Svatba v květnu 2012. Přidej se, pokud už také plánuješ.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
kterápak nevěříte na pověry a plánujete svatbu na krásný měsíc květen?
Odpovědět
Profilova fotka
@kaarina když si najedeš na stránky města Turnov na městský úřad, svatby, tak ti vyjede seznam, kde všude se tam dá oddat (Valdštejn, Hrubý rohozec, Hrubá Skála apod.) a i ceny. Pokud máš trvalou adresu ještě Turnov mohla by jsi to mýt o 1000 levnější
Odpovědět
@mourovata Jo tak, já myslela že máš ještě nějaké další informace. Ale stejně jsem napočítala nejvíc 7000 na Rohozci, na těch ostatních místech pod 4 tis., my právě uvažujeme o Vranově, ale tam není cena za pronájem vůbec uvedená, protože to patří soukromníkovi. :/
Odpovědět
Profilova fotka
@kaarina já až tak na moc míst nekoukala, protože potřebujeme místo které je bezbariérové, a to jak jsem zjistila taky moc míst není ]-( A když spočítáš všechny poplatky za obřad+matrikářku+výjez+třeba uto na Valdštejn tak to jsou dardy
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky dneska máme teoreticky definitivně vybráno místo pro grilovačku :-D Už tam budeme muset jen co nejdříve zajet a zamluvit, protože je to nejžádanější místo tady v České Lípě na podobné akce, a asi i nejlevnější :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mourovata to je dobře x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika Tak my jsme si nějaký plán ještě nenaplánovali :-) Spíše jsme se tak bavili o financích,místu a hostech. Máme to takové všelijaké, náš plán původně byl 20 hostů, pak jsme to zkrouhli na 16, no nakonec nemáme ani odhad na hosty...nechceme mít ten typ svatby, kdy se sejde rodina i s tetičkama z desátého kolene, chceme mít jen takovou malinkou svatbičku, jenže odhad na hosty, no těžko říct, stejně to vypadá, že otec od přítele nedorazí,takže z přítelovy strany z rodiny tam bude asi jen jeho sestra.. No tak jsem zvědavá, koho si pozve alespopň z přátel.Zatím máme jasno v místě, kde by jsme se chtěli vzít, máme jasno v obleku od ženicha.. jen tyhle dvě věci jsou 100%, tak uvidíme, jak všechno nakonec dopadne, no:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak u nás je celá svatba ulítlá :-D chceme extrém a já chtěla jen rodiče a sourozence a ani ty bych mít nemusela, ale přítel chce velkou svatbu, takže počítám, že to dopadne tak, že bude místo, bude sele, raut a pití a kdo příjde bude vítán :-D A jak znám naší partu tak minimálně 6 nás tam bude :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@blaufik jasně. my to máme podobně, z přítelovy strany bude o dost míň příbuzných než z mojí, prostě jich víc nemá :-D a navíc není jisté, jestli přijede jeho už starší babička, doufám že ano..
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika no jo, někdy se nedá nic dělat, a člověk (hlavně v našem případě) si holt příbuzenstvo nevybere. Jako mě osobně tam budoucí tchán chybět nebude, po tom všem co se za tu dobu co ho znám stalo..Možná je to i dobře.
Odpovědět
Profilova fotka
@blaufik taky máme v rodině jednoho nezvaného, teda on vlastně ani moc do rodiny nepatří.. tady je i vlákno, jak nepozvat příbuzné, nejsme jediné :-D u některých lidí je lepší, když se svatby nezúčastní, pokud to má proběhnout úspěšně.
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika přitom mě to svým způsobem i mrzí víš..já jsem mu nikdy nic neudělala vždycky jsem se chovala slušně.. Vždycky jsem záviděla kamarádce,která má velkou rodinu, jak se všichni zcházejí, a tak.. U nás..no škoda mluvit, přítel má už jen sestru a otce, se kterým se jak on říká baví už jen ze slušnosti, a já mám svým způsobem jen rodiče a sestru, i když otec má ještě osm sester a jednoho bratra, tak se stejně nescházejí.. Ach jo, můj sen o velké spokojené rodině asi zůstane jen snem
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já z toho mám taky docela děs, mého tátu jsem neviděla skoro 2 roky a ani nevím kde bydlí. Naši jsou rozvedení a táta má novou kočku o 20 let starší :-S No a máma ta je na ně alergická oba, takže myslím, že na svatbě bude pěkná krimikomedie. Jen jsem taky přemýšlela nad tím jak pozvat jen tátu bez té jeho, já ji taky nemůžu vystát (je úplně vypatlaná) :-p
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@mourovata Tak ty to máš těžší, my toho tátu teda pozveme, ale je na 90% jisté, že stejně nepůjde.A se zbytkem rodiny to uděláme tak, že pošleme oznámení, a tím končíme. Nedovedu si představit, že by se po několika letech sebrali a jeli na svatbu. Ovšem jak pozvat otce bez přítelkyně to bude asi oříšek..
