Svatba v květnu 2012. Přidej se, pokud už také plánuješ.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
kterápak nevěříte na pověry a plánujete svatbu na krásný měsíc květen?
Odpovědět
Tak já jsem také v očekávání prstýnku, takže sdílím pocity, vůbec nevím, kdy to přijde, doufám jako ivet1987, že do konce léta:)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenka_11 vítej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika Děkujem, Veru :-)
Odpovědět
Tak se hlásím ke květnovým na příští rok :-D
Odpovědět
@cibetka_veronika děkuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nicol8 taky vítám :-) @stastnanevesta mně neděkuj. fakt jste výjimka, přece po roce zasnoubení, pokud se aktivně neplánuje svatba, je to přece takový divný. já byla zasnoubená jednou, právě takhle divně, neplánovalo se vůbec nic. taky to vzalo dost rychlý konec :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika Jo,já byla takhle divně zasnoubená taky a rychle jsem od toho utekla a dneska nechápu,jak jsem to mohla udělat. je fakt,že po roce zasnoubení by to bylo divný,kdyby se nedělo nic :-) jako my bychom se mohli vzít i letos,ale nebylo by to ono a nechceme to dělat jen aby to bylo
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta my jsme ani rok nebyli, prostě to udělal spíš proto, že už i mně, hodňoučké trpělivé, přišlo jeho chování moc. chtěl si mě jen usmířit. a od té doby razím heslo, že každá změna je jen k lepšímu. ale samozřejmě až se vdám, bude úmysl zůstat spolu napořád, abys mě dobře chápala :-) tam snad změna nebude. u vás je to jasný, není místo pro pochyby, jestli si to jeden z vás nerozmyslel.
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika Jo,takový vztah jsem měla taky,chtěl mě mít jistou. Jasně,že tě chápu.Děkuje za hezký slova ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nicol8 a už máš představu o místě a datu? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@maya24 Nějak jsme si na nic nehráli, jen vše společně plánujeme, protože to časově máme velice komplikované. A i když jsem věděla, že se k tomu schyluje (prstýnek 3 měsíce ležel doma) a čekal na okamžik, který si přítel určil jako ten pravý a chtěl aby to až mi ho bude dávat bylo romantické a aby to byl zážitek pro nás pro oba. Podle mě to zasnoubení máme podobné jako svatbu, tu si do detailů taky člověk naplánuje, ale potom ho to prostě stejně dostane :-D
Odpovědět
@cibetka_veronika Budeme se brát v zahraničí - na Mauriciu, datum 5.5.2012 Už máme skoro tříletou holčičku. Já kdysi chtěla velikou svatbu a všechny příbuzné /mám docela velkou rodinu/, ale teď když už máme malou tak se na to dívám trošku jinak a už mě ta představa velké svatby tady u nás a všeho toho shonu kolem přestala lákat. Moje sestřenice se nedávno brala a trošku mě to i odradilo, stálo je to 150tisíc a mám pocit, že si to ani nějak neužila. Ale to může být u každého jiné. Každopádně jsme se rozhodli, že ty penízky nedáme jen do jednoho dne a spojíme svatbu se svatební cestou a užijeme si to všichni 3 tedy i naše malá :-D @stastnanevesta Taky jsme se zasnoubili už v řijnu a brát se budeme až v květnu 2012, takže po roce a půl. Ale vůbec mi to nevadí. Domluvili jsme se tak kvůli naší malé, budeme se brát v zahraničí, tak jsme chtěli počkat až bude mít malá více rozumu. Teď má divoké období a musí vše prozkoumat, takže by nám při obřadu nejspíš utekla do moře nebo někam jinam :-D Příští rok v květnu už snad bude o něco chytřejší. Doufám ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@nicol8 tahle varianta nás taky napadla, hlavně teda přítele, ale nerada bych o svatbu ochudila rodiče :-) taky jsme si vybrali květnové datum.
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika aha my jsme v květnu :-D :-p
Odpovědět
Ahojky, já jsem z Hustopeče a svatbu plánujeme na 19.5.2012 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vdávám se 6.5.2012, což je nakonec i den mých narozenin:) svatbu bychom chtěli na zámku Kunín
Odpovědět
Profilova fotka
@vartacka to je moc pěkný, že píšeš z Hustopeče a ne z Hustopečí, u vás se to jméno používá takhle v jednotném čísle? :-) jinak vítej, máme stejné datum! @medvidek6 ahoj, taky tě vítám, nebude to pak ale škoda, slavit narozeniny zároveň s výročím? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@medvidek6 @vartacka obě vás tu vítám,koukám,že obě květnové :-) HOLKY,TU POSLEDNÍ ZKOUŠKU MÁÁÁÁÁÁM A JSEM MOOOOC ŠŤASTNÁ!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika tak trošku, ale alespoň si přítel bude pamatovat, kdy že jsme se to vzali...přece jen, chlapi jsou zapomnětliví ;-) ikdyž naši svatbu u přítelových rodičů asi předběhne něco "důležitějšího"..ale co už :), stejně se neúčastní
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta tak to gratuluju ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@medvidek6 to je taky pravda.. a co to má být, to důležitější?
Odpovědět
Profilova fotka
@vartacka @medvidek6 Vítejte nové květnové nevěsty :-) Co reakce vašich rodin na svatbu v květnu? @stastnanevesta Gratujui ke zkoušce, já mám před sebou ještě dvě :-( A všechny nevěsty jsme tu přeci s termínem svatby KVĚTEN 2012, stejně jako je název tohoto tématu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@prtika díky,já vím,nějak jsem to přehlédla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@prtika nojo, to byla chyba ve snaze rychle odpovědět :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mně už to ani nepřijde, @stastnanevesta je tu jako doma 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika přítelova sestra je těhotná :) dobrá zpráva, ale přece jen, žení se jejich první dítě, sestry ještě vdané nejsou..ale je fakt, že jsme je radši ani nepozvalil, protože vše je důležitější než jejich syn:( docela smutné
Odpovědět
Profilova fotka
@medvidek6 to je rozhodně dobrá zpráva, ale jestli je to až tak špatné, že jste je nepozvali, je mi to líto :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no mně taky hlavně kvůli příteli, ale když jsme řekli, že sme se zasnoubili, rovnou řekli že je ňáká svatba nezajímá a peníze nám nedají :-| ani jsme po nich nic nechtěli:D
Odpovědět
Profilova fotka
ještě jsem se chtěla zeptat, už něco zařizujete? nebo dokonce máte zařízeno ? já totiž svatbu nehrotím, všechno krom místa obřadu budu zařizovat cca 1,5 měsíce předem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika Doufám,že nevadí,že tu občas jsem,i když datum mám později
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?