Menu Forum

Svatba v Pardubicích 2011. Taky plánujete svatbu?

25. lis 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
nk
4
Registrovala se 29. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 45 příspěvků. Má 2 přátele. Region Chrudim.
fotoportrét
fotoportrét
nk
4
Registrovala se 29. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 45 příspěvků. Má 2 přátele. Region Chrudim.
 @marrsik Tak to si kapla na dobrej salon emoticon hlavne ze jsi z nich nadsena tak to ma bytemoticon my sme dneska byli dohodnout nejake podrobnosti ohledne naseho penzionku na hostinu a byla jsem se domluvit s kadernici.. zatim vse podle planu emoticon tak jaem rada a zatim docela v klidu emoticon co mas ty dalsiho na seznamu?
19. únor 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marrsik
Svatební výroba Marsik
Martina Tomčíková PRO

Květy a dekorace - Region Chrudim
PRO Shop: 397 inzerátů
143

“Https://www.youtube.com/watch?v=58jMt8lHXp8”
(Před 3 dny)

fotoportrét
fotoportrét
marrsik
Svatební výroba Marsik
Martina Tomčíková PRO

143

(Před 3 dny)

@nk Asi to byl osud.Když jsem byli minulej tejden v čáslavi,schválně jsem se byla podívat,kde ten salon je.A ty šaty za vejlohou mě prostě dostali.Kámoška mi řekla,proč jsem si je nešla rovnou zkusit.Jenže jsem zhodnotila,že když jdu do těch Pce,tak to nemá cenu.Přinejhorším tam pojedu,kdybych si v Pce nevybrala.A jak říkám,byl to osud.S těma šatama jsme se navzájem "chtěli".Hnedka bych si je zas vyzkoušela.Do 30.8. to bude utrpení.Tak tady na ně každou chvilku potají koukám.No,dalšího v plánu.V pondělí budu volat květinářovi.A podle toho,jakou barvu svatební kytice mi doporučí (chci kali),se bude odvíjet barevnost svatby.Takže pak začnu pomalu kupovat všemožné věcičky.Vývazky si chci udělat.No,hlavně oznámení.Láká mě s fotkou,ale nevim nevim.A kde budete mít hostinu?
19. únor 2011 ve 21:48  •  www.facebook.com/svatebnivyrobamarsik  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nk
4
fotoportrét
fotoportrét
nk
4
 @marrsik šatky mas v albu vid? Koukala sem na ne a jsou vazne moc hezky emoticon verim ti, ze bys je chtela zas obliknout, mam to taky tak :D ja si taky budu spoustu veci delat sama.. vytvorila sem obalky na oznamka, vymysleli sme si i to oznamko, ted se nam uz tiskneemoticon jeste me ceka vyrobit jmenovky, kpupit pro budouciho manzilka kravatu.. veci na vyzdobu uz taky mam.. my budeme mit hostinu v Proseci, sice se najezdi asi 100km, protoze obrad mame na Kunce, od nas asi 45km a pak pojedeme do te Prosece znovukolem 50km :D ale hostinu sme si chteli udelat sami, nakonec sme sehnali penzionek, kde si muzem delat co chcem emoticon nevyjde to tak draho a vecer bude prasatko :D
20. únor 2011 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marrsik
Svatební výroba Marsik
Martina Tomčíková PRO

143

(Před 3 dny)

fotoportrét
fotoportrét
marrsik
Svatební výroba Marsik
Martina Tomčíková PRO

143

(Před 3 dny)

