Svatba v Novém Jičíně

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky je tady někdo z NJ kdo připravuje svatbu?nebo jsem sama? :-|
Odpovědět
Diky Kacenko x-) uz mam motylky v brise, ale jsem v klidu :-) tesim se :-)
Odpovědět
TAk to je super, že se těšíš, hlavně žádné stresy ;-) i když mě se to tak hezky povídá a stresovala jsem strašně moc, teda hlavně moc jsem byla nervozní x-)
Odpovědět
jarka: tak to jsi me teda moc nepotesila ohledne tech skalek, my jsme se tam byli podivat vcera a pani majitelka na nas pusobila celkem mile, ze by se s ni dalo domluvit. taky bychom meli ty prostory, co jsi popisovala a rikala, ze by nam zaridila i pivo 10 a cepovanou kofolu a vino a slivovici bysme si donesli sve, ale ona by to od nas jako odkoupila. ubytovani planujem v chatkach a mozna tak dva pokoje. ale co me fakt zarazi je to ukonceni zabavy v 1. to jste fakt museli? to se mi vubec nelibi, je to svatba, tak predpokladam, ze se budem bavit dlouho, hlavne kdyz tam skoro vsichni budou spat. no nevim teda. tady jsem se docetla, ze nejaka nevesta z vasi diskuze tam mela hostinu ted v sobotu, tak doufam, ze mi pak napise dojmy. holky a nemate nejaky jiny tip na oslavu s ubytovanim pro cca 40 lidi nekde v okoli Kunina? Diky moc moc :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
majitelka na nás taky pusobila perfektně a pak jak se mělo domluvit jídlo tak to s námi sepisoval a domlouval číšnik místo ní ]-( majitelka nám taky říkala že do 2 do 3 a jestli díl tak musíme dát vědět kvuli personálu no a tak ten číšnik nám řekl že do pulnoci a že než se rozvezem tak budou 2 a že je to tak akorát no a jak byla svatba tak přišel ten číšník a že už to mame zkončit že jsme byli domluvení na 12 a že je jedna :-| tak se to rozpustilo sice tam bylo jen pár lidí ale i tak no nevím já jsem měkla svatbu celou takovou divnou už od rána se to sprominutím sralo :-p tak hodně štěstí
Odpovědět
lenajs : No my to měli v tom šenově na fojství což je hned u kunína a pan majitel je v pohodě ;-) vyšel nám ve všem vstříc a zábava končila kolem 3 hodiny ranní :-) jinak v šenově je Penzion Mc Limon a myslím, že je to na ubytování docela velké, ale nevím, nebyli jsme tam ubytovaní :)
Odpovědět
lenajs: tak pokud můžu já za sebe, tak Skalky na oslavu nedoporučuju teda nikomu ]-( právě ohledně toho že s čím se domluvíte tak nějak moc neplatí. Měla tam svatbu kamarádka a říkala že hrůza, že nikdy víc. A potom tam zase měla od mojí kamarádky maminka oslavu narozenin a taky říkali že katastrofa, hlavně co se týče personálu a nalévání pití, že jim to trvalo než něco donesli a taky že museli brzo končit, že prý ruší ostatní hosty... Obřad na Kunínském zámku jsme chtěli a měl být venku, ale protože tam opravdu jezdí v létě dost aut a hlavně motorek, tak jsme to zavrhli, protože když jsme se tam byli podívat v hodinu kdy jsme chtěli obřad, tak opravdu by nebylo toho oddávajícího slyšet :-( Jinka co ti můžu doporučit na hostinu i s ubytováním tak je tady u nás v Šenově u NJ hotel Salaš, je to směrem na Bernartice. Pokud máme s rodiny nějakou oslavu tak je tam a byli vždy všichni spokojeni a pokoje tam jsou taky ;-) Jinak MC Limone, tam je to pro 40 lidí malé, ale záleží jestli to bude i s hudbou a tančit nebo ne. A nějak levné to tam nadvakrát taky není. Co vím tak mi kamarádka říkala která se tem brala minulý rok, že dostali limit na peníze a to museli tam utratit. Ale teď tam měla svatbu Jana tady z NJ, tak ji můžeš zkusit kontaktovat ;-) jéééé já se rozepsala :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj..já měla svatbu v Mc limonu a bylo tu super...meli jsme 35 lidi a bylo to akorat...40 nevim jestli se tam vleze...kdy u nich máš hostinu, tak máš svatebni noc zdarma...platili jsme za 35 lidi 20 tis.... No tak se rozmysli...mě osobně se tam moc líbilo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo jinak-skalky NEDOPORUČUJI ani já.... kamaradka tam mela svatbu a kdyz si ráno chtela vyzvednout dorty tak jim je zapreli ze zadne dorty tam nejsou...a vyhodili je už v 10 vecer....
