Svatba v květnu 2012. Přidej se, pokud už také plánuješ.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
kterápak nevěříte na pověry a plánujete svatbu na krásný měsíc květen?
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika Říká, že si udělám hezkou neděli a obsakakuje mě ukázkově :) No jo, těším se moc, sice stále říká že je ještě čas, ale už se to lepší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 tak vidíš, už se těším na fotku zásnubního prstenu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika To já taky, ale pochybuju že se vymáčkne během měsíce, snad do konce práznin :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 jasně, stejně je to lepší, než být zasnoubená třeba několik let ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika Tak to máš zase pravdu. Já si sice vždycky říkala jéé, být tak zasnoubená rok, dva... ale na druhou by všichni pořád říkali kdy bude svatba a nakonec by to třeba přestali brát vážně :-D
Odpovědět
@ivet1987 Mě vyhovuje to do roka do dne. :) Ono je to asi tak akorát, podle mě. :) A jak říkáš, když jsou lidi zasnoubení déle, tak to pak okolí už nemusí brát vážně. Navíc jít třeba rodině oznámit že se zasnoubili, ale že svatba ještě nebude, je takové zvláštní... Tak snad se brzy dočkáš. Nemáte třeba nějaké výročí? Nebo neplánujete dovolenou? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaarina No my měli právě 16.5. výročí, páté, v úterý mám svátek, to taky nic, prostě to bude určitě v nějaký všední den kdy to nebudu čekat :-D Ale když jsem mu řekla že aspoň 3/4 roku určitě zasnoubení, tak řekl že má ještě čas, takže myslím že se snad fakt do konce prázdnin dočkám :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 hlavně pro ty dva to musí být po roce matoucí, protože po takové době bez svatby to vypadá, že snoubenci ochladli v nadšení a směřují spíš k rozchodu..
Odpovědět
Přesně tak, to nevypadá dobře. "Jsme zasnoubení, ale svatbu zatím neplánujeme" to je jako by lohka ukázala kroužek na prstě a kroužek na prstě svého chlapa a řekla-tohle jsou snubní, ale manželé ještě nejsme. Snubní je snubní protže byl předán na svatbě a zásnubní protože svatba je blízko(do roka a do dne jak píšete). Já má pár kamarádek chronických zasnubovatelek a už to působí komicky. To pak je hra, ne zasnoubení. Já když někde řekla, že jsem zasnoubená, tak první otázka vždycky byla "kdy". Když je to za déle než rok, je lepší o tom okolí neinformovat a nechat si to pro sebe.
Odpovědět
@pincola Tak on už ten samotný akt zásnub je o otázce "vezmeš si mě", takže když se svatba neplánuje, tak k čemu se ptát? :)
Odpovědět
@kaarina holky tohle přesně zažila jedna kámoška. vynutila si zásnuby. Sjeli se rodiče, mladí oznámili, že jsou zasnoubení. bylo to hodně formální, přesně tak se jí zeptal"vezmeš si mě?" Pak rodiče odjeli, myli jsme nádobí a ta kámoška, že teď musí vybírat šaty a matriku a datum a ten kluk, že ne že to je brzo, že svatba bude kdoví kdy... že jsou přece jen zasnoubení, ale to neznamená, že bude teď zamlouvačka termínu atd, že to znamená, že NĚKDY bude svatba a že to myslel tak, jestli si ho někdy vezme a že počítá svatbu tak za 3 , 4 roky. No hádka jak prase. Já bych o taková gesta nestála. U nást to teda extra romantika nebyla, žádný západ slunce a pokleknutí, ale zato tam bylo to kdy "Říkal jsem si že bysme se příští léto mohli vzít, chtěla bys?" řekla jsem že jo a on že je rád že nad tím fakt hodně přemýšlí a už by to neodkládal, že jinou ženskou nechce a tím to všechno začalo. Prsten byl až dodatečně. Bylo mi líto, že to nebylo nečekané a bombastické, ale zas se to fakt dodrželo, nic se neodkládalo jako u některých kámošek.
Odpovědět
@pincola Tak u nás romantika byla, bylo to úžasné, sice ten den už jsem to taky tušila, ale to vůbec nevadí. Udělali jsme si odpolední piknik na úžasné louce, když vyndával prstýnek, přiletěly na strom nad námi dvě hrdličky a když se zeptal, začaly zvonit zvony. :) Takže fakt úžasné. Sice chviličku po žádosti začla houkat sanitka :-D a přišli nějací lidé, usadili se kousek od nás a furt tam hledali něco v trávě, ale nám to bylo jedno, zůstali jsme tam až do večera, dali si víno... U nás se taky nic neodkládá, on mě právě vždycky chtěl požádat až když to bude aktuální. Jinak u té Tvé kamarádky to bylo asi právě tím, že si to vynutila. Měla ho nechat až bude chtít sám. Ono je to sice někdy těžký, já už se taky nemohla dočkat, ale když to nejde od něj samotného, tak to nebude nikdy dělat dobrotu...
