Svatba v listopadu 2010. Je tu ještě někdo taký?

Profilova fotka
Ahojda holčiny, je tu někdo, kdo plánuje svatbu v listopadu? Původně jsme se chtěli vzít 30.10.2010, ale bylo nám řečeno, že kvůli volbám nás nikdo v tento datum neoddá. Nabídli nám termín 10.10.2010, což je neděle a jinak nic. V září už bylo plno, tak to bohužel musíme nechat na ten listopad. Bojím se, jaké bude počasí... Jak vy ostatní?
Odpovědět
nadenka: pozri temu Oktober 2010, je nas tam vela... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, oktober je nejspíš náš říjen, hledám spojence na listopad - november 2010....
Odpovědět
Ahojky, my planujeme svatbu 20.11.2010...copak už máte zařízeno, co vám ještě chybí?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj my máme svatbu 13.11.2010 a myslím že kromě oznámení,které budeme dělat z fotek po dovolené,máme zařízené vše ;-)
Odpovědět
Nebojte, nebudete saméé...aj my máme svadbu 13.11.2010 a koľko neviest môže povedať, že vie aké bude počasie v den D ?...my aspoň vieme, že nebude teplo a možno ani pekne...a čo ak ? :)
Odpovědět
Profilova fotka
My už máme zařízeno asi skoro všechno, jen nemůžeme zatím sehnat kapelu na odpolední párty. :-.
Odpovědět
a kde se budete brat? Nebojite se zimy?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) My budeme mat svadbu 27.novembra....Bude to malicka svadba takze uz len par veci dotiahnut a bude hotovo... :-)
Odpovědět
no my to jeste vsechno nemame dozarizene, ale to se stihne...musi chybi oznameni (mame uz vybrane jake, jen je dame do tisku) saty nemam (ale usiji mi je pry za dva tydny, tak jsem v v klidu) a zbytek se doresi pritom
Odpovědět
Profilova fotka
Nunasek my musime kupit este prstienky :-N , buducemu manzelovy oblek .Ja saty mam ale nisu to klasicke svadobne saty aj ked su takej maslovej farby.A moze sa stat , ze nakoniec budem mat ine lebo sa mi este jedny pacia.... Vy budete mat velku svadbu ?
Odpovědět
no vida, ty taky nemame, ale uz je mame vybrane :) to me tesi, ze nejsme jedini, kdo to nema vsechno uz rok zarizene dopredu... planujeme cca 30 lidi a vy?
Odpovědět
Ahojky holky. Jsem ráda, že nejsme jediní, co máme svadbu v listopadu! :-) sice mám trošku strach z počasí, ale doufám, že nám to všem vyjde! ;-) A jak dlouho už svatbu plánujete?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky! tak uz aj prstienky su objednane a vlastne uz je vsetko zariadene len ja potrebujem este nejake drobnosti / puncochy a pod a ozaj topanky este nemam =-) / V pondelok sa idu kupovat. Inak ako to budete riesit s topankami? Date si hned lodicky alebo najprv cizmy a potom sa na urade prezujete ? Nunasek mi budeme mat asi 20ludi , neviem to presne lebo este niektori nepotvridli ucast... ...a svadbu planujeme asi 3mesiace a to mi teda uplne staci.Nevedela by som planovat 1-2dopredu.Ved by som sa zblaznila :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, už jsem myslela,že v listopadu se vdávám sama ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Tak dnes som kupila konecne topanky.Cakam este na bolerko a som ready :-) . Inak dnes som mala hroznyyyyyy sen...vydavala som sa a jedine co som mala boli saty =-) Inak ako sa citite? mate uz take predsvadobne stavy?
Odpovědět
Ahojky, tak moje kamarádka to už má zasebou, měla nádhernou svatbu :-) , mě to ještě čeká. Jen chci doporučit, kapelu Teplický drak, hrála až do rána, udělala pěknou atmosféru a zpívalo jim to moooc hezky. Mě to nejspíše čeká v červnu,tak si je určitě vezmu. Jen nevím, jestli termín červen a nebo červenec =-) :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj :-) tak už se nám to pěkně blíží,já jdu konečně zítra nechat udělat ty oznámka x-) a příští týden doupravíme šaty a ještě koupit kravatu a je to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
janitchka a ake oznamka? svadobne? nie je to neskoro ?
Odpovědět
Profilova fotka
renanena zajtra ta caka velky den tak nech vsetko vyjde podla predstav ;-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?