Menu Forum

Svatba v Pardubicích 2011. Taky plánujete svatbu?

25. lis 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
lis (25 r.)
5
Registrovala se 30. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 74 příspěvků. Má 3 přátele. Dašice, Region Pardubice.
  • Svatba byla 2. července 2011
    Dašice, Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
lis (25 r.)
5
Registrovala se 30. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 74 příspěvků. Má 3 přátele. Dašice, Region Pardubice.
    Dašice, Region Pardubice
 Já jsem si tam půjčovala plesové šaty pravda, že už je to pár let, ale tehdy bylo vše ok a obsluhovala mě paní majitelka a je fakt, že ta byla příjemná, tak doufám, že v pátek nenarazím na nějakou protivnou kolegini emoticon
7. bře 2011 v 17:59  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lis (25 r.)
5
    Dašice, Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
lis (25 r.)
5
    Dašice, Region Pardubice
 Já už začínám bláznit emoticon Svatba se blíží a nemáme ještě vůbec nic. Mám hrozný strach aby se vše povedlo a aby se tam lidi bavili emoticon Jsem z toho teď spíš smutná než abych se těšila emoticon
7. bře 2011 v 18:09  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kacenkanevesta
1
Registrovala se 26. února 2011 na beremese.cz. Přidala 316 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
kacenkanevesta
1
Registrovala se 26. února 2011 na beremese.cz. Přidala 316 příspěvků. Má 1 přítele.
 Ahojte, poradite, kde sezenu, resp. kde v Pardubicích provádí samoopalovací nástřik? Diky moc emoticon
7. bře 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eileenk
5
Registrovala se 5. února 2011 na beremese.cz. Přidala 323 příspěvků. Má 5 přátel. Region Pardubice.
fotoportrét
fotoportrét
eileenk
5
Registrovala se 5. února 2011 na beremese.cz. Přidala 323 příspěvků. Má 5 přátel. Region Pardubice.
 @lis Nebooooj, to bude v pohodě! To bude jen nějaká předjarní depka... emoticon I když o zábavě pro všechny taky hodně přemýšlím...nemám ráda takové ty svatební osahávací hry, takže to ne, ale celý den je celý den...tak snad něco vymyslím. Zatím máme v plánu jen vypouštění lampionů, ale to bude až navečer.
7. bře 2011 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marrsik
Svatební výroba Marsik
Martina Tomčíková PRO

Květy a dekorace - Region Chrudim
PRO Shop: 397 inzerátů
143

“Https://www.youtube.com/watch?v=58jMt8lHXp8”
(Před 2 dny)

fotoportrét
fotoportrét
marrsik
Svatební výroba Marsik
Martina Tomčíková PRO

143

(Před 2 dny)

@eileenk Taky chci lampiony.Ale po těh večerních zprávách,kdy se hasiči rozčilovali a chtěj to zakáat.Nevím,jestli nám je matilej restaurace povolí.Všude kolem jsou lesy,tak aby sme to tam ještě nepodpálili. emoticon
8. bře 2011 v 18:26  •  www.facebook.com/svatebnivyrobamarsik  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marrsik
Svatební výroba Marsik
Martina Tomčíková PRO

143

(Před 2 dny)

fotoportrét
fotoportrét
marrsik
Svatební výroba Marsik
Martina Tomčíková PRO

143

(Před 2 dny)