@nk Jo,mám je v albu. Z pátka na sobotu jsem vůbec nemohla spát,pořád jsem je měla v hlavě emoticon Ted mi vrtá v hlavě oznámení.Láká mě oznámení s fotkou.Měla bych i představu.Takže pokud se na to přítel bude tvářit,asi by sme se jeli vyfotit k tý naší fotografce a něco spáchali.Sama oznámení taky udělá,když jsem se jí na to ptala.Ale zatím si říkám,že času je dost. emoticon Škoda,že tu nemáš fotky,ráda bych jukla,jaký budete mít oznámko emoticon Ono to máš jedno,jestli se najezdí nebo ne.My ne,pač to máme autem tak 3minuty,ale určo to protáhnem městem.Zase tím oddálíš oběd.čím dýl,tím míň se vypije a sní,hihi.Hlavní je,aby si to měla podle sebe.Mě ani kuňka nenapadla.a to na ní každej den koukám z práce.Musí to tam být taky nádherný emoticon
20. únor 2011 v 15:49  •  www.facebook.com/svatebnivyrobamarsik  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nk
4
fotoportrét
fotoportrét
nk
4
 @marrsik saty sou fakt krasny, urcite bude manzilek nadsen emoticon taky se mi libi oznamko s fotkama.. my budeme mit oznamko netradicni, vtipny :D proste zadny versicky a sladky reci.. ikdyz sou taky samozrejme hezky ale chteli sme byt originalni a myalim ze se to dari emoticon fotky bych sem rada dala ale sem ted delsi dobu bez kompu, odkazzana pouze na net v tel.. :( ja ted premyslim jak vytvorit jmenovky nic me nenapada :( s tim zdrzovanim mas pravdu emoticon i proto mame obrad qz ve 14h nez se vse nafoti a dojede se na misto tak bude tak pul pate emoticon emoticon vy to mate na radnici?
20. únor 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marrsik
Svatební výroba Marsik
Martina Tomčíková PRO

143

(Před 3 dny)

fotoportrét
fotoportrét
marrsik
Svatební výroba Marsik
Martina Tomčíková PRO

143

(Před 3 dny)

@nk Díky,nj,už se těším,až mě poprvé uvidí.Na ten jeho výraz,zatím se tváří velmi tvrďácky emoticon Já jsem projela všechny oznámení na netu,líbí se mi 3.Takový decentní,zároveň krásný.Mám je v albu.Ale spíš mě láká s fotkou.Jenom nějakej miniveršík.Přesně jak píšeš,to nikdo moc nemá.Tak nevím,musím zhodnotit s přítelem. Jmenovky vytisknu na bílej nebo barevnej papír a do rohu dám mašli z tylu.Jejda,až ve dvě,to my už budeme jíst.Obřad máme v Synagoze (vevnitř jako v kostele) ve 12:0.Než řeknem ANO,než se vyfotíme s rodinou a než se vyfotíme v zámeckém parku s přítelem,tak to taky potrvá.Takže asi cca ve 14:0 budeme jíst.Ale kdo ví,člověk si vše naplánuje a divila bych se,kdyby se něco nepos.... emoticon
20. únor 2011 ve 20:29  •  www.facebook.com/svatebnivyrobamarsik  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nk
4
fotoportrét
fotoportrét
nk
4
 @marrsik I ja se hrozne tesim na to az me uvidi a na jeho prvni slovaemoticon nj tak od nas ta Kunka kousek je, tak kdyby to bylo treba v 11 tak uz v 9 bysme museli z domu a to bysi pro me sotva prijel a jeli bysme.. nevadi aspon lidi nebudou ve dve opily emoticon az se dostanu k pc tak sem taky hodim nejakou fotku, treba i satu emoticon vsichni rikaj ze sem mlada at neblaznim emoticon pani v salonu prej vypadate spis na maturitak nez na vdavky emoticon emoticon ale co ja uz se nemuzu dockat..
20. únor 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marrsik
Svatební výroba Marsik
Martina Tomčíková PRO

143

(Před 3 dny)

fotoportrét
fotoportrét
marrsik
Svatební výroba Marsik
Martina Tomčíková PRO

143

(Před 3 dny)

