Svatba v Novém Jičíně

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky je tady někdo z NJ kdo připravuje svatbu?nebo jsem sama? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky co nového mi už podepsaly kupní smlouvu a schválily nám uvěr a nejpozději na konci října se stěhujem do nové ho bytečku x-) Chudák ta paní co jste tu dali ten odkaz je to hrozné jak je ten život nespravedlivý :-( je mi ji hrozně líto
Odpovědět
ahoj Jarko.. gratuluji ... a kam se stěhujete?
Odpovědět
Kaci: to neni pravda, ale ja v praci byt na netu nemuzu a treba ted jsem byla dva dny na skoleni v Brne...vis?.-)
Odpovědět
Pavka ;-) si delam srandu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kači stěhujem se do loučky :-)
Odpovědět
no tam to moc nemusim...ale snad to tam budete mit super ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
naproti Emháčku jak je ten vězenský dvur ale z boku okna jsou na starý jičín a je super že žádné není do dvora je to 3+1 a má 82,2 matru čtverečních i s lodžii ;-)
Odpovědět
tak to je dobry, hlavne ze vam nikdo nevidi do oken... nebo jo? ktere patro?
Odpovědět
Profilova fotka
PŘÍZEMÍ
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Jarko, můžu se prosímtě zeptat, kolik vás ten byt stojí? (klidně napiš do IP) My jsme totiž chtěli něco většího, protože jsme v 1+1 a jednou nám to bude malé, ale ty byty jsou teď šíleně drahé a je to čím dál horší.
Odpovědět
Aha, tak to bych už nechtěla :-( naši bydlí v přízemí a my co bydlíme ve 4. patře, tak jsem max spokojená a hlavně už nemám tolik strach ;-) Kac3nka: u nás by se měl možná prodávat 3+1, ale bude asi drahý, teď se jenom pronajímá
Odpovědět
Profilova fotka
Já když to vidím kdekoliv, tak jsem v poslední době neviděla byt za slušnou cenu :-( A proto nám nezbývá nic jiného než jít do baráku
Odpovědět
Článek se načítá
no my bydlíme u kaufu v těch nových.... mají se tam stavit nové, ale to bude tak do 2010 asi :-( no a soused se snaží pronajmout 3+1 za 12000 bez SIPA a je to pořád prázdné... nechápu, ale prý ho možná i prodá
Odpovědět
Profilova fotka
holky máme to za rovný milion já jsem ráda že ho máme protože muj chtěl jít do Blahutovic do bytu ale vypadalo to tam hrozně mi stačilo jen jak sem tam vlezla už jsem měla dost divný pocit z toho baráku a byt taky nic moc a hlavně se mi to tam zdá daleko od civilizace nechcu samozřejmě nikoho kdo tam bydlí urazit nebo tak něco nelíbílo se mi dojíždění prostě Blahutovice jsou pro mě s prominutím prdel světa :-p
Odpovědět
no to jo.. to věřím, mě by tam nikdo nedostal.... to my se díváme na pozemky a chceme nejdál do bernartic nebo šenova.....
Odpovědět
Profilova fotka
Kačko hodně štěstí :-) ;-)
Odpovědět
no už teď víme, že ho fakt budeme potřebovat ;-)
Odpovědět
kacca7: tak to jsme na tom stejně, taky koukáme na pozemky.... škoda že jsem to nevěděla dřív, měli jsme krásný přes 3000 m2 a nemohli jsme sehnat někoho dalšího kdo by chtěl pozemek, protože pro nás to bylo velké.... Kdy chcete stavět? Příští rok?
