Svatba v Mostě v roce 2014

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj budoucí nevěsty, najde se zde nějaká budoucí nevěsta z Mostu? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@nika_berunka Ohledně té hudby v kostele - paní nám říkala, že si máme připravit 4 písničky - nástup ženicha, nevěsty, pak na prstýnky a na gratulace. Já bych ale chtěla na ženicha + nevěstu jen jednu písničku, aby to bylo takové spojité, tak právě taky nevím, za jak dlouho můžeme zvládnout nastoupit. Myslela jsem, že by šli nejprve hosti, posadili by se do lavic, a pak by na hudbu nastupoval ženich, svědci, družičky a nevěsta.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem. Já mám svatbu plánovanou na 31.5 na Hněvíně. Vše jsme měli na matrice i na hněvíně zaplacené a vyřízené v září. Pro někoho brzy, ale já chtěla mít jistotu :) Každopádně co se ceny týče 1000,- na matrice a hněvín nám snad řekl 3500, ale teď si nejsem úplně jistá. Cenu bych neřešila, lepší než se vdávat na úřadě, vždyť se (doufám) vdáváme jen jednou za život :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak od včerejšího večera se můžu taky hrdě počítat mezi budoucí "nevěsty" :) Vůbec netuším, kde začít s plánováním a tak jsme si s přítelem ujasnili datum - 14.6.2014. A šup, hned problém.. Nevíte náhodou jak postupovat, když nebudeme chtít obřad v Mostě, ale třebas v okolí? Ještě místo nemáme vybrané - ale uvažujeme o okolí jako je Duchcov, Lenešice, Korozluky atd......... Škoda, že jsou ted svátky, jinak bych hnedka zítra běžela na matriku vše vyzjistit :-D
Odpovědět
@ve_ru88 Zda byste chtěli s partnerem obřad mimo Most, je zapotřebí se v prvé řadě informovat o podmínkách ohledně obřadu v daném místě a následně si rezervovat termín na matrice obce, pod kterou místo spadá. ;-) My jsme např. ze Žatce, ale obřad budeme mít na zámku Červený Hrádek u Jirkova a tudíž jsme se domluvili na Červeném Hrádku a následně vše potvrdili na matrice v Jirkově. ;-) Držím palečky, aby Vám probíhalo vše hladce! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@michaela___ Děkuju za info.. :) A kde všude hledáte inspiraci? jsem z toho celá paf :-D I Vám přeju hladký průběh na svatbě a veselou oslavu po obřadu.. A na Červ.Hrádku budete mít i oslavu/hostinu?
Odpovědět
@ve_ru88 My už nějakou představu měli a co se místa týče, šlo se i vylučovací metodou. :-) Jinak spousty informací a inspirace nalezneš zde na beremku, stačí si jen něco vybrat a poté začít pomalu realizovat. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@elinka90 @denisatal @nika_berunka @ve_ru88 @michaela___ Ahoj holčiny, jdu to tu oživit. Jak jste na tom s přípravami po Novém roce? Já už mám šaty, prsteny, fotografa, DJ a autobus na přepravu hostů :-D . Na mě je to výkon :-D .
Odpovědět
@papuchalk Noo. :-D My máme zamluvený termín na matrice a nazámku, dále předběžně i restauraci na raut, foto a video a nyní koukáme po nějakém DJ. :-) Na šaty čekám na začátek února, pojedu na novou kolekci Maggie Sottero a prsteny jsme si tak nějak předběžně vybrali na netu a půjdeme se podívat na veletrh do Phy, zda případně neulovíme nějakou slevičku. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@michaela___ Míšo a jak to budete mít s hostinou? My totiž máme obřad ve 14 hod. a řeším, jak to udělat s jídlem, zda jako společný pozdní oběd... nebo spíš brzkou večeři ( :-N ) nebo právě už jen raut. My jsme na prsteny právě vlítli dnes, protože jeden z těch veletrhů je zítra a v sobotu v hotelu Clarion a tak jsem říkala, zda by mi nemohli dát tu veletžní slevu, aniž bych na ten veletrh musela. Taky jsem si předvybrala na nternetu a pak to jen okoukla naživo (což určitě chce).
