Svatba v Pardubicích 2011. Taky plánujete svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jestli je tu někdo z Pardubic - kdo plánuje příští rok svatbu jako já?
Odpovědět
@petinkas Ahojky, přidávám se taky k rozdávání oznamka.. I my máme svatbu v pátek, nejbližším, co je tam určitě chceme, jsme o svatbě dali vědět už asi před měsícem, právě proto aby si vzali dovču.. Jinak oznamko povezeme s koláčkama cca 14 dní před svatbou - takový to ofiko pozvání, ale jak říkám většina už to ví a počítá s tím.. Tak si myslím, že třeba stačí příbuzným a kámošům cinknout aby s tím počítali a oznamko dodat později.. U nás stím neměl nikdo problém..
Odpovědět
@nk Naprosto souhlasím, taky jsme to už skoro všem řekli (koho budeme zvát na hostinu) a oznámení nejspíš dodáme též až s koláčema.. přijde mi to tak lepší.
Odpovědět
Profilova fotka
@petinkas Nase oznamka jsou rucni prace, vytisknute doma na protlacenych ctvrtkach, pridana nejaka ta masle z raffie a hotovo :) Dalo nam to zabrat, ale s vysledkem jsme 100% spokojeni a oznamko melo vsude uspech :) Jinak my taky kolace neresime a ani nebudeme davat tradicni vysluzku. Misto toho budou minidarecky, ktere se daji uz rovnou na stul pred svatebni hostinou a hotovo :) No uz se zacinam pomalinku tesit :) @nk koukam, ze to mas uz taky za par! :)
Odpovědět
@babsiegirl Ty jo krati se to pekne rychle.. mam pocit ze nic nemame pripraveneho.. ale snad to je jen pocit :-) co ty, jak na tom jsi?
Odpovědět
Profilova fotka
@nk no ja jsem zatim v klidu, ale urcite me dva tydny pred svatbou chytne rapl! :) zrovna dneska jsem diskutovala s maminou nad konfetama na hazeni a zjistila jsem, ze jeste musim bud nekde koupit nebo vytvorit kornoutky na okvetni listky - hmm, jeste porad musim vyrobit asi 40 vyvazku (ze ja se do toho vubec poustela :D) ale snad to bude ok
Odpovědět
Profilova fotka
@babsiegirl Jo, kornoutky na okvětní lístky, ty mám taky na pořadu domácí manufaktury, ale chce se mi do nich ze všeho nejmíň.... Kdybys našla nějakou šablonu, nebo tip kde je koupit, sem s ním. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@eileenk no na jednech US strankach jsem nasla tohle :) http://home-and-garden.webshots.com/p... nebo tady :) http://www.tvorivyamos.cz/show.xh4?mo...
Odpovědět
Profilova fotka
nebo jsem jeste nasla tohle pro ty, kterym se do tvorivosti moc nechce :) http://www.svatbadekor.cz/katalog/kat...
Odpovědět
@babsiegirl Taky zjistuju co nemam.. ja vyvazky delala minuly tyden, jde to docela rychle.. me ted budou cekat jmenovky, ale nevim kudy do nich.. zabehnu do papirnictvi a snad me neco napadne..
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, mam dotaz... Nemate nektera z vas kontakt na pana, co obycejne dela hudebni doprovod k obradu na Kunce? Me ho pan Jirousek na Kunce loni dal, ale nekam jsem ho zalozila - chteli jsme jen poustet hudbu s CD - mozna to tak jeste bude. Nemate nektera z vas zkusenosti?
Odpovědět
@babsiegirl Ja bych kontakt mela mit, v nedeli sme na Kunce byli.. ted ale nejsem doma, ale v patek bych ti mohla poslat do IP ju. My taky nevime jak to bude, asi budeme mit cd, i kdyz ziva hudba je ziva hudba.. zalezi na tom kolik by nas to stalo, prijde nam zbytecny davat treba 1500 za 20minut. Ale uvidime, mozna sezeneme nejakyho znamyho aspon s klavesama.. jestli teda chces v patek ti to poslu..
Odpovědět
Profilova fotka
@nk juu to by bylo super, kdybys mi to poslala do IP :) diky moc ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Holky, vy co se vdavate na Kunce, jak resite hudbu? Ja si lamu hlavu jak to vyresit, jestli proste CD nebo zivou hudbu.. nemate prosim nejaky typ?
Odpovědět
Profilova fotka
@nk Ahojda já se sice nevdávám na Kuňce, ale mám svatbu v přírodě a mám domluveného kamaráda z konzervatoře nádherně hraje na kytaru a bude mít sebou i houslistku, takže paráda :-) Skus se optat na někoho z konzervy mají tam i spostu kamarádů a dost často takhle hrávají na událostech jako je svatba. Jsou dobří a většinou i levní :-)
Odpovědět
@lis Diky za tip :) my bohuzel znamy nemame, a koukala sem na netu tak se to vetsinou pohybuje kolem 2000 a to me za 4 pisnicky prijde dost.. ale nadruhou stranu to poustet z cd neni ono.. uvidime.
Odpovědět
Profilova fotka
@nk To mě příjde hodně. No mě hraje ten kamarád no... Tak hodně štěstí s výběrem.
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Čau holky,jak řešíte muziku na večer?máte kapelu nebo DJ?
Odpovědět
Profilova fotka
@marrsik Máme DJ (ale ne na objednávku, je to můj taťka) - ovšem u nás by kapela byla trochu problém, jelikož já nerada tancuju (nejde mi to a mám z toho komplexy), oba nesnášíme dechovku a máme rádi rock a to jich moc nehraje... Ale o jedné vím, jmenujou se "Rocksorry", ale jsou odněkud z Rychnova nad Orlicí nebo tam z okolí. Ovšem s taťkou za muziku ušetříme, takže to byla jasná volba. Přítel si poskládá playlist a techniku táta má. Co plánuješ Ty?
