Svatba v Novém Jičíně

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky je tady někdo z NJ kdo připravuje svatbu?nebo jsem sama? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Blani. Narozeniny jsme oslavili v pohodě. Přišli všichni rodičové, tak jsem něco málo nachystala a pro Karla jsem měla 2 dárky, ale ten druhý přišel o den později. No mrzelo mě to, ale říkal, že stejně nic nechtěl, že stačí, že má mě. No pěkné, ne? x-) ;-) Jinak já jsem se dostala nedávno z kašle a teď na mě pro změnu vlezla rýma :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky jak se máte?my jsme uspěšně douklízaly byt po oknech :-p ale dalo to zabrat =-) ale jsou pěkné :-D A inak jsme zdraví prdolka pry roste krásně včera jsem byla v poradně tak říkal no tak nám to krásně porostlo má to ručičky nožičky perfektní srdeční ozvy tak všechno OK x-) no a dneska jsem se objednávala do toho Olomouce na ten screning tak tam mám byt příští týden v utery na 16.00. odpoledne tak jsem zvědavá ;-) těším se až prdolku uvidím ale zárověn se i bojím jestli něco neobjeví ;-( ale snad to bude to dobré Jo a ty šaty bych chtěla taky vidět :-N Blani taky by to chtělo fotečku nového sestřihu co ty na to :-)
Odpovědět
nazdarek :( jsem hrozna, ale nemam to v praci :( vcera jsem to nestihla hodit na flesku, ale co nejdrive to bude :( jsem hrozna, ale fakt toho ted mam nejak hodne :) jste se pekne rozepsali :) já vcera byla na nehty, proto jsem nestihala :( jinak kdy dame sraz co?
Odpovědět
ahoj holky :-D tak jsem dala do svatebního alba fotku naší rodinky, a to už i s tím mým novým střihem, ale nejde moc vidět, mám vlasy na ramena :-D
Odpovědět
vypadáte tam nádherně :)
Odpovědět
no, Kači jak jsem viděla ty fotky tak si uvědomuju jak vypadám s těma vypapanýma líčkama :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
ty jsi ale :) vypadáte tam všichn krásně a ty moc :) ríšánek ti prospívá :)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani nádherná fotečka ;-) moc Vám to tam všem sluší :-)
Odpovědět
jaruško hod taky fotecku s briskem :) jo jinak Blani mate hezky kocarek :)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, Blani, moc pěkná fotka. Jste tam všichni tak spokojení, je to vidět ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kačko na mě to jěště neí moc vidět ale dočkáš se neboj a jestli budu mít fotečku z 3D ultrazvuku tak ji hodím do alba ;-)
Odpovědět
Kačo kde jse fotka šatůůůůůůůůůůůůůůůůů 8-( 8-( 8-( 8-( :-D :-D :-D :-D :-D ]-( :-N :-D vyfotit, vyfotit, vyfotit.........
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
cauky holky...delala jsem si test...je to takovy ten po 7 dnech... jako je tam jeden prouzek vyrazny a druhy vidim jen kdyz se poradne zadivam...co myslite? je to normalni nebo mam halucinace? no ja vim ze se ma cekat do prvniho vynechani, ale co myslite?je uplne slaby a musim se fakt zadivat...
Odpovědět
ahooooooooooj jani :) tak já zkušenosti s tímto nemám :) ale víš jak, ze začátku to prý můžeme být slabounké a pak to bude silnější :) každopádně mám z tebe radost už teď x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Jani já to měla tež tak počkej jěště týden a pak to zkus znovu já jsem si jich dělala 10 :-D koupila jsem je na netu levnetesty.cz vyšly levněji než v lekárně ;-) Kačko a co ty šaty =-) fotečku prosím prosím :-D Tak holky zítra jdu na ten screning do toho Olomouce tak mi držte palečky bojim bojim dneska jsem dostala výsledky z krve toš já se v tom sice nevyznám ale muj se díval na net a podle těch hodnot mi něco v krvi našly bylo tam : fbh 20,310ng/ml zdraví pacienti: free beta HCG
Odpovědět
Profilova fotka
tak se omlouvám ale se to tam nějak blbě napsalo takže znovu:fbh(free beta HCG) 20,310ng/ml
Odpovědět
Profilova fotka
a stejně to zase blbne tak já nevím tady je jěště druhá část PAPP(PAPP-A) 1,710mIU/l u toho prvního tam bylo jěště napsané
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
Profilova fotka
ja se na to vyprdnu ted sem to tam napsala ale nic tam není :-S
Odpovědět
Profilova fotka
(1,0ng/ml jako tumor marker) snad ted to tam bude
Odpovědět
Profilova fotka