@nk Já nechápu,co s tím věkem všichni maj. Taky mě to rozčiluje.S přítelem jsme spolu začali chodit v mých 19.kdy jsem končila maturu.Do 23 jsem studovala.Pak sme teprve spolu šli bydlet.Ale rozhodně nejsem zastáncem toho,abych chlapa šla žádat o ruku.A nikdy bych ho do toho netlačila.Ale všichni věděli,že sme spolu děsně dlouho,a že už by to chtělo bla bla bla....Takže "natruc" oznámení o svatbě odkládám na hodně dlouho emoticon Podle mě je jedno,v kolikati se vdáváš.Když se milujete a oba to tak chcete,tak proč ne.Já bych do toho taky šla.Přeci tady není daná nějaká hranice..Tak,a teď ti je tolik,tak už se můžeš nebo musíš vdát emoticon
20. únor 2011 ve 21:11  •  www.facebook.com/svatebnivyrobamarsik  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nk
4
fotoportrét
fotoportrét
nk
4
 @marrsik Taky si myslim ze je snad jedno koliknam je emoticon pred 20 lety bysme byli uz divny ze sme svobodny emoticon pritel me asi po hodine co sme se znali rekl, ze si me jednou vezme a ono je to tady emoticon v ty dobe sem si rikala ze mu hrabe emoticon
Rikas, kdo si pocka ten se i oznameni docka emoticon urcite se neberete kvuli tomu ze vam rikali ze uz by to chtelo vid.. delame to pro sebe a ne pro ostatni emoticon jen aby nam to vyslo podle predstav emoticon
21. únor 2011 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marrsik
Svatební výroba Marsik
Martina Tomčíková PRO

143

(Před 3 dny)

fotoportrét
fotoportrét
marrsik
Svatební výroba Marsik
Martina Tomčíková PRO

143

(Před 3 dny)

