Svatba v Pardubicích 2011. Taky plánujete svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jestli je tu někdo z Pardubic - kdo plánuje příští rok svatbu jako já?
Odpovědět
Profilova fotka
v salonu u nadrazi, maji hodne male velikosti, ale jsou krasne a pak vam nechaji poslat saty i z hradce. maji dva salonu a saty pujci mezi nima.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím a přidávám se k diskuzi, snad se budu vdávat 2.7.2011. Ještě nic nemáme zamluveno, ale nejsem přímo z Pardubic - tady jen pracuju, jsem z Holic. Nával na matrice tam snad nebude a třenice o termíny, no uvidíme.... Ale přečetla jsem dnes celou tuto diskuzi a musím říct, že mě značně vyděsilo, že šaty na červen už jsou rozebrané!!! V Holicích žádný salon není a Chrudim nebo Hk tolik neznám, tak jsem na pardubické salony spoléhala. Já jsem ještě nikde nebyla....... Musím příští týden začít!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@osmacipce Ahojky,tak co,jak to dopadlo se šatičkama??Máš už nějaký zamluvený?Na fotečky se šatama jsem koukala a fakt kráásný,jako nevěděla bych,jaké si vybrat :) A co jinak u vás nového?Máte něco dalšího zařízeného?My dneska asi pojedeme kouknout se ženichem na oblek :) Jinak já teď sháním nějaký závoj,pač k tem šatům není a hlavně dokoupení v tom salonu závoje stojí 650kč a to se mi zdá jako fakt dost.No a taky sháním bižuterii a nějaké bolerko,pač fakt nevím,jak začátkem června bude :) A nerada bych někde mrzla,raději to mít připravené :)
Odpovědět
Ahojky, svatba mě čeká 20.8.2011 na radnici u nás v Pardubicích a chtěla bych se zeptat jestli jste už přemýšlely nad autem (či něčím jiným) pro nevěstu... popř. ženicha... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivca_lukas Ahojky,vítám tě tady mezi námi :) Myslíš,jako výzdobu na auto??Jestli ano,tak v tom stále ještě jasno nemáme :( Jen víme,že nechceme panenku a panáčka :) Nějaké typy sice jsou,ale nemůžu to nikde sehnat.A co už máš zařízeného??My teda máme datum :)hostinu,menu,fotografajá mám zamluvené šaty a taky máme objednanou dekoraci na stůl a botky pro mě a to je zatím vše.Teď se chystáme na prstýnky a na oblek pro ženicha,no a taky teda svatební oznámení :)
Odpovědět
Myslím i celkově auto, jetli jste nepřemýšleli nad něčím speciálním... mě láká kočár a koně, ale nevim jestli to není moc teatrální... Přítele napadlo, že by mě někde poblíž radnice vysadil na koně a dovedl si mě k radnici... oba jsme na koních jezdili... ja už sice dávno, ale vztah k nim mam pořád... :-) Tak nevim... Zatím máme datum, hostinu, s menu si zatim nevíme rady... Pak máme fotografa a video a to je zatím vše... na šaty se jdu kouknout ve středu do polabin a příští týden v úterý k tomu salonu u nádraží... zatím sem byla v Marion a Amoroso a nic moc me nenadchlo... Oblek pro ženicha nechávám na jeho mamince, vyzná se v tom a pro mě je to španělská vesnice... ale počkáme až budu mít vybrané šaty, aby se to sladilo... Jen doufám, že na něj něco seženeme... mám malého obříka (195cm) a i boty u něj bude problém někde sehnat (č.48). A kdepak si sehnala boty? ja se pomalu koukam po obchodech... ale jelikož ještě nemám ani šaty tak jen koukám. :-). Po dekoraci taky koukám, chceme to mít bílo-červené, objednávala si přes net nebo si sehnala jinde? O prstýnkách mi nemluv, myslela jsem, že něco vybereme na veletrzích, ale bylo tam toho tolik, že jsme nedokázali vybrat...
