Svatba v Pardubicích 2011. Taky plánujete svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jestli je tu někdo z Pardubic - kdo plánuje příští rok svatbu jako já?
Odpovědět
Profilova fotka
My ty detaily domlouváme průběžně a vždycky se vyskytne něco,na co jsme zapomněli :( Jsem z toho fakt taková přešlá.Mám strach,že se všechno nestihne :(Ani nevím,kde si budeme nechávat vázak kytky :( No a kdy budete objednávat svatební oznámení??Nějak nevím,teď mi to přijde ještě brzo,ale zase aby potom nebylo pozdě :) No,jako já když přišla do toho salonu a paní mi řekla,že už tam má jenom dvoje šaty,který ještě nejsou zamluvený,tak mě polilo horko :( Takže jsem se rozhodla,že prostě příští týden nějaký šaty vyberu a prostě už na ně složím zálohu,ať se můžu začít soustředit na něco jiného.Mám strach,že už budou všechny vybrané :(Hlavní problém je prostě s tím časem,to je to nejhorší,ale musíme to nějak udělat,pač jako bez šatů zůstat nechci a taky si chci vybrat a ne vzít šaty,který mi třeba nebudou uplne sedět. No,tak jestli by to kamarádce nevadilo,tak já bych si kontakt ráda vzala,pač už bych k někomu chtěla začít chodit,aby mi něco s tím mím ksichtíkem taky udělali :)Jinak ke kadeřnici budu volat zítra,tak se asi už domluvíme na zkoušku účesu,ale to musím mít zamluvený šaty,aby mi pujčili závoj a korunku,abych věděla,jestli se to bude k tomu účesu hodit :) Te%d jsme o tom přemýšleli taky,že kdyby jsme odjeli někam na víkend ,vzali jsme se a pak to jen oznámili,tak by jsme udělali líp :)Ale zase to je jen jednou za život,tak si to musíme pořádně užít :D @osmacipce
Odpovědět
Profilova fotka
@maarika Oznámení nechám až třeba za měsíc, protože to mi příjde, že to dělaj úplně všude a není to tak důležitý jako šaty nebo fotograf. Takže na to je času dost, podle mě :-) Teda, ty jsi mě s těma šatama dostala :( Včera na veletrhu byla ještě jedna firma, co se přestěhovala z Holic, myslím, že se jmenuje Dolce Vita. Je to na třídě Míru jak je Velvet restaurace (jestli víš), tak nad ní. To jen takový tip na šaty ;-) Já kadeřnici ještě nemám, k tý co chodím mi naposledy v listopadu řekla, ať si najdu nějaký obrázek a že pak nesmíme stříhat vlasy, aby něco šlo vytvořit. Docela mě s tím otrávila, přece ona musí vědět, jakou mám kvalitu vlasů, co mi půjde a co ne, tak hledám jinde. Teď chci jít tehle týden k ní na melíry, jestli bude mít čas a ještě ji zkusím, jestli bude mít zájem, třeba předtím měla jen špatnou náladu.... Dnes se chystáme ke známým, ona je taky kadeřnice, tak se jí chci zeptat, jestli by mi něco ušesala, taky za to nebude chtít snad tolik peněz. A pak se rozhodnu. Kamarádku - kosmetičku zkusím jí napsat jestli má zájem a dám ti vědět. Tak se drž x-) a těším se na novinky!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda holky nevěsty :-) My se budeme brát někdy v srpnu. Domluveného nemáme ještě nic. Když to tady vidím, jak všichni mají jasno, tak se trochu děsím :-D Zatím mám jen několik věcí vymyšlených v hlavě, ale domluveného ještě nic :-) Zatím hlavně zvažujeme místo obřadu abychom mohli vymyslet všechny ostatní věci. Zatím se nám nejvíce líbí Slatiňanský park a zámecké zahrady v Cholticích. Tam se loni vdávala má kamarádka pod tím starým platanem a obřad to byl moc hezký. Nemáte nějaké zkušenosti s obřadem v parcích a zahradách? Ráda bych takový ten nazdobený oblouk a nějaké židličky. Nevím zda si tyto věci musím obstarat a dovést sama, nebo jestli je na zámcích mívají k zapůjčení.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nevěsto :)Neboj,to bude v pohodě,až budete mít termín svatby,tak to půjde samo a hlavně to bude muset jít :)Taky jsem začala někdy minulý týden a už teď máme termín,místo hostiny,menu a dneska si jedu pro šatičky,tak se neboj.Důležité je,že máš nápady v hlavě :) Moc ráda bych ti pomohla a dala nějaký rady ohledně obřadu venku,ale nic k tomu nevím.Vím,že když jsme si byli rezervovat termín,tak že se nás paní ptala jestli to chceme venku,tak jsme řekli,že ne a to bylo celé :D Obřady venku se mi moc líbí,ale měla jsem strach kvůli počasí,pač v červnu jbývá všelijak.ale v srpnu to bude super,teplíčko a ještě aby svítilo sluníčko .Ale můj tip je ten,že židle si asi schánět nemusíte,ale ten oblouk to asi jo.ale opravdu nevím
Odpovědět
Profilova fotka
@lis Ahoj, já si myslím, že židle Vám asi půjčí, ale oblouk si budete muset někde zapůjčit. Svatební centra je nabízí. Nejlepší bude, když se zeptáš přímo na zámku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Chceš-li obřad pod platanem, pak jedině ve stoje anebo si je zařídit někde jinde. Zámek židličky nezajišťuje. Viz - www.choltice.cz/page/document/svatby%.... My vzhledem k jiným výdajům odsouváme svadbu na rok 2012.