@nk Z hlediska mého věku si občas připadám,že mi ujel vlak i skrz mimino.Když to vidím kolem sebe.Ale tohle nejde naplánovat.Prostě všechno přijde ve správný čas.A mít něco nalajnovanýho,to se mi nelíbí.Věcem se má nechat volný průběh.Nebereme se,protože by sme museli nebo protože do nás příbuzní hučej.Prostě přítel přišel,požádal a odpověď byla jasná.Někdo z okolí to bere tak,že to u nás už bylo jasný,že na to jednou musí přijít a nekdo mě zas škatulkuje,že už jsem skoro "těhotná" emoticon Ale co,ať si tady každej říká co chce.Jsou to naše svatby a naše životy a hlavní je,jak si je budeme žít my
21. únor 2011 v 09:21  •  www.facebook.com/svatebnivyrobamarsik  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ivca_lukas (31 r.)
1
Registrovala se 21. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 25 příspěvků. Region Pardubice.
  • Svatba byla 20. srpna 2011
    Pardubice, Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
ivca_lukas (31 r.)
1
Registrovala se 21. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 25 příspěvků. Region Pardubice.
 Ahojky, tak jak u vás pokračuje shánění šatů?? U mě to vypadá na výlet do Prahy, protože to nevypadá, že bych tady něco vybrala... Ve středu jdu znovu do svatebního a květinového centra u nádraží, tak sem na to zvědavá, protože šaty co jsem myslela, že už si vážne zamluvím mi dost lidí pohanilo, že nejsou moc hezký... tak fakt nevim... takže tam jdu znovu s dalšími oběťmi co přetrpí moje nářky... emoticon
21. únor 2011 ve 14:45  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
osmacipce
6
Registrovala se 2. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 60 příspěvků. Má 8 přátel. Pardubice, Region Pardubice.
fotoportrét
fotoportrét
osmacipce
6
Registrovala se 2. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 60 příspěvků. Má 8 přátel. Pardubice, Region Pardubice.
 @ivca_lukas Ahoj, držím palce ať šaty vybereš! Jak na tebe působili v centru u nádraží? Mě docela překvapili - ze začátku příjemný a pak najednou, spěch, rychle se tě zbavit a nepříjemné. emoticon Všechno chaotické - něco v HK, něco v Pcích... emoticon
21. únor 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ivca_lukas (31 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
ivca_lukas (31 r.)
1
 @osmacipce Mě se ujala přímo paní majitelka, takže velice příjemná... bohužel mě zklamal výběr šatů a když sem si ještě chtěla nějaké vyzkoušet bylo mi řečeno, že ty mi nebudou slušet tak jako ty předtím a ani mě nenechali je vyzkoušet, což mě docela mrzelo... vyzkoušela sem tak troje šaty... takže nic moc... uvidím ve středu jak to bude vypadat, předtím sem tam byla s mamkou a teď tam pujdu s kamaradkama, tak snad budu vidět i nějaké fotky, protože to co fotila mamka je nepoužitelné.... pořád přemýšlím o tom Dolce Vita... ale tak šílený půjčovný se mi dávat nechce, takže asi pojedu za segrou do Prahy a ta se mě tam ujme s kamoškou co se nedávno vdávala,tak mi snad holky pomůžou...
21. únor 2011 v 16:49  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ivca_lukas (31 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
ivca_lukas (31 r.)
1
 @osmacipce A ty už máš někde vybrané šaty???
21. únor 2011 v 16:50  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stepank1
Registrovala se 22. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
stepank1
Registrovala se 22. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek.
  • Neví, kdy bude svatba
 ja si pujcuji šaty od rusky na dubině supr cena a neokoukane jinak ve meste humus nebo zažloutlé nebo vysoká cna :o)
21. únor 2011 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
osmacipce
6
fotoportrét
fotoportrét
osmacipce
6
 @ivca_lukas Jo to oni jsou na začátku na tebe milý, ale pak ti řeknou, jak píšeš, že můžeš vyzkoušet max 4 šaty, protože by jsi v tom měla zmatek, odradí tě od šatů, které se ti třeba líbí na figuríně, že jsou takové jednoduché a bla, bla. ... Přece ty si vybíráš šaty, třeba chceš úplně jiný styl, než ti nutí.... emoticon Pak najednou asi po půl hodině se tě chtějí zbavit a jsou protivný (byla jsem tam 2x a vždy tak bylo). Jedny šaty vyzkoušet 2x, to je vrchol s průpovídkou... Oni jsou tam přece pro tebe! emoticon
No nakonec jsem si tam šaty vybrala emoticon, ale doplňky si od nich asi nevezmu, jelikož mi žádné nenabídli. Bylo mi řečeno, že se to doladí 3 týdny před svatbou, kdy mám přijít na zkoušku. Takže jaké boty mi přidělí, jestli budou mít mojí velikost.... závoj nevím jaký bude, o bižuterii ani zmínka.... Radši si boty a bižu koupím, jen závoj budu muset risknout. emoticon
Za ty peníze, co tam stojí šaty za půjčení, by se mohly chovat trošku slušnejc. To je můj názor.V Dolce Vita jsem byla, šaty tam mají nádherné, ale za ty peníze? Když už chceš pěkné šaty, tak nejméně 10tis a výše. emoticon
21. únor 2011 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
osmacipce
6
fotoportrét
fotoportrét
osmacipce
6
 @stepank1 Ruska má krásné šaty, souhlasím. Jen pro mě byly moc načančané. Ale jinak super přístup, vyzkoušet můžeš kolik chceš šatů a jak chceš dlouho! Chválím! emoticon
21. únor 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ivca_lukas (31 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
ivca_lukas (31 r.)
1
 @osmacipce Jo ty šaty cos vybrala ti moc sluší...emoticon ja sem na to zvědavá,jdu tam zítra, tak mi drž palce, ať taky v tom jejich spěchu nějaké vyberu... Za kolik ti je půjčí... no mě ty jejich boty příjdou už dostkrát použitý... když sem viděla co tam mají, tak by se mi líbili tak jedny, taky si je radsi koupím, už je mám dokonce vybrané, jen musím na návštěvu za ségrou... jen mi vadí, že každý mi na ty šaty co se mi líbí ríká něco jiného... kdyby to aspon bylo, ze je většina pro... ale 40% se nelíbí a 60% se líbí a to se mi nezdá dost přesvědčivé...:(
22. únor 2011 v 16:20  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
osmacipce
6
fotoportrét
fotoportrét
osmacipce
6
 @ivca_lukas Díky, mě po tom sháněcím maratónu bylo už celkem jedno, co vyberu, hlavně že budu mít šaty a může se řešit jiná věc. emoticon Akorát mě pořád hlodá myšlenka, jestli se taky budou líbit ženichovi až je uvidí. Držím palce, ať si vybereš! Za půjčovné chtěli 8500 emoticon . Za ty peníze by ty jejich služby mohly být lepší!
Nic si z toho nedělej, každý má jiný názor a líbí se mu něco jiného. Já si za poradce vzala obě maminky, kdyžtak je to na ně. emoticon
22. únor 2011 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ivca_lukas (31 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
ivca_lukas (31 r.)
1

