Svatba v Mladé Boleslavi a okolí. Podělte se o zážitky

26. led 2015410

Ahoj nevěsty z okolí MB, založila jsem nové téma, protože bych byla moc ráda, kdyby se námi(nevěstám 2009) mohly podělit o zážitky nevěsty, kterým jejich den D už proběhl:

* Doporučení místo obřadu,
* místa hostiny (kde to bylo úplně úžasné a kdy to stálo za ....),
* kytičky,
* krása.

Samozřejmě i budoucí nevěsty mohou psát své postřehy a představy o jejich nejkrásnějším dnu.

 • * Doporučení místo obřadu - zámek Loučeň
  * místa hostiny (kde to bylo úplně úžasné a kdy to stálo za ....) - hospoda Na Statku, Nepřevázka
  * kytičky - bezkonkurenční VZ květinové studio na Staroměstském náměstí
  * krása - kadeřnici mám z LBC a líčení já sama 😃

  ještě bys mohla potřebovat hudbu - tu jsme ale já měla z LBC

  kdyžtak mrkni do mého svatebního alba, hezké přípravy!
   🙂

 • Ahojky silente, máte opravdu nááádherné fotky! Díky za tipy. Na Loučni má svatbu v září známá, tak to tam omrknu, jen nevím jak by to bylo kdyby bylo špatný počasí 😞

  Zatím si děláme zálusk na Sparing Holé Vrchy, ale chtěli bychom do 60 lidí a nevím určitě jestli se tam vejdeme i s tancováním (dělají to pro větší svatby tak, že hostina je v restauraci a tancování pak venku v párty stanu). Nevím jestli je to plus nebo mínus. Jinak jsem na ně slyšela samá positiva. Na Statek se zajedeme podívat.

  Pro kytičky jsem z 80% rozhodnutá jak píšeš ve VZ studiu, hudbu máme dva mladý lidi ze Mšena, hrají všechno a i něco navíc 🙂 vždy originál. O čem ještě nemám ponětí je fotograf. Mám spoustu tipů, ale nevím, k čemu se přiklonit.

 • Sponzor fóra
 • Fotografa jsme měli pana Kopřivu, bydlí kousínek od Boleslavi.
  Kameru pak pana Balvína, MB.

  Na Sparingu to měla známá a pohoda. Nás bylo 80-100 a Nepřevázka super.

 • A mohla bys mi poslat do IP kontakty na oba?

 • Máš je mít 😉 Že pozdravujeme 🙂

 • Ahoj Silente! Teď jsem Tě zahlídla že jseš tady, Liberecko je nějaké mrtvé, takže moc gratuluji k svatbě, asi se krásně vydařila, podle fotek... 🙂
  Překvapilo mě, žes měla taky pana Voslaře. Tos dala na mě nebo to byla náhoda? My jsme s ním byli fakt spokojeni, hudba byla skvělá 😃

 • Scai - tak to byla náhoda, on je bývalý spolužák mojí mamči 😬 Ale hudba prostě dokonalá a zábava super! A svatba se fakt nádherně vydařila, díky za gratulaci 😵

 • Jsem přímo z MB tak se přidávám.
  Doporučení na místo obřadu: zámek Hrubý Rohozec v Turnově (svatby jsou od sebe 2 hodiny, takže je času dost, není to jak na běžícím páse, vyšli nám ve všem vstříc).
  Hostina: penzion Česká Hospoda v Heřmanicích (SZ od Liberce) - mají i bazén a bowling, krásný altán na hostinu
  Kytky: květinářství ART v Intermě na sídlišti od té Slovenky. Stály asi 800-900 Kč všechny 3.
  Kadeřnice: Běla Podoláková u Plusu v MB, líčení sama, šaty z Dubců. Nehty (p-shine a ozdobné kytičky) paní z Penzionu pro důchodce na rohu ulic Na Radouči a U penzionu.

 • Olusenka - děkuji za všechny nevěsty z MB za tipy!

 • Ahojky, my plánujeme svatbu na červen 2009, chtěli bychom mít obřad a svatební raut někde venku v okolí Mladé Boleslavi, neznáte nějaké pěkné místo?

