Svatba v Novém Jičíně

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky je tady někdo z NJ kdo připravuje svatbu?nebo jsem sama? :-|
Odpovědět
Ahojky :) tak to jsem zvědavá Blani co to bude :) a já budu taky vozit kočárek v srpnu :) švagrová čeká, tak se už těšíme ;-) jinak bych to viděla na ty 4 a klidně u Kamasové ;-) tam bylo dobře :-D
Odpovědět
Tak to je dobře že to stihneš, aspoň nás bude na srazu více, minule byla sranda :-D Já jsem zatím přibrala 3 kg, ale u prvního mimča jsem to všechno nabrala až 3 měsíce před porodem a to jsem měla 16 kg nahoru :-D takl jsem zvědavá kolik to bude teď :-D To je dobře že je vše v pořádku, já jsem byla 29.12. na krev na vrozené vady, a řeknu ti že jsem nervozní jak to dopadne.... ale to jsem byla i u prvního :-N snad bude vše v pořádku :-D Nechávali jste si nahrát i dvd nebo aspoň fotku? Když tak vem sebou ;-) Kači: Tak to jsem taky zvědavá co to bude, doufám že holčička, protože se ani po jiných věcech než holčičích nedívám :-D :-D :-D ale holku jsme chtěli, tu už máme tak je nám to jedno, i když jsme oba přikloněni spíše i k druhé holce :-) Tak ty budeš taky vozit, jo,.... tak to doufám že se někde potkáme s kočárkama :-N :-D A pak by jsme se mohli potkat i někdy s tvojim kočárkem x-) :-D Takže holky22.1.09 v 16 hodin u Kamasové 8-) Už se na vás moooc těším
Odpovědět
No u mě to bude Blani až za nějakou dobu :-( teď budu lítat po doktorech :-(
Odpovědět
Kači, jak to??? :-(
Odpovědět
no zase ten můj žaludek :-( v pondělí jdu k Merendovi do nemocnice a vypadá to, že mi zase budou dělat kameru :-( už teď se bojím... když jsem byla poprvé, tak jsem nevěděla do čeho jdu ale teď už ano :-| :-(
Odpovědět
ty sis změnila fotečku :) je krásná x-)
Odpovědět
Kači, tak to je mi líto....fuj já bych se taky bála, byla na to moje sestřenka, taky měla problémy se žaludkem a říkala že hnus ]-( Jsem zvědavá na co ti přijdou, hlavně aby na něco aspoň přišli, že? jj, změnila...když už jsme svoji :-D :-N
Odpovědět
Dobré ráno holky ;-) Blani: to doufam ze na neco uz konecne prijdou... ale mam strach :-( no uvidime v pondeli, vzala jsem si dovolenou, protoze poprve mi bylo max spatne :-( Jinak ta fotecka je fakt nádherna :-D x-) Holky co jinak delate? nikdo nic nepise :-| pracujete ?
Odpovědět
Ahooj holky, ták já dneska od 9 hodiny až do teď jsem byla na cestě vyřizování ohledně M-centra.... a na 17 hodinu se chystáme na bazén, tak snad to klapne ale manžílek ještě není doma..klasika...takže uvidíme co a jak. Kači ta fotka se mi taky moooc líbí, je taková zamilovaná x-) :-N Holky nemakejte všechny tolik a taky něco písněte... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Já třeba nejsem každý den v práci a dneska jsem zrovna byla na školení, tak jsem ani neměla možnost napsat ;-) A určitě ani nemakám tak, že bych na to neměla čas ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, ja jsem vam zapomnela rict ze jsem uz po ctvrte teta....a je to 4 kluk...narodil se mezi svatkama brachovi tak budu taky vozit...na ten sraz uz se tesiim
Odpovědět
No, teda... tady se to množíííííí x-) x-) x-) x-) Taky se holky už na vás těším ;-) x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj, tak co nového v novém týdnu???? :-) Jak se máte "novomanželky" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Blani, pracovně :-( Ale asi už nejsme novomanželky,co? Když jsme se vdávaly loni ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kaci- novomanzelka jsi pul roku :-) takze ja uz nejsem...ach jo hned bych to vratila :-)
Odpovědět
nazdárek holčiny :-D no tak to já ještě půl měsíce budu :-D x-) jinak jak jani? už je mimčo na cestě? že bys přibyla k holkám ;-) x-) no já taky pracovně a studijně :-| v pátek mám dvě zkoušky, tak se učím a učím, ale včera jsme se jeli odreagovat na Svinec :-) učím se na prkně, tak je sranda :-D co vy?