osmacipce@ Jo, tak o tom se mi zdají až noční můry, že se mu nebudu líbit... posledně, když sem šaty řešila s jeho mamkou, tak mi řekl, že je chce taky vidět, že pak nebude koukat, jak v něčem hrozně vypadám, tak sem se docela naštvala, ale pak řekl, že si dělal jen srandu a že ikdybych přišla v pytli, že pro něj budu vždyčky ta nejkrásnější... tak me to trochu uklidnilo... bohužel jeho mamka je neuvidí na živo, pouze na fotkách, protože je v práci, tak, že se tam prostě nedostane... což me docela mrzí, protože ona se v tom hodně vyzná... ale tak třeba budou stačit fotky... na 3. zkoušku do toho salonu už se mi asi moc chtít nebude...
22. únor 2011 v 19:55  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eileenk
5
Registrovala se 5. února 2011 na beremese.cz. Přidala 323 příspěvků. Má 5 přátel. Region Pardubice.
fotoportrét
fotoportrét
eileenk
5
Registrovala se 5. února 2011 na beremese.cz. Přidala 323 příspěvků. Má 5 přátel. Region Pardubice.
 @osmacipce @maarika @dunkahe Já dnes také poprvé zkoušela šaty! Vyhlédla jsem si něco v Hradci, tak jsem se rovnou objednala do dvou salonů a dojmy dobré a ještě lepší!!! V prvním jsem byla v hradecké pobočce Svatebního a květinového centra, tam jsem si vyzkoušela asi desatery šaty a paní byla milá, i poradila a jedny mi pak sama vybrala a šli mi fakt dobře. (Docela se divím, že v Pcích vadí zkoušet víc šatů, v HK by na mě navlíkli klidně všechny kdybych chtěla.) Už jsem měla jakž takž představu, co by to mohlo být, ale pak mi to skoromuž na fotkách zhatil, že ten styl se mu nelíbí. Druhá štace byl salon Adeli a tam jsem byla přímo nadšená!!! Paní neuvěřitelně vstřícná a ochotná, jenže při šestých šatech se mi vybil mobil, takže už nešlo fotit emoticon To se může podařit jenom mě! Ještě ve čtvrtek něco tady v Pcích a uvidíme, co vyberu....
22. únor 2011 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
osmacipce
6
fotoportrét
fotoportrét
osmacipce
6
 @eileenk V HK je Svatebení a květinové centrum asi lepší - mají toho tam mnohem víc a jak píšeš i zřejmě lepší obsluha, když jsi mohla vyzkoušet tolik šatů. emoticon Mě v Pcích povolily maximálně 4. emoticon Ty jsi budoucímu manželovi ukazovala šaty? Já to tajím, uvidí mě až ve svatební den. Sice se může podívat do PC nebo do foťáku na šaty, ale neví z toho kvanta šatů, které jsem vybrala. emoticon
23. únor 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
osmacipce
6
fotoportrét
fotoportrét
osmacipce
6
 @ivca_lukas To víš, že pro něho budeš nejkrásnější nevěsta. Tak snad najdeš na zkoušce ty pravé. Nejhorší je to objednávání, díky plesové sezóně a svatbám, mají pořád narváno. emoticon
Mě přítel, když jsem mu ukazovala šaty, co se mi líbí na netu, tak jemu se líbilo úplně něco jiného. Tak budu 4 měsíce trnout hrůzou, aby se mu líbily. emoticon Napiš, jak jsi pochodila.
23. únor 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marrsik
Svatební výroba Marsik
Martina Tomčíková PRO