hura tak tam máte ted vsšchno kdyby někdo věděl co to je tak prosím prosím o vysvětlení :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jo a nevíte co s tlakem mám čím dal nižší minulé pondělí po hodině strávené v čekárně mi naměřila 100/60 a od te doby mi je zle začne se mi motat hlava orosí se mi čelo a žaludek mám v krku dneska mi tak bylo hned po probuzení a sestra mi za hodinu a pul naměřila až na podruhé tlak 80/40 :-S teplá koupel mi nevadí ale jak umývám nádobí tak je mi na výbul nebo když jdu déle astrašně jsem hned zadýchaná a dneska jsem zjistila že jsem zhodila sice jen kilo ale jsem ve třetím měsíci tak bych měla přibýrat toto těhotenství je divné vubec se necítím dobře Holky at jste všechny zdravé ;-(není to sranda když je tak člověku ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Jarko. Na nízký tlak ti asi nic neporadím bo já mám opačný problém. Já mám vysoký tlak a už na to dokonce beru od nového roku prášky. Pravidelně si ho měřím a zkoušela jsem přijít na to, proč tak brzo. Naši mají oba vysoký, takže jsem ho zdědila, ale vždyť mi bude teprve 25. No v každém případě tě uklidním aspoň tak, že sice je nízký tlak nepříjemný, ale na rozdíl od vysokého, tě neohrozí na životě ;-) Ale snad se to upraví a bude ti líp, držím palce. ;-)
Odpovědět
Ahoooj Jani x-) x-) x-) x-) x-) jestli je tam aspoň slabounký náznak tak by to mělo klapnout ;-) zkus si udělat test hned ráno kdy je hladina hcg nejvyšší ale počkej ještě tak 3 dny to by už měl být viditelnější x-) Jarko: nízký krevní tlak v těhotenství je úplně nermální, buď v klidu :-D já to mám taky tak a hlavně buď ráda že ho máš raději nízký, protože s vysokým je to mnohem komplikovaněješí. Na ten nízký tlak je dobrý čaj s kofejnem nebo aspoň co druhý den kafe rozpustné třeba 3v1. Já to tak dělám a už je tlak lepší, už ho mám spoň 100/60 :-D Kači, fotky fotky fotky ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( :-D Kačenko: s tím vysokým tlakem ti to teda vůůůůbec, ale vůbec nazávidím. Asi jsi to podědila po rodičích :-( ale doufám že se to nějak srovná po těch práškách. Jinak u mne v pohodě, mám nahoře už 10 kg :-D :-D :-D takže malý tank. Ríša roste jak z vody , včera jsme byli na měření i manžílek i Kristýnka a zrovna ten prcek v tom mojem banděrku na nás vyplazoval jazyk...doktora to pobavilo :-D . Ještě jsem se pro jistotu zeptala jestli je to teda pořád ten kluk a doktor říkal že kuličky tam má pořád :-D Jani- dej potom vědět jak jsi dopadla s tím testet, už teď jsem napnutá jak struna x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani já taky doufám, ale většinou už jsou ty prášky na furt, tak mě to štve, že už to mám do konce života. Ale teď ještě zkouším, jestli tomu nepomohla HA, tak jsem ji přestala v únoru brát. Teď, když si měřím tlak, tak ho mám nižší než předtím, tak zkouším ty prášky od tlaku nebrat a teď už mám druhý den tlak 108/74, tak jsem zvědavá. Jinak je fajn, že u tebe a Ríši všechno v pohodě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky tak jsem byla včera v Olomouci a všechno je O.k. :-N prcek měří 7,15 cm a jsem přesně 13tt+2 dny těhotná no prostě vysledek na papíře byl SCRENING NEGATIVNÍ :-N ale jedem tam jěště jednou za 7 týdnu na kontrolní ultrazvuk termín porodu podle poslední mens. je 13.10 a podle ultrazvuku 10.10 tak jsem zvědavá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno dávám do alba fotečku prcka je to ale z obyčejného ultrazvuku myslela jsem si že mi bude dělat ten 3D ale to nevadí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
do svat. alba :-D
Odpovědět
Jani, tak coooooo???? :-) :-) :-) :-) x-) Kroko tak co říkáš na porodnici? Já myslela že na pokojích jsou i záchody, v tom mě to trochu zklamalo, protože na starém porodním jsem měla pokoj kde byla i sprcha i záchod, ale to byl taky jeden jediný pokoj kromě nadstandartních :-N ale jinak porodní pokoje jsou super, z těch jsem nadšená x-) Kači: tak kdy se dočkáme těch fotek v šatech? Kačenko: ono možná to fakt trochu zapříčinila ta HA, ale když jsi vysadila, tak by se mohlo stát že by jsi přibyla mezi těhulky :-D :-D :-D Jarko: gratuluju ke zdravému mimísku.
Odpovědět
Profilova fotka
Blani to by se klidně stát mohlo ;-) Já popravdě ještě nechci a moc se na to necítím, ale všichni kolem mě rodí, dneska další kámoška, tak třeba to na mě taky přijde. Sice si dáváme pozor, ale ne úplně od začátku a když jsem Karlovi říkala, že tam může něco kápnout v průběhu, tak mi pořád tvrdí, že by o tom věděl. Ha, ha :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?