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky zdravím :) Nevíte o nejakem dobrem miste kde udelat hostinu v Litvinove? Dekuji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My máme veškerou výzdobu, zamluvené místo, dopravu hostů domu, prsteny a závoj :-) Ve středu jdem rezervovat termín. Jsem zvědavá jestli tam ještě něco na léto zbylo :-D
Odpovědět
@papuchalk My máme obřad ve 12h, takže pak skupinové focení u zámku a v parku, následně oběd (asi od 13:30) v zámecké restauraci. Poté budeme dělat ještě párové fotografie, při čemž hosté se mezi tím pomalu budou přemistovat do Žatce, kde bude raut, budou si moci odvézt auta apod a od 16-17h raut. Takže jestli máte obřad od 14h, tak připočítat 30 - 40 min na obřad, pak tak hodinka na focení, takže bych udělala brzký oběd? :-) Jinak co se veletrhu týče, my se chystáme na veletrh v Diplomatu, co je 6.-8. února v Praze, jelikož tento víkend už máme schůzku ohledně restaurace atp. a doufám, že nějakou tu slevičku dostaneme, jelikož když jsme byli v listopadu, tak jsme jich dostaly snad tucet. :-) A kde jste si vybrali prstýnky? :-) @veveruska8 V Lítvínově nevím, bohužel. :-/
Odpovědět
Článek se načítá
@veveruska8 Zus Elixír v zámeckém parku, úžasně vaří, nádherné prostředí.. až na WC .. na to jsem já trochu háklivá :)
Odpovědět
@papuchalk No my máme vesměs vše zařízeno, zítra jedeme do clarionu na prsteny a oblek pro ženicha, dnes mi dorazil zbytek objednávky na oznámení :) zaplacené zálohy za šaty, restauraci, fotografa. Kameramana mít nejspíše nebudeme :) Jinak obřad máme taky ve 14 hod. Od 15:30-16:00 počítáme s polévkou společnou a teplým rautem, v 18 hod pak už jen studený raut a zbytek hostů. U nás doma bude ještě připraven jako oběd gulášek nebo tak něco, aby rodina nehladověla :)) Jen si moc nevím rady s přejezdem... aby na nás všichni nemuseli dlouho čekat, ale zároveň, abychom jeli v koloně, jak to řešíte vy?
Odpovědět
Profilova fotka
@elinka90 Já myslím, že ty prázdninové termíny budou, když jsem tam volala já (říjen), byl vyžranej červen, ale červenec a srpen byly volné. Tak napiš, jak jsi dopadla. A kde budete mít obřad?
Odpovědět
Profilova fotka
@michaela___ Prstýnky jsem vzala u Rýdla. Dali jsme na rady kamarádů a na zdejší zkušenosti. Máme kombinované z bílého a červeného zlata a já s kamínkem. Jsem zvědavá, jak to dopadne s tou hostinou, musím to vymyslet s tou paní z Benedikta. Ale tak zase lidi jsou dospělí, tak se tomu harmonogramu snad nějak přizpůsobí. Já chtěla dřívější obřad, ale bylo to už rezervované.
Odpovědět
Profilova fotka
@nika_berunka A jaké šaty jsi nakonec vybrala? Koukala jsem nějak nedávno do Tvých alb, už tam máš ty favoritky? A kde jsi brala oznámení? Na tom já momentálně pracuju. A ještě na kytkách - ale to čekám, jaké šaty si vezme svědkyně, abychom se sladily. A jídlo teda bude polévka a raut? Nebudete mít klasické hlavní jídlo? Přejezd jsem řešila taky, nakonec jsem vzala od DP Most historický autobus. Stojí to asi 2500,- a máš tam 50 km. Bude sranda :-D .
