Svatba v Pardubicích 2011. Taky plánujete svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jestli je tu někdo z Pardubic - kdo plánuje příští rok svatbu jako já?
Odpovědět
Profilova fotka
@granda V Lázních Bohdaneč se vdávala před dvěa lety kamarádka a bylo to tam moc hezký! Já jsem byla až večer na oslavě, tak nevím přesně jestli to byla radnice - ale určitě měli svatbu civilní, takže kostel ne. Na fotkách to vypadalo moc hezky, klenba a tak...
Odpovědět
Profilova fotka
přítel neni verici a tak proto, nerika mu to nic. jsem z toho smutna. ale to tak asi je, kdyz je jeden verici a druhy ne. musim to prekonat a svatba bude vsude pekna.
Odpovědět
Profilova fotka
eillenk: tak to jsi me potesila, ja porad hledam na netu fotky jak to vypada vevnitr a nikde nic. tak musim pockat na patek. dneska jsem donesla zadost na zivotni prostredi ohledne domecku a pani se netvarila moc nadsene. jsme hnedka za lesem, no uvidime co mi zavola v patek, jeslti dostaneme od ni razitko, nebo ne. to jsou nervy tento rok, jak mi bylo krasne ve skole v loni!! zkousky, statnice, to bylo nic, proti tomuto!!
Odpovědět
Profilova fotka
@granda možná někde nějakou fotku objevím....ale nic neslibuju (kdyžtak Ti to pošlu do IP)
Odpovědět
Profilova fotka
jo dekuji.
Odpovědět
@granda To víš, že jo.. a v kostele si můžete pak zopakovat zlatou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to muzem, ale to pak nebude takové. ale jeste uvidime. tedka musime pockat, co nam reknou na zivotnim prostredi ohledne domecku a pak se uvidi co a jak dal. hlavne, ze mame misto, den, zajistenou hodpudku na posezeni a to ostatni se zajisti.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, poradíte kam zajít pro snubní prstýnky v Pardubicích? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@osmacipce Tak tuhle otázku aktuálně taky řeším...jenže chci z chirurgické oceli a co nejlevnější, takže mám značně omezený výběr. Ty chceš ze zlata? Klenotnictví s dlouhou tradicí v Pardubicích je Lejhanec na třídě Míru, nějaká snad speciálka na snubáky je ve Smilově ulici (alespoň jsem tam viděla reklamu).
Odpovědět
@eileenk Taky bych chtěla něco z chirurgické oceli.. nemáš s tím nějaké zkušenosti? - viděla jsem prstýnek se žlutým proužkem (za 1 000 Kč) - je možné, že je to obarvená ocel? :-) A nepoškrábe se ocel?
Odpovědět
Profilova fotka
Dvě kamarádky mají snubáky z chirurgické oceli, ale ne kombinaci kovů, takže to nevím. Chirurgická ocel se na rozdíl od zlata a stříbra 100% nepoškrábe - to je její největší výhoda. (A cena - v mém případě) Třeba bílé zlato na poškrábání strašně trpí a za rok nošení už prý vypadá zašle. Moje kámoška/svědkyně kupovala opravdu levné prstýnky v klenotnickém stánku v Hypernově, jenže ta firma už zdá se neexistuje - škoda, dali za 2 prstýnky i s vyrytím data cca 700,-!!
Odpovědět
Profilova fotka
@eileenk My chceme bílé zlato. Lejhanec má strašně nasazený ceny. :-S Kamarádka si u něho vybrala prstýnky a pak si je objednala přímo u výrobce.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
My půjdeme prstýnky vybírat do zlatnictví Aleš Řehák.Sídlí ve Sladkovskýho.Chceme jen z bílého zlata.Jukněte na jeho stránky ;-)
Odpovědět
@marrsik ahojky, tak sme byli u ty fotografky a uplne super.. Sympatucka pani, domluvit se s ni muzes prakticky na cemkoliv.. fotky fakt krasny :) uz taky mame objednany prstynky :) nakonec nas nevyjdou tak draho, zlato sme meli.. tak se nam nakonec zatim vse dari podle planu.. a co ty, jak si na tom? Co satky?
