Svatba v Novém Jičíně

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky je tady někdo z NJ kdo připravuje svatbu?nebo jsem sama? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no ja jdu!! si pis ze jo :-D
Odpovědět
si jako myslim :) prece nezklames :) na kolik ale?
Odpovědět
Profilova fotka
kaca na 4 ne?
Odpovědět
asi ano...taky bych to tak videla :)
Odpovědět
nazdárek, tak se těším už, ale jsem nějaká nemocinká, tak jestli teplota nepůjde znovu nahoru určo dojdu :)
Odpovědět
Ahoooj, si pište že dojdu, si to nenechám ujít, ne? Takže dneska ve 16 hodin u Kamasové a Kroko taky psala že dojde x-) tak nás bude vííííííííííc ;-) to bude super. Už se na Vás holky těšíííím
Odpovědět
Jo a jinak ohledně toho papírnictví co jste se tady bavily, tak já jsem všechno nakupovala v Optysu u Tatrovanky, tam mají výběr největší i ruční papír a různé nůžky a vykrajovátka a já nevím co všechno, tak doporučuji tam a nebo ještě na nůžky ozdobné ebay, s tama je mám já :-D
Odpovědět
Ahoj holky dneska určitě dorazím vemu i fotečky ze svatby. Jinak rezervačku míváte na sedačkách nebo na židlích? At vím kde Vás hledat
Odpovědět
Kroko- sedíme vždycky na sedačkach, ale nevim kde to Janca ted dala, snad bylo na sedačkach volno. A neboj nás urcite poznás:-D
Odpovědět
Jojo tebe Blani poznam i kaču
Odpovědět
Profilova fotka
zmena v sedackach je plno sedi se u stolu- posledni misto...bohuzel
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já to asi dneska vzdám. Pořád kašlu a nechci někoho ještě nakazit, tak snad příště. Užijte si to ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
takze se sedi napravo u prvniho stolu tusim ju? kaci to je skoda....tak priste ale urcite ju? :-)
Odpovědět
Ahoj holky moje, tak jak jste se vyhajinkaly? :-) Už pracujete asi, co? Tak se hlavně nepředřete když to vypadá venku na prozatím hezké počasí :-D Jo a jinak jsem natěšená na další srazík a další palačinky, včera bylo super ;-)
Odpovědět
nazdárek zlatíčka :) tak já už pracuju :) ale dneska mě tady všichni zlobí, tak už mě to nebaví moc :-( jinak taky se už těším na další a to už snad bude teplíčko, tak budou zahrádky ;-) i když musíme to ještě stihnout před Blančiným porodem :-D :-D :-D ať vidíme ještě Břucháčka :-D :-D :-D
Odpovědět
tady to nějak umřelo, nebo co? :-D Hlásím že jsme byli na tom veletrhu v Brně a odvezla jsme si kočárek pro Ríšu a malá dostala novou sedačku :-D
Odpovědět
Ahoj :) tak já jsem prozměnu v práci a kolem 12 budu končit, tak se těším :-D ale pak jdu k doktorovi, tak jsem zvědavá :-( a jaký jste nakonec koupili Blani? no příště musíš vzít zase kristýnku :) byla úžasná :)
Odpovědět
že by všechny hají hají :-D :-D :-D
Odpovědět
nene... akorát já třeba pracují a už mi hrabe z toho :) a hlavně pomalu z kolektivu :) :-(
Odpovědět
Profilova fotka
cauky ja nespiiiim :-) dnes jdu s danovym priznanim tak se tesim na prijemne urednice :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky nespím, ale pracuji. Dneska má Karel narozeniny, tak se bude po práci slavit ;-) ;-)
Odpovědět
Takže holky samé dobré zprávy :-D Kači z toho hrabe, Janča jde na úřady za mile se usmývajícíma úřednicema a Kačenka bude slavit :-D Holky, ale hlavně zdraví x-) :-D
Odpovědět
jooo a ted jsem happy :) uz mi dosli ty saty :) sice ples az pristi rok, ale mam je a jsou bozi :) :-D :-D co ty blani?
Odpovědět
chi Kači, tak aby aspoň měl někdo nějakou oslavu nebo tak něco ať to prubneš ještě letos :-D jo a mimochodem nafotit a vyfotit se v nich a dát do alba x-) zvědavost je zvědavost :-p :-D
Odpovědět
jojo určitě pak dodám fotečky :) no jsem to tady v práci musela zkoušet, holky chtěli vidět :-D :-D :-D no doufám, že letos něco ještě bude :) přinejhorším next year :)
Odpovědět
Tak co je Kači s těma fotkama šatůůůůů, já se snad nedočkám :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já je chci taky viděěěět :-N :-D
Odpovědět
;-( asi se nedočkáme ;-( :-D
Odpovědět
miláčci ahoj :) vůbec nestíhám :) je posledního a nevím jak budu dlouho v práci :) jsem hrozná, ale večer už je vám ukážu, slibuji, teda doufám :) jak jinak?
Odpovědět
Tak to jsem ráda že přece jenom šatky uvidíme :-D No u mne nového? Jo, jsem ostříhaná na krátko, takže už příprava na padání vlasů po porodu :-D aby mi ještě nějaké zbyly než pak zase dorostou, tak jsem to ostříhala, ať mi tolik nepadají. Jinak Ríša kope jak fotbalista, pěkně se dá podle položení ruky na břicho spozorovat malá nožka a pata jak zatlačí :-D je to super a že těch kopanců je ;-) ale dneska večer mne nechal vyspat (zlatíčko moje) on věděl že je maminka mooooc unavaná a potřebuje spinkat celou noc x-) Jinka jsme zdraví ( ťuk ťuk na dřevo) tak doufám že už nás nic doma neskolí. Jo, jinak bude mít moje maminka narozeniny, takové pěkné kulaté, tak jsem ji vymyslela že ji dáme fotku kdy jsme všichni sourozenci a vnoučata pohromadě na fotce, tak jsme se v neděli fotili u nás doma. Sousedka je fotografka, tak jsme to měli s profi foťákem a světlama, tak jsem zvědavá a hlavně ta sranda u toho :-D :-D :-D :-D :-D , holky, to by jste se počů.. smíchy :-D jak budou fotky tak dodám :-D No a co jinak? Jani- co nového? Kroko - co malé v bříšku, taky lumpačí? Kačenko- jak jste oslalvili narozeniny, ses ani nepochlubila x-) ty tajnůstkářko :-N ;-) Jarko- co nového, jak mimčo? Roste? Jééééééééééééé já se zase rozepsala 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?