Svatba v Lednici

16. kvě 201610

Dámy, chtěla jsem se podělit o docela nepříjemnou zkušenost z organizací svatby v Lednici (9.5.2015.). Svatební hosty jsme ubytovali v Zámeckém Hotelu Lednice a hostinu pro 75 lidi plánovali v kongresovém sále hotelu. Domluva s hotelem složitá - na webu hotelu nabízeli apartmán pro manžele k svatebnímu baličku zdarma, ale nám tvrdili,že to tam dal omylem technik a že nabídka neplatí. Nabídku nepatrné slevy jsme odmítli a apartmán zadarmo si doslova vydupali ovšem pod příslibem ze obsadíme všechny pokoje. Ceny pokojů na internetu byly nižší než ty, které nám komunikovali v nabídce hotelu. Na žádost o vysvětleni odpověděli,ze zapomněli zmínit,že pokoje v druhém patře jsou levnější.... No ještě větší tragédie byla restaurace Zámeckého Hotelu Lednice, která zajišťovala hostinu. Nápoje pro 75 lidí nám prý dají do lednice ve vedlejší místnosti ať se hosté obsluhují sami. Dort pro 75 lidi si má rozkrájet a roznosit nevěsta s ženichem. Nenavyšujou obsluhu, takže na 75 svatebčanů byli 3 zaměstnanci restaurace.Hoste si polévku nalévají sami a sekt už leží zvětralý na stolech při příchodu hostů. Výzdoba sálu,kde jsme chtěli jenom jednoduché vázičky na stůl, ubrousek, příbor a sklenice byla taky problém. Při rozpisu stolů chtěli ženicha i nevěstu usadit před vchodové dveře. Studený bufet, kterým jsme chtěli zahájit hostinu nebyli schopni zajistit a za 5 chlebíčků na osobu nám vyčíslili 250 korun. Vegetariánská nabídka byla taky problém. Nejhorší byl ale velice neprofesionální přístup paní provozní Pivodové, která mé dotazy a obavy zlehčovala slovy, že svou svatbu moc řeším.
Sama v práci pravidelně organizuji konference pro stovky lidí, ale s podobným přístupem jsem se ještě nesetkala.
Manžel je cizinec,takže se jednalo o mezinárodní svatbu a s termínem ani místem se nadalo moc hýbat, proto jsem skoro v slzách měsíc před svatbou sháněla svatební agenturu. Paní Gabriela z agentury Rosaline naší svatbu doslova zachránila. Zajistila kompletní výzdobu místnosti, nádherné květiny, perfektní externí službu, jako chutný vegetariánský bufet, kávový catering a koktejlový bar, chybějící číšníky a skleničky a hlavně psychickou podporu, při složitém jednaní s restaurací hotelu. Díky ní jsme mohly mít zámeckou svatbu a cenově nás celá výzdoba a doplňkové služby zajištěné agenturou Rosaline vyšly mnohem levněji, než nám je nabízeli v neskutečně nízké kvalitě v restauraci, kde se svatba konala.

Omlouvám se, že jsem se tak rozepsala, ale chtěla jsem jen upozornit ostatní nevěsty, které uvažujou nad zámeckou svatbou na možné nesnáze. Určitě bych doporučila zajistit veškerý catering, výzdobu a obsluhu přes externí agenturu, nabídka v regionu je opravdu bohatá.

Radka

 • Radko tak to musím říct, že je něco. A kde jste měli obřad? Ten byl v pořádku?

 • Obrad jsme meli v konirne lednickeho zamku. Luxusne velke prostory, letos rekonstruovane a elegatni. Taky narozdil od zamku muzes mit obrad, v kterou hodinu chces.cena byla 5000kc vcetne zapujceni zidli a stolecku.

 • @radkakristyna  Ahojky, mohla bych se prosím zeptat, kde je přesně ta konírna lednického zámku. Paní matrikářka nám o této možnosti, kde konat obřad neříkala. Popřípadě, jestli nemáš fotku z obřadu? Moc díky 😉

 • Sponzor fóra
 • Holky my mame svatbu v zamecke zahrade, je tu jeste nekdo takovy? Ty ceny jsou dost vysoky

 • @ivetka303  ukázka z přípravy obřadu v zámecké zahradě Lednice.

 • @partystany  to je krása. Jaký máte ceník za takové zajištění? Díky

 • @mata1207

  Ahoj, jizdarny jsou v arealu zamku, ale nespravuje je pani kastelanka. Tady je odkaza kontakt http://www.multifunkcnicentrumlednice.cz/cs/ Jsou velice ochotni a maji v nabidce renovovane krasne prostory. Cena 5000kc a v cene byli zidlicky a stolek. Saly maji ruznou kapacitu, nas bylo 75 tak jsme si vybrali kocarovnu. Skvele je, ze nemaji takove casoveomezeni jako zamek a prostory jsou ochotni po domluve uzavrit exkluzivne pro svatbu. Vrele doporucuju!

 • Prostory kocarovny. obrad muze byt bud pred obrazem kocaru, my ho meli pred stenou s obrazy.Velice slavnostni atmosfera.

 • @ivetka303  Dobrý den, může se zeptat kde se můžu informovat na ceny,kdyz bychom chtěli obřad v zahradě? Dekuji

 • @market2989  všechny informace nám podala paní kastelánka přímo na zámku. Ale vyšší ceny jsou na matrice - tam my platíme i za jiný termín 😞

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat
  Doporučení dodavatelé
  Svatební, předsvatební, postavební focení po celé České republice.
  Rádi pro Vás zajistíme obřad na zahrádce, hostinu, raut, zábavu, ubytování. Za prostory neúčtujeme pronájem a nabízíme apartmá pro novomanžele zdarma.
  Vltavěnka
  Příbram
  Svatební místo ,které se nachází kousek od Prahy. Prohlídky zahájíme v červnu 2020. Pro všechny, kteří mají rádi BOHO styl.
  Články od našich partnerů
  Obálky na svatbě jsou minulostí – Svatební inovativní aplikace Modrá stužka
  Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
  Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
  Archiv článků od partnerů