Odpovědět
Profilova fotka
@osmacipce Ahojky,tak jsem se dneska vrátila z dalších salonu.Satky,ktery jsem mela vybrany a na ktery jsem dneska jela platit zálohu už jsou pryč,někdo si je na stejný termín půjčil.V dalčím salonu chteli,abych se objednala,takze taky nic,no a teda v tom poslednim salonu jsem zaplatila zálohu a saty jsou me :) Jsem ráda,že už to mám za sebou a konečně se můžu soustředit na něco jiného :) Třeba na prstýnky :)
Odpovědět
Profilova fotka
@maarika Ahoj :-) tak jsi krůček přede mnou, ale vždyť vy máte svatbu o chvilku dřív. To jsi byla v Pcích nebo jinde a v jakých salónech? Máš fotečky šatů? Já dnes na pevno zarezervovala fotografku, do konce týdne se u ní chceme zastavit zaplatit zálohu a domluvit představu. Včera jsem se domluvila s kadeřnicí, tak něco zkusíme, ale až tak v dubnu, protože teď mám moc krátký vlasy, tak až mi o trochu povyrostou. Teď už jen to nejhorší - šaty.... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
jj,přesně,tak máme svatbz dřív než vy,tak to se nepočítá :) Tak jsme na tom stejně :)No pro ty ,co jsem měla vyhlednuté jsem jela do Slatiňan,ale ty už byli na můj termín pryč,pak jsem jela do PCE,tam vedle nádraží a tam mi řekli,že jako se jedině objednat,že toho mají teď hodně,no a nakonec jsem šaty zamluvila v Chrudimi u Kavalíra.Tam jsem byla v šatech snad hodinu :) Jinak fotky mám,ale asi je sem dávat nebudu :) No,já bych spíš vlasy potřebovala zkrátit,zítra si budu volat k té známé,aby jsme se domluvili co a jak.No a jinak tu kosmetičku stále sháním i když se mi nabídla kamrádka :) Jako já z tech šatů měla i noční můru a jak mi ta ženská řekla,že si je dneska slečna zamluvila,tak mi vlítli uplne slzy do očí :(
Odpovědět
Profilova fotka
@maarika To mě mrzí, že jsi měla s šatama takovýdle trable, ale dobře to dopadlo! ;-) Mě se včera taky nabídla kamarádka, že by mě namalovala, vloni si dělala kosmetickej kurz, ale moc se mi do toho nechce, radši bych nějakou zkušenější profesionálku, ale hlavně ona má 10.6. rodit a není jistý, zda 25.6. třeba nebude ještě v porodnici a co pak??? To já jdu zítra na melíry a musím té své kadeřnici nějak taktně oznámit, že s ní už nepočítám :-| to bude žůžo. Kadeřnice mi včera říkala, že výčes by mi asi nešel, v zadu mám dlouhý vlasy, ale po stranách to mám sesekaný, tak teď si nesmím dávat moc stříhat vlasy.... jinak mi moc možností nezbyde.