Odpovědět
Profilova fotka
jeee,tak to by bylo kráásné s tím koněm :) Já koně miluju,takže by se mi to líbilo,mooooc :) Ale u nás to neklapne,pač máme svatbu,asi 15 km od domu,takže tak :) No my jsme mysleli na limuzínu,ale jelikož se musíme snažit šetřit,tak pojedeme každy s rodičema v jejich autě.Oni mají auta nová,tak to bude vypadat hezky :) Já byla v tom salonu u nádraží a jako děs,fakt jsem nevěděla,že se tam musíš objednat a dýl už jsem čekat nechtěla,tak jsem si šaty vybrala u nás v Chrudimi a botky???To jsem koupila u nás v Deuchmanovi :) Stáli 600kč,ale jsem z nich nadšená :)Dekoraci mám některou z netu a když na něco narazím v obchodě,tak to taky koupím.Máme svatbu do fialovo-bílé barvy,takže stále něco sháníme :) To máš teda pořádnýho obříka :)Ale je to dobře,že máš pořádnýho chlapa :) My menu zkládali taky docela dlpuho,ale myslím,že se nám to povedlo :) Já se bohužel na veletrh nedostala :( Mrzí mě to,ale na druhou stranu si říkám,že ještě,že tak.Pač tam bych se do něčeho zamilovala a už bych nechtěla nic jiného,to mi je uplně jasné :) @ivca_lukas
Odpovědět
Profilova fotka
@maarika Ahojky :-) díky tomu, že jsem pořád nemocná se toho moc nepohlo. Pro šaty jsem se žádné ještě nerozhodla, pořád to není ono, co hledám :-S Zítra jsem objednaná na další zkoušku šatů do tř. Míru do Dolce Vita, jedinné co mě zarazilo, že mi přišla dnes sms že chtějí za zkoušku 200 Kč zálohu, když si vybereš šaty u nich vrátí ti ji, jinak je záloha nevratná! =-) To je docela síla! Koukala jsem na net, něco se mi tam líbilo, nabízejí šaty z Itálie a Francie, tak uvidíme. Do salónu u nádraží jsem se objednala na tento čtvrtek, přivezou mi šaty i HK. Teda ty už toho máš zařízeného! Já pořád nevím pořádně jakou kytku (kaly x růže) a jakou barvu + do jaké barvy sladit kravatu, košily a celou svatbu. ]-( Na oznámení a prstýnky budeme muset taky někdy vyrazit, ale bohužel časově pro nás oba je to komplikované. V týdnu je to nemyslitelné, protože všude mají tak do 17 nebo 18h a o víkendech máme nějaké akce. No hrůza!!!! ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
@ivca_lukas Ahojky, vítám tě! ;-) Myslím, že ty koně a kočár je dobrý nápad. Já bych do toho šla, je to romantický! My chceme veterána, ale je to riziko, protože nevíme jaké bude počasí. Dalším oříškem je jet 15km na obřad s otevřenou střechou :-N Takže asi přijede veterán jen na focení a pak v něm maximálně odjedeme na hostinu. Případně přítel s jeho pánskou družinou na motorkách :-D Napíšeš jak jsi dopadla v salonu v Polabinách? Zajímá mne, jaké tam mají šaty. Já byla minulý týden v Amoroso a Marion a nic moc, tak stále hledám ty pravé šaty :-) Ten "obřík" mě pobavil :-D Taky mám doma takového malého obříka - zlobříka :-D (197 cm) a ještě chodí do posilovny, tak se obávám, jestli na něj bude nějaký oblek a košile. :-( Ty co má ve skříni jsou mu všechny malé.
Odpovědět
Profilova fotka
@maarika ty boty jsou bílé špičaté ,že?já na ně také tam koukala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@cheriladynka jj,jsou :) Mám je ve fotoblogu :) Jsou potažené takovou látkou a fakt se mi moc líbí :D
Odpovědět
Profilova fotka
@osmacipce Jo takhle,já myslela,že už si zdravámale tak snad už ti bude brzy dobře :) To jako fakt chtějí 200kč jen za to,že si tam půjdeš vyzkoušet jejich šaty????Tak to je fakt drsný a je to docela humus.Tam bych nešla ani náhodou.Tak hlavně dobře vyber :) My teď přemýšlíme o balonkové výzdobě :)Chtěli by jsme balonky napuštěné helliem,aby si pak svatebčani balonky mohli chytat a mohli si vdechnout hellium a mluvili jak šmoulové :) Myslíme,že by to mohla být dobrá zábava :) Hele o kytce taky přemýšlím,když máme svatbu fialovo-bílou,tak bych chtěla i nějakou takovou kytičku :) Ale nevím z čeho,mě napadli ružičky fialkový a smetanový,ale jako nevím.Doufám,že mi třeba něco poradí květinářka,až to půjdu objednávat :)Já dnes našla krásné svatební oznámeni,ale máme ještě další 2 favority,tak uvidíme pro co se nakonec rozhodneme :)
Odpovědět
Článek se načítá
@maarika No my to máme kousek, ale nesmí nám pršet... případně nějaka letní bouřka by byla uplně ideální... :-) Uvidíme jak a co seženeme... :-) O limuzíně sem taky přemýšlela, ale byla na těch veletrzích a dost mě to zklamalo... drobatko zrezla, odřená a promačkaná... takze sem hned řekla ne... a přítel když viděl, že mě to mrzí tak navrhl to co sem říkala... Já sem to s tím objednáváním taky nevěděla, ale zas tak na to nespěchám, tak sem se objednala a uvidím... A jaké máte menu?? No věcí tam bylo pěkných spousta, ale budou i veletrhy v Praze, tak třeba stihneš nějaký tam, údajně tam mají velké slevy na spostu věcí... ja si z tohohle veletrhu odnesla jen podvazek...:)) ale objednali jsme tam i fotografa a video... takže to nějaký přínos mělo.
