Svatba v listopadu 2009. Je tu někdo?

Profilova fotka
ahoj holky, je tu někdo, kdo se bude vdávat v listopadu 2009? :-)
Odpovědět
ahoj lennnia,kedy máš svadbu?v novembri-to je 11 mesiac,či v oktobri-10 mesiac,lebo listopad je novebmer pokiaľ viem,...a ty tu máš 17.oktober...mna to čaká 7.11.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, já jsem měla původní datum v listopadu - 7.listopadu, ale jelikož nám nevyšla restaurace, tak jsme to museli změnit na 17.října :-) jééé, vy máte svatbu ve stejný den, jak jsme původně chtěli my - určitě to bude šťastné datum!! :-)
Odpovědět
Dík,to dúfam aj ja,...no ty to budeš mať skor za sebou,musím sa chystať do práce,môžme skecnúť večer,zatiaľ sa maj a pekný dník ti prajem
Odpovědět
Profilova fotka
pauly já tobě taky.. hezký den a ať se ti v práci daří ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Ahoj,ako?Už sa ti to kráti
Odpovědět
Ahojky, já se vdávám 7. 11. 2009 :-) , můžu mezi vás :-)
Odpovědět
ja tiez 7.11 :-)
Odpovědět
Ahoj Paula, viděla jsem, že jsi mně psala do už uzamčené diskuze Listopad 2009. No, tak jo, už máme skoro vše zařízené a stihli jsme to jen za tři dny:-) Myslím jako, že máme zamluvenou restauraci, faráře, zákusky, objednané oznámení, vybrané a zamluvené šaty, zamluvenou fotografku, kameramana, kosmetičku, kadeřnici, vybrané a objednané prstýnky, atd :-) Takže teď nemám pomalu co dělat:-)No, ale ten největší frmol terpv přijde. Dnes jsem byla na zkoušku na sprejové opálení, byla jsem na to poprvé, chtěla jsem zkusit, co to udělá, ať vím, kdybych se na to chtěla objednat před svatbou, ale asi na to prdím, bo jsem na zádech flekatá a to jsem dodržela všechny pokyny, jak se "chovat" :-D po tom nástřiku ;-( Takže na to prdím a asi si koupím samoopalovací krém, ikdyž mám strach, že budu mít špinavé šaty a v půjčovně mě zarazí. Zkusím sehnat nějaký kvalitní, aby moc nešpinil. Do solárka kvůli vyříznutým znamínkám chodit nechcu, tak to budu muset vyřešit nějak tak. Nevíte něktěrá o nějakém dobrém samoopalováku?
Odpovědět
Jaktože je tady tak mrtvo? :-( =-)
Odpovědět
Profilova fotka
jednave: já se třeba vdávám v říjnu, ne v sprnu.. i když jsem tuto diskusi založila (původní datum bylo v listopadu)..
Odpovědět
Profilova fotka
teda - ne v listopadu.. už se mi to plete, jak je teď srpen :-D :-D
Odpovědět
Ahojky našla jsem tady příspěvek, Svatba v listopadu. Já se budu vdávat 14.11.2009 na zámku v Potštátě. Bára
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
aj my mame 14.11.2009 :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?