Odpovědět
Profilova fotka
to jo,hlavně,že to dopadlo dobře,snad do nich nepřiberu i když na sobě makám,jak můžu :) jj,přesně tahle se mi nabídka ta kamarádka taky,takže bych taky byla raději mít nějkou zkušenější kosmetičku,ale tak uvidíme jak to dopadne :) Tyyyjo,to já bych raději s tou tvojí kamrádkou moc nepočítala,pač opravdu nevíš,jak na to m bude,může přenášet,nebo se na líčení nebude cítit,takhle brzo po porodu :( Neboj,normálně jí to řekni a nebo jí to neříkej a když se tě sama zeptá,tak jí řekni,že už máš domluvenou jinou a je to :) Ono i s takovýma vlasama jako máš ty jde udělat spoustu věcí,věř mi,jsem taky kadeřnice :o) A co zařizujete dalšího???Abych nezůstala pozadu?? :) @osmacipce
Odpovědět
Profilova fotka
@maarika Ahoj, tak jsem chtěla na zítra na zkoušku šatů a ještě že jsem byla informovaná od tebe a zkusila si nejdřív zavolat, protože všude mají plno! Tak jsem sehnala na zítra 2 salóny, jsem zvědavá jestli něco objevím.... To je síla :-S Copak se všichni chtějí vdávat??? Někde mi řekli až příští sobotu!!!! Jsem z toho otrávená. 8-( Už vidím, že v Pce bude všechno hezké rezervované a mě nezbyde nic jiného než jet do Chrudimi nebo HK.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@osmacipce Ahojky :)No,já jsem za tenhel web ráda,pač se tady dozvím plno věcí,ale hlavně s někým můžu o svatbě diskutovat,když jí má skoro stejně jako my :) Jj,já vím.Já byla z tech šatů úplně vyřízená,pak mě to už ani nebavilo,abych pravdu řekla,jsem ráda,že to mám za sebou :)Paní včera říkala,že na červen toho je strašně moc.Pry fakt strašný,jak se prý všichni zbláznili :) A do jakých salonu teda jdes?? :) Když nic nevybereš v PCE ,tak zkus toho Kavalíra,tam mají fakt pěkné šatičky :) Mají tam teda menší velikosti,ale fakt krásné :) Teď sháním bolérko k šatům,pač nevím jaké bude počasí,tak aby to bolerko jistilo :) A más nějakou představu o šatech??
Odpovědět
Profilova fotka
@janinaks ahoj, promin, ze odpovidam az ted, nejako toho mam najednou hodne a casu zbyva malo :) pisnu ti do IP :)
Odpovědět
Profilova fotka
@maarika Zítra se chystám v Pcích do salonu Amoroso a k nějaký rusanďě na Dubinu (kdoví co to bude, ale na netu má krásný šaty). Třeba si vyberu. Tyhle jedinný mají zítra odpoledne volno. Já chci nějaký obyčejný, zdobený třeba kamínkama, tak uvidíme.... Fakt mě to dneska otrávilo 8-( a to jsem ještě nikam nevyrazila. Co všichni šílí??? Jinak já jsem taky moc ráda, že máme svatbu tak nějak nastejno a můžeme si vzájemně radit, pomáhat a podporovat se.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, take jsme shanela saty, a to uz od podzimu, v pardubkach to je doceela problem. neni tam tolik solidnich salonu. ale nasla jsem ty prave a krasne saty, tak mam zamluveno, tedka jen neztloustnout a budou super. shanim k nim zavoj a rukavicky, nechci ty obnosene , chtela bych nove. v hradci maji saty take krasne, ale ja mela jasnou vizi a tu splni jen dvoje saty, tak jsme se musela rozhodnout rychle. snad nebudu litovat. pomalu chystam oznamko na vyrobu, tak snad se povede a budu jej vyrabet ve velkem, tedka hledame pekne prstynky za rozumnou cenu, snad se nam povede najit a budeme spokojeny.
Odpovědět
Ahoj holky! Nemáte někdo zkušenost s fotografkou Andreou Svobodovou?
Odpovědět
Profilova fotka
nenene je z pardubic???
Odpovědět
ano, ateliér má na Pernštýňáku...
Odpovědět
Profilova fotka
znám jen od viden, chodila okolo na saty koukat.
