Svatba v květnu 2012. Přidej se, pokud už také plánuješ.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
kterápak nevěříte na pověry a plánujete svatbu na krásný měsíc květen?
Odpovědět
Profilova fotka
@prtika No tak na fotkách se to dá v počítači uplravit :-D Ale tak myslím že se nechám namalovat, napudrovat, ale hlavně ať nejsem umělá :-D No uvidíme. Naštěstí mě bude líčit kamarádka, kosmetička, tak bude rozumná domluva :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@kaarina jestli se nemaluješ, spíš bych zkusila nějaké řasenky a pokud budeš mít umělé řasy, tak hlavně na ně si zvyknout :-) docela se mi líbí tyhle boty a zatím jsem lepší na svatbu neviděla. teda ne, že bych nějak sháněla zatím, ale do těchto bych i šla:
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika Jo tak jsou pěkné, ale nic pro mě, na tom bych se zabila :-D A já hledám spíš nějaké bílé asi s menším a širším podpadkem :)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 ony nebudou tak hrozné, mají docela vysokou platformu, jediný zádrhel vidím v té ďouře vepředu, přijde mi na pohled dost velká a to by pak mohly proklouzávat prsty ven. nic moc na chůzi ani na pohled. asi je budu muset jít zkusit :-D tak to najdeš, možná i tady v bazaru?
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika Jo, tak boty zrovna nějak extra neřeším. Možná se zajdu podívat i k vietnamcům :-D Aspoň si ty boty vyzkouším, než je kupovat naslepo, myslím že bych netrefila velikost. Ale spíš obejdu obchody ve Vaňkovce a obětuju nějaké penízky. Ale zase kolikrát ty boty využiju...
Odpovědět
@cibetka_veronika Tak zrovna řasenku občas používám, s tou problém nebude. ;) A umělé řasy mít určitě nebudu. Spíš nevím co s tím make-upem, nemám pleť zrovna dvakrát dokonalou, takže nějaký to asi chtít bude. Ty botky jsou krásné! Ale já bych takové mít nemohla, přítel je skoro stejně vysoký jako já, stačí když mám boty na podpatku bez platformy a jsme stejně vysocí, natož takhle vysokou platformu. :D Ta díra vepředu vypadá opravdu docela velká, ale zase jestli chceš mít dlouhé šaty, tak by to nebylo vidět.
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 právě se bojím, že v té Vaňkovce nic neseženu. v mixeru měli tělové lodičky z hladké kůže, ale to už nemusí být :-| @kaarina já jsem právě malá a když mám vysoké boty, jsme si aspoň blíž :-D teda to není ten důvod, ale jako manželce by se mi to mohlo hodit jako výmluva, proč potřebuju další vysoké boty 8-) mně ani nejde až tak o ten svatební den, chci je nosit i jindy, pokud je hned neokopu, takže by to bylo vidět a hlavně by to bylo dost nepohodlné. no, kdyžtak zajdu zkusit.. aha, já právě přes den nepoužívám ani řasenku a uvažuju na svatbu zkusit prodloužení řas. snad nebudu s mýma velkýma kulatýma očima vypadat jak kreslená postavička :-D
Odpovědět
@cibetka_veronika Já jsem si myslela, že si ty botky budeš chtít nechat i na potom. :) Taky to tak plánuju, ale vzhledem k tomu že zatím všechny naše nápady na místo obřadu jsou venkovní, tak budu muset vybírat nějaký širší podpatek, abych za sebou nenechávala díry :D Nebo možná zvolí nějaké baleríny, ještě uvidím, na to času dost. Tak já se maluju tak jednou za měsíc, a to jen řasenku, nějak jsem si pořád ještě nezvykla na to se malovat. :) A určitě nebudeš vypadat jak kreslená postavička, výrazné oči jsou nádherné, prostě jen méně zvýrazníš pusinu. ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika kámoška si řasy nechala udělat minulý týden a vypadá to úžasně, velmi přirozeně. Já se toho teda docela bojím a nevím proč, teřba ale změním názor. Jen říkala, že jí to dělali přes 3 hodiny :-N
Odpovědět
kamoška je má taky ty prodloužené, ale prý je otrava, když to začne vypadávat a dorůstají ty nové krátké....Veru zkoušelas někdy nalepovací? To by mě zajímalo, kolik vydrží.