Odpovědět
@osmacipce Já bych to měla taky jen na příjezd k radnici a na focení... a kočár bude nejspíš bez střechy, takže budu doufat, že se počasí vydaří... focení budeme mít taky venku, tak nevim co bych dělala... Určitě napíšu, byla sem tam už minulý týden ,ale měli zavřeno, dělali nějakou rekonstrukci... Mě na oblek a na košile posílají do Polska, prý se tam sežene všechno, tak nevim... taky máme problém, že většina věcí je úzkých přes ruce a škrtí to... a v Polsku prý mají i pěkné botky, tak nevim jestli se nerozhodnem jet se tam podívat... S tím salonem na tř. Míru si mě dostala... taky dej určitě vědět jak si dopadla.... to mě zajíma... Já mám vymyšlenou kombinaci kal i růží...:) taky jsem nevěděla co, ale naštěstí máme super květinářku, která poradí... Určite by se tě měla ptát na barvu a styl šatů a účesu... Té mé to budu posílat emailem a pak to budem osobně konzultovat... ještě musím s kadeřnicí vymyslet jaký účes a co do něj... květinářka mi nabídla, že pokud bych chtěla růži jakou budu mít v kytici je možné ji nějak upravit aby vydržela celý den jako čerstvá...
Odpovědět
@ivca_lukas A jakou máš květinářku? Přiznám se, že tu jsem ještě neřešila. Pač moc svateb se stejným datem není... :-)
Odpovědět
@morrilon http://www.kvetinovevazby.cz/ Moc příjemná paní, kerá si dělá ozdoby sama, byla mi doporučena a přítel mi od ní dával kytičku k narozeninám a byla nádherná... na netu toho moc nemá, ale je vstřícná a moc milá...A je vidět, že se v tom vyzná... Poradí a doporučí... Je to malé květinářství téměř naproti nemocnici v Pardubičkách...
Odpovědět
Profilova fotka
@maarika Ahojky, pořád se v tom plácám ]-( teď i přítel to ode mně asi chytnul. Ta záloha na šaty mě včera dostala!!!! Sms mi přišla před 19h. Na www stránkách ani když jsem se objednávala o záloze na šaty ani zmínky!!! No síla!!! Původně jsem je chtěla poslat někam, ale asi to zkusím. Ty balonky mě taky napadly, ale bez helia. Nebo balony štěstí a taky svatební noviny :-) aby se nám svatební hosté nenudili. To máte z netu? Já mám tak nějak o kytce jak by měla vypadat rozhodnuto. Jen nevím, jaký druh a barvu. :-( Kytku si dáme uvázat v Bohdanči, vyjde to tam levnějc než třeba v jiném květinářství. No je to děs, běs :-S Svatební oznámení se mi líbily na veletrhu, chci se ještě mrknout, co nabízí salon u nádraží. Víme, že nechceme nějaké ty kýče co se občas dávají - holubičky, koně.... Prostě nějaké jednoduché.
Odpovědět
Profilova fotka
@ivca_lukas Budu ráda, když pošleš reference o salonu v Polabinách. Já zase napíšu jak jsem pochodila na tř. Míru. :-) Pánský oblek doporučuju v Polsku. Jsou tam krásné a za cenu 2000 Kč koupíte kalhoty, sako a vestu. Dá se tam koupit i barevně sladěná kravata s košilí do jaké barvy chceš. Paráda! Přítel si tam kupoval, když šel před 3 lety za svědka.
