Svatba v Novém Jičíně

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky je tady někdo z NJ kdo připravuje svatbu?nebo jsem sama? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
No holky, co je s váma? Domlouval se tady sraz na neděli 9 a ta už je dávno pryč, tak kdy se sejdem? :-D
Odpovědět
ahojky kaci... to by me taky docela zajimalo ;-) tak copak janco pavko blani a ostatni?
Odpovědět
ahoj kocky, tak ja uvidim co navrhnete a kdyz to pujde, budu rada :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A kdo navrhne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja nevim... :-)
Odpovědět
no já taky nevím... tento týden to asi už nestihneme co :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já můžu z tohoto týdne akorát zítra :-|
Odpovědět
no ja nemuzu skoro cely tento tyden... co pristi? treba utery 18/11 ? co děvčata? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To já bych mohla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja nemuzu pristi tyden... mam odpoledni
Odpovědět
holky, tak ja nevim... tak jedine pak dalsi tyden od toho 24. do 30.11. když janicka nemuze ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kači že by 25.11.? ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Kaci to by slo :-D holky co rikate? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já jsem to myslela spíš ze srandy, že máme ten svátek :-D ale klidně můžem i 24, při pondělku by to nebylo špatné, co? ;-)
Odpovědět
no ja v pondělí 24. nemůžu, fakt by se mi více hodily ostatní dny... mame anglictinu odpoledne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A co čtvrtek 27?
Odpovědět
to už je lepší ;-) mě to vyhovuje ;-) jen ještě ostatní vdané paní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já už to vidím, že to zase na někom ztroskotá :-D
Odpovědět
asi tak nějak :-D ale jako už bychom se mohli vidět zase :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, přece jsme chtěly sledovat, jak Blance roste břicho, ne? :-D A taky ty palačinky u Kamasové mi chybí :-D Minulý týden jsem tam byla s kámoškou a dala jsem si kuřecí salát s česnekovým dresinkem a byl vynikající. ;-)
Odpovědět
ty jo, taky uz mam chute na ty palacinky ;-) ale ja radsi slane nez sladke :-D no uz se tesim... pockame co devcata a pak se uvidi :-D no jsem zvedava na blancino brisko ;-) taky bych uz nekdy chtela, ale pak me to zase na chvilku prejde ;-) to jsou ty stavy ovlivnovani od ostatnich :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám taky ty stavy, ale vždycky mě to zatím přechází, takže vím, že ještě ne. ;-)
Odpovědět
:-D :-D no každopádně už se těším na srazík x-) to zase bude prča x-) jsem zvědavá kolik nás zase bude, ale tipuji že budeme zase 4 cácorky jako minule :-D
Odpovědět
hele holky, vy mi teda dáváte s těma chutěma :-D , že se nestydíte!!!! :-D :-D :-D x-) Jinak toho 27 by to šlo, doufám že dostanu vycházky x-) jsem totiž na nemocenské...ale ještě vycházky nemám napsané, tak se s ním domluvím.... jinak holky rostem, jsem dneska 11 týden a jeden den x-) takže začánám příští týden 4 měsíc :-D břáško už jde vidět, ale ještě to vypadá jako bych se hodně najedla a ne že bych byla těhotná :-D Mňam už se těším na tu palačinku x-) Jo a co čas???? šlo by kolem 16 hodiny?
Odpovědět
no to víš že by to šlo :-D hlavně nepřijd zase o 2 hodinky později :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D chi chi, ty jsi ale rychlík pisálek :-D Neboj, budu se snažit x-)
Odpovědět
no to víš že jo :-D víš jak v práci je dneska strašná nuda x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, kolem 16h to jde :-) Tak já jsem asi pořád těhotná, protože moje břicho vypadá pořád jako najezené :-D
Odpovědět
Kaci nestras :-D to ja bych uz musela byt tak v 5.mesici :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D chi holky, ale měly by jste s tím těhotenstvím už něco dělat :-D ať tady po Jičíně nelítám sama s kočárkem :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?