 • Jitulkaa: Nevím, kde by šel obřad i hostina dohromady, ale tip na hostinu mám. Zažila jsem pěknou svatbu na "Krajní Mezi" nahoře v Debři. V jedné místnosti se hrálo a tancovalo a v druhé byla hostina. Mohlo se i sedět venku na terase, bylo to fajn.

 • Zdravím nevěstinky my už máme teda víc jak rok po svatbě brali jsme se v červnu 2007 ale kdybyste potřebovali kontakt na fotografa nebo kameramana můžu doporučit 😉 a jinak brali jsme se na zámku v Hradišti je tam krásné prostředí a park prostě pohádka 😵

 • Ahojky nevěstinky,
  tak vás všechny zdravím. Vádvala jsem se letos v červnu a i já můžu dát svoje tipy

  * obřad: Benátky nad Jizerou - moc příjemní lidé, příjemné prostředí, obřad se v pátek neplatí a to nemusíte mít trvalé bydliště v Benátkách!!!
  * hostina: tu jsem měli na Bralci v hospodě, máme to tam moc rádi, sami jsme si to tam vyzdobili bylo to fajn
  * kytičky: www.obchodkvitim.cz - Bezno, kytičku mi pochválil opravdu snad skoro každý, můžete se na ní mrknout u mě v albu

  http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=170034 

  * dortíky: cukrárna u Bertíka - taky můžu vřele doporučit
  * sv. salón : obešla jsem jich víc a nejspokojenější jsem byla na Dubcích, máme odtamtud prstýnky, šaty, prostě všechno

  Jinak všem přeju ať to vyjde co nejvíce podle vašich představ 😉

 • * jo na hudbu jsem zapomněla : to jsem měla kapelu Poseidon z MB, byli taky fajn

 • Sponzor fóra
 • Ahojky holky!
  Nevíte jak to chodí s obřady na zámku Loučeň? Myslím kolik chtějí za oddání a zda se ještě zvlášť platí pán/paní z matriky? Chtěli bychom se tam v létě 09 brát, takže asi za měsíc půjdeme omrknout "terén" a zamluvit datum.
  Jinak mě zaujaly dortíky od Bertíka... ale po pravdě vůbec netuším co můžou takové svatební dorty stát. Přemýšlím, že bychom místo zákusků do "výslušky" dávali každému malého dortíka, ale uvidíme.

 • Malé dortíky nebyly drahé, ale svatební dort stál 4,500Kč. Na druhou stranu je fakt, že byl samá čokoláda, takže kdyby sis vybrala nějakej jinej (výběr tam opravdu mají veliký a vyjdou ti maximálně vstříc) tak bude asi stát míň. Takže opravdu záleží na tom co si vybereš. Dělali nám tam i studené mísy a taky to bylo fajn. Takže nejlepší je se tam dojít zeptat.

 • Díky moc. Já bych chtěla hlavní z marcipánu, ale ten nám bude péct mamky známá. a tak ostatní dorty chci někam dát udělat a u bertíka jsem jednou kupovala dort a byl vynikající ! Můžu se zeptat, kde jsi si nechávala dělat kytky? Já přemýšlím tady o paní "u nás" je to slovenka, ale je hrozně šikovná-myslím,že se to květinářství jmenuje ART nebo tak nějak... Já stále čekám, až budou na Loučeni termíny z matriky, takže ještě nemáme ani termín, ale bude to někdy v červenci. Jak moc dopředu je potřeba objednat kytky a dortíky? Vůbec nemám přestavu, ale bude to asi proto, že je to poprvé 😃

 • moloko já měla kytičky od paní z ARTu tady v MB já už ani jinam než k ní nechodím 😬 Měla jsem od ní svojí kytku kytičky maminám babičce svědkyni svědkovi a ženichovi růžičku na klopu pak dvě vazby do restaurace na stoly a 30 vývazků s myrthou a ještě6 růží co jsem měla v účesu a do dneška mám účenku platila jsem 3500 což si myslim je úžasná cena 😵