Odpovědět
Článek se načítá
@kaarina tak to je hezké. Já to sice nezažila, ale myslím, že to taky bylo pěkné. Mluvil o tom hrozně uvolněně a otevřeně jak dlouho už o tom přemýšlí. Bylo te bez vší parády, ale přišlo mi to něčím hrozně upřímné. A za 70 dní je svatba:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 Já taky pořád čekám na zásnubák :-( Už několikrát jsem čekala, že to přijde ale nic :-( Ale vím, že ho už. má koupený...prý jen čeká na správnou příležitost, tak jsem vážně zvědavá :-) Ale už máme domluvené obědy u rodičů, 18.6 a 19.6 budeme rodinám oznamovat naše zasnoubení, tak vím, že už nebudu na prstýnek dlouho čekat :-) Už chci vypustit na veřejnost, že se budeme brát abych mohla začít jezdit po šatech, prstenech a tak prostě začít zařizovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@prtika No vidíš, tak to se prstýnku dočkám dřív než já :) Můj ho teprve bude kupovat předpokládám. Taky jsem už několikrát čekala že to přijde, ale ještě nic :-D Já už bych to taky nejradši vytroubila do světa :)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 No uvidíme a snad se brzo dočkáme obě :-) Už se nemůžu dočkat příštího víkendu, kdy to řekneme doma a bude to vše takové už vážně "reálné" :-) Dnes máme výročí, tak jsem si říkala, že by to šlo, ale už tomu tak nějak nevěřím, protože to jsem si říkala už i na narozeniny, na promoce atd. Ale i tak jsem malinko napjatá :-) Jsem strašně moc zvědavá na reakce našeho okolí :-D Vůbec si je nedovedu představit!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@prtika No my až to časem řekneme babičkám tak určitě budou nadšené, ale zároveň budou rozmlouvat květen :-D Mamka určitě řekne - No konečně :-D Jáj, já se nedočkám :) Tak třeba to dnes vyjde :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme se právě vrátili z Ignis Brunensis, bylo to nádherné a úžasně pršelo stejně jako při naší první schůzce :-) a poprvé vám píšu jako zasnoubená s krásným prstýnkem na ruce :-D Jsem nepopsatelně moc šťastná :-) Můj snoubenec mě neuvěřitelně překvapil!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@prtika wow, gratuluju :-D bude fotka? :-D počasí je dneska fakt zajímavý, člověk neví, jestli slyší hromy nebo ohňostroje :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@prtika Gratulace!! Povídej přeháněj jak to probíhalo :)) Moc ti to přeju a závidím :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika Ahoj moc děkuju, pár fotek jsem už vložila do alba, ale kvalita nic moc, jen co jsem si vyfotila mobilem doma :-D Určitě pořídíme nějaké hezčí. @ivet1987 No bylo to super, tohle by mě vážně nenapadlo :-) Celej den dělal jakoby nic a večer jsme vyrazili na ohňostroj a úplně nás překvapila ta spousta lidí co tam i v tom dešti byla a prostě jsme stáli (já k němu zády) a objímali jsme se. Tak v půlce ohňostroje mě chytl za ruku a začal si ji strkat do kapsy a já na něj "ty prasáku, takhle mezi lidma" :-D no a pak mi tu ruku strčil úplně až na spodek té kapsy a tam byla krabička s prstýnkem :-) Řekl mi, že to co ke mě cítí nezvládne slovy vyjádřit potom jsme se zadívali na ohňostroj a po chvilce kdy jsme oba dojetím plakali se zeptal jestli si ho vezmu a navlíkl mi prstýnek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@prtika Áááááááááách, to je romantika :) Ten můj je hrozný pragmatik, něčeho takového se asi nedočkám. Ale třeba překvapí :)
Odpovědět
@prtika Tak ses dočkala. :) Velká gratulace! Je to úžasný pocit, co? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@prtika tak to je krásný a koukám, že překvapení až do poslední chvíle :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 Jasně, třeba překvapí jako ten můj :-) Ještě pořád tomu nemůžu uvěřit :-) A hlavně nevím jak to vydržím nikomu do příští soboty neříct!!! To bude teprve výkon :-) @kaarina Děkuji, pocit je to vážně úžasný, asi mi to pořád nedochází...furt se koukám na ruku jestli tam ten prstýnek vážně je :-D @cibetka_veronika Ano překvapení to tedy bylo a moc krásné, když jsem to ucítila v té kapse úplně jsem ztuhla, rozbrečela se a asi minutu jsem se myslím ani nepohnula :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@prtika :-D
Odpovědět
Asi jsem cynik, ale mě by to asi tolik netěšilo, hrát si na překvápko, když už je termín oznámení to rodičkům v době, kdy ještě není co oznamovat a taky vědět, že už koupil prstýnek...No já jsem to taky malinko čekala, ale vůbec jsem nevěděla kdy no když jdete na lezení jako v podstatě každý týden, tak Vás to vůbec nenapadne. Ale taky jsem se málem rozbrečela, když jsem tam nahoře stála, prstýnek v ruce a on mi řekl, že už ani nemůže níž pode mne pokleknout a pak se mě zeptal, jestli si ho vezmu. Stokrát si to člověk překvapuje, ale k ničemu to není, dokud to nezažije. My jsme minulý víkend odškrtli podlední část rodiny, který to neví, když jsme byli navštívit babičku. Taky spráskla ruce nad květnem a když jsme jí řekli, že přítelův děda se ženil taky v květnu, tak se uklidnila. Nedovtípila se, že to nejsou ti prarodiče, se kterými bydlí, ale ten děda, co před časem ovdověl. Já jsem ale pragmatik a tohle mi nerozhodí.
Odpovědět
Profilova fotka
@prtika Moc gratuluju,taková romantika :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika No já nevím,my jsme zasnoubení přes rok a rozhodně k rozchodu nesměřujem,naopak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta vy jste výjimka potvrzující pravidlo :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?