Svatba v Pardubicích 2011. Taky plánujete svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jestli je tu někdo z Pardubic - kdo plánuje příští rok svatbu jako já?
Odpovědět
Profilova fotka
@eileenk Tak toho už máš dost :-) To já ještě ani zdaleka nemám to co ty :-) Měla jsem teď nějaká zdravotní problémy, tak se to trochu protáhlo. Jináč už mám koupenou výzdobu na stůl zamluvenou restauraci, datum na matrice, místo na oslavu a hudbu k obřadu. Teď musíme hlavně sehnat nějaký hezký oblek pro ženicha chceme asi půjčit. On má jinak svůj moc hezký, ale nehodí se barevně. Nějaký typ? Na půjčení obleku?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Holky, tak jsem zase po kratke odmlce zavitala na beremko.. Nevesty, budete se nektera z vas brat 25.6. 2011 na Kunce? Chci zjistit, jestli je po nas jeste nejaka svatbicka :) my se bereme ve13.00 8-) @eileenk muzu se zeptat, jakou kadernici mas zamluvenou? A vubec holky, nemate nejake doporuceni, co se tyce svatebnich ucesu v Pcich? Chtela jsem do Zamecke ale holky tam maji v den nasi svatby dovcu :( No a pak Matrix v Polabinach? nebo Sun City? Ach jo... :) Nejake zkusenosti? Jinak my jsme byli minuly tyden v CR a zaridili jsme dort v Seneico, taky jsme doladili matriku a Kunku, koupila jsem si pradlo pod saty (juchuuu), zaridili jsme kytky, no a ted jsme zpatky doma v UK a zacala jsem s vyvazkama, objednala zavoj, podvazek, nejaky serepeticky na auto a to je prozatim zase vsechno :) jak pokracujete vy?
Odpovědět
Profilova fotka
@babsiegirl Já nemám kadeřnici z Pardubic, ale z Holic, což je asi na svatbu pro Tebe dost daleko... Jinak v Matrixu v Polabinách jsem před cca 3 lety párkrát byla, sice jen barvení a normální střih, ne účes, ale spokojená jsem byla... Vývazky už mám hotové a teď dolaďujeme jmenovky, budou se stejným motivem jako máme oznamko - vyrábí kamarád. Matriku, kytky, účes i líčení už mám snad předjednáno. V pátek mám naplánovaný velký nakupovací den, chci obejít cukrárny a poptat se na dort dle mých představ, koupit boty na přezutí a začít shánět spodní prádlo. Pak mám na netu vyhlédnuto kde objednám věci na výzdobu stolu a tak, takže se pak vrhnu na objednávky.... Už se to pomaličku rýsuje ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@babsiegirl Do Matrix Angels chodíme s mamkou a tetou pravidelně.Opravdu smekám,zlaté ručíčky Jiříka a Páji.nedám na ně dopustit,jen mne zklamali,pač na můj termín maj už akci.Ale za zeptání nic nedáš,uvidíš,třeba se tobě poštěstí.Mě odkázali na kadeřnici na výpadovce směr Chrudim-Danu Kubínovou.nechodíte náhodou někdo k téhle kadeřnici?
Odpovědět
Ahoj holky, je tu nektera, ktera ma termin 23.4. na radnici? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@marrsik Diky moc, no slysim samou chvalu, tak jim zkusim zavolat :-D hlavne to mam od mamky za rohem, takze by to bylo moc fajn ;-) A kdyz ne tak pri nejhorsim bych sfrkla do Sun City :) Jinak jsem ti jukla do albicka a koukam, ze se ti to pekne rysuje :) Tak jen tak pekne dal
Odpovědět
Profilova fotka
@kacenkanevesta my ne, my to mame 25.6. na Kunce :) Jinak holky, ted me napadlo, jestli nektera potrebujete nehty na svatbu v Pcich tak houknete, mamcina kamaradka dela a je vazne moc sikovna a ochotna - bude delat nehty i me :)
Odpovědět
Profilova fotka
@babsiegirl Neváhej a volej,bývaj hodně vytížení :-) No jo,to se mi to rýsuje,ale pomalinku.Teď jsem dala pauzu,moc nestíhám.Na gelovky jdu zrovna dneska tady v Pce,tak jsem zvědavá,holčina má fakt nádherný nehtíky.Dost si s tím vyhraje
Odpovědět
Profilova fotka
@marrsik a ke komu chodis na nehtiky?
Odpovědět
Profilova fotka
@babsiegirl K Ditě Cermanový.Jsou nádherný,mám z nich radost.Kam chodíš ty?
