Svatba v Novém Jičíně

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky je tady někdo z NJ kdo připravuje svatbu?nebo jsem sama? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
mě 14.října taky vyhovuje.... já souhlasím :-) já zase nemuzu víkendy... Blani- no my plánujeme a snažíme se....
Odpovědět
je tak to už jsme asi 3 jestli dobře počítám... pavko je mi to moc líto... víkendy jsou takové blbé... a nemůžeš si odskočit z prahy? ;-)
Odpovědět
Kaci: mam novou praci, tak to bohuzel nejde, ale vy to zvladnete i beze mne ;-) navic my ted budem mit sraz zarijovek v Brne, takze ja stejne furt neke trajdam :-N Tak si to pekne uzijte. :-) Jdu napsat Marketce, at se slezem apson my dve x-)
Odpovědět
tak to jo.... tak at se slezete v co nejvetsim poctu ;-)
Odpovědět
Ahoj holky.... tak konečně nějaké datum :-D mě taky 14 října vyhovuje ;-) hlásím se do skupinky novo manželek x-)
Odpovědět
A kdo pak ještě tady dlouho nebyl.... myslím že krokodýlek , Terka....(termich).....nějak jim dát vědět :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja bohuzel nemuzu, mam to trochu z ruky :-( Doufam, ze pak aspon date nejake fotecky tady ;-)
Odpovědět
snowball - je tak to je škoda :-( když tak příště ;-) Holky tak jsem to nějak shrnula a můžu v to úterý já, blanka, janca a kacenka ;-) nemůže pavka a lenka (snowball) ... nerekli ještě jarka, termich, krokodylek, miri9, ivett25, market01 ... ;-) jestli jsem nekoho zapomnela, tak se omlouvam ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky a kde si dame sraz a kam pujdem? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nejlíp někam, kde se nekouří, což není skoro nikde :-(
Odpovědět
no ke kamasove nebo do Artu... tam se nekouří :)
Odpovědět
Profilova fotka
no holky já nepřijdu určo, na Moravu dorazím nejdřív tak o vánocích.....ale budu na vás myslet.
Odpovědět
Článek se načítá
tak bychom mohly dat nejaky vanocni dychanek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, Kamasová i Art by šel :-)
Odpovědět
Profilova fotka
u Kamasove jsem jeste nebyla ale mam to kousek z prace...i artko jde....takze kam?a hlavne v kolik? :-)
Odpovědět
Holky já bych navrhovala Kamasovou :-) pokud to teda nikomu nevadí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, holky, zjistila jsem, že salon MarryMe má nové stránky a jsou tam fotky z naší svatby 8-) :-)
Odpovědět
ahoj Kaci... posli odkaz do IP.... no u Kamasove maji super palacinky ;-) a hlavne se tam nekouri ;-) cas je mi celkem jedno... tak si reknete... treba kolem 16:00 nebo i drive... jak Vam to vyhovuje :)
Odpovědět
Profilova fotka
Odkaz jsem poslala ;-) A dřív než v 16:00 asi ne nebo jo? Já se přizpůsobím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ok tak u Kamasove... je mi jedno v kolik hodin...ja se taky prizpusobim
Odpovědět
ahoj, tak já bych to nechala taky na těch 16 hodin :-D A holky novinka asi rozšiřujem rodinu, dneska jsem byla u doktora a řákal že jsem asi 4 týdny těhotná, ale ještě "mimis" nešel vidět, tak mám přijít za 14 dní a uděláme i foto x-)
Odpovědět
Profilova fotka
blani - blahopreji reknete mi holky jak to delate ze se vam to dari? my to asi neumime :-|
Odpovědět
Blani, tak to je úžasné... moc moc moc blahopřeji... ;-) ty jo já mám takovou radost i za tebe x-) Holky tak ve 16.00 u Kamasove ano? janicko kdyz delas vedle, nechces tam hodit rezervacku nebo myslite, ze tam nebude plno a ze si budeme mit kde sednout? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kaci - neni problem...takže utery ve 4 a kolik nas bude?at vim jak velky stul...
Odpovědět
ahoj holky. tak minuly tyden konecne schvalili terminy obradu na pristi rok a rozhodli jsme se pro Kunin. takze rozsirim rady nevest, ktere se tam vdavaly. jeste nevim, jestli venku nebo vevnitr (15.8.), ale podle toho, co jste psaly, tak asi spis vevnitr. vzhledem k tomu, ze mame ten podledni cas 12:15, tak treba klapne i nejaka prohlidka pro hosty. nemely jste to tak nektera nahodou? a hostina i ubytovani bude na hotelu Salas, ktery jsem objevila diky vam. je to tam super, strasne me to nadchlo, i prijemna majitelka a super podminky. holky, takze diky diky diky!!!! :-) ;-)
Odpovědět
jani - tak zatim jsme 4 (ja, ty, blanka a kacka) ale nevim, co jarka, termich, krokodylek, ivet a market... tak pockame asi do patku nebo pondeli a pak jedine objednat? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky všimla jsem si že plánujete sraz musím se omluvit nemužu příští týden se začínáme konečně stěhovat ale nejprv se tam musí strhnout tapety omítnout vymalovat a pak se mužem nastěhovat a jěště vymalovat byt ve kterém jsme ted nevím jak to budem stíhat máme na to do konce Října :-p takže si to perfektně užijte a snad příště se k vám přidám :-) Blaničko strašně moc ti gratulu x-) at jste zdraví oba a i celá tvá rodina :-N (snad se taky jednou dočkám druhého miminka) :-(
Odpovědět
Blani:gratulackaaaaaa x-) jani: to prijde, casem, nehrot to .-) Lenajs: super .-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, super, moc gratuluji!!!!!!
Odpovědět
Lenajs: tak to moc gratuluji, ze vam to tak pekne vyslo ;-) no ja doporucuji jedine obrad venku... ;-) me se to tam strasne moc libilo ;-) zrovinka vcera jsem se divala na DVD a zase jsem to cele probrecela x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?