Svatba v Novém Jičíně

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky je tady někdo z NJ kdo připravuje svatbu?nebo jsem sama? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, Kači, sluší ti to a to tetování je taky pěkné ;-) ;-)
Odpovědět
no a nebolí to, tak jdi na to taky :) a děkuji :) no změna maximální ale na kratší už nejdu :) :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj holky už jsem konečně zdravá. tyjo Kači vůbec bych tě nepoznala a to tetování super jaktože jsem ho nikdy neviděla???
Odpovědět
ahoj jani... no protoze bylo schovane :) mela jsem dlouhe vlasky :)
Odpovědět
no jo to je fakt pozdravuj mamču dneska jsem ani nestihla za ni zajit jak jsem se byla podivat v práci byla jsem dole za holkama a pak jsem musela jet domu za mirou bo šel do práce tak at jsem ještě chvili snim. Jinak kdy teda bude ten srazik ja doufam že konečně dorazim. Jinak Blani kolik ti ještě zbývá týdnu do porodu mě ještě zhruba 12 týdnu je to sila jak to letí a co ten kočárek jaký máš vybraný my si nějak nemůžem vybrat
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky 10.3 mam zase odpoledni chjooo Blani- nic noveho
Odpovědět
tak to dame dalsi tyden :)
Odpovědět
17.3.? vyhovuje vsem? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kačko nezlobse :-( ale na palačinky s Vámi pujdu až budeme mít uplně vypiglovaný byt =-) a vrácený do puvodního stavu budem jěště závislý na bráchovy :-S on nám bude dělat vnitřní parapety a spravovat špalety a nevím kdy to příjde udělat ;-( a raní nevolnosti mám večer :-| je kolem 4 odpoledne a já začínám byt unavená ochrapaná začne mi byt blbě od žaludku je mi na zvracení včera mě bolela hlava že jsem myslela že mi upadne nevěděla jsem kam ji mám strčit nakonec sem si vzala na žaludek Acix :-| a od hlavyparalen a po dvou hodinách snahy o spánek jsem konečně usnula :-p tak senezlob kdyby to nevyšlo A učes super :-N a tetování jěště lepší ;-) pak dej vědět co na to tvuj miláček ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo holky co je to Gestační váček a k čemu prckovy(miminku v děloze) =-) slouží Já vím asi bych měla jít do jiné diskuze :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoooj, teda Kači, ty jsi rošťanda...kdybych tě potkala někde venku a ty na mě hulákala čůůůůs, tak budu na tebe čučet jak na zjevení :-D :-D :-D :-D bych tě nepoznala :-D Kroko: no já mám asi 15 týdnů do porodu, jj letí to jak blázen, jinak na kočárek je představa, ale jedeme do Brna na dětský veletrh a tam si to chci všechno vyzkoušet a hlavně potěžkat :-D , chci odlehčený ;-) bude tam spousta vystavovatelu, tak doufám že vybereme Jarko, Na ultrazvuku se v začátku těhotenství zobrazuje nejdříve gestační váček, později žloutkový váček , ještě později embryo a nakonec je prokazuje přítomnost srdíčka. Takže začátek mimíska :-) Jinak toho 17.3. má Kristýnka narozeniny krásné 4 ročky, ale klidně můžem :-) já nic jiného nemám, záleží na holkách...tak se ozvěte kdo bude moct přijít
Odpovědět
Blani: ahoj :) jak nepoznala ? :-( to si spolu ještě vyřídíme ;-) tak ji vezmi sebou toho 17/3 at si muze dat taky neco hami hami :-D co ostatní toho 17/3? no a na misto se ptat nemusim.. klasika ne?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
17.3. muzu.... ;-)
Odpovědět
Jasně že je místo klasika, tam se nekouří a můžu si tam namixovat svoje amolety :-D :-D :-D Jani, tak to je super že můžeš Že bych vzala malou :-D , no ještě uvidíííím, ona by tam s náma moc dlouho nevydržela :-p ;-)
Odpovědět
jee tak už jsme 3 :) co ty kaci ? :-D jani a co doktor? ;-) jak to pokracuje? ;-) blani klidne ji vem... ja uz mam na ty palacinky uz ted chut... ale asi tentokrat zkusim jine :)
Odpovědět
Profilova fotka
No naši silnou 4 přece nemůžu zklamat, ne? ;-) Zatím nic nemám
Odpovědět
takže toho 17/3 to plati :-D :-D :-D jee ja uz se tesim :) jsme zatim 4 :) no a mozna jeden prcek co blani ? :-D :-D jeee ja uz jsem doma a jsem uz rada :) jeste ze ty patky se uz moc nepracuje :)
Odpovědět
dneska to tu při pondělku nějak uslo :-N :-D vy ochrapy :-D
Odpovědět
Blani ahoj :) já tady jsem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Blani, jaké ochrapy? Tady se pilně pracuje ]-( ;-)
Odpovědět
no pilně moc ne, ale pracuje :-D co vy holky? mě to dneska tady nebaví a hlavně mě tady sere ta kolegyně co vždy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no já to s tou pílí taky moc nepřeháním, to jenom aby si Blanka nemyslela :-D mě to taky nebaví a chce se mi spát |-|
Odpovědět
no já v noci moc nespala... tom je nachcipany, tak trochu chrape, tak usnul v obyvaku a ja byla v loznici a pod nama ten stary dedek porad celou noc kaslal, takze jsem mega vyspana :-( potrebuju se tech uzasnych sousedu zbavit... :-( jak bylo o vikednu pekne, tak jsem ani nemohla byt poradne na balkone, protoze sel od nich strasny smrad jako vzdy a nejhorsi to je v lete :-( nastesti to vzdy prevonime grilovanim :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
na to je nejlepší postavit si barák a není problém se sousedy ;-) a s tím chrápáním to máš ještě dobré. To Karel chrápe pořád a nemusí být ani nachcipaný... :-|
Odpovědět
no to jo :) tomáš taky většinou ale už si zvykám, ale začátky byly těžké :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem si nezvykla, protože to je asi extrém =-) ale špunty to jistí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
haha tak muj muz nechrape a me to stve protoze pri chrapani se mi dobre usina.... :-D :-D asi jsem nejaka ujeta no
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, tak já ti pošlu toho mojeho, ať ti zachrápe a myslím, že po pár nocích tě to přestane bavit. To teda nechápu... =-) ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem se nasmála jak jsem si přečetla ty vaše příspěvky o chrápání :-D :-D :-D protože včera jsem měla ten samý problém :-D :-D :-D můj taky chrápal co to šlo on totiž chrápe jen když je pořádně unavaný a to asi včera byl, protože musí být skoro celá Šumava pořezaná jak mu to večer šlo :-D a do toho se přidala i malá, protože má trošku rýmu, takže jsem měla včera doma večer stereo :-D Jani, ono někdy takové příjemné chrápání by asi nevadilo při usínání, ale když řeže co to jde, tak by jsi určo neusla :-N :-D Co jinak nového? My jdeme o víkendu na Davis cup do Ostravy... tak vám zamávám do kamery, jestli se některá budete dívat ;-) no , to jdeme v pátek a v sobotu taky a pak ještě jdeme ke švagrovi , má narozeniny a v neděli pojedeme asi taky na Davis cup máme lístky na všechny 3 dny. A dneska si jdu koupit nějaké pohodlnější(tím pádem i větší) tepláky na doma, nějak mne to už stahuje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kači, byla jsi na tom tetování? Povídej ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?