Svatba v Pardubicích 2011. Taky plánujete svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jestli je tu někdo z Pardubic - kdo plánuje příští rok svatbu jako já?
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem si tam půjčovala plesové šaty pravda, že už je to pár let, ale tehdy bylo vše ok a obsluhovala mě paní majitelka a je fakt, že ta byla příjemná, tak doufám, že v pátek nenarazím na nějakou protivnou kolegini :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já už začínám bláznit :-( Svatba se blíží a nemáme ještě vůbec nic. Mám hrozný strach aby se vše povedlo a aby se tam lidi bavili :-| Jsem z toho teď spíš smutná než abych se těšila :-(
Odpovědět
Ahojte, poradite, kde sezenu, resp. kde v Pardubicích provádí samoopalovací nástřik? Diky moc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lis Nebooooj, to bude v pohodě! To bude jen nějaká předjarní depka... ;-) I když o zábavě pro všechny taky hodně přemýšlím...nemám ráda takové ty svatební osahávací hry, takže to ne, ale celý den je celý den...tak snad něco vymyslím. Zatím máme v plánu jen vypouštění lampionů, ale to bude až navečer.
Odpovědět
Profilova fotka
@eileenk Taky chci lampiony.Ale po těh večerních zprávách,kdy se hasiči rozčilovali a chtěj to zakáat.Nevím,jestli nám je matilej restaurace povolí.Všude kolem jsou lesy,tak aby sme to tam ještě nepodpálili. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lis Přeju hodně štěstí,aby si natrefila na příjemnou paní a vybrala šaty.Mě obsluhovala holčina s červenýma melírama a bylo to takové,šup šup do jincýh šatů.Nevím,no,třeba někdo jinej má jiný zkušenosti.Každopádně dej vědět,jak jsi tam pochodila ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@marrsik Jojo, to jsem taky četla o těch hasičích a snaze lampiony zakázat...ale za naší restaurací teče řeka, tak jsme si řekli že je půjdeme pouštět na břeh! S těma lesama to máte blbý, to bych se asi taky trochu bála...
Odpovědět
@lis Tak už začínám dostávat taky depku.. včera jsem si byla zkusit šaty, ale žádné se mi nelíbily :-( Jdu ještě ve čtvrtek a pokud nic neseženu zkusím toho Kavalíra (jestli ještě nějaké šaty budou na náš termín mít).. a prstýnky ještě taky nemáme..
Odpovědět
Profilova fotka
@petinkas No my nemáme vůbec nic :-D Hrůza. Já nevím mě příjde, že se mi všechny šaty ani nelíbí nevím co nakonec vyberu. Přeju hodně štěstí s výběrem a pak hoď foto ať můžeme poradit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@marrsik Jo děkuju. Já doufám, že tam narazím na ty své vyvolené obleču je udělám wooow a bude :-D Ale mám strach, že odejdu zhnusená :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@eileenk No já jsem zvědavá no. Chci udělat tombolu, losovací volenku, osahávací hru s předáváním jablka pod krkem :-D a novomanželský kvíz, nevím jestli budou lampiony to se ještě uvidí. No mám teď nějak ze všeho strach, jak se to začíná blížit a zjišťuju, že moje sny a představy jsou asi jen sny a představy a nakonec asi bude vše jinak :-/
Odpovědět
Profilova fotka
@lis Tak uvidíš,třeba tobě se poštěstí.Mně tam padly do oka šaty s bohatou tylovou sukní.Byly fakt princeznovský,jenže mi bylo sděleno,že to jsou šaty tak do večeře a pak převléct.Nejsou na mejdanovej nápor do čtyř ráno.Kdyžtak zkus Kavalíra v Chrudimi a nebo salon Bella v HK.Na netu maj pěkný šaty. ;-) Můžu se zeptat,jak probíhá losovací volenka? Nemá cenu se stresovat,jdi si za svým snem a on bude ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
@lis Tak to máme úplně stejný :-) - mně se právě taky žádný nelíbí.. Jedny by se mi i líbily, ale byly mi menší - paní majitelka říkala, že mi klidně objedná ty samé ve větší velikosti, ale přišly by až v květnu. Bojim se, že by mi třeba nesedly a v květnu něco shánět je už dost pozdě.. chjo..
Odpovědět
Holky, co planujete na auto zenicha? Klasiku, klobouk? Nebo neco jineho? Me se klobouky noc nelibi, ale nic jinyho me nenapada.. :(
Odpovědět
Profilova fotka
@nk No já nejdřív myslela že auto ženicha zdobit nebudeme vůbec, ale teď se spíš kloním k názoru, že udělám klasiku - organzový pruh nebo dva pruhy do V na kapotě s nějakými navázanými růžemi nebo mašlemi... Klobouk mi přijde docela trapný, ale je to věc vkusu. Stejně tak nesnáším panenky na kapotě...docela hezká je květinová výzdoba, ale 1500 za to fakt nedám... Třeba tchýni pokvete něco hezkého na zahrádce a navážeme na tu organzu živé kytky...