Odpovědět
Profilova fotka
Díky za rady holky. To by mě vůbec nenapadlo, že se v půjčovnách musím objednat =-) To je hustý. Štve mě, že jsem promeškala svatební veletrh v Pardubicích. Byl jste tam někdo? Měli tam zajímavé věci? A slevy? Chystám se do Prahy nějak 12. myslím. Je tam největší svatební veletrh v ČR, tak doufám, že tam narazím na nějaké slevy :-) Přemýšlím, že bych šaty spíš koupila a třeba je potom prodala na aukru. Když jsem koukala na net, tak se dají sehnat nějaké míň zdobené šaty třeba za 5000. Do toho bych určitě šla! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@osmacipce Zajímá mě jaký to je v tom salonu na Dubině. O tom jsem ještě vůbec neslyšela. Doufám, že napíšeš info :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, jo byla na veletrhu v pardubicich no byly tam ty salony z pardubicka, pardubicky pernik, rehak s prstynky, brnenska firma s prstynky. kvetinari. docela nic moc. jen tam byl obchudek z nejlevnejsisvatba z brna a meli akci na vlizelin a na bublifuky. to slo. vloni to bylo moc hezci. neprodavali nikde rukavicky a zavoje. chtela si nejaky koupit. vloni tam byl stanek. kdybych tam nechtela koupit vlizelin, tak nic nekoupim. praha je asi lepsi, tak snad by jsi tam mohla neco nakoupit. jinak ja se divam ne na svatebni obchody a je to vsechno levnejsi. chceto stravit vikend na netu a pak neco najdete. ja nasla 100 ks balonku za 175,- tak to je super cena. asi nejlepsi. a pocet odpovida. neco na auta, do restaurace, doma, a na posezeni na vecer.
Odpovědět
Profilova fotka
@granda jj díky za odpověď :-) To jsem ráda, že jsem zas o tolik nepřišla. Doufám, že v té Praze budou zajímavější věci :-) Chci si najít i nějaké salony a kdybych nic nesehnala tam, tak se alespoň pokoukám jinde. Myslela jsem, že bych tam hlavně sehnala prstýnky. Má tam být 150 vystavovatelů, tak to by nemusel být malý výběr :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lis Ahoj, salon na Dubině má nějaká ruska, musíš se s ní domluvit na termínu, aby byla doma, protože to má jako vedlejšák a chodí do práce. Šaty tam můžu jen doporučit, fakt nádhera! Nevěděla jsem které šaty! :-) Nová kolekce ji má přijít v březnu. Vše co nabízí má na stránkách. Třeba si vybereš!
Odpovědět
Profilova fotka
@maarika Ahoj, tak jsem včera byla ve 3 salónech na šaty. V jednom se mi vůbec nic nelíbilo a bylo to tam drahé, v dalším mám jedny favority a v posledním u rusky tam jsem byla nadšená, že jsem nevěděla které, protože všechny šaty byly tak úžasné!!! :-) Tak si pořád dokola prohlížím fotky a nevím které :-( Poradíš mi? Dám fotky do alba. A co nového u tebe? Já jsem nemocná, tak moc toho zařizovat nemůžu 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,já jsem si říkala,jestli písneš,jak si dopadla v salonech :) Tak je fajn,ze mas aspon nejaké favority :) Určitě ráda poradím,hoď to sem a já juknu :) Já už mám vybráno,ale to už jsem ti psala :)Ale i potom ,co jsem zaplatila zálohu,tak pořád koukám na fˇoťák a říkám si jestli jsem udělala dobře,ale to se pozná až v červnu :) Dneska jsme koupili ubrousky fialkový papírový a zároveň máme objednané fialkové ubrousky,ale plátěné :) Tak jsem ráda :) Jinak je mi líto,že jsi nemocná,ale snad zase budeš brzo fit :) A co ženich??Ten už má oblek???My se musíme jet někam podívat,ale nevím kam:( @osmacipce
Odpovědět
Profilova fotka
@maarika Tak se mrkni do mých fotek, jsou tam. Já pořád nevím, ještě se chci kouknout do salónu u nádraží, ale tam mají volno až příští sobotu! Nerada bych něco uspěchala, ale zase aby mi šaty, co se mi líbí někdo nevyfouknul :-( Oblek pro ženicha koupíme v Polsku, výjde tam na 2000 (kalhoty, sako, vesta). Ten můj brouček to neunosí a za tu cenu mají krásné!
Odpovědět
Profilova fotka
V tom salonu u nádraží jsem si půjčovala šaty na ples a svatební tam měli vážně nááádherný :-) Tam se chci jít určitě podívat!
Odpovědět
Profilova fotka
@lis Akorát kdy, že? Mají pořád plno :-( Možná se tam stavim jen mrknout, co nabízejí, bez zkoušení, abych byla v obraze :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?