Svatba v květnu 2012. Přidej se, pokud už také plánuješ.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
kterápak nevěříte na pověry a plánujete svatbu na krásný měsíc květen?
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 bude fotka? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika Asi ne, na netu jsem je nenašla a uvidím, jestli se na ně půjdu znovu podívat :-D Je rok času :) Jéé, dnes je 19.5. za rok se vdáváme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 jů, pravda, to chce další oslavu, tentokrát oslavu data :-D
Odpovědět
Nazdárek holky, už něco nakupujete, zamlouváte nebo zatím ,,jen'' plánujete? Já si pořídila plánovací notýsek kam si píšu poznámky, vychytávky a zajímavé eshopy.. Taky jsem si pořídila knížku SVATBA NA KTEROU NIKDO NEZAPOMENE - půlku jsem přečetla a nic moc.. Na neděli máme domluvené focení, fotografku kterou jsem si vybrala na svatbu. Když nám bude vyhovovat tak si ji hned zamluvíme. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pajule_ Ahoj :) No já asi už mám šaty, jestli mi tento týden přijde korzet :-D Sukni krásnou bílou jsem už měla sehnanou, jen furt ne a ne korzet sehnat :-D A jinak spíš tak koukám po místě, kde bude hostina, a koukám na fotografy. Taky kdo mi udělá kytku mám vybrané. A jinak výzdobu zatím a ženichův oblek neřeším vůbec. Já tak trochu ještě stále čekám na zásnubní prstýnek :-D Za rok už budu vdaná, ale drahý se k tomu ještě nemá :-) Ale to nevadí, snad se brzo dočkám. Teď jsem se spíš zajímala o to udělat všechny zkoušky ve škole. Pracuju a ještě dálkově školu, takže docela síla :))
Odpovědět
Profilova fotka
@pajule_ ahoj, tu mám taky a přijde mi docela vtipná a najdeš tam tipy k sezónním svatbám, nezaujala? u mě je nové to, že jsme byli včera na večeři v restauraci, kde se uskuteční celá naše svatba a taky jsme konečně rozhodli ohledně tématu svatby :-)
Odpovědět
@ivet1987 Páni, ty toho teda máš :D já bych se bála mít tak dopředu šaty, ještě bych 5. změnila názor. :-) A myslíš že se prstýnku dočkáš? Když už máš všechno naplánované? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pajule_ No jasný, dávám mu měsíc, maximálně dva :-D Tak my prostě všechno probíráme, víme kde bude svatba, kolik lidí, jaký je rozpočet a všechno, jen oficiální žádost nebyla :-D Ale tak já si myslím že možná šaty taky ještě změním, třeba ne, uvidíme :)
Odpovědět
@cibetka_veronika Moc ne, stále dokola tam píšou udělej si to prostě jak chceš. :-D Když chceš tohle tak to tak udělej, neber na nikoho ohled... Je to pěkný, jenže v reálným životě to tak úplně nejde. :-) Jak říkám jsem v půlce uvidim až jí dočtu, zatím mi nic nedala. :-| Jéé a jaké bude vaše téma? My stále nevíme kde udělat hostinu, nemůžeme najít místo které by nám vyhovovalo a bylo ,,blízko'' moc se mi nechce táhnout lidi 20 a víc km na hostinu...
Odpovědět
@ivet1987 Ten muj by mi ho nedal kdyby jsme to už předtím měli takhle naplánované. Proč žádat o něco co už má jistý. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 @pajule_ my jsme se taky docela konkrétně bavili o svatbě ještě před zasnoubením a přijde mi to v klidu. hlavně, že se domluvíme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pajule_ No tak spíš si nejsem jistá já, když mi ten prstýnek ještě nedal :-D No my potahneme rodinu 28 km od bydliště, vždyť je to kousek :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@pajule_ a téma máme bondovky, konečně x-)
Odpovědět
@cibetka_veronika Já chtěla svatbu vždycky, ale on snad nikdy :-) tak jsem to nechala bejt a asi před dvěma měsícema mu říkam že už jsme spolu tak dlouho.. Nic mi na to neřek ale pak se u rodičů nechal slyšet že se budeme brát příští rok. Tak jsem ani s žádným prstýnkem nepočítala, jenže prvního května překvapil..
