Svatba v Pardubicích 2011. Taky plánujete svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jestli je tu někdo z Pardubic - kdo plánuje příští rok svatbu jako já?
Odpovědět
Profilova fotka
@ivca_lukas Tak jsem se dnes opět zavítala do svatebního centra zeptat se na akci 1+1 (k šatům zdarma oblek nebo společenské šaty). Tak tato akce platí, mohu si vybrat šaty na převlečení zdarma nebo oblek. Alespoň jedno pozitivum. Má další otázka byla na pytlíčky s mašličkou na svatební koláče. Pytlíčky měly vystavené na veletrhu. Odpověď byla - ať si je zajdu koupit k Pavlíkovi do papírnictví. :-D Žádná snaha, nebo návrh, že je zajistí. Jejich mínus, přišli o kšeft. ]-( Koukala jsem na šaty, co jsi vybrala a musím je pochválit, moc ti sluší! Já chci taky malý podpatek, tak max 5cm, abych se v tom mohla pohybovat a vydržela v nich. ;-)
Odpovědět
@osmacipce No me saty budou stat asi o 2500 min nez v centru a saty na prevleceni budu mit s 50% slevou, tak myslim,ze na tom cenove budeme podobne...:) ale hlavne doufam,ze v satech zustanu cely vecer... ikdyz nevim jak se z nich pak vecer budu dostavat pokud novomanzela skoli unava(alkohol)...:) byla sem kamaradce na svatbe a saty sme ji rozepinali a sundavali my v miste oslav,protoze jeji manzel byl natolik zmozen,ze byl rad,ze nezustal spat v aute,kdyz prijeli domu... takze mam pouceni sama pro sebe...:) Jinak dekuji za pochvalu.. ja se v nich citim krasne...:) Veci na svatebni kolace a podobne veci zacnu resit az tak nejak za mesic, myslim, ze na to je jeste cas a hlavne na netu jsou toho spousty... Ale zda se, ze maji asi kseftu dost, kdyz takhle odrazuji...:) kamaradka co tam byla semnou prohlasila,ze vi,kam si pro saty na svou svatbu urcite nepujde...:)
Odpovědět
@ivca_lukas dnes jsem viděla krásné v Deichmannovi, ale na vysokém podpadku
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Zkoušení svatebních šatů - obešla jsem 4 salony (HK - Svat.a květ.centrum a Adeli; Pce - Marion a Amoroso) a vyzkoušela si 30 různých šatů a teď fakt nevím.... mám pět favoritek a nemůžu se rozhodnout!!! ;-) Teď si musím vyšetřit čas na druhé kolo zkoušení a snad něco vyberu. Co do ochoty a služeb mě nejvíce oslovily Adeli a Marion, paní poradily a zároveň nevnucovaly nic co mě nezajímalo. Do dalších salonů už nepůjdu, to už by ten výběr byl vážně moc velký! :-D
Odpovědět
@paoo Diky... ale ja bych fakt radsi na nejakem rozumnem podpatku,protoze bych se nerada kutalela nekde po shodech...:)
Odpovědět
@eileenk Ahojky, no moje favoritky jsou z marion... zitra je jeste jdu ukazat maminkam a pak se budu jen tesit az si je opravdu vezmu na sebe...:) Taky sem tam byla spokojena s pani... nechala me vyzkouset co sem chtela a kolikrat sem chtela... po soku ze svatebniho a kvetinoveho centra to bylo jako balzam...:)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivca_lukas Koukala jsem na Tvoje vybrané šaty a moooooc Ti sluší!!! :-) Tyhle já nezkoušela, jelikož nechci vlečku. Tobě dělají hezký dekolt, můžu se zeptat, máš pod nimi podprsenku??? Já jsem jedny šaty zkoušela s ní a pak i bez a na fotkách je ten rozdíl znát - bohužel značně k horšímu. Takže si budu muset koupit speciální podprdu jen pod šaty, což jsem původně nechtěla...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda nevěsty :-) Dlouho jsem tady nebyla a nestačím se divit kolik toho máte už zase zařízeného ;-) Asi se začnu stydět, jak jsem pozadu :-D Mě se zatím svatba otočila o 180% změnilo se úplně všechno. Svatba nebude na Seči, ale v Dašicích u Pardubic, nebude venku ve stanu, ale v kulturáčku. Takže docela vzrůšu termín je stále 16.7. ale zařízeno není vůbec nic. Nejdřív bych si chtěla hlavně honem zamluvit šaty. Holky poraďtě prosím. Kde jste byli ze všeho nejvíce spokojení? Největší výběr? Nejlepší ceny? Přemýšlím, že v pátek zajdu do Angel v Chrudimi. Byli jste tam?
