Svatba v květnu 2012. Přidej se, pokud už také plánuješ.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
kterápak nevěříte na pověry a plánujete svatbu na krásný měsíc květen?
Odpovědět
Profilova fotka
květen se pomalu překulil :-) něco nového? u mě nastala novinka ohledně šatů, líbí se mi jedny z Litovle :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika Ahoj, nového možná skoro nic :-D Akorát ty šaty jsem obměnila a rozhodujeme se, jestli budeme stavět dům nebo ne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 tak pokud se nerozhodujete mezi víc variantami, např. byt ve městě, tak bych asi neváhala :-D
Odpovědět
Ahojky holky, tak mi přítel po osmi letech požádal o ruku na pátek 13. května. Hned jsme se shodli na termínu 12. května 2012. Pomalu už jsem si začínala myslet, že jsme divní, když oznamujeme, že se budeme brát rok dopředu. Přijde mi, že to snad kroměmých rodičů nikdo nebere tolik vážně. Za rok se toho přece může tolik změnit. Já nicméně velké změny neočekávám, už jsme spolu osm let, v lednu státnicuji a končím na škole, po svatbě se chceme nastěhovat do našeho domečku a začít s opravami. Rýsuje se před námi budoucnost jako vymalovaná, tak snad to vyjde. Co se týč místa, zvažujeme Kozel, Manětín a Horšov. Budu ráda za připomínky k těmto místům, zejména reference na kvalitu hudebního doprovodu a délku obřadu, rozhodně nechci hrc prc a další, jako na běžícím pásu.
Odpovědět
Profilova fotka
@maya24 vítej, přítel si vybral krásné datum na žádost ;-) za rok se může změnit spousta věcí, ale od toho ta žádost přece je a některé věci není vůbec na škodu zamlouvat rok dopředu ;-) s referencemi ti moc nepomůžu, spíš kdybys měla svatbu na brněnsku :-D, ale určitě se někdo objeví...
Odpovědět
@cibetka_veronika Děkuji za přivítání...kdyby jen datum...nechal mi prstýnek na vrcholu lezecké věže v Plzni. Klasicky jsme šli lézt, zkošeli cesty a nové vybavení a při posledním výstupu jsem ho našla...Byla to nádhera, já nahoře, on dole, jako Romeo a Julie. On řekl, že už si nemohl kleknout níž :-) Pokud za ten rok nastanou nějaké změny, tak jen k lepšímu. Už teď nás to hodně spojuje, oba se těšíme a vybíráme, zatím jen chytáme nápady na netu.
Odpovědět
@cibetka_veronika To je paráda, za chvilku si budeme moct říkat už jen 11 měsíců. U nás taky nic moc nového - dneska jsem si řekla že si koupíme knihu hostů. Ať už máme něco doma, ale nikde jsme nesehnali. Tak jsem si koupila aspoň podprdu bez ramínek. :-) Joo a nové číslo časopisu TVOJE SVATBA. Taky jsme byli na focení u fotografky kterou jsme vybrali na svatbu a supr. Fajn ženská, hned jsme si potykali a sedla nám na 100% ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky,koukám jak jste se rozjely :-) @pajule Tvojí svatbu mám předplacenou,je to super
Odpovědět
@maya24 Ahooj, taky tě vítám. Už jsem myslela že nikdo další nepřijde. ;-) Žádost byla opravdu krásná, jak píšeš. A nic si z toho nedělaj, taky mi přijde že nikdo nebere vážně že se budeme brát za rok. Teda až na nejlepší kamarádku (svědkyni) a její rodinu. :-) Možná ještě družička to trošku prožívá semnou. Aspoň máme sposutu času aby jsme to vykoumali a připravili nezapomenutelný. :-D Kamarádka která bude mít svatbu letos psala jak mi závidí tolik času. ;-) Můžeme si ty přípravy užívat a ne se stresovat...
Odpovědět
@stastnanevesta Nazdárek, jak vychází? Kamarádka říkala že si ji kupovala asi v lednu, pak dlouho nic a na poslední stránce píšou další čislo bude v srpnu... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pajule No právě,taky mi to přijde,že je to každé 4měsíce
Odpovědět
Profilova fotka
@maya24 kreativní to muž :-D @stastnanevesta a dá se v něm něco vyčíst? já mám nějaké knížky a ty časáky mi proti nim přijdou k ničemu.. @pajule_ spíš nás tu bude přibývat, ne? ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
@cibetka_veronika To doufam, koukala jsem jen jak se postupně odsouváme dál a dál... Když sem nikdo nic nespal. K tomu časáku, čekala jsem od něj mnohem víc za ty peníze. Raději se drž těch knížek, jsou v něm jen samé reklamy. Většinou okolí prahy a co jsem tam našla prstýnky které by se nám líbili tak jsou ze slovenska a tady se sehnat nedaj. Opravdu tak na prolistování ale počtení nic moc. :-| Samozdřejmě je to můj názor, někdo to může vidět jinak. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pajule_ až tak? upřímně, kolik bys taky čekala nadšenců, co budou na diskusním fóru plkat o svatbě rok před akcí? :-D ale já jsem ráda, kdybych měla na zařízení tři měsíce, nestihnu vymyslet ani téma :-D
Odpovědět
Profilova fotka
u mě teda hlavně nově: rezervovaná hudba k obřadu, snubní prsteny objednané a místo šití krátkých šatů mě láká půjčit si šaty značky maggie sottero. moc se mi líbí jeden model :-D
Odpovědět
@cibetka_veronika Pár nás tu takových je ;-) někde si dokonce plkaj i napřed (třeba srpen), když ten květen asi opravdu není moc oblíbenej... To je jedno, ale taky málokdo o nějakým beremku vůbec ví. To by měli napsat do těch časáků, pak už by je asi nikdo nekupoval. :-D Já jsem třeba na beremese narazila úplnou náhodou, jak ses sem dostala ty? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pajule_ jo, koukám na srpen.. ale jestli to bereš takhle soutěžně, mohlo by tě uklidnit, že srpňáci mají jen dvě strany příspěvků oproti našim devíti. už jsi klidnější :-D 8-) taky náhodou, když jsme začínali konkrétně plánovat svatbu..
Odpovědět
@cibetka_veronika To nebylo soutěžně. :-p Jen jsem reagovala na plkání rok před stavbou (že oni plkaj víc než rok předem) :-) Jaký se ti líbí šaty od MS? Taky se mi líbí její tvorba, je to šikula.
Odpovědět
Profilova fotka
@pajule_ zas kdyby to téma bylo potřeba, založí je někdo dřív než já, tak asi květnovým nevěstám trvá déle probuzení ze zimního spánku :-D mně se líbí model michelle, ale v bílé ;-) a co ty, máš nějakou představu o šatech?
Odpovědět
Možná spíš našim chlapům žádost o ruku. ;-) Mám cca troje šaty od MS vyhlídnuté ale u nás ani jedny namaj. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@pajule_ :-D taky pravda. i když u nás doma to bylo naopak, my se začali bavit o svatbě konkrétně asi tak prosinec/leden a žádost jsem si tajně představovala až v létě, ale bylo to dřív :-D a jaký jsou to modely?
Odpovědět
Cambria Marie ty jsou zatím č.1 pak se mi dost líbí Maeleigh a Roma (ale ty by mi asi neseděli ). Pak se mi líbí ještě jedny, jenže neznám jejich jméno a taky by mi nešli...
Odpovědět
Profilova fotka
@pajule_ tak to není úplně můj styl, ale chápu :-) já jsem šílenec, zajímalo by mě, kolik by stálo ušití, moc se mi nechce spoléhat na půjčení. zvlášť když vím, že ty šaty jsou momentálně krásné, ale co za rok? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika Je fakt,že e v tom časáku hodn reklam,ale občas se tam něco zajímavýho najde Koukám,jak jste se rozjely.je to super :-)
Odpovědět
@cibetka_veronika Za rok bude třebas jiná kolekce, ale nemělo by se jim nic stát. Nevím jak jste velké město, jak říkáš každý má jiný vkus a hlavně veliksot. Tak si je snad tolik lidí nepůjčí. ;-) Záleží kde si je chceš nechat šít, to je pak velikej rozdíl. ;-) Můžeš začít na 2 a originál stojí okolo 20. (Prý) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta tak já se po něm možná kouknu :-D no mně přijde, že ze všech měsíců v sezóně 2012 se květen rozjel zatím nejvíc, ale @pajule_ to zjevně nestačí :-D 8-) @pajule_ snad ne, mně by se asi jiné moc nelíbily.. šít bych si nechala právě ten originál, kopie už by nebyly ty šaty, co se mi tak líbí x-) dvacítka, to jsi asi hodně při zemi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika To určitě,ten náš červenec je docela mrtvý zatím
Odpovědět
@cibetka_veronika Někde jsem to tu četla, určitě to na netu najdeš když se budeš snažit. (A to bylo ještě míň než 20 :)) Opravdu netušim ale pochybuju že je Maggie Sottero bude šít na míru. ;-) A takhle mi to tu vyhovuje!! :-D 8-)
Odpovědět
Mě by asi bylo jedno, jestli jsou šaty půjčené nebo kupované, případně i šité na míru. Hlavně aby byly krásné a nevšední. Objevila jsem jedny neskutečně nádherné, ale jejich cena je zrovna taková. Jak se tu tak míhají cenové relace, tak tohle je hodně nahoře. Ale pokochejte se sami http://www.fler.cz/zbozi/svatebni-sat...
Odpovědět
@maya24 Je to velkej rozdíl jestli zničíš svoje nebo půjčené. Na Maturitnám plese jsem šaty úplně oddělala a kdyby nebyli moje tak si to asi hodim. ;-) Jinak mi je taky jedno jestli budou šité na mě nebo ne hlavně že budou sedět. Hlavně musí slušet. :-) Šaty z fleru nejsou zrovna můj typ, chtěla bych princeznovské a celé bílé. Jak už tu bylo zmíněno každému se líbí něco jiného. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?