Svatba v květnu až srpnu 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Tak kolik nás tu bude? Podělte se o své zkušenosti nebo nápady. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kija tak to ti neporadím, kdyby se jednalo o západní Čechy, tak bych tip měla :)
Odpovědět
@mishka88 Škodaaa.. :-) mě přijde, že tady toho mnoho není :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@kija neházej flintu do žita, ta naše "stodola" je v areálu koupaliště, ale zastrčená bokem
Odpovědět
@mishka88 Mě přijde, že jestli je to to pravý nebo ne, poznám stejně až po svatbě. U nás v rodině nebyla svatba skoro 20 let, takže to jsou samé kroky do neznáma, a ještě to chceme udělat trošku jinak, než sedět v sále a hledět na sebe jako to bylo dříve, tak tím spíš. Ale co, tam co jsme se byli podívat je to super, hodíme tam ten stan nebo plachtu na ven, snad taková vichřice, aby to lámalo stromy, nebude.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kija fandím ti. bereš to za dobrý konec :))
Odpovědět
@mishka88 Díky :-) Nakonec to stejně bude výjimečný den, ať bude pršet, bude vedro nebo padat trakaře x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kija když bude pršet, tak bude pršet štěstí, nebo jak se to říká ;)
Odpovědět
Prší štěstí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@adinka_k Jo to znám, vím, že je dost času na plánování, ale když mě to dělá takovou radost. Třeba teď jsem si koupila písek do mystičky na prstýnky a byla jsem u toho tak šťastná :-D . Tak to je krásné datum 31.5.2013, my plánujeme den po vás, ale vždycky jsem chtěla květen, ale ten červen je hold u nás symbolický a tak prostě nám osudový. Jinak jak píšeš, najednou prostě víš různé věci, kde a koho chceš mít a ono se to postupně skládá. Koukám, že plánujete docela velkou svatbu :-).
Odpovědět
Profilova fotka
@adinka_k Vidíš to, na androidu jsem si žádnýho plánovače nevšimla, tak to jdu hned napravit :-), díky za tip
Odpovědět
Profilova fotka
@adinka_k konečně nějaká páteční nevěsta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@keeshka no mně by stačila menší, ale přítelova rodina je velká a navíc mají partu kamarádů, tak je těžké vybrat jen někoho, prostě se musí pozvat všichni :) @niikkis a těch řečí! pátek? to si budu muset vzít dovolenou... ach jo, ale už jsme se tak dohodli, tak to tak prostě je.. :) @keeshka ten můj se jmenuje Wedding Plandroid a je fakt vychytanej - má tam pohled rozpočet (takže už tušíme, kolik nás to bude stát), hosty (koho jsme pozvali, koho ne, kdo přislíbil a kdo ne) a seznam dodavatelů i s telefonními čísly (které si tam člověk doplní) a pak samozřejmě ten plánovač po měsícících.. fakt dobrej! :D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@adinka_k ten Plandroid bych vyzkoušela, kdyby to nemělo tolik pitomých oprávnění, co nechci :D jako třeba přímé volání bez tvýho přičinění :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@adinka_k čoveče to my ani nic neposlouchali (zatím...) je fakt, že to ještě nemají černé na bílém, tak to třeba přijde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n jj, jsem kvůli tomu stáhla antivirus, ale zatím převažuje spokojenost
Odpovědět
Profilova fotka
@adinka_k já jsem vůči těmhle věcem dost váhavá, hlavně si myslím, že tohle ti ani antivirus neodhalí, jestli to za tebe bude volat nebo ne. Ale hlavně, že jsi spokojená ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n ano, jsem :) dík
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, my planujeme svatbu na 1.6.2013. Zatim zajistuji misto na obrad a hostinu, to bych chtela mit do konce srpna hotove. Potom zas bude chvili klid :-) Barevny motiv je zluta a zelena, ale priklanime se spise ke zlute, zelena bude jen doplnkova, i kdyz jsem to puvodne zamyslela naopak .-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jak to vidite s planovanim? Dokdy chcete mit vyresene saty, kapelu?
Odpovědět
Takže asi svatbu odložíme až na červen,když budu po porodu v pořádku tak necháme květen. Uvidíme, ještě dost času...