Odpovědět
@lis ahojda, myslím, že můžeš být klidná, pokud se zařizováním teprve začínáš, my tři měsíce před svatbou neměli také skoro nic :) teď máme ještě měsíc a vše podstatné je již domluveno, zbývá jen kytí. Co se týká šatů, tak tu bylo řečenoj iž poměrně dost, já osobně jsem váhali mezi šaty z hradeckého svatebního a květinového centra a právě Chrudimí - salon Angel. Nevím, jak teď, když vypukl maraton shánění šatů všech nevěst na léto, ale když jsem tam byla v listopadu, bylo vše v pohodě. Nechtěla jsem nijak zvlášť načančané šaty spíše něco jednoduchého, ale přece jen zajímavého a v to v Chrudimi měli. Cenově bomba, všechny troje šaty, co mě zaujaly, byly kolem 5 tis. za půjčení, což byl v Pardubicích docela problém sehnat. Byly čisté, ty moje vybrané prý ještě neměla na sobě žádná nevěsta :) zatím můžu jenom doporučit...
Odpovědět
Profilova fotka
@lllucinka Jj v tom Angelu maj levné pěkné šaty a velký výběr souhlasím :-) jinak v tom svatebním a květinovém centru maj docela drahé šaty a nic moc výběr :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@osmacipce jj jsou tam fakt neochotný!!! :-S mám uplně stejnou zkušenost jako vy :-| Taky ,že na mě korzetový nemaj ,že ty co tam maj tak jsou malý a že prej velikosti 42 nebo 44 se v korzetech nevyráběj!!!!Taková nehorázná lež.Když jsem toto vyprávěla v jiný salonu tak se tam paní smála a říkalami, mi že mi lhaly protože tam tak velký čísla ani nevedou !!! :-o
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@eileenk joo to je děs koho musíš pozvat,miláček z toho měl tat trochu depku¨a mě máti vnucuje dceru svýho nevlastního bratra z Pce.proto že máti byla na svatbě její a ona zase byla jako dítě na svatbě mojí mámi :-( :-| tím myslím že je ten "kruh"uzavřen a basta.Já je nikdy ani moc nemusela a poslední dobou jsme se s nimi ani moc nestýkali!
Odpovědět
Profilova fotka
@cheriladynka No já čekala odpor u obou rodičů a kupodivu budoucí tchýně mile překvapila, sama hned vybalila ať nezveme žádné širší příbuzné. :-) To moje mamka chvíli bojovala za přítomnost tet, ale pak to vzdala. Takže těch 40 lidí se snad zadaří!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, prosím o radu, kdo máte šaty z nějakého salonu v Chrudimi??? Mám sice už nějaké favority v Pcích a HK, ale stále hledám dál hezké šaty za dobrou cenu, tak mě napadlo zkusit Chrudim. Našla jsem si salony Kavalír a Angel - nevíte kolik se tam pohybují šaty? jestli mi stojí za to jezdit do Chrudimi, kde to jinak vůbec neznám... Díky!
Odpovědět
Profilova fotka
@eileenk Co jsem četla tady a na jiných fórech, tak vypadají všichni spokojeně s tím Angel. Moje kamarádka si tam šaty půjčovala taky a byli úplně nádherný a za dobrou cenu. Tak se tam taky chystám :-) Na kavalír jsem slyšela jak chválu tak i nadávání. Já osobně kavalír moc ráda kavalír nemám. Většina šatů se mi tam nelíbí, ale to je asi věc vkusu :-)
Odpovědět
Ahoj děvčata,omlouvám se,že se vám do toho vkládám,já měla šaty z Kavalíra v Chrudimi,úplně nové za 3.500,-(vloni v květnu,nepočítám,že nějak zvlášť podražili) a oba majitelé mi přišli naprosto báječní,přístup super a ceny fakt proti Pcím bezkonkurenční...kamarádka si zase nemohla vynachválit Angel...jo a důležitý poznatek ze zkoušky šatů,některé modely,co jsem v katalogu přešla bez povšimnutí,byly nakonec na těle nádherné....
Odpovědět
Profilova fotka
@marketab Díky moc za info, ta cena zní parádně, to mi stojí za cestu do Chrudimi! ;-)
Odpovědět
@eileenk Já jsem teda s Angelem moc spokojená nebyla, jednak v mé velikosti 40 moc šatů neměli a paní, co mě obsluhovala zřejmě neměla svůj den.. jinak kdo má velikost 36, tak určitě vybere, těch tam mají hodně a pěkných. A u Kavalíra hezké šaty, ale ve větších velikostech asi tak troje..
