Svatba v květnu až srpnu 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Tak kolik nás tu bude? Podělte se o své zkušenosti nebo nápady. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pett12 tak to bude ten důvod :-D já nejsem z Valašska, ale přítel ano. Na Valašsku ale žije část rodiny, jako jsou babičky, strýčci, tetičky atd... Rodičové bydlí v Praze či jejím okolí ;-) Takže bude svatba v okolí, kde oba žijeme :-D
Odpovědět
@chris_n :-D no já mám zase přítele až od Karlových Varů, takže by asi bylo nejlepší to udělat někde na Vysočině, na půl cesty pro obě strany ;-). Ale tím, že budeme s mamkou péct, tak by to bylo logisticky si trochu náročnější. Navíc se příští rok stěhujeme z Prahy na Vsetín, tak přítel taky chce, aby jeho část rodiny poznala, jaké že to na tom Valašsku je ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pett12 to bude krása. Přítelův táta byl původně hrozně nadšenej, kdyby se to mělo udělat na Valašsku, ale zase bychom tam museli dopravit nejen moji rodinu, ale všechny kamarády :D takže na Valašsko pojedeme jindy a na výlet :-D
Odpovědět
Zdravím všechny :). Taky plánujeme svatbu na příští rok (nejspíše květen/červen). Termín ještě nemáme, stále hledám místo na obřad. Neplánuje některá z vás svatbu na zámku v Průhonicích? Už mám deprese z toho, že ještě nemám termín :( Myslela jsem si, že mám na všechno času dost, ale pak jsem narazila na tyto stránky a zjistila jsem, že jsem s přípravami dost pozadu...
Odpovědět
Profilova fotka
@arethaf v Průhonicích je to prý jako průchoďák...
Odpovědět
To jsem taky slyšela, ale pokud máš svatbu v Rytířském sále a ne na nádvoří, tak máš na obřad 1 hodinu. A je tam nádherný park, kde budou moc krásné fotky. Navíc se tam svatebčané mohou procházet, zatímco se fotíš. Ale hledám ještě jiná místa. Nějak se nemůžu rozhodnout. Líbí se mi ještě hrad Červený Újezd, ale tam prý oddávali minulý rok jen v pátek :(
Odpovědět
Profilova fotka
@arethaf Netuším, já to jen tak slyšela. Ale ani ta hodina není zas tak hodně si myslím. Ale chápu, ten park je tam krásný
Odpovědět
Profilova fotka
My to budeme mít 3.srpna 2013 v Rudici v kapli Sv.Barbory :)
Odpovědět
@chris_n ahoj, kde v listopadu bude prosím? :) děkuji
Odpovědět
Ahoj všichni, koukám jak se tu rozrůstají diskuze o svatbě na příští rok. čekala jsem že se to plánuje tak půl roku dopředu ale někdo už má hodně představ i několik let dopřeu.. :) my to plánujeme na srpen, tak snad se to podaří. zatím sme ve fázi výběru místa. Máte někdo zkušenost s hotelem Mlýn na Karlštejně?
Odpovědět
@arethaf v Průhonicích sme se byli taky podívat, ale odradilo mě jak se traduje a to jsem se tu hodně dočetla, že to je jedna svatba za druhou, za krátký čas i docela drahé a tim jak tě postrkuje čas další svatby, tak si to vklidu neužiješ.. :( ale každý má jiné představy.
Odpovědět
Profilova fotka
@janule28 jestli se ptas na veletrh, tak ten bude v Listopadu v Dejvicich a v Lednu pak na Vysocansky v Praze.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@janule28 no casu dost je relativni. Treba "nase" hospoda, kterou bychom meli, uz si dela rezervace na pristi rok. Takze nam rikali vcera, ze to chce co nejdriv se dohodnout.
Odpovědět
@janule28 Jedna svatba za druhou asi v Průhonicích je. Taky nejsem ještě úplně rozhodnutá. A kdepak jste koukali vy? Mně se ještě docela líbí pavilón Grébovka v Praze. Jinak času opravdu moc není :(. Zvláště tady v Praze mi příjde, že si člověk musí zamluvit vše dva roky dopředu. A já myslela, že je málo svateb, takže si nebudu muset dělat starosti :D.