Odpovědět
@papuchalk A mohla by si mi poslat, jaké jste si vybrali prstýnky? Nám se zatím líbily pouze jedny prsteny a to od Bisaku. Ale když jim řekneš, tak v restauraci ti už povědí, jaké mají zkušenosti apod. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nika_berunka ahoj urcite se tam zeptáme. Dekuji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@michaela___ Vybrali jsme tyto, ale to žluté zlato jsme vyměnili za červené. Já jsem teda chtěla jednoduché a hlavně nějaké tak akorát poměr cena výkon ;-), navíc vůbec prstýnky nenosím (a úplně nevím, jestli budu nosit snubní, stejně přítel), takže jsem si s tím moc nevěděla rady. Vybrala jsem si jich asi 7 z internetu, pak jsem si je nechala ukázat a rozhodovala mezi třemi. A jaký se líbí Tobě?
Odpovědět
Profilova fotka
@papuchalk určitě dám vědět :-) nám se líbil termín 26.7 (je to den před mými narozeninama :-). Jsem z Teplic, ale obřad chci na Hněvíně. My jsme se tam před 6 lety poprvé políbili, takže takové citové pouto a chci svatbu venku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to jsou naše prstýnky :-)
Odpovědět
@papuchalk U nás budeme prsteny nosit oba. Mně osobně se líbilo více prstenů, ale tak nějak jsme se oba shodli na těchto (viz. obrázek), jen se na ně chceme podívat a vyzkoušet a pak je koupíme.
Odpovědět
Profilova fotka
@michaela___ @elinka90 Obojí jsou moc pěkné, ale pokud budete dávat brilianty, tak nad naše možnosti, je jich tam víc než dost :-D . Já pak měla ještě v merku tyto, ale nakonec jsem chtěla tu kombinaci:
Odpovědět
Profilova fotka
@michaela___ A jaké mají ty Vaše prstýnky tloušťku? Já nechávala zúžit z 5 mm na 4 mm, přišly mi až moc tlusté na prstě.
Odpovědět
@papuchalk Naše mají šíři též 5 mm a sobě jej nechám také zúžit a přemýšlela jsem až na 3,5 mm, ale to je o domluvě, tak uvidíme. Jinak my osobně budeme mít zirkony, brilianty jsou zbytečné. Já dokonce uvažuji, že bych si nechala dosadit čes. granáty, co máme doma.
Odpovědět
@papuchalk ahojky, mam trochu zpozdeni s odpovedi :) nakonec jsem vybrala saty z Maya salonu ty se srdickem na prsou :) a oznameni si budem delat sami.. Nebo spis budu., naembosuji papir atd :)) vcera jsme byli na veletrhu v clarionu a mame zaplacemu zalohu za prstynky, uz se moooc tesim. Rydl byla jasna volba :)
Odpovědět
Profilova fotka
@nika_berunka Jééé, tak to jsme se možná viděly ;-) , já včera nakonec šla s kamarádkama taky do toho Clarionu, ale jen tak na čumendo (na přehlídky) a na kontakty. A jaké prstýnky jste vybrali Vy? Rýdl tam měl narváno, že? Jinak koukám na ty šaty, jsou pěkné, pěkně Ti sedí, líbí se mi, že nědělají takové ty faldy nad prsama (to jsem řešila pořád u sebe :-D , mám taky větší prsa), to Ti dělaly ty jedničky.
Odpovědět
Profilova fotka
@nika_berunka @michaela___ @elinka90 Holky, ještě prosím o diskusi ohledně kytky :-D . V tom tápu. Já budu mít úplně jednoduché šaty, ke kterým by se hodila výrazná a spíš převislá kytka - nebo i do kulata, ale s nějakými šlahouny. Jen mě nenapadá co. Nechci na kytce zbankrotovat. A za druhé pořád přemýšlím - mám vzít kytku v Praze nebo v Mostě? A pokud v Mostě, tak kde? Počítám zatím, že pojedu až ráno z Prahy (že bych šla ke kadeřnici a na nalíčení tady, obřad je ve 14 hod., tak bychom to stihli). Jenže zase mám strach, že kdybych kytku převážela, může už v červnových vedrech v autě zdechnout. Co myslíte?
Odpovědět
Profilova fotka
@papuchalk Ahoj, jestli chceš pěknou kytici za rozumnou cenu, tak za sebe doporučuji květinářství Dvořák a syn v Mostě, sídlí v budově zimního stadionu, mrkni ke mně do alba, měla jsem kytičky od nich a naprostá spokojenost :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?