Svatba v květnu 2012. Přidej se, pokud už také plánuješ.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
kterápak nevěříte na pověry a plánujete svatbu na krásný měsíc květen?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, já se přidávám, svatbu máme 19.5. :-)
Odpovědět
ahojky pripajam sa svatba bude 12.5.2012 a na povery neverím ...... bolo mi to tu už niekolko krát v ČR povedané ale my sa poveramy neriadime, budem sa len modliť aby nám vyšlo počasie :-)
Odpovědět
Hurááááááááá, dnes jdeme pro prstýnky :-) a měly by dorazil botičky. Tak snad budou dobré :-)
Odpovědět
Ahojky nevěsty vdávám se také v Květnu 19tého v 11h Ostrava,nevěřím na pověry....chápu proč se to myslí o květnu,zněla ta pověra i logicky,ale opravdu Máj-lásky čas....tak proto v květnu...ostatním přeji jen to nej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taaak, uz se nam to kvapem blizi..Tak jak jste na tom? (hlavne mi nepiste vy, co mate vsechno hotove :-D) My mame zhruba vsechno domluvene, ale skoro nic neni definitivne hotove..saty jeste nedosite, ale boty uz mam konecne doma :-) Zenich pujde na oblek az nekdy v dubnu..Musime doresit zakusky a dorty- predbezna domluva je. Snad to vsechno stihneme :-D Alespon ze ta oznameni mame temer rozdana a rozlucku naplanovanou :-D
Odpovědět
@kessa já nemůžu sehnat boty :-( Mám velkou nohu a sháním baleríny bez podpadku a navíc v krémové barvě. děs. včera mi přišly od bati a malé a já s nima už počítala. takže hledám dál. Dnes dorazí další, tak snad ty už budou konečně dobré, jinak jdu v papučích :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@klvky Neboj, neco se objevi..Ja mam nohu spise mensi 36 nekdy 37. Botky jsem chtela pohodlne a takove abych je pak vyuzila, takze sem si objednala tanecni v cervenem satenu (typ boty sem vyzkousela, takze velikosti sem se nebala). Potrebovala sem boty, aby mi mohli zkratit delku satu a dosit je. Kdyz sme objednavala, tak pani rikala 2-3 tydny, no, cekala sem skoro 5 a docela jsem mela strach- od botu se odviji saty, od satu kvetiny atd. Ale konecne jsou doma, tak jsem klidna :-) Jinak doma na svatbu nemame porad snad nic, krom mych botu :-D Ale snad vsechno ujednane klapne :-D Neboj, boty budou ;-)
Odpovědět
Tak už jen měsíc nám zbývá do svatby :-) Boty jsem konečně sehnala :-) a myslela si, že už bude vše v pohodě a v klidu budeme čekat . První prudila tchýně - to ji nikdy nezapomenu, a teď mě nasrala mamka. Svatbu budeme všem příbuzným a známým oznamovat až po. A mamka chce, aby jsme výslužky tetičkám donesli už v pátek, místo v neděli. Prý oznámení jim můžeme dát až pak, když je v minulém čase. doprčič, mě ale nejde o oznámení :-S , ale o celou svatbu, aby se dozvěděli až po. Jestli se dovím, že to někomu vykecela, tak budu hodně zklamaná.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, také se přidávám - svatbu máme 19.5.2012 v okr. Havlíčkův Brod
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už se nám to blíží, co? :) snad bude krásně :) svatbu máme taky 19. 5. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Máme stejné datum. Jak to u vás vypadá? Zrovna jdu řešit vázy :-)
Odpovědět
Ahoj. Svatbu máme 25 května a jsem ráda, že nejsem sama, kdo nemá ještě vše dotáhnuté dokonce :-) Hlavně, aby se vydařilo počasí, máme hostinu v party stanu..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Přidávám se ke květnovým nevěstám. Přes ne zrovna nadšené reakce nejbližších na květnovou svatbu jsme neustoupili a 5.5.2012 se bereme. A jak pokračují přípravy? Šaty zamluvené, botičky mám doma, doplňky pro nevěstu jsou vyřešeny, výzdoba na auta téměř hotová, koláče, dort, zákusky a cukroví domluvené. Čeká nás ještě druhá a snad i závěrečná schůzka s floristkou, pak schůzka s DJ, zkouška účesu a líčení a taky schůzka s fotografkou. Jo a taky se snažím si trochu vylepšit barvu a začala jsem chodit do solárka :-) Ještě řeším mašle na židle, dárečky pro rodiče a svědky. Ale jinak je snad vše podstatné zařízené. Akorát ten čas strašně letí a mně nějak nedochází, že už zbývá jen měsíc do dne D :-)
Odpovědět
Ahojky, my budeme mít svatbu 12.5.2012...bylo to celkem rychlé rozhodnutí a nějaké pověry jsme neřešili ;-) ještě toho spoustu nemáme (ani oznámení), ale to se nějak stihne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky taky máme svatbu 19.5. a vůbec na tu pověru nevěřím, dnes se už na poli nedělá, takže zimu přežijem, je to stará pověra, jinak máme domluveno vše, jen se pořdá nemůžu domluvit s oznámením, dělám si ho sama a vůbec se mi nechce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@elis31 Tak radši pomalu a pořádně, ne? 8-) :-D V partystanu to bude v pohodě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hami84 My máme o nějaký týden navíc oproti vám, ale taky mi to úplně nedochází :-) Dneska objednávám rekvizity na focení a jmenovky.
Odpovědět
Profilova fotka
AHoj holky, tak já 5.5:taky jdu na svou svatbu, taky prstýnky hotové, šaty u návrhařky a jsou dokonalé, party domluvená dárky taky....tešíte se
Odpovědět
Ahojky holky, tak já se k vám přidávám... my máme svatbu 12.5. a oba nechápeme jak to může tak letět a máme to už za pár... :-) Kazdopádně nevím jestli už máme všechno.. nervičky začínají pracoat a navíc mám vybrané krásné saty ale zjistili jsem v lednu že budeme na svatbě ve třech tak mám obavy aby mi šatičky byly... :-( .
Odpovědět
Ahoj, my 5.5.2012, za dva týdny :D :D, to letí :)
Odpovědět
A už máte všechno hotové a domluvené?? My furt čekáme na dodělání prstýnku... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Připadá mi, že jsou pořád nějaké detaily k dolaďování :-D
Odpovědět
JJ to bude asi i ve svatební den... už aby to byl ten den D a my si to jen užívaly že? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@gemini1 V den D už si budu všímat jenom ženicha :-D
Odpovědět
@Cibetka a vy to máte kdy ??
Odpovědět
Profilova fotka
@gemini1 My máme datum týden po vás, 19. 5. :-)
Odpovědět
A už máte všechno teda hotové a domluvené jo? nebo ještě doladujete??A kde se budete brat??
Odpovědět
@gemini1 Tak my už dolaďujeme: koupit košilu pro ženicha, já dneska se jedu podívat na šaty, které mně teprve dneska došly, bo jsem si je objednávala a jinak to nějak nehrotíme, prostě to nějak dopadne :), žádný stres...
Odpovědět
Profilova fotka
@gemini1 Zásadní věci jsou hotové, jen detaily se zabývám pořád.)) Svatbu máme v Parkhotelu, kde se berete vy? Bude nějaké přípravné album? Už skoro není důvod je zakládat, co? :-) @bera8 Souhlasím, ono už ani není moc čas na zařizování, hlavně si užít ten poslední měsíc.)
Odpovědět
už příští týden :-) začínám být nervózní a pořád přemýšlím, jestli máme všechno
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?