Odpovědět
Tak ten Salaš si myslim, že je super :) kamarádka tam měla asi 2 roky zpatky v zime svatbu a tech 40 lidi se tam myslim vešlo a i tanecni parket tam je a hlavne je to v prirode a pro deti je to super... s cenami nevim jak to tam je, je to uz hodne davno :-) my to měli na tom fojstvi jelikoz tolik lidi se malokam vejde a na nejakych průmerne 80 lidi jsme platily nejakych 40 tisic.... ted zalezi uz jenom na tobe... moc uz kolem dokola kunina toho neni :-(
Odpovědět
holky diky moc za rady, ani nevite, jak jsem za to rada. aspon snad zvolim dobre a nebudu mit pak problem, kdyz znam vase nazory a zkusenosti. co se toho hotelu salas tyce, tak se mi moc libi, jenze tam nemaji uvedene ceny za ubytovani. potrebujem ulozit asi 35 hostu. no zkusim tam napsat. :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, my měli svatbu v Kuníně v zámku. a byli jsme spokojeni, akorát ne moc s projevem, ale to je asi mou osobní antipatií ke starostce :)) ale zase to bylo zdarma, pro obcanku Kunína. ostatní pak mají nějaký poplatek, myslím 3000. venku se dá udělat buď na parteru, kde to měla Katka, tam je pravda hluk, anebo pak v parčíku vzadu, tam je taky krásně. ale zase blízko fotbalového hřiště a pokud plánuješ svatbu v sobotu kolem poledne či později, bacha na to, fotbal je slašet až k našim do baráku, který je výrazně dál.....takže spíše vevnitř, bych doporučovala. venku jsou pak moc pěkné fotky.....k doporučení salaše se přidávám, tam se vdávala moje sestra před lety, bylo nás taky 35 a bylo to moc dobré. máš pak k dispozici vlastně celý hotel, tak tě nikdo neomezuje. jinak v Limonu je podle mně moc málo místa na takovou akci, ale zase se tam dá dobře grilovat. na skalkách nám nechutnalo. my měli hostinu v Gongu ve štramberku. to bylo super, ale trochu dražší.....a hlavně je to ještě kousek dál, 17km. ale zase se tam hosti krásně vyprocházkovali a byli nadšení......
Odpovědět
diky za tipy, na ten salas uz jsem napsala, tak uvidime, co zjistim. :-) ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
holkýýýýýýý dneska se vdáváááááááá Pavka :-D :-D :-D Jinak Pavčo všechno nej nej a jenom nej do společného života x-) už chci vidět fotkyyyyyyyy 8-) :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Pavko přeju ti všechno nejlepší hodně štěstí a vzájemné tolerance na společné cestě manželstvím ;-) už se těšíme na fotečky x-)
Odpovědět
Nevesty moje, mlade pani, zdravi Vas stastna a spokojena novomanzelka x-) vse vyslo na jednicku, ukoncili jsme starou kapitolu, abychom zacali novou :-) Fotku jeste nemam ani jednu, ale tesim se moc...az bude, pisnu ;-) Dobrou noc
Odpovědět
Profilova fotka
pavka.exit: Gratuluji a přeji šťastné manželství plné lásky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéje, a já se dnes těšila do práce, ne na ni, ale na tvoje fotečky, pavko, tak to musíme ještě vydržet.... x-) obrovská gratulace a manželství krásné tak jako byl svatební den.
Odpovědět
Mirus tak uz ;-) dekuju vsem za krasne gratulace x-)
Odpovědět
koukala jsem jééééééééééééééé Pavčo ty jsi byla kočena x-)
Odpovědět
diky Blani :-)
Odpovědět
tááák holky, a mám to všechno za sebou i se svatební cestou. Bylo to úžasné, jak jinak, že? :-) ;-) Nebyla jsem tu delší dobu, takže všem novomanželkám, kterým jsem negratulovala, gratuluji teď a přeji to nejšťastnější manželství :-)
Odpovědět
termich : přeji hodně štěstíčka lásky a porozumění v manželství x-) a fotkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy mi chceme vidět fotkyyyyyyyyyyyyyyyyy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Terinko taky se přidavám ke gratulantum a taky přeji věechno nej nej nej nej nej nej ....... :-) x-) taky se těším na fotečky
Odpovědět
holky, fotku mám zatím jedinou, nějak se panu fotografovi nechce :-( No, ale že jste to vy, tak jí sem dám
Odpovědět
Profilova fotka
teri tak sem s ní :-D už se nemužu dočkat x-)
Odpovědět
Já se taky nemůžu dočkat x-) už ji chci vidět ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky vrátila jsem se ze svatební cesty, tak přeji všem novomanželkám hodně štěstí v manželství :-)
Odpovědět
Profilova fotka
HOLKY tERKA TAM MÁ UŽ PÁR FOTEČEK KRÁSNÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ x-) tERKO JĚŠTĚ JEDNOU HODNĚ ŠTĚSTÍ
Odpovědět
Nějak nám to tu zase hajinká, že? Ani se nedivím při tom počasí, nejraději bych taky zalezla do pelechu a vylezla až bude krásné jaro :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo nejradši bych usnula zimním spánkem :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?