netu, jestli něco neobjevíš. Nebo je obvolej a zeptej se přímo!
Odpovědět
Profilova fotka
@maarika Nebo se skus podívat tady na beremese na bazar, nebo na aukro:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@osmacipce No,já jsem si to myslela taky,ale raději jsem se chtěla ještě zeptat.Tak ono to je hlavně proto,že svatby v květnu většinou nebývají,tak se to potom dohání takhle v červnu,ale co.Už to nějak zvládneme :)Všimla sis,jak se nám to krátí??? :) Dneka je to přesně 115 dní do svatby :) Těším se na to,ale zárove%n mám strašný nervy.Ode dne ,kdy jsme se dověděli konkrétní datum,tak mám strašný noční můry.Teď jsem třeba měla noční můru,že se nevejdu do šatů,tak jsem ze spaní brečela a křičela,no jako děs :)Minulý týden jsme měli doma na ochutnávku naše svatební koláčky,jako fakt výborný :) Ale jako nechtěla bych se s tím dělat,když jsem viděla,jaká to je práce.Tak se nedivím,že si je moje mámča nechala objednat :)Vyjde to sice asi dráž,ale zase na druhou stranu s tim neni žádná práce a hlavně mi nemáme ani prostor,aby jsme to měli kde dělat :)ale tak z přítelovi strany,to zase budou dělat růůčo,ale měli je výborný :) K oltáři :) tě povede tatínek??nevíme,jak to máme udělat,ale asi necháme tradici a mě povede mámči přítel,pač taťku už nemám,,tak snad to vše dobře dopadne :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lis No,když já nerada tyhle věci kupuju takhle přes internet,nevím,jak to ve skutečnosti vypadá,víš?A jestli mi bude do vlasů sedět atd.Ale tak ještě mám čas,tak kouknu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivca_lukas Ahoj, a mají na Perštýňáku hodně pěkných šatů, stojí to tam za to? Já vím, že před lety jsem tam byla se ségrou a byly tam protivný :-| proto se tam nějak nehrnu. Ta hláška tvého přítele mne pobavila! :-D Ale oni pánové mají trochu jinou představu o půjčovném, protože něco podobného se mi stalo, když jsem říkala, že musíme šetřit na půjčovné na šaty. Koukal na mě, protože si myslel, že šaty půjčíme tak max za 3000. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@maarika K oltáři mě povede táta. Já jsem chtěla svatbu v květnu, když všechny stromy úžasně kvetou, ale všichni mi to kvůli tradici, že to přináší neštěstí vymlouvali. Docela jsem ráda, že mám ještě měsíc teď navíc :-) protože už jen 4 měsíce! Já noční můru mám, přijde mi, že nic zařízeného nemáme! 8-( Přítel je v poho, že je na vše čas.... No nejhorší bude svatební den, aby vše bylo ok, dle plánu... žádné zádrhele.... My koláčky péct nebudeme, doma na to nejsou prostory a hlavně tolik lidí, co by peklo. Takže se objednají. Kde, to se domluvíme teď o víkendu. Máme tip na jednu cukrářku, co pekla na jednu svatbu vloni. Koláčky měla výborné - hodně náplně, chutné, nic nešidila. U ní asi zadáme i dorty, případně cukroví.
Odpovědět
Profilova fotka
@osmacipce Můžu doporučit dort i koláčky objednat na integrovce v chrudimi. Nízká cena a dobrá kvalita. Já si chci dort péct sama a koláčky s babičkou. Dočetla jsem se, že podle pověr to přináší plačtivé děti a chudé manželství, ale péct dorty je můj koníček, takže k čertu s pověrama! :-D Jinak cukrárna v Bohdanči určitě taky stojí za to! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zmrz_lina Já si nechávám šít u Gábiny Páralové, ani ne tak kvůli ceněš, ale měla jsem nějakou představu a z internetu jsem měla pocit, že je naprosto nereálná, navíc nemám velikost 38, takže bych jen paběrkovala. takhle budou přímo pro mě a uvidím, co s nima dál podniknu...