Odpovědět
@eileenk Je hodne znat jestli pod tim mas podprsenku nebo ne, ja ji tam nemam a drzi uplne nadherne, skakala sem tam jak strelena,abych zjistila jak budou drzet... jelikoz mam velikost 80E, tak sem se fakt divila...:) ja sem puvodne s podprsenkou pod saty pocitala, ale tady to mam usnadnene... Ja si nejdriv vsechny saty zkousela s podprsenkou a pak kdyz sem ji sundala byl to des... ale kdyz me pak v marion pani rovnou z podprsenky svlekla, divila sem se jaky to je rozdil... pokud zkousis saty s podprsenkou a pak ti ji sundaj meli by ti saty znovu uplne cele presnerovat,potom to vypada uplne jinak...
Odpovědět
@lis Ahojky, ja byla spokojena v marion... na prvni pohled maly salonek, ale pani moc ochotna a prijemna, na mou velikost a pozadavky vytahla snad 15 satu a obmenuji si tam saty s letohradem kde maji taky salon... me vyjdou saty na 6000 a zatim budu druha nevesta co je bude mit na sobe...oproti zazitku od nadrazi sem byla okouzlena ikdyz ne na prvni navsteve... pri druhe sem zmenila nazor...a ze satu sem nadsena, nejradsi bych si je odnesla domu...
Odpovědět
Profilova fotka
@ivca_lukas Jo jo, taky mě paní v Marionu po sundání podprdy přešněrovala, ale výsledek nic moc - místo hezkého tvaru bláto... :-( Nejhorší je, že to nebylo moc vidět v zrcadle - všimla jsem si toho až doma na fotkách!!! Ale rozhodla jsem se tenhle test provést u všech šatů - favoritů a uvidíme. V úterý se chystám do Chrudimi vyzkoušet levnější možnosti, mají tam v Angelu šaty české značky Romantica jako v Adeli v HK, kde se mi docela líbilo to, že mají spodnici všitou - odpadlo by trápení s kruhy, tak uvidím co vymyslím...
Odpovědět
Profilova fotka
@eileenk Ahojky :) Hele,já jsem si půjčila šaty od Kavalíra,za super cenu 3900kč a jsem spokojemá.Paní moc milá,poradí a je fakt ochotná.Zůstala tam se mnou hodinu po zavíračce :) Jo a jinak Kavalír je vedle Penny marketu u nemocnice :)
Odpovědět
@nk ano uvažujeme o videu, na konec jsme se rozhodli pro pana Bajera z Pardubic, cena je přijatelná a hlavně je tam ta kvalita, máme svatbu v červnu a moc se těšíme. Karel
Odpovědět
@karel79 muzu se zeptat jestli si nechavate fotit jen obrad nebo i mimo nej? A na kolik to cca vyjde? Taky mame svatbu v cervnu :) at se vse vydari :)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivca_lukas Tak to jsem zvědavá. Já jdu v pátek na zkoušku k nádraží. Ty jsi tam spokojená nebyla?
Odpovědět
Profilova fotka
@maarika Já jsem se nevím proč vždy na kavalíra koukala nějak skrs prsty, ale jak tady vidím tak jen samá chvála asi to tam taky prubnu.
Odpovědět
Profilova fotka
@lis Však já k němu taky nechtěla,ale svedkyne mě přemluvila,tak jsem nakonec povolila a šatky vybrala tam.Ale zase tam je docela blbý,že jako bižu si všechnu musíš koupit.Jako třeba korunku za 350kč,ale to se mi zdálo fakt hodně,tak jsem koupila v PCE za 200kč a závoj taky na koupení,opět drahej,tak sháním nějakej levnější :) Ale zatím se nedaří :(
Odpovědět
@lis No poprve se me v tom salonu ujala primo pani majitelka... a ta byla v pohode... ale pak sem tam sla jen s kamaradkama a ten jejich pristup se mi vubec nelibil... tyhle saty nejsou na vas, tyhle tohle tyhle tamto a oni ti nic nenabidnou a ani moc vyber tam neni, ale zalezi jakou mas velikost, treba tam na tebe budou mit vetsi vyber satu,ale kdyz si prectes asi stranku zpet tak sme se tam o tom salonu bavili...
Odpovědět
Profilova fotka
Jak to tady tak čtu,tak se divím,že Sv.a květ.centrum v Pce ještě funguje. :-) Moje kámoška má od nich už přes měsíc objednané boty a furt jí říkaj,jak jsou na cestě.No,moc pozitivně teda jejich salon nepůsobí.Kavalír v Chrudimi byl dycky dobrej.Sestřenka tam měla půjčované šaty a brácha kvádro.Jsou sympatičtí a maj velkej výběr.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?