Svatba v květnu 2012. Přidej se, pokud už také plánuješ.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
kterápak nevěříte na pověry a plánujete svatbu na krásný měsíc květen?
Odpovědět
Kažopádně kdyby jste nějaké takové viděli k půjčení, asi bych byla radostí bez sebe, a ještě kdyby to bylo někde v Plzni nebo alespoň v Budějovicích či Praze... Pajule: Pokud si je koupíš, tak jejich hodnotu zaplatíš vždycky, pokud si je půjčíš, tak jen v případě, že je zničíš. Ostatně doufám, že se mi to nestane.
Odpovědět
Profilova fotka
@pajule_ myslím, že jsem internet prošla celkem dost a hlavně jsou tam k sehnání kopie. ušijí ti určitě šaty na zakázku a pokud by neseděly, snad ti je upraví v salónu, přes který je koupíš, to bych považovala za samozřejmost :-) @maya24 první šaty, co se mi na svatbu líbily, stály dvacítku. a to byly minišaty, nic svatebního. za kvalitu se platí :-D
Odpovědět
@cibetka_veronika Když je koupíš přes salon tak si ještě připlatíš. To je jedno co člověk to názor, já bych si šaty za 20 nekoupila. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pajule_ tak hlavně já nepřišla na jinou možnost, jak si je koupit, než přes ty salóny. :-)
Odpovědět
@cibetka_veronika Tak já se po tom nepídila ale určitě se daj sehnat přímo od něajkýho dodavatele.
Odpovědět
Profilova fotka
@pajule_ tak možná by to šlo, pokud by byl člověk dost otravnej, ale jaksi se nechystám na výlet do usa :-)
Odpovědět
@cibetka_veronika Když budeš chtít tak si nějak poradíš. ;-)
Odpovědět
@maya24 Možná si je necham ušít, když nenajdu to co bychs i představovala ale to je ještě daleko. ;-)
Odpovědět
@cibetka_veronika Co si je nechat ušít?
Odpovědět
Profilova fotka
@kaarina jasně, o tom docela uvažuju, že si nechám ušít originál ms :-)
Odpovědět
Profilova fotka
něco nového? tak asi budeme doopravdy objednávat šaty od maggie sottero, jinak zaplacená záloha na kvartet a prstýnky..
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika Ahoj :) Nového bohužel zatím nic :-D Jen pořád se drahý ptá jak ta svatba bude probíhat, aby věděl jestli mě má vůbec žádat o ruku. Nechce totiž žádný cirkus, čímž myslí všechny možné tradice. Já na to taky naštěstí nejsem, takže bude obřad, papání a focení, jinak nic zvláštního :) Včera jsem si byla koupit saténovou stuhu širší do korzetu, protože původní byla taková kulata asi 0,3cm široká a hned to vypadá líp :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@ivet1987 to je čistě na vás, my tradice taky nechceme, místo toho budeme hrát ruletu a pak dražit. pokud si necháváme něco tradičního, tak jen to, co se nám vyloženě líbí :-D prý že nic, to už jsi docela připravená, když máš šaty ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika No jo, mohla bych se fleku vdávat :-D No uvidíme co vymyslíme :-)) Jéj, já se tak těším až to všem potom oznámím že se budeme brát :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 hlavně aby už byla ta žádačka :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika No kéž by kéž by :-D Teda, já budu trpělivá, ale co bude moc, to bude moc, snad se během prázdnin vymáčkne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 bych mu asi naznačila, že očekávám prsten odpovídající dlouhému čekání a hned se to urychlí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika chachááá :-D Když on si nejdřív vyjasňuje různé neshody a okolnosti. Co mu na mě vadí a tak. Já jsem totiž žárlivá a v tomhle hrozná :-\ A to prostě nesmí být, prý má nějaký blok aby mě mohl požádat, ale to už si mohl zvyknout za ty roky :-D Holt chce ideální ženu a je to prostě jediná věc co mu brání. Ale hodně jsem se zlepšila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 aha, potvůrka dělá drahoty 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika No tak doufám, že jsme si to dneska vyříkali a začne normálně přemýšlet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 že by nějaký posun? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika Normálně dneska jsme byli v Tescu a měli tam i prstýnky, volně k vyzkoušení, tak k tomu zamířil a začal si zkoušet jakou má velikost :-D Tak i já jsem se přidala, ukázala mu potom ještě jaký by se mi líbil zásnubní... No takže posun :-D
Odpovědět
Profilova fotka
JÁÁÁÁÁÁÁ nevěřím na pověry :-D Přidávám se k nevěstám na krásný květen 2012 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kubian No super, to jsme rádi :) Hlavně když máš stejné datum :-D Budeme porovnávat nervozitu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 to je pravda :-D 19.5. 2012 to jistí :-D Pak můžem porovnávat i počasí v jednotlivých koutech republiky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 tak to je skvělý, nejlepší je zkusit si velikost přímo na kroužcích.. a co říkal na zásnubní nápovědu? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kubian a ty máš svatbu kde?
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika kostel sv.Petra a Pavla na Vyšehradě (Praha) :)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika Jo, prstýnek co se mi líbil, líbil se i jemu :) Říkal, že ho přece nemusí kupovat tam, uvidíme co nakonec vybere :-) Téda ale dnes se chová přímo kráásně :-) Navařil, obskakuje mě, zmrzlinu nosí, prostě nádhera :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 to je jasný. nech se překvapit :-) si teda užíváte neděli x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?