Odpovědět
Profilova fotka
@mourovata U nás je podobný problém můj táta a jeho nová manželka jsou v pohodě, chovají se klidně a nekonfliktně. Horší to bude s mámou, která se potajmo tahá s bratrem mého bývalého (věkově by mohl být její syn). Máma je velice konfliktní tvor a nevím jak to udělat aby její "hrdost" přestála, že půjde na svatbu sama (toho blba tam nechci) a už vidím to jak budu celu dobu trnout hrůzou jestli po sobě s tátou skočí nebo ne....ani se nepozdraví když se potkají na ulici, prostě nic!!!! Je to strašně nepříjemná situace :-( Ale snad to nějak dopadne....třeba na svatbu máma ani nepůjde. Na moje promoce taky nešla protože tam šel táta a táta zase nebyl na maturiťáku protože tam byla máma. Tak jako nevím :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@prtika Mamka mi zase říkala, že na jejím obřadu nebyla její mamka, a to jen proto, že se tam vnutila teta od mamky, která navíc dělala rodeo kvůli věcem, které se jí nelíbily. Takže moje babička došla pak až na hostinu.. Celkem obdivuju mamku, mě by vadilo, kdyby moji rodiče nebyli na mé svatbě :-/
Odpovědět
Profilova fotka
@blaufik právě proto, chápu že by sis to představovala jinak :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika no tak to máš pravdu..
Odpovědět
Profilova fotka
Tak vidím, že je to všude stejné :) Já mám taky dilema koho pozvat a koho ne, u nás je rozvedená babička s dědů, ten si našel takovů semetriku děsnů a na svatbě ju nechcu. Ale tak na obřad bude jen ta babička sama a další babička s dědou a až odpoledne bude to opékání, tak tam je asi pozvu, ale budu doufat že nedojedů.
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 to budeš mít teda ještě dobrodružný. já vím určitě, že toho jednoho nepozvu, tak snad se nepozve sám ]-( sledujete vývoj počasí? se z toho picnu, za pár dní má být zase chladněji, jestlipak budeme mít i za rok takové houpačky?
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika tak co se týče počasí, tak myslím, že nejlepší je konec května..to už by mohlo být lepší, letní počasí :-) Jinak si dovedu představit za rok ty infarktové stavy, kdy budu bedlivě sledovat předpověď :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak se k vám přidávám, my plánujeme svatbu na 5.5.12 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pajule_ ahoj, vítej, taky vyvedený datum ;-) kde budete mít svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika No to počasí... mám z toho taky hrůzu :-D Ale to bude dobrý :-) Květen je krátný měsíc, já se jindy vdávat nechci :-) @pajule_ Vítám tě :) Taky mě napadlo nejdřív 5.5. je to hezké, ale nakonec radši sobotu blízko výročí, takže 19.5. A jak velkou plánujete svatbu? :)
Odpovědět
@cibetka_veronika Vidíme to na zámek Nový Falkenburk ale termíny tam vypisují až v lednu, matrikářka mě ujistila že se nemusím bát. Protože o svatby v květnu zájem není. Stejně se mi to čeknání nelíbí, jenže nenadělam nic. ;-)
Odpovědět
@ivet1987 Byla to jasná volba, škoda jen že nevyšla sobota na 1.5. To máme zrovna 5 let. Ale 5.5. je taky pěkný datum. :-D Na velikosti jsme se ještě nedomluvili, já bych chtěla nějakou větší a Míra jen malou. Tak uvidíme...
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 jo, souhlasím, dokonce i duben byl letos krásný x-) @pajule_ to abych se koukla, kde to vůbec je.. naše matrikářka taky řekla, že až v lednu, že se nemusím bát ]-(
Odpovědět
@cibetka_veronika To asi mají v popisu práce, mě to ale neuklidnilo. :-| Je to v Jablonném v Podještědí - kus od Liberce ale jinak není přístupný, pouze na svatby...
Odpovědět
Profilova fotka
@pajule_ to je celkem blbý popis práce. pokud mi tvrdí, že jde jen o nový diář a termín určitě bude, může si mě přece rovnou někam zapsat. nechápu, že by se nikdy nevdávala sama/dceru/kamarádku, že neví, jak to chodí se službami okolo svatby? :-|
Odpovědět
@cibetka_veronika Taky tomu nerozumim ale když to tak chodí všude, tak na tom asi něco bude. Jen by mě zajímalo co mi řekne když bude obsazeno..
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem si říkala, že by se mi líbila červeno bílá svatba, zeptala jsem se ale radši miláčka, co na to říká, abych si vše nenaplánovala a pak nemusela vše předělávat 8-). A představte si, že byl skoro nadšenej a myslel si, že je to kvůli tomu, že fandí Slávii :-D. No na co ty chlapy myslej. Hokej, fotbal a žrádlo. :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?