Odpovědět
@arethaf My mame zamluveny termin na 16.8. v Trojském zámečku - je to tam nádhera, obřady mají ale jen pátky a v 10 nebo ve 12... jsme ve 12, takže po nás už nikdo nepůjde a 2 hodiny bude zámeček uzavřen i s celou zahradou jen pro nás, veřejnost nebude mít přístup...takže nebude žádný spěch ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@yannicka slyšela jsem, že je to tam pěkně mastný!
Odpovědět
Profilova fotka
@janule28 ahoj, ne přímo se svatbou, ale zařizovala jsem tam setkání exportních partnerů...okolí a hospůdka jsou krásné, ale majitel je pěkný vyčůránek...bude po tobě chtít peníze dopředu minimálně za menu, a abys to měla nachystané včas budeš si to chtít rezervovat dlouho dopředu, třeba půl roku...to mi přijde nekorektní..
Odpovědět
no, mame s matrikou Prahy 7 a Galerií hl.m.Prahy zamluvený termín jen na obřad - na hostinu se přesouváme do Dejvic... obřad nás v zámečku vyjde na 20 tis. ale ušetříme si na to, oba jsme tam obřad vždycky chtěli a když jsme tam byli teď na vinobraní, tak ta krása rozhodla ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@yannicka ufff. A nám se i 3 900 za obřad zdá moc :-D
Odpovědět
Náppodobně holky. My budeme mít obřad ve Staré Vsi nad Ondřejnicí a tam chtějí 3600 za obřad:D
Odpovědět
:) no ta vaše částka zní dobře :) my holt máme v Troji srdíčko, tak ty peníze překousneme :) začínáte už řešit i ostatní věci? Já ¨mám s kamarádkou koncem října výjezd po svatebních šatech - ty nejhezčí prý už jsou skoro rok předem zamluvené, tak nevím, co je na tom pravdy... :(
Odpovědět
Profilova fotka
@yannicka já jdu na šaty v sobotu. Máme zařízenou matriku, jsem dohodnutá s dvěma lidmi na focení. Teď řešíme hospodu. Svatební noviny a oznámení bude dělat přítel. Zbytek budu řešit po novém roce. Jo a prstýnky už máme v podstatě vybraný, takže jen na jaře je objednáme. ;-) My máme obřad mimo Phu v zámecké kapli.
Odpovědět
@chris_n no tak to mam co delat :) na saty koncem října, restrauraci vybranou mame, prstynky jsme vubec neresili :) o svatebnich novinach jsem ani neslysela - co v nich bývá?
Odpovědět
Profilova fotka
@yannicka je tu spoustu témat, kde se jukni a obrázků. Z pravidla něco o snoubencích, jejich společném životě, průběhu svatebního dne a spoustu vtipů a narážek na manželství :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@yannicka http://www.beremese.cz/diskuse/vyhled...
Odpovědět
@chris_n super, mrknu se - narážek a vtipů na nás je mraky :) děláme všechno trošku odzadu, takže se bereme po 7 letech a s 5 letou holčičkou :)
Odpovědět
Profilova fotka
@yannicka zkus stránky svatebni-noviny tecka wz tecka cz - cerpam z nich :)
Odpovědět
@kakamilca děkuji, mrknu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky přidávám se, rádi bychom měli svatbu 7.6.2013 nebo 6.6.2013, datum ještě není jisté. Fúru věcí promýšlím už teď, protože odjíždíme pracovně do Rakouska a vrátíme se až začátkem května. Zatím už máme najisto vybrané prstýnky, místo obřadu a hotel na svatební noc a právě rozhazuju sítě co se týče místa hostiny, kadeřnice, kosmetičky, fotografky, cukroví, dortu a svatební kytice. Šaty vyberu počítám v prvním salonu do kterého půjdu, a to u Svozílků. :) počítám, že to uteče jak voda,...
Odpovědět
@yannicka Já tě chápu, každý má asi nějaké oblíbené místo. Sice je to velká částka, ale zase je to jednou za život ;-) . Taky jsem ochotná připlatit si za místo na obřad a ušetřit na jiných věcech. Každý má své priority. Mně by spíš trochu vadil ten pátek. Ne každý si může vzít ten den dovolenou a navíc většina našich hostů bude mimopražských, takže chceme obřad až tak kolem druhé-třetí hodiny odpoledne.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?