 • Moloko: já měla kytičky z Bezna, mám v albu i internetovou adresu. Paní je strašně šikovná a hlavně nápaditá, takže když to necháš plně na ní, umí fakt krásný věci. Mrkni se do alba, kytičku tam mám a byla fakt originální. Moc mi ji lidi chválili. A platila jsem tak nějak jak musilka - za svojí kytku, pro babičky, pro svědkyně, korsáž a dělala nám i ozdoby na auto.
  No a co se objednání týká, tak stačí tak měsíc dopředu si jít vybrat co chceš a jak to chceš a tak.
  Jo čeká tě teď spousta krásných věcí. 😉

 • Moloko83: taky jsem měla kytičky od té Slovenky z ARTu v MB v Intermě. Kytička pro mě + 2 kytičky pro maminky a korsáž do ko¨lopy pro ženicha, to CELÉ DOHROMADY jen za cca 800 - 900,- Kč!!! Kytičky byly krásné, přesně podle představ, jak jsem popsala, že je chci. Kytky jsem objednávala necelé 2 měsíce dopředu. Ale záleží na tom, jestli nechce¨š nějaké zvláštní, co se musí objednávat. S doretm Ti neporadím, měli jsme medovník a ovocný a to stačilo v cukrárně objednat asi 3 dny předem. 🙂 Kdybys chtěla svatbu do červena nebo bordó, můžu posloužit nějakými věcmi + zbyl mi balíček těch legračních svatebních ubrousků.

 • Ahoj holky, sice nás tu moc z Boleslavi není, ale nemáte některá tip na místo, které se dá pronajmout na hostinu (občerstvení bychom si zařídili sami) a kam se vejde 80 lidí?

 • Ellera: já měla hostinu na Bralci v hospodě, sama jsem si to tam nazdobila a i jsem měla svoje občerstvení, jen oběd a pití bylo normálně z hospody. Ale bylo nás tam 50 a na oběd asi jen 30, takže to nevím, jeslti by jste se tam v 80 lidech vešli.

 • Ellera: Ve Strážišti kus za Mn.Hradištěm v bývalé škole. Nedávno tam byla zábava a bylo tam prý tak 100lidí. 80 se Vás tam vejde v pohodě. Je tam kuchyně, pípa, veškeré zázemí, od letoška je to upravené i venku, je tam gril, tak by se tam dalo i grilovat prase. Vím dokonce o jedné něvěstě z MB, která tam měla letos 13.6. svatbu. myslím, že se tady jmenuje Selina.

 • holky, díky za info! Na Bralci v hospodě to znám, tam bychom se asi dost tísnili, ale na to Strážiště se zeptám...

 • Ellera: maminka mého kolegy, který sedí v kanceláři vedle mě, to organizuje a zajišťuje pronájem atd. tak kdybys chtěla....ve Strážišti.

 • olusenka: díky, jsi hodná! Probemere to doma a pokud se rozhodneme pro Strážiště, tak se ozvu.

 • Ellera: já se byla mrknout ještě kousek za benátkama v jedné hájovně a tam to bylo taky moc hezké. Hlavně venku, a je to tam krásně zastrčené mezi stromama. Hezký.

 • luckamb: nemáš na ně nějaký kontakt? To by mohlo být taky docela fajn... Máme teď několik tipů, budeme to muset asi osobně objet a pak něco vybereme.

 • Ellera: bohužel jsem ten kontakt už ztratila, ale myslím, že když mrkneš na net a dáš hájovna Zdětín, že ti to snad něco najde. Já ti ani nevím jak jsme k tomu přišli. NO zkusím se po tom kontaktu ještě doma mrknout.

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat
  Doporučení dodavatelé
  Kompletní svatební grafika pro Váš den...od oznámení, jmenovky, menu, programy, knihy hostů atd vše v jednom stylu...
  Rádi bychom zachytili vaše jedinečné okamžiky a emoce prostřednictvím našich fotografií/videa. Navštivte naše stránky a dozvíte se více.
  Fotografuji svatbu jako reportáž, snažím se zachytit ty nejzajímavější momentky, a tak abyste měli co nejlepší vzpomínky na vás svatební den.