Odpovědět
Profilova fotka
@nk Čauky,tak to je super.Nás to čeká zítra. Určo se chci podívat,jaký fotí fotky na svatbě a předběžně se dohodnout,co by sme tak všechno chtěli nafotit. No,jinak my na prstýnky půjdem asi až v březnu.Na šaty jdu v pátek,už sae nemohu dočkat.A rovnou ten den zamluvím i kadeřníka.Zavolám si květináři a stavím se v kosmetickém salonu,zapikat si svatební líčení.Abych už na to nemusela pořád myslet.Teprve až budu vědět,jakou barvu bude mít kytice,pak začnu pomalu nakupovati.Ale furt si říkám,že do září času haba děj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nk @marrsik a kdo vam holky bude fotit? my uz mame fotografa i kameramana taky zajednaneho takze dalsi polozka ubyla ze seznamu "To Do" :) @osmacipce na to bile zlato bacha - my jsme koupili snubak 18ct s brilliantem v Donice na tr. Miru. Museli mi ho ale zmensit a 3 dny na to zacal zloutnout, na coz nas tam neupozornili. Tak jsme tam sli znovu - tak to porodiovali, ale uz je to asi rok a pul a zase zezloutnul. Budu si ho nechat cistit a rhodiovat na svatbu ale snubaky jsme nakonec koupili z palladia (platinova skupina) takhle mame zaruku ze nam nezezloutnou. Kdyz poridite bile zlato, tak za nejakou dobu urcite zacne ztracet "stribrnou" barvu - to mi potvrdil kazdy solidni zlatnik (i v Anglii) protoze zlato je prirodne zlute a vlastne neco jako "bile zlato" vlastne neexistuje :)
Odpovědět
Profilova fotka
@babsiegirl Na tř. Míru krom Lejhanci žádnému zlatnictví nevěřím! ]-( Jsou to Turci, Italové nebo co a prodávají "ala bílé zlato", které se ti do půl roku změní a nevyreklamujou ti ho. Prostě podvodníci! Kamarádka už mě na ně upozornila, málem si u nich vybrala. Proto hledám někoho solidního. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@osmacipce jj o tom mi povidej, no ja jsem si ten prstynek nechavala kontrolovat u Lejhance a brilliant to je a 18ct zlato taky. Akorat je teda prusvih, ze bile zlato opravdu za nejakou dobu zezloutne :) No kdo vi, treba si necham prstynek uplne predelat s pouzitim jineho kovu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@babsiegirl Já mám zásubní taky bílé zlato. Nosím ho od září loňského roku a je stále v pohodě. Musím se zeptat přítele, kde ho vybíral. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@osmacipce ju tak to mas stesti - no u me to byl prusvih, ze jsme ho nechavali zmensovat, kdyby byl delanej primo na miru tak by taky vydrzel dyl nez jen 3 dny :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám prstýnek z bílého zlata od babičky, který jsem dostala k osmnáctinám, tj. už skoro 6 let. Nosím ho denně a zatím má pořád stejně bílou barvu, jako předtím. Není ani nijak zvlášť poškrábaný a zničený. Takže si myslím, že asi záleží na kvalitě toho kterého zlatnictví.
Odpovědět
Profilova fotka
@bibsiegirl fotit nám bude paní Kalivodová Jana z Kladiny u Sezemic. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky s bílým zlatem nemám problémy.Mám jak naušnice tak prstýnek už 8let.Nosím je denně a jsou netknutý.Stále bílé jako nové :-)
Odpovědět
Zdravim Vás, nemá někdo nějaký typ na kameramana??Plánujeme svatbu v červnu 2011, fotografa máme, ale kameramana ještě ne. Kamarád si nechal svatební den natáčet od pana Bajera z Pardubic a byl s jeho pací velice spokojen, prý my ho doporučuje. Má někdo nějakou zkušenost? Děkuji za odpověď.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem tady nová, svatbu teprve plánujem. Mám představy, ale zařízeného ještě téměř nic. A ani tak nějak nevím čím začít.
Odpovědět
@marrsik Ahoj. Tak jak u fotografky? Saticky uz mas vybrane? My sme na prstynky moc spechat nechteli ale kdyz sme se dozvedeli cenu, tak neslo odolat a uz se na nich pracuje :) nemuzeme se dockat :) co ty povidej..
Odpovědět
Profilova fotka
@nk Kde jste si vybrali prstýnky? Pořád hledáme a nikde se nám nic moc nelíbilo, nebo cena byla šílená. :-(
Odpovědět
@osmacipce Mame je z Hradce, ale ne primo ze zlatnictvi. Je to pres pritelovu mamku. Pan dela na zakzku, takze sme prinesli obrazek a zlato co sme podedili a uz se vyrabi :) tak snad brzo najdes ty nej i za rozumnou cenu :) sem docela rada, ze uz to mam za sebou a nemusela sem toho objehat tolik.. a jak jinak probihaji pripravy?
Odpovědět
Profilova fotka
@nk Fotografka moc příjemná.Je to ta,co mě tenkrát fotila na tablo.U nás ve městě už taky fotila,takže to je fajn.Dá se s ní domluvit na čemkoliv.Takže si pak týden před svatbou upřesníme,co všechno budu chtít nafotit.Ale vidím to od oblékání šatů,předání ženichovi,odjezd na obřad,obřad,focení v parku a oběd.Jinak šaty už mám.Nakonec jsem skončila v čáslavi.Jsou to ty,co mi hnedka napoprvé padly do oka.Jsem z nich tak nadšená :-) V ceně mám i náhradní šaty na převlečení.Jako dárek zdarma podvazek a 30%sleva na prstýnky.A koupila jsem si řetízek na krk a naušnice.Takže dvě věci už mám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@granda Tak jsem našla fotku z té svatby kámošky v Lázních Bohdaneč, kde je vidět oddací síň, jen mi sem nějak nejde vložit. Pokud Tě to stále zajímá, napiš mi do interní pošty mailovku a já Ti ji pošlu.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?