@lis Přeju hodně štěstí,aby si natrefila na příjemnou paní a vybrala šaty.Mě obsluhovala holčina s červenýma melírama a bylo to takové,šup šup do jincýh šatů.Nevím,no,třeba někdo jinej má jiný zkušenosti.Každopádně dej vědět,jak jsi tam pochodila emoticon
8. bře 2011 v 18:28  •  www.facebook.com/svatebnivyrobamarsik  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eileenk
5
fotoportrét
fotoportrét
eileenk
5
 @marrsik Jojo, to jsem taky četla o těch hasičích a snaze lampiony zakázat...ale za naší restaurací teče řeka, tak jsme si řekli že je půjdeme pouštět na břeh! S těma lesama to máte blbý, to bych se asi taky trochu bála...
8. bře 2011 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petinkas (30 r.)
2
Registrovala se 9. února 2011 na beremese.cz. Přidala 55 příspěvků. Má 18 přátel.
  • Svatba byla 22. července 2011
    Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
petinkas (30 r.)
2
Registrovala se 9. února 2011 na beremese.cz. Přidala 55 příspěvků. Má 18 přátel.
    Region Pardubice
 @lis Tak už začínám dostávat taky depku.. včera jsem si byla zkusit šaty, ale žádné se mi nelíbily emoticon Jdu ještě ve čtvrtek a pokud nic neseženu zkusím toho Kavalíra (jestli ještě nějaké šaty budou na náš termín mít).. a prstýnky ještě taky nemáme..
8. bře 2011 v 18:41  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lis (25 r.)
5
    Dašice, Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
lis (25 r.)
5
    Dašice, Region Pardubice
 @petinkas No my nemáme vůbec nic emoticon Hrůza. Já nevím mě příjde, že se mi všechny šaty ani nelíbí nevím co nakonec vyberu. Přeju hodně štěstí s výběrem a pak hoď foto ať můžeme poradit emoticon
8. bře 2011 ve 21:05  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lis (25 r.)
5
    Dašice, Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
lis (25 r.)
5
    Dašice, Region Pardubice
 @marrsik Jo děkuju. Já doufám, že tam narazím na ty své vyvolené obleču je udělám wooow a bude emoticon Ale mám strach, že odejdu zhnusená emoticon
8. bře 2011 ve 21:08  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lis (25 r.)
5
    Dašice, Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
lis (25 r.)
5
    Dašice, Region Pardubice
 @eileenk No já jsem zvědavá no. Chci udělat tombolu, losovací volenku, osahávací hru s předáváním jablka pod krkem emoticon a novomanželský kvíz, nevím jestli budou lampiony to se ještě uvidí. No mám teď nějak ze všeho strach, jak se to začíná blížit a zjišťuju, že moje sny a představy jsou asi jen sny a představy a nakonec asi bude vše jinak :-/
8. bře 2011 ve 21:10  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marrsik
Svatební výroba Marsik
Martina Tomčíková PRO

143

(Před 2 dny)

fotoportrét
fotoportrét
marrsik
Svatební výroba Marsik
Martina Tomčíková PRO

143

(Před 2 dny)

