Menu Forum

Svatba v kostelíku na Modré 4.8.2012

3. dub 2012  • 
fotoportrét
fotoportrét
andrysandrys
Registrovala se 9. listopadu 2011 na beremese.cz. Přidala 57 příspěvků. Region Uherské Hradiště.
  • Svatba byla 4. srpna 2012
    Region Uherské Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
andrysandrys
Registrovala se 9. listopadu 2011 na beremese.cz. Přidala 57 příspěvků. Region Uherské Hradiště.
    Region Uherské Hradiště
 Máme naplánovanou svatbu na 4.8.2012 v kostelíku na Modré u Velehradu. Je tu někdo, kdo má stejný termín? Můžeme si popovídat o tom, jak si představujete výzdobu a domluvit se už teď.
2. dub 2012 ve 12:37  •  Svatba byla v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
kelisova
Registrovala se 16. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 373 příspěvků. Region Frýdek-Místek.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kelisova
Registrovala se 16. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 373 příspěvků. Region Frýdek-Místek.
  • Neví, kdy bude svatba
 Já se tam teda vdávat nebudu, ale znám to tam a nezdobila bych to nijak. Právě v té jednoduchosti až strohosti je krása. Máte bezva místo, úplně vidím ty fotky u rybníka a v chaloupkách a tak emoticon
2. dub 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andrysandrys
    Region Uherské Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
andrysandrys
    Region Uherské Hradiště
 Díky moc za pochvalu. Zvolili jsme tohle místo, protože to máme za humny. Máš pravdu, kostelík je velmi jednoduchý. Já si představovala jen třeba kytici kopretin na stůl a možná na lavice bílé mašle z organzy. Ještě pořád zvažujeme..Každopádně díky za názor
3. dub 2012 v 08:43  •  Svatba byla v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí