Svatba v květnu 2012. Přidej se, pokud už také plánuješ.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
kterápak nevěříte na pověry a plánujete svatbu na krásný měsíc květen?
Odpovědět
Profilova fotka
@darjeeling Tak to jste vybavení, my ještě nemáme boty pro ženicha a já si budu objednávat náušnice a náramek. Na známky jsem nakonec nečekala, přišlo mi to zbytečné, mít oznámení do druhého dne hotové a čekat tři týdny na známky, takže už jsem je rozeslala :-)
Odpovědět
@galaxie Ahoj, tak my jsme jeli hlavně pro oblek a ten máme, taky košili, kravatu (pro jistotu dvě, nemohli jsme se rozhodnout a ponožky taky) Byli jsme na velké burze a koupili tam. Jsem myslela, že si stím domkem děláš srandu ;-) a on fakt existuje :-D
Odpovědět
@klvky jasně, že existuje, je to nejvyhlášenější obchůdek! No spíš obchod na dvě patra, Euro Magic, je to dost známý. :-p oblek 2400, vesta svatební s kravatou 1000 (něco takovýho http://www.beremese.cz/bazar/svatebni... ), košile 400, pásek 100, boty 800. Na burzu jsme vůbec nešli.
Odpovědět
@galaxie škoda, že jsem to něvěděla, určitě by jsme tam zašli. Nu což, už je pozdě, ale hlavně, že jsme koupili. Já ještě pořád nemám ty boty. A můžu se zeptat od kud jsi, když znáš frgály z Hrachovce :-) ( tedy pokud to není tajné)
Odpovědět
@klvky Tak příště rovnou tam, nemusíte se placatit na burze, mají tam i úžasné šaty pro ženské. add frgály... Já je neznala, ale mám odtama mého drahého nastávajícího x-)
Odpovědět
@galaxie dofám, že už žádné příště nebude :-D
Odpovědět
@klvky :-D :-D :-D třeba nový šaty na křtiny nebo tak něco :-p
Odpovědět
Ahoj, koukám, že se to všem již pěkně rýsuje. Mi jsme konečně začali s hromadným oznamováním, že se bereme:) Zatím všude zavládlo nadšení jen moje maminka to hůř rozdejchává.. Šatičky už mám doma o víkendu jsem sehnala botičky, stále váhám se závojem.. Ženichovi pojedeme koupit oblek do Polska,ale až někdy v dubnu jelikož mi hubne:) Díky taťkovi jsem zjistila, že kamarád, kterého jsem chtěla poprosit o fotografování jako druhého fotografa i hraje sem tam jako DJ takže ho dnes budu prosit, jestli by na nás měl čas a zahrál nám a nafotil.. Teď jsem ve výrobě oznámení (bylo mi řečeno že stačí rozeslat tak měsíc před svatbou Ti co jsou zvaní už o tom stejně vědí nebo se to dozví v následujících dnech) jen zahraničním hostům ho posíláme už teď:) Dortík je v jednání paní nám napsala, že stačí doladit do konce dubna. Jen prosím nemáte někdo typ na koláčky malé vázané?? V okolí Prahy nebo Hořic v podkrkonoší či liberecka?? A nevíte kolik se jich dává do košíčků?? Budeme jich potřebovat hrozně moc.. Díky.. Tak ať přípravy pokračují všem v klidu a pohodě:)
Odpovědět
Holky květnový, jakou budete mít svatební kytku? Budete tam dávat nějaký jarní kytky, tulipány a tak? Nebo klasiku (celoroční růže apod)? Pořád nemůžu natrefito na to pravé... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Galaxie: konkrétní svatební kytku ještě nevím, nechám to na floristce - zadání je, že musí být kombinace modré a bílé, samozřejmě je to odvislé taky od sezóny...každopádně kombinace nějakých jarních kytek by se mi líbila.
Odpovědět
já budu mít rudé karafiáty. už ji mám objednanou a v květinářství z toho byla nadšená. Že prý konečně něco jiného než růže a kaly ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika ale to v pohode stíhate, hlavne to chce kľud..a všetko ide ako po masle :) ja som si šperky objednávala odtiaľto: http://www.andelskysvet.cz/andelskysv... a som spokojná a ostanú mi aj na bežné nosenie...:)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@darjeeling Přesně tak, už jen dolaďujeme detaily, užívám si to :-)
Odpovědět
@galaxie Já určitě budu mít jarní tulipány (i kvůli nim mám svatbu v květnu :-) ), frézie a pak hortenzie. Moje zadání floristce bylo právě hlavně žádné růže a kaly :-D .