Odpovědět
Kači: tak to ti věřím že to musela být na tom prkně sranda :-D já na tom stála jednou tak před 7 lety a chlamali jsme se že nás břicha bolely :-D ty karamboly stojí za to, že? Ale dávej bacha ať si něco neuděláš...zlomená ruka a tak... :-N Jo, jani... tak co nového????? A já ještě novomanželka buduuuuuuuuuuuuuuuuu :-D heč x-) :-D Holky ten sraz už se nám blíží.... jen škoda že nás bude tak málo, nějak se dlouho neozvala jarka , termich.....
Odpovědět
Blani: no to teda fakt sranda je... ale mám zase už modřiny :) no hlavně, že jsem to zase přežila, bo někteří jsou bezohlední lyžaři ]-( no příště asi půjdeme v neděli, protože teď se musím učit a v sobotu máme zápas, tak musím jet :-( ;-) No škoda, že nás bude málo, ale aspoň to... zase 4 nebo 5 ne? no Jarka se už dlouho neozvala a Pavka ta asi taky nedojede :-( Teď jsem se dívala za okno a začíná pomaličku sněžit :-) letos mám z toho radost, když mám to prkno x-) :-) Blani kdy to máš ten termín? ;-)
Odpovědět
já ho mám 16.6.2009 a manžel má narozeniny 17.6. :-D tak jsem zvědavá a Rosťa z palu, víš který, tak ten má narozeniny 16.6. tak se teď sází na koho to bude :-D :-D
Odpovědět
je tak to máte takdy dobré... :-D švagrovka zase má termín 10.8. a má narozky 7.8. a my se 8.8. brali.. tak doufam, že bude rodit 8.8. :-D jsem ji říkala, že ji do té porodnice dostanu ať chce nebo nechce, že prostě bude rodit 8.8. :-D
Odpovědět
chi, tak to máte dobrééé :-D ale jasné, nedej se ;-)
Odpovědět
ahoj zeny, ja vas ctu, ale nejak pro me nema smysl odpovidat ;-) Zvlast proto, ze davate pro me nerealne terminy v tydnu a to ja proste nemam sanci dojet. Ziju a pracuju v Praze, tak to neni mozne :-) Kaci, ale vy to zvladate dobre i beze mne ;-) Mejte se hezky :-)
Odpovědět
Pavka: Paji, tak příští termín bude jen pro tebe ;-) pokud se nějak hezky domluvíme ;-) :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky jak se máte? :-) My ted řešíme jak s malou a školkou ;-( Je to na pytel mám mateřskou do 20.07.2009 takže teoreticky na druhý den bych měla nastoupit do práce možná už toho 20 podle toho jakou mi dá šichtu a jěště jestli mě vubec vezme zpátky mám sice smlouvu na dobu neurčitou ale v dnešní době bych se ani nedivila kdyby mě vyrazily :-S .Nejhorší na tom je že jsou prázdniny a do školky mi ji vezmou až v září takže konec července a celý srpen nemám vubec tušení kde bude babičky všechny dělají a to jsem si myslela že by ji vzaly už ted třeba na zkoušku na pár hodin deně třeba jen na týden v měsíci at si trochu zvykne ale problém :-( všude plné stavy .Je to strašná představa když si uvědomím že v září pujde do školky :-( poprvé a to už na celý den od rána do tří do odpoledne :-( Holky měla jste některá tež takový problém nevím co mám dělat je to strašná nejistota když nevíte jestli vás vezmou zpátky do práce(dělám v pekárně u Autopalu)a navíc na tři směny mám strach jak to budu zvládat muj zatím má jen raní a ted tá školka ;-( ;-( :-(
Odpovědět
Kacko: beru te za slovo :-D a uz ho teda hazu do placu, protoze vim, ze 31.1. a 1.2. budu v NJ. Je to SO nebo NE, klasika :-N
Odpovědět
No pavli tak to nevím.. vzhledem k tomu, že máme sraz 22.1. tak nevím kdo bude moc toho 31.1. nebo 1.2. :-( já můžu jen toho 1.2. protože soboty máme hrací :-| Jarka: jé ty budeš u Autopalu v pekárně? to se někdy zastavím jak půjdu do práce nebo dříve z práce ;-) Hlavně ať ti to s malou nějak dobře dopadne... kamarádka taky teď řeší školku ale jde už v dubnu do práce... tak nějak ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj v je to bartonova pekárna ale ne jako prodavačka ale v expedici chystala jsem šoferum obchody ;-)
Odpovědět
aha, tak nic :-(
Odpovědět
vzdyt to rikam... :-D tak nekdy v budoucnu to zase zkusim :-) Pak jsem na Morave 22.2. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já už taky nejsem novomanželka :-( Dneska je to 7 měsíců ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?