Svatba v Novém Jičíně

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky je tady někdo z NJ kdo připravuje svatbu?nebo jsem sama? :-|
Odpovědět
:-D :-D :-D to asi Jani ty co tady teď nejsou už asi spííííííííííí :-D
Odpovědět
jee ahoj holky :-) tak co jak se mate? Blani co manželství :-) žádná změna co? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tam je uplně hnusne venku...fuj :-|
Odpovědět
a to hlásili, že bude koncem týdne hezky :-( moc tomu nevěřím :-(
Odpovědět
kacca7: Změna žáááádná, jako by to bylo všechno tak jak předtím :-D po tolika letech spolu se ani nedivím :-D :-D ale nestěžuji si, pořád zamilovaní x-) A co u tebe, nějaká změna? Třeba mimi? x-) :-N
Odpovědět
Jani, je tam hnusně jak kdyby byl listopad a to ještě tomu 2 měsíce chybí ]-( jsem zvědavá na zimu :-S to asi umrznem :-D
Odpovědět
No tipuji, že zima bude zase na blátě a žádný sníh :-( Blani: u mě žádná změna, jen pomaličku zařizujeme byteček a zlepšujeme ;-) mimi ještě ne, ještě tak 2-3 roky si počkáme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo zima bude zase o nicem si myslim...to bude hruza :-| moje deti ani nebudou vedet jak snih vypada
Odpovědět
Kači, tak to jo... to se musí zvelebovat hnízdečko lásky x-) No, doufám že v zimě aspoň trochu sněhu napadne u ž kvůli malé, že by mohla řádit na sáňkách a já s níííí :-D :-D :-D :-N
Odpovědět
No taky doufám, bo už 2 roky pořádně nezasněžilo... Jani a co vy? čekáte? všimla jsem si (nevím jestli správně), že pracuješ na kostelní ;-) ano?
Odpovědět
Profilova fotka
kacca-zatim necekame.... jojo pracuju. :-)
Odpovědět
jana: aha, tak to jo... tchyne tam chodi na vlasy :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Holky, že by jsme udělali někdy sraz už vdaných novomanželek z NJ? :-D To by nebylo špatné...
Odpovědět
No tak to by možná špatné nebylo ;-) Blani ta poslední fotečka je nádherná ;-) malá je krásná x-)
Odpovědět
Kači, děkuji.... já jsem z fotkama max spokojena a nadšena, přesně podle mojeho přání x-) Jen škoda že se nemůže do svatebního alba dávat více fotek ale jen 50 kusů ;-( máme jich strašnou spoustu :-D Ale už se těší na video.... kameraman byl na dovolené tak bude tak za 14 dní, ale raději si počkám než aby to bylo uspěchané... jen ať to je krásné.... Kači, ty by jsi tam mohla šoupnou nějaké fotky, ještě aspoň něco navíc.... Odkud vlastně jsi? Přímo z NJ?
Odpovědět
jjj přímo z NJ ... bydlíme u Kaufu :-) No my už video máme a fakt je krásné ... akorát u toho pořád brečím, jak slyším taťku.... a jak vidím sebe :-) .... no fotky .. jenže já už nevím jaké :) Budu si s tím muset pohrát a nějak se mi zatím nechce :-) jsem strašná :-) no tak si něco dej na rajče nebo picasso :)
Odpovědět
Blani tak něco málo jsem přidala :)
Odpovědět
jé, Kači, ty jsi měla na svatbě Aranku? A fotky jsou skvělé, ta s těma palcama v puse je super :-D
Odpovědět
Ano měla... je to moje kamarádka...byla tam i s Vildou a malým Vilíčkem ;-) no ta se mi moc líbí taky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
srazík by byl fakt dobrý vám povím :-D
Odpovědět
jj, taky si myslím... by jsme si mohli vyměnit dojmy a názory a tak kolem dokola :-D já jsem určitě pro včema deseti 8-)
Odpovědět
Dobré ráno... tak nevím, ale včera mě dostal tento odkaz: http://www.beremese.cz/album/album.ph... Jsem úplně plakala :-( No já bych to nedala a měli ještě stejné i datum
Odpovědět
Profilova fotka
achjo..... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je strašně smutné... :-( :-(
Odpovědět
Právě.... jako katastrofa :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Člověk si někdy dělá starosti z každé blbosti a ani si neuvědomí, jaké má štěstí...no hrůza. Ani se mi nechce na to pomyslet :-(
Odpovědět
No právě a Kači jak bylo na svatebce? kde jste vůbec byli?
Odpovědět
Profilova fotka
Byli jsme s Čedokem na poznávačce - Chorvatsko, Slovinsko a jeden den Benátky. První den nám na Plitvických jezerech pršelo a pak už bylo jenom hezky. Zato tady jsme přijeli a okamžitě jsme chytli rýmu
Odpovědět
cauky zeny.-) v pripade sraziku mi pls, pisnete mail nebo IP. Uz sem moc nechodim, neni v nove praci cas...kujuuu :-N
Odpovědět
Pavko... ty ses na nas vypr... ;-) Kac3enka: tak to zavidim :-) no verim, ze ryma... ale ted o vikendu pry bude trosinku lepe nez za posledni dny ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?