143

(Před 3 dny)

fotoportrét
fotoportrét
marrsik
Svatební výroba Marsik
Martina Tomčíková PRO

143

(Před 3 dny)

Ahojky holky.Musím souhlasit.Svatební a květinové centrum v Pce mě po páteční návštěvě totálně zklamalo.Slečna stála za pultíkem a čekala,až si na nějaké ukážu.Výběr nic moc,když jsem ještě vyloučila,že nechci šampano a barevné.Ukázala jsem na pár šatů,načež mi řekla,ty jsou malý,ty jsou velký...Tak jsem zkusila jen 4.Ale vůbec mě neuchvátili.Slečna nepůsobila,že by chtěla třebanějak poradit.Prostě jen svléknout a obléknout.Nakonec jsem skončila v salonu v Čáslavi a to byla naprostá pohádka.Šatky jsem si hnedka zamluvila.
Přítelovi jsem šaty neukázala a neukážu.Jen ať se nechá překvapit.Ani neřeším,jestli se mu budou líbit nebo ne.Hlavní je,že se líběj mě a cítím se v nich skvěle.Svatba je přeci o nevěstě,a ta by se měla po všech stránkách cítit jako v pohádce emoticon
23. únor 2011 ve 13:30  •  www.facebook.com/svatebnivyrobamarsik  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
osmacipce
6
fotoportrét
fotoportrét
osmacipce
6
 @marrsik Souhlasím, slečnu jsi perfektně vystihla! emoticon Přesně, ty jsou jednoduchý, krátký, velký... Někde ti řeknou, že ti je upraví, sundají z nich parádu, co se ti nelíbí. Tady nic, šaty musíš brát jaké jsou. emoticon Já si dovolila zkoušet jedny šaty 2x a na to reagovala, že už je dala na figurínu. emoticon
23. únor 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eileenk
5
fotoportrét
fotoportrét
eileenk
5
 @osmacipce @marrsik No já tuhle tradici s tajením šatů nedodržuju, jelikož můj přítel má vkus na oblíkání dobrý - takže většinou nehrozí, že by si třeba nevšiml, že mám na sobě něco nového. A protože se chci líbit hlavně a nejvíc jemu, s výběrem mi kromě svědkyně pomůže hlavně on. Nesouhlasím úplně, že svatba je v podstatě jen o nevěstě - podle mě je hlavně o novomanželích, aby se oba cítili dobře a byli šťastní... Což by třeba ženichovi kazilo, kdyby měl pocit, že nevěstiny šaty jsou těhotenské, když vůbec těhotná není.... (zkoušela jsem ponejvíc áčkové střihy, důraz na prsa, nějaká ozdoba pod nima a pak volnější a jemu to právě připadalo těhotenské...což má částečně pravdu)
23. únor 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marrsik
Svatební výroba Marsik
Martina Tomčíková PRO

143

(Před 3 dny)

fotoportrét
fotoportrét
marrsik
Svatební výroba Marsik
Martina Tomčíková PRO

143

(Před 3 dny)

