Svatba v Novém Jičíně

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky je tady někdo z NJ kdo připravuje svatbu?nebo jsem sama? :-|
Odpovědět
Ahoj holky, jak vidím tak tady dlouho nikdo nebyl......asi nestíháte tak jako já že? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj všichni, zdravím po dlouhé době. počátkem prosince jsem udělala konečně atestaci, tak teď už se soustředím výhradně na naše mimi...koukám, že je tu pár nových těhulí, tak gratuluji a přeju všem moc krásné první manželské Vánoce
Odpovědět
krasne Vanoce vsem, holky :-) http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, pěkné Vánoce :-)
Odpovědět
Manželky :) taky přeji krásné Vánoce :)
Odpovědět
Profilova fotka
Halo halo tady se spi?
Odpovědět
a vse nej do noveho roku :-)
Odpovědět
Taky přeji vše nej nej do Nového roku a hlavně zdravíčko a pohodu v manželství x-)
Odpovědět
Nazdárek holčiny :) přeji krásný Nový rok :) jak se máte? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky přeji krásný nový rok :-) Ale po dvou týdnech zase v práci..., fuj :-(
Odpovědět
nazdarek kaci... taky se tady trapim... a tezko si zvykam... uz abych byla doma :)
Odpovědět
Profilova fotka
A co domluvit nějaký srázek? ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
je to je dobrý nápad ;-) jsem pro ale někdo musí navrhnout datum a aby to už konečně zase vyhovovalo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já zkusím plácnout - 15.1.? Je to čtvrtek. Jestli má někdo jiný návrh, ať se vyjádří ;-)
Odpovědět
souhlas ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už jsme 2 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja zase nemuzu...mám odpoledni...ale na me to nezalezi, takze klidne jdete...
Odpovědět
tak když tak to můžeme o týden posunout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak 22.1.? To by taky šlo ;-)
Odpovědět
Ahoooooj :-D tak já jsem pro 22.1 ;-) to budu zrovna ten den po UZ :-D tak bych vám mohla vzít ukázat i fotku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Blani, no to je jasné, že nám ukážeš fotku, ať máme nějakou inspiraci :-D
Odpovědět
Kači, inspiraci, jo??? :-D Že by? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No zatím ještě ne, ale co já vím, kdy to na mě přijde... ;-) Manžel už by chtěl
Odpovědět
no mě to taky vyhovuje toho 22.1..... ;-) a Blani určitě fotečku dones... radi se koukneme ;-) teda hlavne ja x-)
Odpovědět
no, holky, vy mne překvapujete x-) že by jsme se rozrůstali x-) :-D
Odpovědět
Tak asi 4 už jsme - já, kačka, blanča a janička ;-)
Odpovědět
Ahoj Holky tak ja bych asi taky mohla toho 22.1 . Blani už jsi byla na tom vyšetření screeningu v druhem trimestru? Ja jsem byla teď v úterý a všechno nám roste tak jak má tak jsem ráda zase to byly nervy co řekne jestli je v pořádku nebo ne. A už ti dali nějaky přesnější termín porodu?
Odpovědět
Ahok kroko: já jdu 22.1. tady do NJ do nemocnice. Termín porodu mám zatím pořád stejný s posledním měřením a to 16.6.09 :-D a manžel je 17.16 :-D :-D Přesnější termín mi asi dají toho 22.1. podle měření a tak, ale myslím že se to moc lišit nebude ;-) . Malou jsem porodila o 14 dní dříve a kdyby to bylo i u tady toho mimíska, tak bych se nezlobila :-N . Nechávala jste si říct pohlaví???? Já si ho zase nechám říct, u prvního jsme si to taky nechávali x-) Tak doufám že toho 22.1. se uvidíme a třeba holky nakazíme :-D :-D :-D
Odpovědět
Jo a holky na kolik to bude???? Že by na 16 hodinu? A zase u Kamasové? :-) že bych si dala zase nějakou mňamku :-N :-D
Odpovědět
Ja jsem byla zase v Olomouci naštěstí nám pohlaví neřekl nechceme to vědět chceme překvapení já mám termín koncem května začátkem června tak uvidíme bříško už mi roste a přibrala jsem asi 5kg. No já myslím že nic nemám mám jen dort na pátek ale ten udělám až v pátek takže by mi to mělo vyjít a třeba nakazíme holky a bude nás víc :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?