Svatba v Novém Jičíně

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky je tady někdo z NJ kdo připravuje svatbu?nebo jsem sama? :-|
Odpovědět
Blani, gratulace k prckovi. At jste oba zdravi a brzo fit x-) Paja
Odpovědět
Ahoj Blani pravě jsem se divala na denik s mimčama a Riša je krásny!!!! Ja jsem pořád ještě 2v1 jsem zvědava co mi zitra řekne doktor už bych to chtěla mit zasebou.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem si ten deník našla na netu abych už Ríšu konečně viděla a je fakt krásný ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, promiňte že se pletu k vam do diskuze, ale chtěla jsem se zeptam na zkušenosti z líčením v Novém Jičíně. Jsem alergik, zrovna teď mi často slzí oči, tak se trochu bojím někam jít a nechat si patlat obličej. Já se moc nelíčím. Nechali jste si dělat někde gelovky? Máte nějaké zkušenosti s kadeřnickým salonem Ypsilon v NJ? Díky moc za odpověď ideálně na interní poštu, pokud toto téma už ostatní nezajímá.
Odpovědět
Nazdárek brouci :) tak taky jsem se koukla a je k sežrání :)
Odpovědět
cmelacek: ahoj, tak líčení jsem měla a kosmetiku mi dělá nadále Mirka, která má kosmetické studio na Starém Jičíně a nedám na ni dopustit, dělá také nehty a je super :) Ypsilon? to ani nevím kde je, takže neporadím moc :-S
Odpovědět
Ahoj holky x-) Tak jsem se konečně dostala k pc.... Děkuji všem za gratulace tady na beremku a za smsky... v ten den to byla lavina sms :-D Ríša je zlatíčko, je hodňoučký, vždycky se nabašti, odgrcne a spinká, je to takové zlatíčko...malá je s něho unešená, pořád ho chová a hladí x-) Jo a ten deník jsem si koupila, aby měl Ríša památku až bude větší. Jo a měli jsme ovace že je focený s čepičkou, nechala jsem si ji donést z domu, protože takový drobek byl pořád chladný :-) takže je i jediný mezi mimčama s čepičkou 8-) :-D x-) Jinak holky Kroko už má taky miminko, jmenuje se Viktorka, nrodila se 29.5.2009 18.10 hodin, váží 3.70 a měří 51 cm x-) Takže Jani ještě jednou veliká gratulace tady na beremku, sms byla rychlejší..... x-)
Odpovědět
Ahoj Jani (Kroko), teď jsem se to dozvěděla i od maminy, taky gratulujeme k Viktorce :) hlavně ať jste v pořádku a zdravé :) Blani a ty co? Jak je? jsem ráda, že je vše OK a že Ríša dělá radost:) Snad brzo ahoj a opatrujte se :)
Odpovědět
Kroky gratulacka k Vikince x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky gratuluji k Viktorce :-) a Blani, chtělo by to nějaké fotky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoh Blani a Kroko taky se přídávám k zástupu gratulantu ;-) at jste zdraví a miminka vám dělají jen radost :-N Já mám konečně od včerejška viditelné pohyby :-D ale jěště nic na váze navíc jsem dneska 20+6 v pondělí v poradně měřil mimi a má 16cm od temene ke kostrči x-) ale bohužel jsem se jěště nedozvěděla co to bude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Blani a Kroko, tak Vam taky gratuluji a at se Vam obema s miminky moc dari :-)
Odpovědět
Článek se načítá
ahoj holky x-) tak jsem konečně přídala fotky 8-) http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Blani dneska jsem malého viděla poprvé a je opravdu nádherný krásné fotečky máš x-) at ti dělá jen radost a at jste oba zdraví ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, moc krásný ;-) A ty fotky s Kristýnkou jsou super :-)
Odpovědět
Blani tak ten je božský :) a malá jak ho drží :) super fotečky :) doufám, že nám ho brzo představíš a už se nemůžu aspoň já dočkat :) Jinak jak jinak se máte holčiny? je tu úplný klídeček :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky po delší době se jen hlásím, pač moc nestíhám, my už jsme totiž taky tři, našemu Kubíčkovi je dnes 10 dnů :)) narodil se 30.5. tři dny po termínu. měl 3770g a 54cm. fotečky máme tady..... http://www.modrykonik.cz/album/album.... Blani, gratulace k Ríšovi, je nádherný, tak ať Vám krásně roste do zdraví a dělá jen radost. Kroko: veliká gratulace k Viktorce.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Miri9 velká gratulace ke Kubíčkovi další nadherné miminko krásné fotečky ;-) at roste jako z vody ;-) Takže to už tady máme jednu holčičku Viktorku a dva chlapečky Ríšanka a Kubíčka ;-) holky kdo je ted vlastně na řadě :-D
Odpovědět
Miri: velikanánská gratulace, malý je šikovnýýýýý x-) a kolik má vláskůů 8-) tak hodně zdravíčka Kubíčkovi a mamince ;-) a ať je moc hodný a nezlobí maminku a tatínka x-) Tak se jinak holky krásně rozrůstáme :-D , chtělo by to další těhulky, ať se netrhá parta, že? :-D :-D :-D
Odpovědět
Miri taky taky gratuluji :) je nádherný x-) x-) x-) Jaruško, teď jsi myslím už na řadě jen ty :) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kacca7 asi jo ale to si jěště počkáme do Října :-D ale je to paráda jak už cítite pohyby :-N a nevydržela jsem a už i pomalu peru věci na mimi x-)
Odpovědět
tak to je super že už dava mimčo o sobě vědět :) ale věci nějak brzo pereš ne? no já si za chvíli budu užívat dalšího prcka od švagrové, tak už se těšíme :)
Odpovědět
Profilova fotka
s těmi věci jsem to nemohla vydržet a taky jsem si říkala že nevím jak to všechno bude a kdyby se mi nedej bože něco stalo a šla ležet do špitalu 8-) tak to budu mít nachystané :-N a byla jsem s malou doma inak jezdíme na chatu když je pěkně tak sem toho využila a něco poprala jsem hold blázen :-D trochu jsem se tak i uklidnovala když jsem jěště neměla pohyby :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Miri, taky se připojuji s gratulací, malý je moc šikovný. Ať jste oba hlavně zdraví :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak jsem se holky odhodlala pro mě k velkému kroku a konečně jsem odešla od MUDr. Fojtíkové a přešla jsem k Markovi. Je to úplně o něčem jiném. Sice jsem ještě mimi zatím nechtěla, ale jak to tak vypadá, budeme se asi pokoušet od podzimu. U Marka jsem totiž zjistila, že to možná nebude tak lehké a čím později, tím hůř. Mám v podstatě 2 možnosti: co nejdřív otěhotnět nebo začít brát zase HA a to já nechci, protože bez ní je mi líp, tak nevím...
Odpovědět
Kaci, ty jsi byla u Fojtice? :-p Bleee, u te jsem byla, kdyz mi bylo 15 a nikdy vic!!! K Markovi jsem presla hned jak to slo :-) Je super, ze? ,-) Mirusko, gratulace ke Kubickovi, je to fesak x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, Marek je super a hlavně jsem tam byla dýl než u Fojtíkové. Ta se na mě málem ani nepodívala a ultrazvuk mi dělala kdysi, když jsem tam byla poprvé a od té doby ne. :-( no škoda mluvit
Odpovědět
Super Kaci :) já zase od Marka přešla ke Kudělkovi :) no a ohledně prášků neberu od 17 a v poho :) ale na zkoušení o mimi to vidíme až tak za 2 roky :) TAkže pak na řadě bude Kačenka jo? A co Janča? jani co škola?
Odpovědět
Profilova fotka
No nevím, jestli budu na řadě já, záleží, jak se zadaří, jak to půjde...A Kači, proč jsi přešla od Marka? nebyl dobrý?
Odpovědět
Kači: já taky odešla od Marka k Valešovi, ale nebylo to nic zásadního, jen mi nějak neléčil výtok, ten jsem mívala z bazénu a když jsem mu řekla že chodím na bazén, tak mi řekl že tím to není a že na něj můžu chodit dále. A jak jsem přešla k Valešovi, tak ten mi hned bzény zakázal , dokud se nedoléčím a když pak budu chodit na bazén tak s tamponem, ať se mi to zase nevrátí. Ale jinak je MArek super, na přístup jako doktor si nestěžuju ;-) Jo a Kači tak s tím snažením bych už asi začla teď, naco čekat do podzimu :-D x-) Aspoň by bylo mimi ny světě v teplých měsících :-D Tak se teda fakt pěkně rozmnožujem x-) Jinak malý je zlatíčko, akorád dneska jsem měla v noci každé 2 hodiny kojení, asi to chudinka moje malá dohání ty kg, tak jsem si mákla, ale co bych pro toho drobečka našeho ( jak říká náš dětský pan doktor- malé velké miminko :-D ) neudělala x-) Asi už mu to nestačí to mlíčko, tak si zvětšuje produkci :-D Jinak se mějte všichni moc moc hezky
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?