Svatba v Novém Jičíně

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky je tady někdo z NJ kdo připravuje svatbu?nebo jsem sama? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
No ale teď to mám stejně rozhozené a bude asi třeba nastartovat vůbec nějaký cyklus ;-)
Odpovědět
No Kači, ono to na ten ciklus vliv nemá :-D :-D :-D ale jestli si dáváte pozor tak by to mělo být ok ;-) Ale víš co se říká- stačí kapka a seš taťka :-D :-D :-D Jak jinak holky jste přežili dnešek Velikonoční? U nás v pohodě :-D Jani, ják dopadl test, co????? Dej vědět jsem zvědavá a to ne jenom já x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jak jsem psala 9.4., tak se to zrovna pod 2 měsících nastartovalo a přišlo to samo, tak jsem ráda, že aspoň nebudu muset k doktorce na injekci jako kdysi. ;-) jenom doufám, že to bude pravidelně. Jinak tlak zatím jakš takš, tak uvidíme. Jinak Velikonoce v pohodě, zatím bez větší újmy na zdraví :-D Akorát si musím jít namazat nohy od jalovce, protože štípou ;-( :-D
Odpovědět
Kači, tak s těma nohama jsme dopadly asi stejně, protože dneska mám na nich červených teček jak dybych se depilovala a na nohách měla prales :-D :-D :-D Ale jinak taky v pohodě :-D Janííííííí?????? tak co?????????????? Holky, vy jste tady úplně usnuly :-(
Odpovědět
Ahoj holky tak ja jsem včera dopadla dobře moc jsem nedostala šetřili mě. Jinak Blani o tom že na pojich nejsou zachody jsem věděla už předem ale jinak porodni sal na nas udělal dobrý dojem a i tak jsme byli spokojeni se všim. Jinak jsme včera byli v teplicich se projit a zachrat minigolf tak jsme si odpočinuli.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, jééééé, ja tu už dlouho nebyla, tak koukam, co je noveho. :-D jarusko, gratuluji k mimiskovi....to je super, dalsi tehule mezi nami. Jani....ja to mela presne tak...prvni carku jsem si jen myslela a ta 6 dnu uz byla jasna i pro slepeho Blani, Kroko...o kere porodce tu povidate, kde budete odit, v NJ? my teda u nas ve varech, jak taky jinak. takze se do diskuze zapojim jen na ema zachody...u nas je sestinedeli tak priserne, ze dokonce ani nadstandard!!! nema vlastni zachod. ale mame od ledna noveho reditele a ten se rozhodl, ze jsme dalsi na rade na rekonstrukci, takze dalsi mimi mozna uz v komfortu? 8-) my jsme v poho, 34. týden, vše připraveno a čekáme na mimi. v sobotu máme už první výročí svatby....chtěli jsme udělat výelt na romantický zámek Neuschwanstein, ale už se bojím tak moc cestovat, co kdyby, že? tak dáme asi jen někde nějakou mňamku a "velmi nenápadně" jsem si objednala kytičku s červenými tulipánky, tak doufám, že je M sežene. co je ještě nového, co mi uniklo?