Odpovědět
@galaxie Na dekorace určitě vyuiju tulipány na svatbu určitě patří.. Svatební kytice bude pravděpodobně kombinace santinek zelených, fresii a orchidejí. ještě uvidím a nebo jen z nevěstina závoje..
Odpovědět
@krtkaa @eileen Tulipány jsem taky zvažovala, prošla jsem (částečně) fotogalerii kytic tady na beremku a žádné v kombinaci s jinými kytkami jsem tam nenašla, jen čistě tulipány. Nemáte odkaz na nějakou inspirační fotku s fresiemi?
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.facebook.com/media/set/?se... toto je práca mojho kamaráta Ivana..robí nádherné svadobné..ale aj iné výzdoby :)
Odpovědět
Profilova fotka
@galaxie ahoj, kukni moj príspevok pod Tvojim...tipy na kytice..
Odpovědět
@galaxie Co třeba tyhle fotky?
Odpovědět
@krtkaa nááádhera!
Odpovědět
@galaxie :-) to jsem ráda. Mně se líbí, že frézie i nádherně voní... Sama budu mít nakombinované světlé a tmavší tóny růžové... prostě jarní kytička, jak má být x-) .
Odpovědět
Ahoj všem, tak už jsem se tu ve víru svatebních příprav dlouho neukázala a nestačím se divit, co všechno už se tu řešilo. Už máme asi všechno a jen o sto šest vyrábíme a rozdáváme svatební oznámení. Vzhledem k tomu, že jsme na něm na fotkách nazí (ovšem není nic vidět!) tak vyvolává bouřlivé reakce. Kupodivu i babičky se jen smály a nazvaly nás hambáři :-) Teď ovšem dochází penízky a já váhám, co na stůl za dekoraci. Svatba bude šampaň se zlatou a zelenou, spíš noblesnější. Přemýšlela jsem o vhodně ozdobených hrnkových květinách. Teď jsou plné stánky primulek a narcisků, ale marně přemýšlím, jaké květiny zaberou jejich místo v květnu...Případně se dalším i krajně nevšedním nápadům nebráním.
Odpovědět
@galaxie @krtkaa Kytky jsou nádherné :-) Plánuju podobné, tulipány, frézie, líbí se mi barvy bílo-žluto-zelená, tak uvidíme, čím mě nakonec ženich překvapí :-) Jinak s přípravama jsme zatím moc nepohli, máme prstýnky, já mám šaty (ale modlím se, abych se do nich v květnu ještě vešla :-D ), ženich boty a máme zamluvené místo. Zítra snad sfoukneme matriku, ať už se to trochu pohne, přece jen už to máme za pár :-)
Odpovědět
Tak se mi začíná zdát o svatbě. samozřejmě jsou to noční můry, kde je všechno špatně :-| Dnes jsem byla u kadeřnice, tak jsme zrovna vyzkoušely účes. Já už se táááááááááááááááááák těším :-D Tak už jen boty, vyzvednout prstýnky, až budou a je vše doma a nachystané a objednané :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@klvky Taky se mi zacalo zdat o svatbe, samozrejme vzdycky se neco v tom snu po... :)
Odpovědět
maya24: nevšední nápady ??? a co ryze "májová" svatba ? já se chystám dát na stůl rozkvetlé třešně, bude jich v tu dobu všude plno, tak snad to bude vypadat dobře..
Odpovědět
@kenikim Dobrej nápad, ale raději měj v záloze i variantu B, my jsme vloni na 1. máje marně sháněli třešeň, už byly všechny odkvetlé.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lck79 Je to tak, loni byl nejlepší měsíc na svatbu duben, ale to se nedá moc naplánovat.) Uvidíme, jak to bude letos.
Odpovědět
Holky, kdo dáváte na svatebčanům víno, nebo nějakou pozornost, kdy a jak jim to budete dávat? Budou to mít už na stole? To by se mi líbilo, lae máme tam i děti, pro ty máme čokolády a nevím jak se usadí a ještě mě napadlo jim to dát na poje, lae to zase aby si nemysleli, že to je od hotelu. Tak nevím, co bude lepší. ;-)
Odpovědět
@klvky My dáváme minivína, to budou mít už na stole, budou na nich zavěšeny i cedulky se jmény. No a výslužky budeme mít na nějakém vedlejším stole, každý ji dostane při odchodu.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?