Odpovědět
Profilova fotka
@marrsik K Renate Bischofovy ve sladkovskyho, je fakt dobra a pro cloveka udela prvni posledni... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@babsiegirl @marssik ...jé holky, a budete si nechat dělat i nějaké svatební nechty na zkoušku? Dáte sem nějaké fotky? Já mám nehty svoje a gelovky neplánuju, ale určitě si je nějak hezky chci nalakovat, tak by mi bodla inspirace.... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@eileenk jo,určitě budu chtít svatební na zkoušku,abych věděla,jak to bude vypadat,ale asi až v létě. :-) Každopádně budu bílý,s barevnejma vzorama nechci
Odpovědět
Profilova fotka
@marrsik @eileenk ja zkousku mela loni v lete, taky gelovky moc nenosim a na svatbu bych chtela vlastni s francii, ale bohuzel nehty kvalitni moc nemam nebo spis nevydrzim, abych si je nechala narust (jsme dost aktivni, vecne nekde litame po venku se psem nebo pomaham nastavajicimu s praci - tesar truhlar :D) Ale jsem domluvena s Renatkou, ze kdyz moje nehty nebudou ready, tak dame jen slabou vrstvu gelu na zpevneni a hotovo :D Jinak budu se prijmenim jmenovat Lambourne (a Lamb v anglictine je jehnatko) takze si mozna necham natisknout na nejakej ten prst ovecku - uz jsme to s Rencou zkouseli a vypadalo to squele :D
Odpovědět
Profilova fotka
@babsiegirl Ahoj, já mám 25.6.11 ale už v 11hod. Když jsem tenhle termín rezervovala, tak na 14hod ještě měli volno, ale to bylo v lednu. Můžu se tě zeptat, jak to probíhá s upřesněním obřadu na Kuňce? Chystáme se tam tuhle neděli, na netu mají napsáno, že každou neděli v 10hod se domlouvají se snoubenci co a jak.
Odpovědět
Profilova fotka
@babsiegirl Můžeš mi poslat kontakt na paní na nehty? Díky.
Odpovědět
Profilova fotka
@osmacipce ahojda :) my jsme byli s panem Jirouskem domluveny na konec brezna vzhledem k tomu, ze jsme cestovali z UK - vsechno to probehlo ok. Zkratka dostanes papir od matriky o potvrzeni obradu na jinem miste - na Kunce - ty zbehnes na Kunku, nechas to tam orazitkovat, zaplatis poplatek, oni ti tam jeste reknou, jak ty obrady normalne probihaji, jak s autama atd. Rikal, ze nahoru muze aut tak 10 (my mame kolem 50 lidi, takze ok :) vyjezd tak 15min pred obradem a pak aby uz vsichni zase odjeli nejdyl ve trictvrte, kdyz je po vas dalsi svatba :) Ale rikal, ze kdyby zenich s nevestou se tam chteli fotit, tak to jedno auto tam zustat muze :)
Odpovědět
Profilova fotka
@osmacipce IP :)
Odpovědět
Profilova fotka
@babsiegirl Díky za nehtíky! Ještě dotaz k té Kuňce. Ten poplatek musíš zaplatit na místě, nebo můžeš poslat na účet a jak to je s hudbou na obřad. Nabízí nějakou?
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme platili hotove, ale zkus jim tam zavolat a uvidis. Jinak hudbu oni primo nenabizi, ale daji ti kontakt na jednoho pana, co tam obycejne dela hudebni doprovod. My jsme se dohodli tak, ze budeme mit vlastni hudbu z CD ponevadz nejaky fidlovani nam moc nesedi, to proste nejsme my :)
Odpovědět
@babsiegirl Ahoj, taky budeme mit svatbu na Kunce, prosim te co se tyka toho poplatku, to se plati na Kunce nebo az na matrice? Diky moc :)
Odpovědět
Profilova fotka
@nk Jsou dva poplatky, ktere se plati: Jeden matrice za provedeni uzavreni snatku a druhy (3.600,00,-) na Kunce za pronajem prostor a jinych administrativ :)
Odpovědět
@babsiegirl Nj vidis ja uplne zapomela na ten poplatek za pronajem :D diky moc za info :) chystame se tam pristi nedeli tak sem zvedava :)
Odpovědět
@nk zdravim, omlouvám se že píšu až takto dlouho, ale určitě si necháme natočit celý svatební den od rána až po hostinu, nakonec jsme si objednali video od pana Bajer z Pardubic, má to velice pěkně udělaný...Tak ať Vám to vyjde
Odpovědět
Profilova fotka
@nk Tak preju hodne zdaru - uvidis, to zvladnete :)
Odpovědět
Ahoj holky, kdo si děláte vlastní oznámení - nevíte, kde by se dalo v Chrudimi/Pardubicích levně vytisknout?
Odpovědět
Profilova fotka
@petinkas Já můžu doporučit v Pardubicích Imprim (nebo Inprim??) na 17.listopadu (dříve sídlili za rohem ve Smilově ulici). Vybrala jsem si podle vzorníku gramáž papíru a profi tisk, ještě paní upravila oznámení, které je v PDF, že umístila 3 nad sebe na A4 a ve výsledku mě taková stránka A4 vyšla na 9,- Kč, tj. jedno oznamko na 3,- Kč. :-)
Odpovědět
@eileenk Jéé, moc děkuju :-).. a kdy budete oznámení rozdávat?
Odpovědět
Profilova fotka
@petinkas No my jsme je všem kromě rodičů poslali mailem už cca před měsícem a půl, takže rozdávání už nespěchá... Dáváme je průběžně kamarádům, které vydíme a myslím že je třeba ani všichni nedostanou, uvidíme jak to vyjde... Třeba "zvací koláčky" před svatbou jsme zrušili úplně, to je u spousty lidí ta příležitost k rozdání oznamek, takže v tomhle se vůbec tradicí neřídíme.
Odpovědět
@eileenk My právě koláčky mít budeme, ale mají se prý rozdávat tak 14 dní před svatbou. Jelikož však máme svatbu v červenci (v době dovolených) a ještě k tomu v pátek, říkala jsem si, že by bylo lepší dát oznámení dřív..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?