Svatba v květnu 2012. Přidej se, pokud už také plánuješ.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
kterápak nevěříte na pověry a plánujete svatbu na krásný měsíc květen?
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika Tý jo tak to je jasný když je tak žádaný, to se nedivím. To já fotografa řešit moc nebudu, protože v mém okolí se jich kupodivu nachází až dost :-D Sice nejsou profesionálové, ale jejich fotky jsou kráásné :-) Takže malé snížení rozpočtu :))
Odpovědět
Profilova fotka
A teď další vypečená reakce okolí, tentokrát milenka mého ex (dále m), rozhovor se odehrál na toaletách nejmenovaného brněnského klubu. Po úvodním pozdravu pokračuje asi takto: m: prý plánujete svatbu já: hm m: a už víte kdy? já: příští rok v květnu m: a klape vám to? asi klape, co, jinak byste se nebrali já: ano m (s pohledem na mou levou ruku): to je ono? ... tak ahoj
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 to se hodí vždycky, taky zrovna koumám, kde by se daly výdaje trochu zkrouhnout.. koukni, jestli to ale bude fotograf amatér, měla bys ho aspoň trochu otravovat předem, ať se nenechá moc dojmout a vychytá všechny důležité momenty..
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika Tý jo to je drsné :-D Tak já jsem naštěstí v klidu, u mého drahého žádná bývalá nebyla :-D To by mě asi zabilo, já jsem tak trochu víc žárlivá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika No uvidíme, ještě nevím no :) Jéje to bylo dneska super :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 jsem to asi napsala ne moc výstižně, šlo o současnou milenku mého bývalého přítele, nyní kamaráda. bývalka mého přítele nám jde asi na svatbu, ale to mě nebere, naštěstí s tímhle problém nemívám, u ní mám spíš problém s chováním :-D ony rozhovory na dámských toaletách v klubech bývají někdy dost silný šálek, takže jsem zvyklá. původně jsem to brala jako další perlu do svatebních novin. ale možná celou rubriku vtipných reakcí zruším, protože to už je spíš smutné než veselé :-N Bylo to super? Tak piš, podrobnosti! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já chtěla původně jen rodiče a sourozence, ale přítel musí pozvat naší partu a nutné příbuzenstvo takže odhadem to bude kolem 60 lidí :-N Sice je to daleko, ale jediné co mám ted v hlavě je to místo pro hostinhu, nějak nemůžeme sehnat to co chceme. Ale už jsem rozhodila nějaké sítě tak uvidíme. S fotografem to mám podobné. Máme spoustu kamarádů, kteří fotí amatérsky, ale krásně a stejně na svatbě budou. Jeden fotí profesionálně auta na okruhu tak na něho docela spoléhám, že ušetříme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika Jo ták, už to chápu. Tak já taky vycházím se současnou přítelkyní mého ex :-D Ale už to chápu. No podrobnosti, ono není moc o čem psát, byla to super procházka a výlet a potom v té restauraci, tak se drahý zeptal jak je to tam s pořádáním svateb, vzal si kontakt na majitele. A celkově dneska už projevil větší iniciativu, tak jsem ráda :-))) Místo se nám oběma líbilo, popovídala jsem si s paní co prodává vstupenky o svatbách, jak to tam probíhá a tak :)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 no, tohle není přítelkyně, je to prostě milenka, má dítě s dalším mým kamarádem. a pokud má takové nelibé pocity, vůbec nemusela svatbu komentovat. moc se neznáme a o mém soukromí se rozhodně nebavíme, vše ví nejspíš od mého ex. tak mě spíš napadlo, co ji k takovému blábolení vede :-D jojo, to jsem ráda, já to taky docela chápu, že naše miláčky začne svatba zajímat, když vidí něco konkrétního jako restauraci, místo obřadu apod :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mourovata taky jsem chtěla v podstatě rodinu a několik kamarádů, moc se to asi nerozroste. taky se musím držet zpátky, můj přítel má totiž mnohem míň rozvětvenou rodinu a nerada bych, aby si připadal jako na naší rodinné akci :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika Tak já taky dodavatele neřeším, teďka se snažím vykoumat jak by co šlo, a nešlo,aby se to maximálně podobalo mým představám a tím hasnu, vždyť rok je strašně dlouhá doba. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@blaufik taky jsem si říkala. plán byl, že domluvím místo, fotografa a takové věci, co by později byly obsazené, ale nedá mi to :-N ale zase jde o teoretické plánování, nic nekupuju a rozhodně ne nějaké dekorace a drobnosti, které seženu vždycky ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@cibetka_veronika Mi se vdává sestra teď v srpnu, myslím, že mám dost věcí podchycených ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@murinka2305 to je skvělý, můžete si předávat aktuální informace :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak já se taky přidávám mezi květnové svatby. Sice to ještě není úplně jisté, ale pokud se zadaří tak by to mělo být 6. 5. 2012, je to sice neděle, ale oddávající plánujeme unitáře, tak to s nimi třeba půjde domluvit. Nezařizujeme ještě nic, v červenci po zkouškách se teprve začneme rozhodovat o místě obřadu, zatím máme dva nápady, tak snad jeden z nich vyjde. :) @mourovata My máme s přítelem obě rodiny od Turnova, kde plánuješ svatbu? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaarina ahoj, vítám Tě :-) snad se zadaří, my taky máme v záloze unitáře, protože čekat do ledna na termín, to by mi asi nešlo :-D
Odpovědět
@cibetka_veronika To se Ti nedivím, taky by se mi nechtělo čekat do ledna, od ledna do května je to chvilička a kdyby to nevyšlo, člověka by to mrzelo. Navíc plánovat pak věci okolo je taky pěkně složité, když člověk nemá termín. My chceme unitáře hlavně proto, že ten obřad udělají osobnější než jen předčítání někoho z úřadu, kde si ani člověk nevybere svatební řeč a můžeme si říct sliby. Přítelově sestře na svatbě oddávající popletl jméno ženicha a bylo to hrozně neosobní, oddávající u toho skoro spal... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@kaarina to je pěkný teda, já na matriku půjdu, ale fakt uvidím podle dojmu, neosobní to fakt nechceme. datum jsem si prostě určila takové, co se mi líbilo nejvíc a jedu si svoje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kaarina nakonec jsme se rozhodli pro Českou Lípu. Hlavně kvůli financím. Tady vyjde obřad mnohanásobně levněji. Dnes jsem našla krásnou zámeckou zahradu a oddávají tam jen za 1000. Au Turnova by nás to vyšlo kolem 6-7000 :-S . I když jsem dneska mluvila s miláčkem po telefonu tak si vymyslel svatbu na místním autodromu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky a kde se shání unitář? Tohle slyším porvé :-o
Odpovědět
Profilova fotka
@mourovata budu mít asi z Brna, ale kontakt si seženu nejspíš přes internet..
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika a máš představu kolik asi chtějí za obřad? Na netu jsem totiž k tomu skoro nic nenašla :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@mourovata Ahoj, my se taky rozhodovali mezi těmito daty :-) Nakonec vyhrálo 12.5.2012 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mourovata prý libovolný dar, počítám tak 3000 by byly vhodné..
Odpovědět
Profilova fotka
@prtika to je moc pěkný datum, jen kdybych neměla takovou slabost pro devítky :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@prtika u nás se ještě stále debatuje, ale také se přikláníme spíš k 12.5 8-) Přítel je v zahraničí, takže budebe debatit spíš až přijede. Ale jak to vypadá, tak to budu mít polovinu svatby teoretiky naplánované :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika původně jsme zvažovali 9.9 11, a to má i narozky moje ségra, ale je to na nás moc brzo
Odpovědět
Profilova fotka
@mourovata Taky jsme toho zvažovali víc, hlavně jestli spíš jaro nebo podzim...ale vyhrála symbolika jara, že vše začíná, roste a kvete, stejně tak započneme i my novou část našeho života v souladu s přírodou :-) @cibetka_veronika Já mám zase slabost na osmičky :-) Ale 12.5.12 je prostě 12.5.12 :-) Moc se mi to datum líbí :-) Celkově květen je podle mě úžasný měsíc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo, jen teda pokud spoléháme na matriky, budou to ještě trošku nervy..
Odpovědět
@mourovata Aha, a můžu se zeptat na jaká místa u Turnova jste koukali, co vyšly tak draze? To je opravdu hodně, to se mi nelíbí. :/ Jinak ti unitáři jsou tuším v Praze, Brně, Liberci a Plzni, jsou ochotní oddat i když není ani jeden ze snoubenců pokřtěný a jak řekla cibetka tak žádnou konkrétní částku nechtějí, jen libovolný dar, ale je dobrý zaplatit minimálně aspoň benzín. @cibetka_veronika Nám se zase líbí, že nám to vyjde na sedmé výročí, osmička už by tak pěkná nebyla. :) A datum byl jasný, prostě na výročí.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?