Odpovědět
Profilova fotka
@maarika Ahojda jestli jsi ještě nikde neobjevila šperky na svatbu. Tak můžu doporučit drogérii kousek od OK schopu na 17. listopadu, když jdeš jakoby na náměstí legií tak kousek za Hudy. Prodávají tam šminky, různé čelenky, spinátka s růžičkama i super bižu. Já si šperky vyrábím a chodím tam nakupovat korálky a vždy tam mají super bižu! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@osmacipce Ahojky to mě opravdu překvapilo, že někde chtějí poplatek za zkoušku. Příjde mě to dost neseriózní tak kurňa za ty šaty by měli dobrej kšeft, tak snad náš zákazník náš pán a né takhle vydřidušit v některých salónech dávají třeba naopak zadarmo skleničku šampusu :-) ale tam mají šaty na půjčení za 15 000 a prodej nejméně 30 000 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@eileenk Ahojda, taky jsme se rozhodli pro červenec :-) A nemusíš být nervózní. Já ještě nemám vůbec nic ani místo :-D A šaty si myslím, že se ještě dají sehnat krásné :-) Určitěnemusíš panikařit ;-)
Odpovědět
Ahojky holky, přidávám se k vám do diskuze. Sice nemáme svatbu v Pardubiích, ale 30. dubna ve Slatiňanech na zámku. Když jsem tady četla příspěvky o šatech - tak o tom já bych mohla vyprávět :-) Mám velikost 40 a to byste nevěřili, jakej to je neskutečnej problém sehnat v týhle velikosti šaty :-( Už jsem byla kde se dalo a stále mě nic moc ještě neoslovilo..v té půjčovně na Třídě Míru jsme byly s kamarádkou minulý týden a to jsme teda ještě 200,- neplatily, takže to jsem docela překvapená, že teď zálohu chtějí.
Odpovědět
@miselinka78 Ahojky! Nejsi sama kdo má problém sehnat šaty... mám větší prsa a je to teda zážitek do něčeho se vejít... a sehnala si někde nakonec šaty??? Koukali ste už někdo po prádélku jak pod šaty, tak na svatební noc??
Odpovědět
@ivca_lukas Mám sice zamluvený šaty na Pernštýňáku, ale pořád mi to nějak nedá spát a zkouším ještě někde sehnat nějaký lepší. Ještě se mi totiž nestalo, abych si u nějakých šatů řekla, jó to jsou přesně ony, ty chci.
Odpovědět
Profilova fotka
@lis Ahoj, je to přesně tak jak píšeš - půjčovné je od 10tis a výše :-) Jelikož každý si takovouto cenovou relaci dovolit nemůže, tak podle mě moc kšefty nemají, když každý zjistí kolik to stojí, proto aby se alespoň uživili začali vybírat poplatek za zkoušení.
Odpovědět
Profilova fotka
@miselinka78 Ahojda. Tak to se teda těším až budu vybírat já. Já mám taky velikost 40 a ještě k tomu mám hodně úský pas a velký zadek, takže už se hrozím :-D Já jsem se na prádlo koukala a přemýšlím, že objednám z netu, ale bojím se aby mě sedl košíček a tak :-( Jinak se mi ve většině obchodů prádlo nelíbí. Líbí se mi v intimisimo, ale ty ceny!!! :-D Pomalu jak ty šaty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@maarika Ahoj, tak šaty byly sice krásný, ale drahý, ty co se mi líbily, tak stály 16tis! :-D Do toho teda nejdu! Tak už si připadám jako zoufalec, který stále hledá a nemůže najít ]-(
Odpovědět
@osmacipce No ja se tam chtela kouknout i na svatebni saty do nejakeho salonu kdybych tady nesehnala... ale zatim budu doiufat... je toho v okoli jeste dost kde sem nebyla... K tem satum co se ti libily by se hodila pritelova hlaska kdyz sem si na perstynaku zkousela saty za 8000... "A neni zbytecny ty saty kupovat??" docela se vydesil,kdyz sem rekla, ze to bych si je jen pujcila... :-)
Odpovědět
@lis Me hodne lidi doporucilo Kavalira v Chrudimi... tak uvidim jestli se tam dostanu nebo jestli vyberu tady...sem hodne zvedava na salon u nadrazi.. pani rikala, ze urcite budou mit saty i na me... :-) No ja si moc v pradle vybirat nemuzu, kdyz sem, ted shanela podprsenku s odepinacimi raminky abych mohla mit saty za krk, tak se mi pani vysmala, ze v mych velikostech se uz takove podprsenky nedelaji...Mam 80E... takze mam opacny problem nez ty, pres boky se vejdu, ale maloco mi je pres prsa...
Odpovědět
Profilova fotka
@lis Jojo, taky si myslím že to není tak hrozné! Jen prostě když se tady začtu a zjistím, že některé holky chystají tuhle akci dva roky, tak nestačím vycházet z údivu...... Ale na něco je to třeba vážně pozdě - mě například ségra dneska řekla, "no to ne, na ten termín mám už koupený lístky na fesťák - je každý rok v tuhle dobu!" :-( Tak jsem zvědavá, jak to všechno dopadne...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?