Svatba v Kladně v roce 2011. Jak jdou přípravy?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdrvím Kladeňačky a všechny, co plánují svatbu na Kladně! Jak se vám daří vybírat šaty, místa hostiny, fotografy...? Ráda uvítám pár rad, vyměním si zkušenosti atd.
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka a ty tam budeš mít svatbu? anebo kde?
Odpovědět
Profilova fotka
Ne,ne.V Hostivici,ale brali se tam známí. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kive76: Ahojky svatba v zahradě stojí 3200,- a pak platíš 500,- za to že je to mimo radnici a 500,- pokud jí budete mít v sobotu tak ještě 500,- za to protože to není prej obžadní den. Tohle vše jsem platila já.
Odpovědět
Profilova fotka
porodnibabka: juuu ted jsem si všimla vašeho datumu svatby :-) to je den mého narození moc krásné datum :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@berennika díky za vyčerpávající odpověd :-) no my ještě přesně nevíme , kdy a kde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka brácha taky měl svatbu v Hostivících, a taky v květnu...no a udělali si svoje cd....hitů namlouvacích,svatebních a k tomu pár rad do života jako nášup....a ted koukám svatba byla 11.5. 2OO1 v 11h v Hostivicích, ale bohužel už nejsou spolu, nějak jim to spolu nevyšlo...:-(
Odpovědět
Profilova fotka
@kive76 Tak to je mi moc líto.... :-( ale snad to nebylo tím květnem nebo Hostivicí. ;-) Berenniko,tak vidíš,já si taky myslím,že je to krááásné datum.Já mám narozky zase o měsíc dřív. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka né jasně, že to nebylo ani květnem, ani Hostivicema :-) a já mám narozky v červnu... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsi nechtěla svatbu v okolí narozenin?U mě,kdyby to mělo být do roka a do dne,tak by to právě bylo na moje narozeniny,ale já jsem to právě nechtěla....
Odpovědět
Ahoj holky, jsem tu dneska prvně. Taky budu mít svatbu letos v Kladně. Tak tu jdu hledat moudra :) Co mi zatím vrtá hlavou je fotograf, viděla jsem tu hodně zmiňovat Pavivu, ale podle jejich webu my ty jejich fotky přijdou děsivé :-/ Tak nevim. A CK Sunrise mi taky nepřijdou nějak skvělé. Ale možná mám trochu vysoké nároky :) Viděla jsem fotky třeba Zuzany Scharf, třeba co nafotila v metru, to je něco. Jenže už má celej tenhle rok plnej a navíc ta cena. Tak sem myslela jestli třeba se nenajde někdo aspoň trochu jinej, originální, kdo má pěkný fotky a nezruinuje rozpočet, ale zatím teda nevím.
Odpovědět
@luca2011 Zkus mrknout, jestli se ti nebudou líbit moje fotky od Hanky Skácelový. Já jsem naprosto spokojená. Jela za mnou nejdřív na Kladno na přípravy, pak na Krakovec a ještě na hostinu a předražená není, i když ceny na příští rok trochu zvedla. Já byla naprosto spokojená. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Co Lucka Rýglová? ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Nebo Lucie Schweinerová... :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lostakova :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ve středu jdu poprvé zkoušet šaty do salonů, tak se moc těším :-) Vybavíte mě nějakými radami? Beru s sebou budoucí švagrovou a foťák...
Odpovědět
Profilova fotka
Já doporučuji svatební salon Sofia, maj tam obrovský výběr a pani je moc hodná a pak ještě svatební salon pavouček. Já sice nakonec šaty měla svoje, ale kdyby ne tak jsem v obouch salonech měla vybrané. V albu z příprav se mužete podívat mam tam dost fotek .
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, @lostakova užij si to a zkoušej a zkoušej.Nikdy už nebudeš mít možnost si vyzkoušet tolik krásných šatů.Já byla 16.12. s kamarádkou a hned jsem vybrala.Jsem z šatiček unešená a neměnila bych,nakonec mě po všech slevách vyšly na nějakých 5800 kč a fakt stojí za to. Každopádně to chce dobrou kamarádku s sebou,která fakt řekne,jo,ty jsou supr,ne,tyhle ne.To se pak vybírá ještě líp,když se třeba rozhoduješ,který bys chěla.Já vybírala mezi 3 a nakonec jsem vybrala hned.Jsem ráda,že to mám za sebou a už se těším,až v nich budu celý den. @berennika ty jsi byla v šatkách celý den?Já se trošku bojím počasí,pač by asi fakt vypadaly hrozně + jak se v takové róbě chodí na wc?!Slyšela jsem,že si jakoby sedneš obráceně,ale stejně...Jo a jak jsi to měla s účesem.Nejdřív účes a pak šaty?Já mám docela jemný vlasy a bojim se,že ač to budu mít zlakovaný,že se mi to nějak pošmodrchá.Všechny šaty v salonu ti dávaj přes hlavu... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lostakova JO a ještě jedna rada...vyzkoušej několik různých modelů.Třeba Sofie má všechny šaty na webu a pak i v katalogu přímo v salonu.Vyzkoušej toho víc,co se ti líbí.No a zkušená a šikovná paní ti ještě poradí svůj typ a rozhodneš se.... Já byla v Adině na Pankráci,zkoušela jsem asi 7 šatů a můžu ti říct,že ty,co to vyhrály mi vybrala paní.Nechala mě vyzkoušet moje typy,pak přidala asi 4 svoje a ty poslední nej nechala nakonec a fakt jsem si je vybrala. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka jo jo byla jsem celej den a musím říct , že jsem se jich ráno zalekla, spodek šatu byl uplně černej a ještě i vlečka protože jsem jí měla tak 5x přišlápnutou, že se vyškubli perli na které se připínala a tak jen tak vysela. . Ze záchodu byli asi nejvíc špinave jak jsem je tam vždy vymachala ve vodě co byla na zemi. Na záchod jsem chodila s kamarádkou a to tak , že jsem tam vždy zacouvala do kabinky nadzvedla šaty v zadu a ona je držela ze předu a zezadu jsem jí je podala, takže moc super :-) ale já byla na záchodě jen 3x bylo horko, tak jsem to vše vypotila. Učas jsem měla dříve než šaty a jelikož jsem tam měla šněrovačku, tak jsem tam vlezla nohama do korzetu a pak jsem si teprve brala obruč. A pokud ti udělaj dobře ten učes tak se ti nehne neboj. já tam měla snad 35 pinzet aby držel a to vydržel i když jsem třepala hlavou a ještě jsem ho ani necejtila, že nějakej mam.
Odpovědět
Profilova fotka
@berennika Tak to je supr.Já se právě bojim,aby mi z toho nebolela hlava.Někdy mi jsou ty pičičandy do vlasů nepříjemný. Já se právě bojim,že ty šaty budu extra jako prasátko,no snad to ale nebude moc vidět.Ještě se chci zeptat v kolik hodin jste měli obřad a v kolik tě třeba česali a líčili?Já jen kvůli časovému rozložení.Já ač dělám co dělám,obyvkle všude chodím bud přesně nebo spíš pozdě...A taky abych věděla,v kolik můžu vstávat,ačkoliv si myslim,že moc spát nebudu a budu vzhůru sakra brzo.
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka Já byla u kadeřnice od 8h asi do 11h a obřad byl ve 13:00 ale já jsem dola ještě všechny vítala a pomahala zdobit auta a až pak někdy ve 12h když jsem věděla, že už jede ženich , tak jsem se šla převléct. hlavně bylo nějakejch 34stupnu ve stinu takže horko jak blazen. A neboj každá nevěsta ty šaty má špinave kord když jim třeba prší.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, díky za rady. A obzvlášť berennice, protože takovéhle důležité a praktické rady ohledně svatby se člověk obvykle moc nedozví :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@berennika joj,teda to je dlouhá doba.Já se spoléhám na to,že teda budu zavřená v pokoji a nevylezu,jedině až budu hotová.No a pani na mně bude dělat doma,takže to je výhoda,že ušetřím čas za cestu.No,ale jsem zvědavá.Třeba den před tím mám tolik zařizování,že se do postele dostanu bůh ví kdy....To jste měli teda pěkné vedro...uuuf.Já bych ale brala taky slunečno a třeba okolo 25 stupnu,ale nechám to na přírodě,at sama rozhodne.Jinak teda vstávat budu asi brzo...budu nervní,ale zároven natěšená.Vždycky jsem ze svatby nervní,ač jdu třeba dělat jen svatební křoví.Nemůžu dospat a od rána se zkrášluju,co teprv,až budu v hlavní roli nevěsty...Ještě jsem se chtěla zeptat,kdy jste vezli dort do restaurace a jestli sis dělala výzdobu sama,tak na jak dlouho tě to vyšlo časově.A kdypak jste vyzvedávali kytky.Já si budu muset den před svatbou prostě vzít volno,jinak to nezvládnu. @lostakova Vid?Jsem za Berenniku ráda.Svatbu měli krásnou a ještě se tu s námi takhle ocotně dělí o cenné rady.Díky,díky,díky.
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka Taky by jsi se určitě podělila :-) jsem ráda , že mužu poradit. No všechno jsme do restaurace vezlo den před tim večír, oni to tam pak po zavíračce vše pripravovali , já měla svoje kytky a pak ten šál na stole a to jsem jim tam jen odvezla a oni to vše nazdobili svíčky a ubrousky a vše ostatní to bylo od nich. Každopádně den předem to byl fičák jak blázen, ráno vyzvednout kytky, pak jsem je jela vázat ke kamarádce, já dělala mirtové kolečka a vívazky, pak jsem jela pro vyzdobu na auta , takže masakr. Pak večer jsem zjistila, že v podpadkách co jsem měla mi klouže noha jak bylo horko, takže jsem večer vymejšlela jak šaty zkrátit abych mohla jít v balerínkách. Jinak jak řikáš , že budeš zalezlá , až do konce, tak ano pokud budeš mít někoho kdo bude všechny vítat a obsluhovat a bude vědět vše jak nazdobit, já takového člověka neměla a tak jsem tam lítala a zdobila a vítala a vše okolo než přijel ženich.
Odpovědět
Profilova fotka
@berennika :-) Supr,takže toho jsem se bála,že to bude mazec...Tak mě to zdobení sálu nakonec čeká,protože máme hostinu ve 2 restauracích.jedna,tu udělají oni a druhou budu zdobit sama.Jinak snad budu lidi mít na to vítání.Oni totiž budou u nás jen naši a přítelova strana se bude scházet asi u nich doma,protože poslední noc budeme každý u svých rodičů a oni bydlí v paneláku,kde není místa moc proto,aby se tam sešlo 35 lidí...Takže pak se sjedeme už v autech na parkovišti a pojedeme v koloně na zámeček.Pojedem stejně dřív,takže proběhne občerstvení a seznamování a předání kytičky a korsáže.Původně jsem chtěla přijít až před oltář jako skrytá nevěsta,ale mám jiný sen,který tu nechci psát,je to překvápko a nechci,aby to tu někdo vyhmát,takže proto se sejdeme před zámečkem... ;-) Takže den před si mám vzít dovču,vid?
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka No tu si vem určitě kord když bude ještě někde něco zdobit. No mě ženich také viděl až když přijel těsně před tím, než se jelo na zámeček a hlavně tam budte minimalně o pul hodiny dřív.A kytici ti musí dát ženich :-) Doufam, že jestli ti to překvápko vyjde, že nám pak povíš co to bylo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
neboj,určitě,ale jestli vyjde nevím.Budu muset investovat asi víc,než jsem chtěla. :-| No a protože je to pro mě jen krátkodobá sranda,tak se mi do tisíců nehcce úplně jít.No uvidim.Oni stejně na matrice řeknou,kdy tam máme být,vid? @berennika
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mám zarezervovaný šaty a zaplacenou zálohu! :-D Mám radost velikou...
Odpovědět
Profilova fotka
@lostakova Paráda a kdepak sis šatky ulovila?
Odpovědět
Profilova fotka
Byla jsem v buštěhradským salonu a ve Vlastě a vybrala jsem si šaty z Vlasty. Takže už se můžu klidně vdávat, když mám v čem :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?