Odpovědět
Ahoj Miri, dlooooouho jsi tu nebyla :-) Jo, bavili jsme se o porodnici tady v NJ ;-) No, já jsem dneska 33+1 tak to jsme holky tak nějak všechny stejně, tedy kromě Jarči, ale jinak kroko ty a já jmse plus mínus týden :-D :-D A třeba se knám přidá někdy v blízké době i Kačenka, že? Když nebere ta prášky :-D x-) Kroko, tak to je fajn že jsis byla odpočinout, hlavně odpočívej, protože pak nebude čas :-D x-) ale zase je to krásné věnovat ten čas svojemu mimísku ;-) Holky a jak se vám jinak v těhu spí, já se dneska vyspala strašně budila jsem se co chvilku a ty "živé" sny které se mi motaly dokola, no děs, tak dneska si jdu asi lehnout s malou, takže ve 20:00 jsem s ní v pelechu :-N :-D Jo, jinak Miri velikánská gratulace k víročí x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, i ty jedna, nevzpomínej pořád, že už neberu prášky ;-) to ještě nic neznamená :-D :-D
Odpovědět
Kači, já vím :-D , ale nikdy nevíš :-D :-D :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, taakze u me zmena...tehotna nejsem a hlasim se na skolu tudiz zacnu brat prasky kdyz to nejde tak to neresim. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Jani, tak to je škoda, že to nevyšlo, ale na druhou stranu máš ještě spoustu času a ono to přijde, neboj ;-) A na jakou školu se hlásíš? :-)
Odpovědět
Jani, tak to je skoda. Ale je to jeste dost krátká doba aby se to podařilo. Ja bych jeste zkoušela i pri škole, ta se da kdykoli přerušit a pak zase dodělat. ;-) jaka teda škola to bude?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
budu si dodelavat maturitu... treba se mi bude nekdy hodit....treba ne ale to uvidime... budu ji delat dalkove tak uvidime
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky jak se máte co bříška rostou :-) já jsem zhodila další kilo trochu sebojím jestli je to normální jsem 15+2tt když ležím na zádek tak nemám skoro žádné břicho jenom špek ale když stojim a oblečusi těhu kalhoty tak tam něco málo je :-D Blani chtěla jsem se tě zeptat do te porodnice jsou nějaké termíny návštev na tu prohlídku taky bych se tam šla pak podívat a pozjištovat co všechno potřebuju sebou co mi dají oni a co ne jěště mám čas asi skoro pul roku ae tak se jenom ptám :-D
Odpovědět
Ahoj Jarko: tak do té porodnice můžeš přijít kdykoli ve středu na 13 hodinu, ale raději si tam zavolej jestli je tam sestřička která tu prohlítku dělá. Porodní pokoje jsou super, masážní vana a hlavně soukromí ;-) ;-) Všechno ti sestřička vysvětlí a řekne kde je příjem, kde zvonit a co dostaneš a co si vzít sebou. Já už mám tašku zbalenou, jen ještě kopii oddacího listu a souhlas o jméňě který mi dá setřička na gyne jo a ještě jednorázové kalhotky a kojící podprsenku a jsem kompleto :-D Jinak to že jsi zhubla je normální , některé maminy to tak mají, nic se neděje.... ;-) ono to potom doženeš, neboj :-D já už mám 12 kg nahoře :-D takže malý soudek. A co jinak holky nového? Nám už se to z Kroko ty porody blíží, tak by jsme mohli udělat srazík,ne?
Odpovědět
Profilova fotka
mně se spí zatím pořád skvěle, občas se probudím, ale hned zase usnu. akorát přes den mi to nějak nejde, ale i tak to dost utíiká. už jsem nějakou chvilku z práce doma, jsem myslela, že budu mít dlouhou chvíli, ale nic....
Odpovědět
Ahoj holky, asi se vám nechce ani psát když je venku tak hezky, co??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já si zítra trochu připomenu svatbu, protože taťka má v hotelu Praha oslavu 50 a dokonce si beru svatební střevíčky, protože ani jiné takové boty nemám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Čaute holky Blaničko díky za info ;-) a na sociálce se vyřizuje něco nebo se vyplnují nějaké papíry pamatuju si akorát to porodné :-D
Odpovědět
Kačenko- my slavili teď v sobotu mamčinou 60-tku a nohy mě večer bolely až u smé prcky :-D a to jsem si vzala nazouváky a i tak jsem si potom večer v 10 připadal jak kdybych to pochodila a protančila ten den na pořádných botech na jehlách :-D Jarko: Na socialce se vyřizuje vše až po svatbě ;-)
Odpovědět
chi , překlep, Jarko- až po porodu, samozřejmě :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani nohy mě bolely taky přesně tam, kde tebe :-D :-D , ale když jsem je měla poprvé od svatby, tak jsem s tím počítala. A to jsem ani netančila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani díííííky ;-) holky když už jste u těch narozenin a oslav tak my se chystáme na 70 babičky z manželovy strany máme to 8 května ve Fulneku v restauraci Stodola :-D v životě jsem o te hospodě neslyšela a tak tam budem mít oběd a po obědě přesun k babičce na zahradu a manža mi oznámil jak se těším že budu řídit :-D ale mi to nevadí ja sem ráda když se dostanu k volantu :-N A co se týče miminka vše v pořádku příští měsíc jedu do Olomouce na další srening akorat že jsem dostala zánět chytla jsem potvoru kvasinku ;-( tak jsem vyfasovala 3 čipky na zavedení a mastičku ach jo těžce mi to připomíná první těhotenství to jsem měla to samé a nejhorší je na tom to že to mám z kofoly obsahuje moc cukru takže kofču na tlak jo ale bez cukru a to jsem nevěděla že je kofča bez cukru a přibrala jsem zpátky konečně 1,5 kila :-N a stím spaním do tedka jsem spala na břichu ale už to není ono začíná mě tam něco tlačit :-D
Odpovědět
Ahoj holky. Je nás tady čím dál tím míň...asi to pěkné počasí, co? Kroko- jak rostete? Už se to krátí, co? Těšíš se? Kačo- kde se flákáš? Ani jedno písmenko od tebe. Kdy bude srazík???? :-D
Odpovědět
Ahoj Blani rosteme rosteme včera jsem byla na kontrole a už jsem byla na těch ozvach mimčo tdo toho kopalo byla to sranda a budu už konečně chodit co tyden na kontrolu. Jinak už se nemůžeme dočkat skoro všechno je nachystane. A co ty jak jinak se máš? A co ten srazik mohli by jsme nějaky udělat.
Odpovědět
Ahoj Kroko Jani :-) já už jsem byla taky na ozvách teď v pondělí už podruhé :-D jj, je to sranda, malý se taky vrtěl jako by se mu to nelíbilo ;-) do poradny taky už chodím každý týden :-) teď v pondělí jsem hezky viděla malého jak si tam hoví :-N ale obličej ne, protože ho měl otočený do moji páteře :-) ale zase mi ukazoval krásné jeho ouško x-) taky se už těším, jen ještě musím koupit jednorázové kalhotky a kojicí podprsenku a je to všechno. Už mám všechny věci pro Ríšu vyprané a vyžehlené a nachystané ve skříni a povlečení do postýlky taky :-D x-) A ten srazík by mohl teda být než porodíme, že? Aspoň by jsme ještě mohli byštit jahody na amoletě :-D
Odpovědět
Blani ja už mám taky všechno nachystane jen to povlečení do postýlky musim vyprat. Blani a kam jdeš koupit tu kojící podprsenku taky ještě nemám a nevím kam na ni zajit. Kdy teda spacháme ten srazik?
Odpovědět
Nazdárek moje :) omlouvám se, jsem hrozná že se ani neozvu, ale nějak nestíhám :-( nějak se mi toho moc nahromadilo a pořád všude lítám ;-) teď jsem byla v Praze na koncertě tak Vám pak poreferuji :) co vy? no taky jsem pro srazík :) jo a ohledně těch šatů, tak fotečky nebudou, než jsem si je stačila uložit, tak je manža vymazal z pc :( a než do nich polezu, tak musím sehnat kámošku, která mě zašněruje, takže smůla holky :) ale mám je aspoň v mobilu, takže na srazíku ukážu :) tak co takhle srazík 13.5. (středa)? máte čas? :-D
Odpovědět
Ahoj Kroko Jani, tak já se jdu podívat do Dara baby, měli by tam něco mít a pokud si nevyberu, tak jedu do Studénky do Promi, tam budou na 100% ;-) Jinak taky asi budu koukat na cenu, protože jestli to tam budou mít o hodně přemrštěné cenově, tak si to raději objednám s netu. :-D Ale chci si ji nejprve zkusit, než bych objednávala, takže stejně do nějaého toho obchodu bych stejně musela :-) Kači, no to je dost že jsi se ozvala, protože já už myslela že jsem někde odstěhovala a nebo snad jela na nějakou neplánovanou dovolenou o které jses s náma nepodělila :-D Jinak to datum vyhovuje 13.5., doufám že budu ještě celá :-D takže já jsem pro 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já jsem byla taky na koncertě, ale v Ostravě ;-) Jinak ve středu nemůžu, ale kdybyste se všechny domluvily na toho 13.5., tak bych se omluvila z orchestru a šla bych taky :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?