@osmacipce Přijde mi to,že to do svatebního salonu je hodně daleko.měli by mít mnohem větší výběr šatů.A měla by být příjemná,nápomocná,poradit.A ne nabroušená,když si chceš jedny šaty zkusit 3x.Ještě se se mnou rozloučila takovou rychlostí,že jsem si nestačila ováazt šálu kolem krku.
@eileenk Tak je to o novomanželích,ale hlavně se bere důraz na tu nevěstu.Myslím si,že když se nevěsta oblékne do šatů.je nalíčená a učesaná,jak každej den nebejvá,tak tomu chlapovi zaručeně spadne čelist tak jako tak. emoticon A na to se nejvíc těším.Šaty jsem byla vybírat s mamkou a krom jí,mě a babičky už je nikdo neuvidí. emoticon Až v den D,a na to se strašně těším emoticon
23. únor 2011 ve 14:05  •  www.facebook.com/svatebnivyrobamarsik  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ivca_lukas (31 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
ivca_lukas (31 r.)
1
 @osmacipce Tak mám vybráno a nakonec ne v tom salonu, ale v Marion... Měli tam najednou po té svatební přehlídce v Afi mnohem víc šatů a tak sem si vybyrala na vyzkoušení snad 10... ale při třetích šatech se mi málem chtělo brečet a věděla jsem, že ty musí být moje... předtím sem si říkala, tak třeba tyhle by to mohli být nebo tyhle... a při těhle jsem si řekla, jo tyhle to jsou...emoticon)) A z centra sem odcházela tak naštvaná... byla sem objednaná na hodinu zkoušení... zkusila jsem jedny nové šaty a jedny ty co sem si říkala, že by to mohli být ony... a už mě nic jiného vyzkoušet nenechala, že tyhle jsou dobrý a konec...Večer sem dám fotky těch vybraných, teda jestli už je budu mít...

Jinak příteli šaty taky neukazuju... bavili sme se co a jak a mám jen zakázano nějaký barevný... můj nápad byl jít do bílo červených a to mi bylo zamítnuto... ale nakonec sem skončila u šampaň... Ale nevím kde sehnat boty...šampaň sem snad nikde neviděla... nemáte někdo nějaký návrh??
23. únor 2011 v 15:53  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
osmacipce
6
fotoportrét
fotoportrét
osmacipce
6
 @ivca_lukas Já jsem si v salonu nic nevybrala. emoticon Paní mi tam přišla taková nemastná, neslaná. Těším se, až uvidím fotky šatů, co jsi vybrala. Já byla v centru taktéž objednaná na hodinu zkoušení a po 40 minutách mě vykopli. emoticon Je to síla!
Já si boty asi zkusím objednat na roub boty - mají tam veliký výběr (velikost, různé podpadky, barvy), akorát nevýhoda je, že je to po netu. Paní mi napsala rozměr vnitřní stélky boty, tak si změřím nohu a asi to risknu objednat. Přinejhorším je vrátím. Mají sice kamenné prodejny, ale je to z ruky. emoticon
24. únor 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ivca_lukas (31 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
ivca_lukas (31 r.)
1
 Ja sem vcera koukala na boty od Witt a asi si vyberu tam, jedny me fakt zaujaly... a hlavne nejsem zvykla chodit na podpatku, tak kdyz maj jen 3,5 cm podpatek je to idealni...

Tak nevim, jestli to bylo tim, ze sem byla otravena z tamtoho centra, ale pani byla mila a ochotna... a saty sem na sobe mela snad 3x bez problemu a hlavne se na ne muzu kdykoliv s kymkoliv jit podivat a nemusim byt nervozni,ze na me nekdo bude protivny... a taky už mám vybranou bizuterii a zavoj... a nemusim se bat, co na me zbyde...
24. únor 2011 v 15:01  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš