Svatba v Novém Jičíně

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky je tady někdo z NJ kdo připravuje svatbu?nebo jsem sama? :-|
Odpovědět
Kači- z orchestru???? To musíš vysvětlit x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani já jsem chodila 11 let do hudebky a je tam žákovský orchestr ZUŠ a i když už tam asi 5 let nechodím, tak do orchestru pořád. Asi mě tam chtějí a když to zatím jde a stíhám to, tak proč ne? Je to taky jediná příležitost, kdy si zahraju, protože doma už na to nemám čas ;-)
Odpovědět
Kači a na co hraješ? Že ses nepochlubila ty jedna tajnůstkářko x-) Jinak hlásím že už jsem na příchod prcka plně vybyvena, mám už zbalenou tašku do porodnice se vším co si mám brát sebou, ufffff, taky konečně. Dneska jsem si dokoupila zbytek. Takže už se bude jenom čekat a modlit abych nepřenášela a vše proběhlo bez problémů x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
na klavír ;-) to víš, já se nerada chlubím x-) Blani a kdy máš přesně termín? Já jsem nebyla na posledním srazu, tak ani nevím =-)
Odpovědět
Kači já má termín 2.6., ale kdyby to bylo už příští týden tak bych se vůbec nezlobila ;-) dostávám pořádné bomby :-D ale je to sranda jak jde vidět čím mě dlube :-D Takže na klavír, jo, tak to vždycky chtěl umět hrát můj drahý manžílek, ale umí prozatím jen na nervy :-D (jako skoro každý chlap) :-D a na ten klavír už se asi nenaučí :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to už není ani za měsíc, tak to můžeš porodit i na srazu, co? :-D a učit se hrát na klavír není ještě taková hrůza. Představ si, kdyby chtěl manžílek hrát na housle :-D
Odpovědět
Kači to ani nepřivolávej :) Blani neměla jsi jiný termín? já myslela nějak, že až koncem června :) Jinak jsem v práci a pořádně pracuji a do toho se učím na dnešní zápočet z Práva :( no doufám, že to dá za úsměv :) jak jinak? tak dáme příští týden ten srazík? a kde je vůbec Janička? x-) x-) x-)
Odpovědět
Kači, já mám ten první termín pořád stejný :-D a ten druhý byl na 16.6. ale to asi neklapne, no i když člověk nikdy neví, že :-D Příští týden by ten sraz mohl být, já jsem pro :-D jen jestli ostatní můžou.... Janča, Kroko Janča, Jarka.....
Odpovědět
Profilova fotka
tak u mě to asi toho 13.5. neklapne, protože dneska v orchestru nebyla moje náhradnice, tak jsem se s ní nemohla domluvit na příště, jestli přijde. Teď nevím, na čem jsem, takže asi nic :-(
Odpovědět
Profilova fotka
u me to neklapne, cely tyden nejsem v nj tak jsem se ani neozyvala radeji..ale jdete a uzijte si to a pak hlavne napiste jak jste se mely a jestli blanka neporodila :-)
Odpovědět
Nazdárek :) tak nevím nevím :) tak to když tak ještě můžeme posunout o týden později na třeba toho 18. nebo 19. nebo 20 :) hlavně ať nám Blanička neporodí, co? ať je nás více, zatím jsme totiž s Blani jenom dvě :) ale jako ne že bychom se tam nudili :) tak co?
Odpovědět
Profilova fotka
já prostě nemůžu středy, ale záleží jak se domluvíte...hlavně aby to Blanka vydržela :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
to mam odpoledni leda ze bych za vami pripochodovala pozdeji hm? ;-)
Odpovědět
tak toho třeba 19? co Blani vydržíš ještě s prckem v bříšku? :)
Odpovědět
Ahoj holky moje x-) Ten příští týden nevím jak bude, protože už se to chystá k porodu, ale budu chytřejší příští pondělí, to jdu na kontrolu tak budu vědět na čem jsem a jak to vevnitř vypadá x-) , ale řeknu vám že už bych to chtěla mít za sebou, spát se pořádně nedá, všechno tlačí..... :-N Ale jsem statečná holka a vydržím to, že :-D . Takže v pondělí napíšu co a jak a toho 19 se můžem klidně sejít, pokud budu celá :-D Kroko Jani, co ty?????? Jsi ještě celá???? Jsi tu dlouho nebyla, tak ani nemáme info. Jarko a u tebe jak pokračuje těhotenství?
Odpovědět
Profilova fotka
blani-ale kdybys uz porodila tak dej info pres sms ju? at vime :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky blaničko u mě to těhu pokračuje pomaly jěště jsempořád nepřibrala jěště ani pohyby nemám :-( ale už se těším na další ultrazvuk do olomouce jedem 22 května třeba budu mít i pohyby do te doby :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a ty bys to pak Jani napsala hned sem, jo? ;-)
Odpovědět
Blani tak mu domluv ať vydrží do středy příští týden a pak už rodit můžete :-D ale určitě chci taky co nejdřívě SMS :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky mám dotaz kam jste šly nakoupit ty poporodní vložky sitové kalhotky a do podprdy ty vložky =-) nebo jste někdo objevil stránky na netu ?
Odpovědět
Ahoj Holky. Blani ještě jsem cela ale nějak nestiham chodit na net. Doktor řikal že mám čípek 1 cm a jinak všechno v pořádku, že se připravuju ale ja už bych chtěla rodit. Jinak už asi mám všechno nakoupené ale tašku zbalenou nemam nějak se mi do toho pořád nechce. včera jsem koupila konečně tu podprdu za 349,- . Jinak Jarko ty vložky a kalhotky jsem kupovala ve zdravotnich potřebach a ty vložky do podprdy v dm.
Odpovědět
Ahoj kroko ;-) tak to jsem na tom stejně, taky už se začínám chystat, čípek taky 1 cm, tak jsem zvědavá co mi řekne v pondělí :-D taky už bych to chtěla mít za sebou, už se těším. Zrovna včera porodila moje kamarádka, ještě mám další dvě které jsou těhotné a čeká je porod každou chvilkou :-D a samozřejmě ještě ty, třeba se tam potkáme :-) Hele, ale tašku by jsis už mohla zabalit, jak tě to chytne tak to ani nestihneš :-D Jarko: v těch zdravotnických potřebách koupíš všechno co se týče porodu :-D a ty vložky do prdprsenky všude v drogerkách. A nebo taky všechno v Dara baby...
Odpovědět
nazdárek :) tak já v to úterý nemůžu nakonec :( navrhne někdo jiný termín nebo to zase padá :(
Odpovědět
Profilova fotka
psala mi blani- maly se dneska narodil v 10.32, vazi ě,řkg a meří 44cm, oba jsou zdravi, takze huráááá :-)
Odpovědět
mě už taky :)
Odpovědět
jo a váží 2,5 kg :) hurááááááááá :)
Odpovědět
Profilova fotka
jeee pardon za ten překlep...
Odpovědět
Profilova fotka
jééé, tak to je super :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, napište mi prosím do IP číslo na Blanku, ať jí můžu napsat, dík ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky tak Blanka to má už za sebou :-N tak to je super kdo je další na řadě já jsem asi poslední že :-D mám termín až 13 října :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?