Odpovědět
Profilova fotka
@evisek88 taky jsem uvažovala o prodloužení řas, ale kamarádka, co je měla, taky říkala, že pak vlastní řasy vypadávají a není to nic moc... tak nevím, zda nezůstat tak, jak mi příroda nadělila ;-)
Odpovědět
@leiladelly teď se mi bude za necelý měsíc vdávat kamoška a bude to zkoušet, tak sme se domlouvaly, že do toho možná půjdu s ní a pak se rozhodnu ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@evisek88 napiš pak prosím, jakou s řasami máš zkušenost :-) díky.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky dnes první úlovky ;-), dnes jsem koupila flitříky a jmenovky na stůl v Kik u nás měli koš se svatebním zbožím. Sice nevím na co to upotřebím, ale nemohla jsem odolat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kaarina taky budeme mít obřad venku, ale počítám s nějakým kobercem, tak bychom se nikde zapíchnout neměly ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mourovata já bych se toho nebála, i když mám citlivé oči. byla jsem kdysi na barvení řas, ale to u mě nebylo ani vidět. to je asi jen pro blondýny s opravdu světlými řasami.
Odpovědět
Profilova fotka
@evisek88 mně by to asi nevadilo, když po pár týdnech začnou vypadávat, hlavně aby nespadly v den svatby. bych si je nechala udělat jednou zkušebně kvůli reakci pleti a pár dní před svatbou ještě jednou. a názor na nalepovací? mám je ráda, jen už jsem tu psala, že bych si je nelepila před svatbou sama :-D a ty s nimi máš nějaké zkušenosti?
Odpovědět
No já právě nevím, ta známá je něla po dvouch týdnech dole. Buď jí to špatně udělali nebo to teda moc nevydrží za ty peníze. Jé kdy já sem si naposled lepila řasy, kdysi v 16... :-D
Odpovědět
Teda holky, květen je krásný měsíc, ale dneska mám pocit, že mě ta alergie zabije. :( Asi budeme muset celé příbuzenstvo přestěhovat na svatbu někam do Prahy, protože tam jsem v pohodě, ale jak jsme na víkend u rodičů, tak mi hned začne senná rýma a cítím se jak při chřipce. :/ Ach jo.
Odpovědět
Profilova fotka
@evisek88 já se ptala, abych ti mohla líp odpovědět na otázku :-D můžou vydržet hodně, ale taky se mi stalo, že se mi v půlce noci začaly odlepovat. v podstatě o nic nejde, jenže zrovna v tenhle den tě bude pořád někdo fotit a moc dobře by to zdokumentované nevypadalo. takže dobře nalepit, přejet vrstvou tekuté linky a můžeš jít :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaarina hm, to je škoda. a ty bys to chtěla jinak kde?
Odpovědět
Profilova fotka
my, co to plánujeme na 19. máme dneska 370 dní do svatby :-N
Odpovědět
@cibetka_veronika My ještě nemáme vybrané místo, ale víc by se hodilo tam, kde bydlí přítelova i moje rodina a to v Českém ráji někde okolo Turnova. Ale asi to prostě nepůjde, protože mi tam stačí být den dva takhle na jaře kdy kvetou trávy a jsem z toho úplně hotová. Kdyby šlo jen o to že budu smrkat, neřešila bych to, ale já se vždycky cítím jak při chřipce a to bych si to asi moc neužila. :( Nějak to snad vymyslíme :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaarina aha, tak to je škoda, tak budete mít obřad někde v interiéru? :-)
Odpovědět
@cibetka_veronika No tak z alergie se vyklubala horečka, tak nevím co to teda nakonec je. :D Ale ono by to třeba šlo nějak udělat, že bychom udělali odpolední obřad a dojeli tam až ráno, takže by na mě ty alergeny nepůsobili tak dlouho. Záleží na tom co vybereme za místo. My máme nápad na obřad na skalním hradě v kapličce, ale tam se teď zřítil kus chodníku a kaple je nepřístupná, ale dnes jsem psala majitelům kolik by stál pronájem na obřad a jak to vypadá s opravami, tak uvidím co odepíšou.
Odpovědět
Profilova fotka
@kaarina aha :-) místo je to pěkné, tak ještě aby bylo bezpečné
Odpovědět
Profilova fotka
ještěže jsem prsteny začala vybírat takhle s předstihem, jestli budu i nadále vymýšlet úpravy... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dokončena obměna šatů :-)) Sukni budu mít už ne uplně obyčejnou a korzet jsem sehnala jiný, už ho nebudu muset upravovat ten starý, stejně byl divný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 hlavně, že jsi spokojená. a teď hlavně abychom ty pořízené věci nechtěly za měsíc vyměnit za něco úplně jiného :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika No tak to uplně sedí :-D Rok je dlouhá doba. A včera jsem v Olympii myslím v Humanic viděla hezké botečky :-) Střevíčky, takové bílozlaté a stály jen 500, pořád o nich přemýšlím :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?