Odpovědět
no jeste nevime... pomalu se koukame a kdyz neco bude tak se nebudeme branit ;-) a kde jste ho meli? ze by sousedky ;-)
Odpovědět
Kači, bylo to Bernartice a taky hledáme něco v Nj, jeden máme vytipovaný, ale koukáme ještě po nějakém jiném, takže by nevadilo, kdyby jsme něco našli a bylo to velké a potřebovali jsme to rozdělit, mám teda napsat? Jinak mi potřebujeme pozemek rovinu... ;-)
Odpovědět
Klidně napiš... řeknu to manželovi ( manžel - to zní tak dobře :-D ) ... no nám se něco taky rýsuje, ale je to, že tam zatím bydlí starší manželé (kolem 80let) a že tam chtějí dožít... my to pak chceme zbourat a postavit svoje ;-) no v bernarticich bude stavit kamoska s pritelem, tak jsme tam chteli taky... za nimi... No a jak jinak? co vlastně vůbec děláš? kolik má malá? je úplně nádherná :)
Odpovědět
Kači a kde jste to chtěli koupit potěch starších lidí ? Není to náhodou šenov? :-) Jinak jsem na mateřské, malá má 3,5 roku a jinak pohoda :-D Co dodat, pohoda domova a manželství :-D A ty co, co děláš, ani od vidění tě nějak neznám :-) Předpokládám že rodina se asi bude rozrůstat až po stavbě, nebo i dříve? x-)
Odpovědět
ahoj Blani... v šenově je to.... tam na polní... děda tam má barák a naši ho pak zdědí, tak jsme chtěli být kousek od nich.... ale není to ještě vůbec nijak jisté.... jé, tak to je překrásný věk :) no ségra už má 6,5 tak už to není také zlaté :-D no já tě taky od vidění neznala, ale z fotek už ano :-) no já pracuji v autopale a jsem max spokojená x-) no rodina až posléze, ještě jdu dálkově do školy, tak musí na chvíli počkat :-D no jsem si všimla, že ti byl na svatbě šromis s kikinou ;-)
Odpovědět
Kači, jak ten svět je malý :-D jj, Rostík je můj nej nej kamarád, toho bych nevyměnila za nic na světě a Kristýna hraje s náma volejbal každý pátek ;-) Tak ty se ještě vyhrháš na studium jo? To mě by se asi nechtělo :-D Ale pokud se musí nebo se chce tak to je jiná 8-) Jinak vím přesně o jaký barák se jedná na té polní :-N , tam jsou taky ještě nějaké pozemky, ale ještě se neprodávají ;-) Jinak teda pozdravuj Rostíka jak ho potkáš v práci, myslím že bude asi čumět :-D :-D :-D jo a měli by jsme už nějak navrhnout nějaké to datum srazu :-)
Odpovědět
Blani... tak já ho v práci nepotkávám, bo mám jenom ranní... dělám na logistice, ale když ho potkám a hodím s nim řeč, tak budu pozdravovat... já spíše znám Kristu... hraje s námi taky volejbal a možná ještě bude, ale nevím nevím ;-) no a děda na té polní má hned naproti barák, takový velký statek, vedle Škubalových, jestli to tam znáš ;-) No jdu studovat, bo mi asi nic moc nezbývá, pokud chci lepší peníze v Autopalu a do budoucna se to taky bude hodit ;-) no taky bych navrhovala už nějaký sraz a když to půjde, tak se přizpůsobím... tak hoď nějaké datum a uvidí se... holky se taky určitě připojí ;-)
Odpovědět
Kači, tak to odemne pozdravuk Kristýnu, ta bude asi taky čučet kde mi dvě se známe :-D Tak to máš dobrou práci v palu když děláš jen ranní směny ;-) ten barák od toho dědy asi vím který je :-D to by jste tam měli pěkné místo na bydlení, tam je klid x-) Holky, nějaké to datum teda navrhnu, ale nemám u sebe kalendář, tak večer kouknu a něco písnu :-D
Odpovědět
ahoj Blani...až budu s Kristou, tak určo pozdravím ;-) no místo je to tam pěkné, je tam klid a doufám, že ještě dlouho bude ;-) no tak to navrhni, už se těším :-D no ranní směny jsou super... ale dneska jsem tady do půl páté asi, protože tady máme delegaci :-( no já dělám na logistice, tak si rozhodně nestěžuju, ale určitě u toho zůstat nechci ;-) a vy teď bydlíte zatím kde? v nj?
Odpovědět
Kači,my bydlíme právě v šenově u Nj :-) a proto bych chtěla i v Šenově zůstat pokud by to bylo možné, jsem tady od 6 let... mě se tady líbí, je tu relativně klid a kousek do Nj a do obchodů a sport... ideální místo, ne úolně v cebru ale bokem a do centra to mám 5 min pěšky x-) to je paráda :-D Máte nějakou delegaci či co jo? Odkud pak taková delegace je, oni se tam i šťárají v něčem, nebo jen je prtohlídka Palu a hajdy na raut? :-D :-D :-D
Odpovědět
A jinak holky ostatní , vy nějak nekomunikujete? Nebo není co psát a nebo zase některá na svatbce x-) ? Nebo jak je to s váma vdané paní(už jste zlenivěli manželským životem) :-D
Odpovědět
Blani, to věřím, že tam chcete zůstat. Je to právě kousíček do centra, takže pohoda ;-) a kde tam v šenově? no v palu jsme měli delegaci z ameriky... no komedie jak ... přiletěli na 2 hodiny a pak pokračovali ve své evropské cestě a tolik povyku kvuli pomalu ničemu ;-) kvuli nim se malovalo, uklizelo a pomalu se nesmělo nic... a jsem zvědavá na čem se dohodli... bo prý jde o hodně... penízky a zase penízky... byli to největší akcionáři, tak sranda ;-) No taky se mi zdá, že je tu nějaký klid a holky nějak nekomunikují ;-) co holky BUDÍČEKKKKKKKKKK !!!! :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?