Odpovědět
Profilova fotka
@nk diky moc za kontakt na hudbu na KH:) Nakonec jsme se se snoubencem rozhodli, ze pujdeme do instrumentalky protoze se to vic hodi, vzhledem k tomu, ze je svatba na hrade :) Jak rikas, z CD by to nebylo ono.. Taky jsme chteli puvodne hudbu z CD, ale nakonec jsme se rozhodli pro zivou hudbu. No ten pan, co jsi mi na nej poslala kontakt se mi zas az tak drahej nezda, rika si 1300, vyberes si az 6 pisnicek, ale zase je to vec nazoru. My si musime vybrat pisnicek 9 vzhledem k tomu, ze budeme mit delsi obrad... Jinak na vecer mame dohodnutyho DJ, dokonce jsem mu predala i seznam pisnicek, co se nam libi, aby je mel pak po ruce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@eileenk My budeme mít DJ.Je to přes naše rodiče.Hrál i mamce na pdesátinách.Dokonce má karaoke.Já dechnu a podobnou musiku nesnáším.Přítel ani do tanečních nechodil,takže to je pro nás zbytečné.Dávám dokupy seznam skupin,kterej mu předáme.Celá moje rodina je spíš na rok,pop....atd.Takže doufám,že to bude OK.Pomalé písničky taky snad zahraje,uvidíme :-)
Odpovědět
@babsiegirl Tak to sem rada ze ti to ponohlo, tak vam tam bude hrat on? Mas pravdu zas tak hrozna cena to neni, ale za 4 pisnicky.. ale stejne to asi dopadne tak ze nam hrat bude.. jakto ze mate delsi obrad?
Odpovědět
Profilova fotka
@nk Ja si beru anglana, takze budeme mit i preklad -> delsi obrad :) On mi pan Koznar posilal i ukazku toho doprovodu, abychom vedeli, jak to bude znit :) Jo a holky, ja jsem z konzervatore kontaktovala borce, protoze jsme puvodne chteli kytarovy duet nebo kvartet a uctoval si docela dost - nepamatuju si presne, musela bych najit znovu ten email, ale myslim ze to bylo 5tis!!! :-o
Odpovědět
@babsiegirl a jak ta ukazka dopadla? Hezky? Holky nevite prosim nektera z vas jak jsou v patek na matrice? Nemuzu to nikde najit.. diky moc za info :)
Odpovědět
Profilova fotka
@nk jj, supr, takze rozhodnuto :) Jinak v patek myslim ze na matrice taky jsou, kdyztak si tam brnki a oni ti uz reknou 466 859 692 :)
Odpovědět
Profilova fotka
@nk Tak městský úřad má normálně 8 - 13:30, ale Matrika má v pátek speciálně "jen po telefonické domluvě". Tady jsem našla nějaké kontakty http://www.pardubice.eu/urad/radnice/... , tak snad se s někým domluvíš.
Odpovědět
@babsiegirl @eileenk holky diky moc za info :)
Odpovědět
Ahoj holky, nějak se nám to tu pozastavilo.. Jak pokračujete? Taky se tak těšíte? Venku je teď tak nádherně - kéž by nám to počasí vydrželo :-).
Odpovědět
Profilova fotka
@petinkas To jo,kéž by to vydrželo do 10.9. :-) Těším se,začínaj mi ty dny nějak utíkat a už se blížím ke 100 dním.Včera jsem začala dělat mašle na kliky aut.Celkově jsem na to nějak měsíc neměla čas,tak se zas snažím do toho nějak položit a zas udělat pár věcí.Máme oznámko,za což jsem ráda.Vyzkoušeli jsme si,jaké to bude se fotit a teda dámy,zastavit prous smíchu bylo hrozné.Tak nevím,co bude v den D :-D Jinak stále nemáme prstýnky a ani oblečenýho ženicha.Ten je v děsný pohodě a myslí si,že to sežene snad týden před svatbou.Dotáhnout ho do zlatnictví je teda nadlidskej výhon :-)
Odpovědět
@marrsik Já si pamatuju, jak jsme oslavovali stovku a dneska máme 59. Krásně to letí :-). Prstýnky jsme objednali minulý týden, tak by do 3 týdnů měly být doma. Už se těšim, až ho budu nosit :-). Ženicha tam dotlač nějak nenápadně :-). My jsme teď spolu četli různé tradice - např. když se krájí nožem, tak ten kdo má ruku nahoře bude vést domácnost - tak zkoušíme, jak budeme krájet a pořád si přehazujeme ruce, protože ji chceme vést oba :-).. no, nevím na svatbě - až nás svatebčané uvidí, tak si budou ťukat na čelo :-), to samé u zametání - kdo bude mít košťátko, kdo lopatku (bude asi přetahovaná) :-D. Jinak sako jsme už koupili, ještě řešíme košili - zda dlouhý nebo krátký rukáv (společensky: dlouhý, kvůli teplu bych brala: krátký)?
Odpovědět
Profilova fotka
@petinkas Přítel volí dlouhý rukáv.Každý den chodí v kvádru a košili.Takže tohle jsme neřešili.Taky to vidím,že to budeme honit na poslední chvíli.A to se mi nechce.Chci mít taky klid :-S Jo,tradice jsem pročítala,a nějak to neřešíme,jak to vyjde,tak to vyjde.Nikdy nejde udělat svatba přesně podle všech tradic :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?