Odpovědět
Profilova fotka
@lis To já bych zase integrovku nedoporučla.Aspoň teda ne,na svatební koláčky,pač kamarádka se vdávala a objednávala to tam a jako děs.Koláčky vypadali jak koblihy,jako chuťově je měli moc dobré,ale vzhledově ne :( Ale to je jen můj názor :)Teď už je zase můžou dělat hezké :) Pokud tě pečení dortíků baví,tak bych si taky upekla sama :)Až si dortíky upečeš,tak nám pošli foto,ať můžeme taky obdivovat :)
Odpovědět
Profilova fotka
Přítelova sestřenka měla loni v květnu svatbu a koláčky byli skvostné!!! Opravdu výborné. Tak si můžete vzít pár na zkoušku. A ty dorty jsou úplná umělecká díla! Jedné známé udělali dort podle svatební kytice na stole měla živé kytky a na dortu marcipánové a byli od sebe k nerozeznání :-o Vážně úžasný!
Odpovědět
Profilova fotka
@maarika Dám si do alba dva narozeninové co jsem pekla :-) Budu dělat i zkoušku dortu, tak to sem pak taky hodím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lis To my už máme sukráře sehnanýho :)Já od nich dortíky neviděla,jen ty koláčky :) No,když si tady tak píšeme o sladkostech,tak mě tak napadá,že je čas si dát zase hodinu cvičení :)Ještě chvilku vyčkám a asi se za chvilku půjdu spotit :D
Odpovědět
@maarika My svíčkovou hned zavrhli taky,protože se na tom dá vážne dost věcí zkazit... a než se pak koukat na ty otravené ksichtíky lidí, to radši vymyslet něco jiného...:) já ke své kadeřnici jdu v pondělí, mám skvělou holčinu ke které chodím už 8 roků... takže když slyšela, že budu potřebovat něco na svatbu tak už pomalu dáváme vlasy do potřebného stavu, aby z nich pak šel účes podle mých představ... předloni se vdavala kamarádka a účes od kadeřnice obrečela a sundala, tak doufám, že takhle já nedopadnu...
Odpovědět
@lis Já si na plesy a podobně taky vždycky nechávám šít, ale teď sem doufala, že něco seženu takhle... Zas si říkám, že svatební šaty bych chtěla nějaké lepší než nějaké jednoduché jako sem nosila na plesy... A v tom salonu u nádraží se mi dost šatů líbilo, tak uvidim, jestli mi nějaké padnou... bohužel nevim jak dopadnou fotky, protože tam jdu s mamkou a ta když veme foťák do ruky tak není poznat kde má člověk hlavu a kde nohy...:)) Tak nevim podle čeho mi pak kamaradky budou pomáhat vybrat...:))
Odpovědět
@osmacipce No na perštýňáku mi paní vrazila katalog do ruky ať se kouknu a co se mi bude líbit, že zkusíme... co se mi líbilo mi buď řekla,že na mě nemaj nebo že by mi to neslušelo... maj tam takové praktické velikosti jako je 34....:) což na mě váááážně není.... bych do svatby asi nesměla nic jíst abych se do nich vešla...:))) Jinak do salonu v polabinách sem se nakonec nedostala, myslela sem, že mají otevřeno dřív než od 14 a maj jen od 14 do 18 a já sem od 14 v práci...:)) takže smůla.... Jen pořád přemýšlím, jestli si zamlouvat šaty už teď, protože s přítelem se chceme od dubna začít pokoušet o miminko...a co když to vyjde? nevíte jestli by pak ten salon vyměnil zamluvené šaty za jiné??
Odpovědět
@nanyska Dobrý den, jménem svatební Agentury dipiu Litomyšl Vám mohu doporučit velmi šikovnou kadeřnici, vizážistku a také Vám můžeme nabídnout v zajimavých cenách dekorace židlí, interiéru-exteriéru atd. Nahlédněte na naše webové stránky www.dipiu.cz Velmi rády Vám poradíme!! Hezký den přeje Iva
Odpovědět
Profilova fotka
@dipiu Já už jsem domluvená na spolupráci s Papinou ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?