Odpovědět
Profilova fotka
Tady to nějak stagnuje, neříkejte, že nemáte v plánování novinky :-) , to já zase jo. Už máme místo obřadu a předběžně rezervovanou fotografku, která mě tady na beremku velmi zaujala. Dneska jsem udělala nákup na fleru s papíry, razítky atd. a už se mooooc těším až budu moci začít tvořit vývazky, jmenovky a tak :-). Tak se pochlubte jaký vývoj je u vás :-N . Určitě chceme mít na svatbě živou kapelu, ale zatím nemám potuchy jakou a hlavně kolik taková hudba stojí =-) , máte představu?
Odpovědět
Profilova fotka
@keeshka Živá hudba stojí dost :-) Z mých předběžných dotazů na cenu minimálně deset tisíc za večer (teda pokud nechceš starýho chlápka hrajícího na klávesy a uječenou bloncku ;-)) My taky chceme kapelu, ale zatím žádná nesplnila naše představy :-/ Jinak my máme rezervovaný místo obřadu, hostiny, rautu i ubytování (vše na jednom místě). Od včerejška máme rezervovanou fotografku (koho máte?) a vybranýho kameramana, ale od toho zatím čekám odpověď. Na nákup "tvořidel" se taky chystám a hrozně těším, ale nechám to až na říjen a dlouhé zimní večery :-))
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my plánujeme na červen, zatím nemáme zařízeno nic, vybíráme místo obřadu a čekáme až vypíšou termíny. Svatbu bych chtěla fialovou nebo lila :-) Ale už jsme aspoň pokročili tak, že jsme oběma rodičům i kamarádům oznámili zásnuby, což je taky krok kupředu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nathercie tak to jsem počítala, že to bude min. 10 tisíc, je to dost no :-). Tak já mám program na zimní večery zajištěný - psaní diplomky, takže výroba bude takové odreágování mezi :-). Fotografku zatím nebudu psát, protože ještě není na 100%, takže to nechci zakřiknout, takže pak dám vědět ;-) . My právě máme obřad v kostele, takže místo hostiny se zatím hledá, takže snad už se brzo shodneme. Můžu se zeptat na kolik vás výjde kamareman? Můj přítele je kategoricky proti, má radši fotky, ale mít památku na obřad není k zahození =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@venena ono když člověk nemá vysoké nároky nebo netrvá na konkrétním datu či místu, tak máš v podstatě dost času. Třeba kamarádka měla na zařízení 2 měsíce a to už je teda mazec :-). Jo lila se mi taky líbila, ale s přítelem jsme se nakonec shodli na zelené.
Odpovědět
Profilova fotka
@keeshka no podle mě je ten červen hrozně rychle obsazený, takže se už asi plánovat musí, každý chce přece svatbu v červnu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@venena Tak pokud myslíš červnem pátky, soboty a neděle, tak to jo, to už chce určo plánovat :-). Jo říkám si, kolik je v Praze restaurací a my nejsme schopni vybrat :-D. A máte už představu kde obřad? Zámek, kostel,.... ???
Odpovědět
Profilova fotka
@keeshka Joo, DP bych taky měla psát... ;-) Ale jak se znám, tak to nechám až na ten půl rok po svatbě ;-))) My máme taky obřad v kostele, resp. církevní obřad v zámecký kapli, kde se ale normálně konaj civilní obřady, tak jsme trochu opačně závislí na matrice - potřebovali bychom, aby na naše datum termíny nevypsala :-) Cenu kameramana zatím nevím, budu vědět zítra :-) Doufám ale, že do 15ti se vejdeme, víc dávat nechci :-/ Fotografku, ze který jsem nadšená, máme za cca 11,5 tisíce na 8 hodin. @venena To máš pravdu, červen je totiž nej! :-))) Ale myslím, že je snad pořád ještě dost času, navíc bez místa a termínu se dodavatelé zamlouvají těžko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já se k vám připojím :-) moc mě potěšila venena, protože my taky ještě nic nemáme a z toho, co tu čtu dostávám tak akorát záchvaty paniky :-| přítelovi pořád přijde vše moc brzo, tak se se mnou nebaví ani o termínech (uvažujeme o třech - 20.4., to jsou moje narozeniny, 1.6. a 13.7.)... ted v pátek jdeme na svatbu bratrance, tak jsme se dohodli, že ještě okoukneme další obřadní místo a restauraci a pak už to začneme řešit.... Co si myslíte o svatbě na narozeniny? Někomu se to líbí, někdo to rozmlouvá, tak nevím :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@keeshka chtěli bychom asi nějakou zahradu možná zámeckou, zároveň s možností nějakého přístřeší, když bude pršet...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?