@lis Tak uvidíš,třeba tobě se poštěstí.Mně tam padly do oka šaty s bohatou tylovou sukní.Byly fakt princeznovský,jenže mi bylo sděleno,že to jsou šaty tak do večeře a pak převléct.Nejsou na mejdanovej nápor do čtyř ráno.Kdyžtak zkus Kavalíra v Chrudimi a nebo salon Bella v HK.Na netu maj pěkný šaty. emoticon Můžu se zeptat,jak probíhá losovací volenka?
Nemá cenu se stresovat,jdi si za svým snem a on bude emoticon
8. bře 2011 ve 21:29  •  www.facebook.com/svatebnivyrobamarsik  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petinkas (30 r.)
2
    Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
petinkas (30 r.)
2
    Region Pardubice
 @lis Tak to máme úplně stejný emoticon - mně se právě taky žádný nelíbí.. Jedny by se mi i líbily, ale byly mi menší - paní majitelka říkala, že mi klidně objedná ty samé ve větší velikosti, ale přišly by až v květnu. Bojim se, že by mi třeba nesedly a v květnu něco shánět je už dost pozdě.. chjo..
9. bře 2011 v 07:14  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nk
4
Registrovala se 29. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 45 příspěvků. Má 2 přátele. Region Chrudim.
fotoportrét
fotoportrét
nk
4
Registrovala se 29. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 45 příspěvků. Má 2 přátele. Region Chrudim.
 Holky, co planujete na auto zenicha? Klasiku, klobouk? Nebo neco jineho? Me se klobouky noc nelibi, ale nic jinyho me nenapada.. :(
9. bře 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eileenk
5
fotoportrét
fotoportrét
eileenk
5
 @nk No já nejdřív myslela že auto ženicha zdobit nebudeme vůbec, ale teď se spíš kloním k názoru, že udělám klasiku - organzový pruh nebo dva pruhy do V na kapotě s nějakými navázanými růžemi nebo mašlemi... Klobouk mi přijde docela trapný, ale je to věc vkusu. Stejně tak nesnáším panenky na kapotě...docela hezká je květinová výzdoba, ale 1500 za to fakt nedám... Třeba tchýni pokvete něco hezkého na zahrádce a navážeme na tu organzu živé kytky...
9. bře 2011 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nk
4
fotoportrét
fotoportrét
nk
4
 @eileenk sem stejnyho nazoru, taky me to prijde tupy.. emoticon ja potrebuju neco jednodussiho, ja budu mit na aute kytku a serpu tak aby sme nebyli stejni emoticon taky sem nechtela auto extra zdobit, ale premluvili me.. tak si ted lamu hlavu jak.. mozna dostane vic stuzek nez svatebcani a asi i na zadni sklo. Svatebcani budou mit hen v predu. Jinak nevim, hlavne se me za klobouk nechce davat 300.. fakt netusim emoticon
9. bře 2011 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lis (25 r.)
5
    Dašice, Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
lis (25 r.)
5
    Dašice, Region Pardubice
 @marrsik Jj díky, podívám se na net jaké mají šaty. Tu volenku budeme dělat tak, že se udělají dvě řady lístečků, které se k sobě hodí. Jako čápxžábička pejsekxkočička atd. rozdělí se do dvou mističek z jedné budou losovat dámy z druhé páni, aby se nestalo, že spolu budou tančit tchýně emoticon Je to docela dobrié na seznámení emoticon
10. bře 2011 ve 12:05  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lis (25 r.)
5
    Dašice, Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
lis (25 r.)
5
    Dašice, Region Pardubice
 @petinkas Jo to chápu na to bych taky neměla nervy čekat do května :-/ Původně jsem přemýšlela, že si nechám šaty ušít v číně, páč to výjde levněji, ale pak jsem zjistila že na to nemám nervy radši si je jednou půjčím oni mi je připraví a bude to bez nervů emoticon Ale musím nějaký vybrat! Chjo závidím slečnám co mají 90x60x90 a můžou si dovolit všechny typy šatů emoticon
10. bře 2011 ve 12:08  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marrsik
Svatební výroba Marsik
Martina Tomčíková PRO

143

(Před 2 dny)

fotoportrét
fotoportrét
marrsik
Svatební výroba Marsik
Martina Tomčíková PRO

143

(Před 2 dny)

@lis Tak to je super nápad emoticon Jojo,koukni na net.Bella i Kavalír maj nafocený šaty.V tý Belle vypadaj moc krásně.Maj tam Španělskou kolekci,ale záleží,kolik chceš za šaty dát
10. bře 2011 ve 12:14  •  www.facebook.com/svatebnivyrobamarsik  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lis (25 r.)
5
    Dašice, Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
lis (25 r.)
5
    Dašice, Region Pardubice
 @marrsik No nechci to s cenou šatů moc přehánět kor za půjčení emoticon
10. bře 2011 ve 12:15  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marrsik
Svatební výroba Marsik
Martina Tomčíková PRO

143

(Před 2 dny)

fotoportrét
fotoportrét
marrsik
Svatební výroba Marsik
Martina Tomčíková PRO

143

(Před 2 dny)

@nk My¨plánujeme na auto ženicha bíložlutej pruh do šikma z organzy a černej cylindr nazdobej liliema.Květinář mi ho půjčil za 50Kc.Takže paráda,většinou ho maj v e-schopech za 300-400Kč. Na mojem autě bude taky organza bílöžlutá a květina.Žádnou panenku tam nechci.A na klikách obou aut budou mašle.Ostatní svatebčani budou mít klasické bílé stuhy emoticon
10. bře 2011 ve 12:16  •  www.facebook.com/svatebnivyrobamarsik  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marrsik
Svatební výroba Marsik
Martina Tomčíková PRO

143

(Před 2 dny)

fotoportrét
fotoportrét
marrsik
Svatební výroba Marsik
Martina Tomčíková PRO

143

(Před 2 dny)

