Svatba v Pardubicích 2011. Taky plánujete svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jestli je tu někdo z Pardubic - kdo plánuje příští rok svatbu jako já?
Odpovědět
@lis Ahojky, já se vždycky nejvíc bojím, dokud nezačnu, potom to jde úplně samo :) nejhorší je začít... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@eileenk Supér! :-) Já už mám asi taky vybráno. Vybrala jsem v květinovém a svatebním centru v pce. Jsou přesně takové jaké jsem chtěla a pěkně mi sedí :-) Tak to máme radost obě! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@haniiiii Jojo to máš asi pravdu :-) Já mám teď radost, že jsem si konečně vybrala šaty a musím začít honem řešit oznamka a pozvánky a v těch jsem taky v koncích. Chci je nějak udělat sama, ale vůbec nevím co bych vlastně chtěla :-/
Odpovědět
Profilova fotka
@lis tak to je fajn,že jsi tam měla štěstí.A jaké jsi vybrala?
Odpovědět
Profilova fotka
@marrsik Pak je sem dám, až mi kámoška pošle foto. Takové krémové se zlatou výšivkou, bez vlečky, né úplně široké. Už jsem se pro ně asi rozhodla úplně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lis tak jo,moc se těším.Hm,tak tyhle jsem na sobě neměla,já měla jen bílé :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@marrsik ...vracím se sem do tohoto fóra, jelikož v tématu o obšité nebo neobšité organze už jsem utekla trochu mimo, tak ať se tam moje příspěvky nepletou... :-) Jmenovky bych taky ráda vyráběla, ale jejich tvorbu jsme svěřili kamarádovi, který vytvářel v PC i oznamko a on teď na to nějak nemá čas.... a popohánět ho nemůžu, jelikož to pro nás dělá zadarmo ve svém volném čase...až budou, tak je jenom necháme vytisknout, v práci nařežu na řezačce na papír a pak možná dozdobím stužkou, jestli už to nebude přeplácané... Máš už zařízený dort?
Odpovědět
Profilova fotka
@eileenk No,já se s nima včera piplala,ale pak jsem zvolilaještě jinou variantu jmenovek.Moc se mi líbí dvě jmenovky na netu,tak jsem si je stáhla a snažím se tomu přiblížit.Možn¨á,když to dneska stihnu,tak je dám do alba.U cukrářky už mám objednané cukroví na svatbu.Dort taky.Třípatrovej s marcipánem u ní vyjde na cca 1500.Což je dobrá cena.Když to kolikrát vidím,že ceny dortů jsou i 3000 :-. Ale určitou verzi dortu jsem jí ještě nedala.To jí stačí tak dva týdny před svatbou.Akorát nevím,jakej si vybrat.Jelikož budu mít kytku s kalama,chtěla bych je i na dortu.Ale taky se mi líbíl s živejma liliema.No,mám dilema.A co ty?Už máš jasno,jakej dort to bude? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@marrsik No prááávě že vůbec nemám ohledně dortu jasno! Mamka se totiž nabídla, že veškeré cukroví zařídí u nějaké "šikovné známé" v sousední vesnici, tak jsem to chtěla nechat na ní..... Jenže pak mi přinesla ukázat fotky dortů, co už dělala a DĚS - normálně bych se u toho styděla sedět u stolu, jen krémové a na ozdobu krém, marcipánový růže (takový ty obyč, co koupíš kdekoli v Tescu), asparágus, ty bílé malé kvítky co se dávali do kytic už před 50 lety a jako vrchol tvořivosti kovové prstýnky..... Tak jsem vytiskla fotky co sbírám různě po netu (nechci marcipán, ale čokoládu a hodně ovoce) a na to mi mamka řekla, že takové věci ta paní neumí....tak jsme o tom chvíli vášnivě debatovaly, bohužel u toho byla i tchýně, která s mamkou souhlasí a snažily se mi vnutit ty krémové hrůzy (hlavním argumentem bylo: "takový dort MUSÍŠ mít, aby Tě lidi nepomluvili!" - fakt síla).... Výsledkem je, že se mamka urazila, že jsem opovrhla "hezkými" výtvory té paní a odmítla dort zařídit, nechá u ní upéct jen cukroví. Takže jsem úplně na začátku, cukrárny v Holicích bohužel nejsou v tomhle směru taky moc moderní a vozit dort v červenci až z Pardubic mi přijde strašně krkolomný, nehledě na to, kolik by stál...takže jsem krapet bezradná! Ach jo!!! Ty to budeš mít určitě s dortem v pohodě, třeba ta cukrářka umí z marcipánu vytvořit i kaly. Živý kytky jsou moc hezký, taky se mi líbí - jen v září už živé lilie asi těžko seženeš, to já se modlím abych je měla začátkem července na výzdobu kostela, tchýně jich má každý rok obrovský záhon, ale touhle dobou už obvykle odkvétají.... Ale tak třeba živé kaly na dort, proč ne?
Odpovědět
@marrsik Ahoj, taky budu mít třípatrový dort. Nechci takovou tu marcipánovou polevu, takže ho budu mít potažený máslovým krémem a jako ozdobu marcipánové kaly (tmavě vínové). Fotku dortu,dle kterého bude vytvořen náš hodím do alba. Cukrářka je prý schopna udělat veškeré detaily z másla.
Odpovědět
Profilova fotka
@morrilon Ahojda,dort vypadá pěkně. :-) Já máslový nechci,za ty roky jsem se jich najedla až až.
Odpovědět
@marrsik Jj, chápu... Ale my jsme byly minulý rok na několika svatbách a na 90% talířků zůstávala marcipánová poleva. A my sami jsme ji nejedli, takže nám to ulehčilo rozhodnutí. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@morrilon Zdravím, u mé svatby visí nad dortem největší otazník, jelikož nechci ani marcipán ani krém (byť ten se mi snažily vnutit mamka s tchýní), ale čokoládu a hodně ovoce, tak uvidíme, jestli seženu někoho, kdo mi ho upeče... Mám teď asi dva nápady, kde se zeptat, tak uvidíme........ Ale teď koukám že ty se vdáváš už za chvilku!!! :-) To už máš určitě všechno přichystané a jen se těšíš, viď?
Odpovědět
Profilova fotka
Dort si nechte udělat na Labské střední hotelové škole (U Josefa 118) na Cihelně v Pce. Za dort, co jinde stojí přes 3 tisíce vyjde u nich na cca 1500 Kč. A pečou výborně, máma si od nich pravidelně nechává dělat i cukroví na Vánoce a tak.
Odpovědět
@eileenk musím říct, že ted už jenom sbírám objednané věci... Ale mám hroznej frmol... Jsem nezaměstnaná, ale 1.dubna nastupuju... A přesto nevím, co dřív... Uívám si chvíle na netu... Jo, zařizuju svatbu v pardubicích z brna... Tak možná proto... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@marrsik Tak mám hotových prvních pár vlaštovek vývazků, jsou v albu, a tady ještě vkládám porovnání s původní verzí. Ty růžový růžičky se mi teda líbily víc, ale nedají se asi sehnat.... Teď ještě co na to řekne skoromuž :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@eileenk vypadaj hezky,není to tak hrozné. ;-) Taková malinová barvička,jasná,bude pěkně vidět :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@marrsik Díky, líbí se i mamce a kupodivu i příteli. :-D Takže v pohodě, už jsem se pustila do všech...
Odpovědět
Profilova fotka
@eileenk Tak vidíš,že to tak hrozné není ;-) Budou moc fajn,až je budou mít všichni na sobě.Ať ti to tvoření jde od ruky ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, chtela bych poprosit o radu, zda nevite, jestli se nekde v Pcich daji vyzkouset a kopupit zavoje....At uz klasika svatebni salony - pak jak se asi pohybuji ceny a pokud nekde jinde, pak kde? Dekuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kacenkanevesta V Pardubicích jsem navštívila jen dva salony a to Marion (v Pasáži Sv. Jána v patře) a Amoroso (ul. 17.listopadu) a v obou mám dojem že závoje půjčují i prodávají, ale ceny nevím, jelikož sama závoj nebudu mít, tak jsem se o něj ani nezajímala.... Jinak mi závoje ihned nabízeli na zkoušce v Chrudimi v Kavalíru a cena byla 400 - 500Kč. Šaty mám zamluvené v Hradci Králové v Adeli a tam půjčují závoje za 300,-.
Odpovědět
@eileenk dekuju moc, takze v podstate jako na netu, ale muzu si vyzkouset a jeste neplatim postovne....a ty dve zminene jsou kousek ode me, takze parada:-) diky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem si šaty zkoušela v Čáslavi,kde závoje pouze prodávaj 300-500.Maj katalog,kde je možné si vybrat určitej závoj.Pár jich maj na prodejně k vyzkoušení :-)
Odpovědět
@marrsik diky moc:-) nevis, zda maji nejake stranky? abych se nejdriv mrkla?
Odpovědět
Profilova fotka
@kacenkanevesta stranky maj,ale na nich maj pouze sv.šaty,pánské obleky a společ.šaty.Závoje maj přímo na prodejně ;-)
Odpovědět
Holky, nevíte jestli se dá v Kavalíru půjčit pánská svatební vestička? Příp. jinde v okolí Chrudimi.. A jak pokračujete v přípravách?
Odpovědět
Profilova fotka
@petinkas Mám stejný problém. Až budeš vědět, tak napiš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak šatičky pro mě i pro svědkyni jsou zamluvené záloha zaplacená! Paráda :-) Mám z nich radost ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petinkas Jako samotná vestička? To nevím jestli se dá půjčit, to mě nenapadlo se zajímat - ale určitě napiš maily do různých salonů a uvidíš, za zeptání nic nedáš. @lis Můj přítel si chce koupit nový oblek i s vestičkou, mě by se sice víc líbila vestička v barvě kravaty a bílá košile, ale to můj odmítá - z nějakého důvodu bílé košile nemá rád. Takže budeme kupovat růžovou košili a k tomu nějak vhodně sladěnou kravatu. Jinak přípravy docela dobrý, zaplaceno na matrice a záloha na šaty, oznamka rozeslaná (mailem), koupené prstýnky, ženich koupené boty, já zamluvenou kadeřnici, kosmetičku a floristku.
Odpovědět
Tak jsem psala do Kavalíru a pánské svatební vesty půjčují (cena od 390 do 650 Kč)..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?