Odpovědět
@eileenk sem stejnyho nazoru, taky me to prijde tupy.. :-D ja potrebuju neco jednodussiho, ja budu mit na aute kytku a serpu tak aby sme nebyli stejni :) taky sem nechtela auto extra zdobit, ale premluvili me.. tak si ted lamu hlavu jak.. mozna dostane vic stuzek nez svatebcani a asi i na zadni sklo. Svatebcani budou mit hen v predu. Jinak nevim, hlavne se me za klobouk nechce davat 300.. fakt netusim :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@marrsik Jj díky, podívám se na net jaké mají šaty. Tu volenku budeme dělat tak, že se udělají dvě řady lístečků, které se k sobě hodí. Jako čápxžábička pejsekxkočička atd. rozdělí se do dvou mističek z jedné budou losovat dámy z druhé páni, aby se nestalo, že spolu budou tančit tchýně :-D Je to docela dobrié na seznámení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petinkas Jo to chápu na to bych taky neměla nervy čekat do května :-/ Původně jsem přemýšlela, že si nechám šaty ušít v číně, páč to výjde levněji, ale pak jsem zjistila že na to nemám nervy radši si je jednou půjčím oni mi je připraví a bude to bez nervů :-D Ale musím nějaký vybrat! Chjo závidím slečnám co mají 90x60x90 a můžou si dovolit všechny typy šatů :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@lis Tak to je super nápad :-) Jojo,koukni na net.Bella i Kavalír maj nafocený šaty.V tý Belle vypadaj moc krásně.Maj tam Španělskou kolekci,ale záleží,kolik chceš za šaty dát
Odpovědět
Profilova fotka
@marrsik No nechci to s cenou šatů moc přehánět kor za půjčení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nk My¨plánujeme na auto ženicha bíložlutej pruh do šikma z organzy a černej cylindr nazdobej liliema.Květinář mi ho půjčil za 50Kc.Takže paráda,většinou ho maj v e-schopech za 300-400Kč. Na mojem autě bude taky organza bílöžlutá a květina.Žádnou panenku tam nechci.A na klikách obou aut budou mašle.Ostatní svatebčani budou mít klasické bílé stuhy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lis Já za ně dala 7500 i s náhradníma šatama na převlečení.Nojo,padly mi napoprvé do oka a zamilovala jsem se do nich,že cena šla stranou.Šťastný výběr ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@marrsik Ale to mi zase nepřipadá jako úplně nejhorší cena. To je tam můj strop kolik bych za to byla schopna dát. To šaty který se mi nejvíc líběj v Praze půjčujou za 15 000,- a to bych teda vážně skutečně nedala.
Odpovědět
Profilova fotka
@lis Já byla ochotná dát za šaty max 10.000.takže mne tahle cena za fungl nové šaty velmi potěšila. :-) každej má jinej názor,někdo za ně chce dát cokoliv a někomu stačí za 5000.Ale když ti opravdu nějaké padnou do oka,a cítíš se v nich jako princezna....tak je slabost si je nepůjčit :-)
Odpovědět
@marrsik ja budu mit z bileho vlizelinu na kapote V uprostred sice umele ale hezke rude ruze a sem tam bude ta stuha s masli. Vzadu na. skle bude jeden pruh. Zenichovi mozna jen sikmo pruh pres kapotu zase s masli a to samw vzadu. Jen nevim jestli se to bude hodit kdyz ja budu mit V. Uvidim treba me neco napadne, inspieaci moc bemam vsichni maj klobouk..
Odpovědět
Profilova fotka
@nk já to neřeším,já do véčka a ženich jenom šikmej pruh.Žádný panďuláky nebo panáčky sme nechtěli.A zas aby bylo poznat ženichovo auto,tak jsem si půjčila cylindr.Aby sme měli oba kytku,to by bylo až moc stejné a nerozeznatelné :-) Inspirací je moc.To víš,cylindr teď frčí :-D
Odpovědět
@marrsik asi to vyresim stejne jako ty, akorat bez kloboucku :-D ale uvidim treba me neco napadne.. ale to radsi cylindr nez panacka..
Odpovědět
Profilova fotka
@nk Cylindr je lepší než panáci.Taky je nechci :-) Tohle mi přijde decentní,nic přeplácaného
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem včera byla v Chrudimi v Kavalíru a Angelu a já si snad nikde nic nevyberu!!! Už z toho začínám být zoufalá... :-( Navíc v Angelu mi na půlku mnou vybraných šatů z katalogu řekla, že už jsou na můj termín zabrané!!! Zatím nikde se mi nestalo, že bych si řekla: "To jsou přesně ony, Ty chci!" :-(
Odpovědět
Profilova fotka
V sobotu šaty vybrány v HK v Adeli! :-) Huráááá!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?