Odpovědět
@ivet1987 Já si sem jistá za tebe když už máte plán, co kde a jak. ;-) Já je táhnu asi 10 na obřad, ale ta hostina by se mi líbila tam někde.. Protože co mam v záloze je úplně jiným směrem a ani nesplňuje moje požadavky. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@pajule_ No tam to jsem ráda že si je někdo jistý :-D To my snad už máme místo hostiny, je to blízko obřadu, ale ještě jsme nic nedomlouvali s majitelem, byli jsme tam na svíčkové a víme, že svatby se tam dělají. Já budu všechno domlouvat až v lednu, protože dřív nebudu mít jistý termín :(
Odpovědět
@ivet1987 Taky nám budou vypisovat termíny až v lednu, tak čakáme ]-( ale raději ustoupím z místa něž termínu.. Protože ten termín je pro mě důležitější - přecijen 5.5 spolu budeme 5let a 5 dní.. Matrikářka mě ujistila že o svatby v květnu zájem není :-D (je to malé město a tam ty pověry ještě přežívaj) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pajule_ tak to jseem na tom úplně opačně, já nikdy o svatbě neuvažovala. ale to záleží hlavně na tom, jestli máš vedle sebe toho správného člověka.))
Odpovědět
Profilova fotka
@pajule_ to mi taky říkala matrikářka, ale po téhle sezóně bude říkat něco jiného, uvidíš. včera jsme byli kouknout na místo naší svatby a máme čerstvé informace
Odpovědět
@cibetka_veronika Proč myslíš že budou říkat něco jiného? :)) Taky jsme byli koukat ale už je to tak 14dní.. Kdyby to bylo blíž tak tam jsem furt. :-N
Odpovědět
Tak mi odepsali majitelé místa, kde bychom chtěli obřad. Je to sklaní hrad s kapličkou, jenže k té kapli se teď zřítil chodník a je nepřístupná. O opravě se teprve jedná a je možné že to nebude opravené ani příští rok. Takže budeme muset popřemýšlet o jiném místě.
Odpovědět
Profilova fotka
@pajule_ protože počet svateb v květnu je prý letos hodně, už to mám potvrzené od více dodavatelů. tak aby to matriky nepodcenily. @kaarina tak to radši přemýšlejte, škoda muset pak shánět místo na poslední chvíli :-)
Odpovědět
@cibetka_veronika Tak kdyby jich bylo letos hodně i na místěch který jsme si chtěli zamluvit, tak by nám snad neříkali že o ně není zájem. ;-)
Odpovědět
@cibetka_veronika Právě, musíme to vymyslet dost brzy, abychom se pak nedivili že nic nemůžeme sehnat. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@pajule_ mně paní matrikářka v dubnu říkala, že se nemusím vůbec bát, že mají tak osm svateb za rok a včera mi říkal pan majitel z restaurace, že tenhle počet mají jen u nich za tenhle měsíc. co dodat?
Odpovědět
@cibetka_veronika Neveřila bych mu, jak by to asi stihnul? 8 za měsíc to je kec..
Odpovědět
Profilova fotka
@pajule_ možná myslel zatím za tuhle sezónu, to jsem fakt nezkoumala. a vzhledem k tomu, že v jejich restauraci už jsme měli akcí dost, i větších než naše svatba, nevím proč by něco takového dělal :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pajule_ ale to je přece jedno, sděluju ti svou zkušenost a každý si to udělá podle sebe :-D
Odpovědět
@cibetka_veronika Musíme si 2.ledna přivstat ať je ten termín náš, já s tím počítam. ;-) Už mam taky konečně místo pro hosinu, teda zatím jen v jednání, ale je to parádní místečko. Klídek, docela blízko od zámku, pěkné prostě dle mé představy. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pajule_ jo, to my taky a pokusím se, aby si mě někam do rožku kalendáře zapsala už tento rok. je bezva, že už máš místo ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?