@lis Já za ně dala 7500 i s náhradníma šatama na převlečení.Nojo,padly mi napoprvé do oka a zamilovala jsem se do nich,že cena šla stranou.Šťastný výběr emoticon
10. bře 2011 ve 12:19  •  www.facebook.com/svatebnivyrobamarsik  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lis (25 r.)
5
    Dašice, Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
lis (25 r.)
5
    Dašice, Region Pardubice
 @marrsik Ale to mi zase nepřipadá jako úplně nejhorší cena. To je tam můj strop kolik bych za to byla schopna dát. To šaty který se mi nejvíc líběj v Praze půjčujou za 15 000,- a to bych teda vážně skutečně nedala.
10. bře 2011 ve 12:22  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marrsik
Svatební výroba Marsik
Martina Tomčíková PRO

143

(Před 2 dny)

fotoportrét
fotoportrét
marrsik
Svatební výroba Marsik
Martina Tomčíková PRO

143

(Před 2 dny)

@lis Já byla ochotná dát za šaty max 10.000.takže mne tahle cena za fungl nové šaty velmi potěšila. emoticon každej má jinej názor,někdo za ně chce dát cokoliv a někomu stačí za 5000.Ale když ti opravdu nějaké padnou do oka,a cítíš se v nich jako princezna....tak je slabost si je nepůjčit emoticon
10. bře 2011 ve 12:28  •  www.facebook.com/svatebnivyrobamarsik  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nk
4
fotoportrét
fotoportrét
nk
4
 @marrsik ja budu mit z bileho vlizelinu na kapote V uprostred sice umele ale hezke rude ruze a sem tam bude ta stuha s masli. Vzadu na. skle bude jeden pruh. Zenichovi mozna jen sikmo pruh pres kapotu zase s masli a to samw vzadu. Jen nevim jestli se to bude hodit kdyz ja budu mit V. Uvidim treba me neco napadne, inspieaci moc bemam vsichni maj klobouk..
10. bře 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marrsik
Svatební výroba Marsik
Martina Tomčíková PRO

143

(Před 2 dny)

fotoportrét
fotoportrét
marrsik
Svatební výroba Marsik
Martina Tomčíková PRO

143

(Před 2 dny)

@nk já to neřeším,já do véčka a ženich jenom šikmej pruh.Žádný panďuláky nebo panáčky sme nechtěli.A zas aby bylo poznat ženichovo auto,tak jsem si půjčila cylindr.Aby sme měli oba kytku,to by bylo až moc stejné a nerozeznatelné emoticon Inspirací je moc.To víš,cylindr teď frčí emoticon
10. bře 2011 ve 14:20  •  www.facebook.com/svatebnivyrobamarsik  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nk
4
fotoportrét
fotoportrét
nk
4
 @marrsik asi to vyresim stejne jako ty, akorat bez kloboucku emoticon ale uvidim treba me neco napadne.. ale to radsi cylindr nez panacka..
10. bře 2011 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marrsik
Svatební výroba Marsik
Martina Tomčíková PRO

143

(Před 2 dny)

fotoportrét
fotoportrét
marrsik
Svatební výroba Marsik
Martina Tomčíková PRO

143

(Před 2 dny)

@nk Cylindr je lepší než panáci.Taky je nechci emoticon Tohle mi přijde decentní,nic přeplácaného
10. bře 2011 ve 21:52  •  www.facebook.com/svatebnivyrobamarsik  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eileenk
5
fotoportrét
fotoportrét
eileenk
5
 Tak jsem včera byla v Chrudimi v Kavalíru a Angelu a já si snad nikde nic nevyberu!!! Už z toho začínám být zoufalá... emoticon Navíc v Angelu mi na půlku mnou vybraných šatů z katalogu řekla, že už jsou na můj termín zabrané!!! Zatím nikde se mi nestalo, že bych si řekla: "To jsou přesně ony, Ty chci!" emoticon
11. bře 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eileenk
5
fotoportrét
fotoportrét
eileenk
5
 V sobotu šaty vybrány v HK v Adeli! emoticon Huráááá!!!
13. bře 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš