Svatba v Kladně v roce 2011. Jak jdou přípravy?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdrvím Kladeňačky a všechny, co plánují svatbu na Kladně! Jak se vám daří vybírat šaty, místa hostiny, fotografy...? Ráda uvítám pár rad, vyměním si zkušenosti atd.
Odpovědět
Profilova fotka
Máš určitě pravdu.Taky bychsi nejradši vybrala,co nám maj říkat.byla jsem loni na svatbě a prosolv pana starosty byl úžasný,opravdu jedno oko nezůtalo suché.Byl to moc hezký obřad...no a letos v červnu jsme byli taky a byl to děs,běs,hrůza.
Odpovědět
No holky z toho proslovu mám strach, já prozatím viděla jen samé hrůzy:-(bohužel, jeden koktal a druhého to viditělně nebavilo:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nebavilo?! Tak to je pecka. Pro nás se jedná asi o nejdůležitější krok v životě a jeho to nebavilo...
Odpovědět
No, je fakt, že ten náš sice nebyl hrůza ani katastrofa, ale mohlo být líp. Navíc ho někteří špatně slyšeli, protože huhlal a na zřícenině jsme neměli možnost mu nacpat mikrofon, noc i kdyby, ani nás to předem nenapadlo. Nicméně jinak se svatba povedla, i když člověk musí myslet na tolik moc věcí najednou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mendie,přesně!!! jak říkám,nejhezčí obřad byl ten kamaráda v Budyni.pan byl milej,empatickej,krásně nahlas mluvil.Hezky vyslovoval.byl sympaták s knírem,což je pro mě plus.Podle mě jsou takoví chlapi vždycky fajn.. :-N krásnej proslov,fakt paráda.Zbytek...děs,běs.
Odpovědět
Profilova fotka
Takže ve středu konečně na schůzku do Astry a během týdne snad i do La Parku, aby bylo konečně jasný místo...
Odpovědět
Profilova fotka
A pojedete tam na saních? :-D Tohle je fakt síl.nečekala jsem,že tolik napadne... :-) tak pak dej vědět co a jak. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nevěstinky , koukam, že tu řešíte výzdobu a vývazky, já si dělala vývazky sama a měla jsem je během chvilky a myslim, že byli krásné a hlavně si je mužete udělat jak barevné chcete a s jakou ozdobou chcete. A jestli vám mohu poradit , až budete vybírat oznámení, tak já šla do svatebního salonu, tam si je prohlídla a pak je objednala přes internet, protože na netu maj to samé a o hodně levněji. A hlavně i všude vám pošlou vzorky zdarma.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Berenniko, moc ti to slušelo.Hezké šatky. ;-) Vývazky jsi měla moc hezké.taky se těším,až si je budu vyrábět. ;-) No a oznámko,já si ho stejně chci dělat sama.jen uvažuju,že si to někde nechám profi natisknout,ale jinak si vše udělám sama.Uvidíme. ;-) PS:Vypadáš hrozně mladounce. ;-)
Odpovědět
My jsme si s oznámením lámali hlavu hrozně dlouho, vůbec jsme nevěděli, jaký chceme, začali jsme ho vymýšlet sami, už jsme měli vybrané nějaké fotky veršíky a tak, pak mě na netu upoutalo jedno už hotové - zkopírovali jsme jen částečně styl, jinak fotka vlastní, barva změnená, verše vlastní a udělali nám ho za cenu toho původního, naprosto v pohodě.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, poraďte, jak je to s dokladama po svatbě - samozřejmě chceme na líbánky do zahraničí, ale nevíme, za jak dlouho jsou běžně hotové doklady a zda se to případně dá urychlit. Cestovat bez dokladů asi dobrý nápad nebude :-| a my máme v plánu vyrazit tak týden po svatbě. Nevíte, bude to problém? Porodnibabko, jasně že na saních :-D I soby zapřáhneme...
Odpovědět
Profilova fotka
lostakova: Doklady trvají cca 20 dní, ale myslím, že mužete jet stěma co máte a k tomu dostanete po obřadu takovej papír kde je , že byla svatba a nové přijmení. I když si zažádáš o nové doklady tak než je dostaneš tak ti nechávaj ty staré.
Odpovědět
Článek se načítá
Holky, starý cestovní pas platí 3 měsíce po svatbě, tak s ním můžete v poho vycestovat. Na ustřiženou občanku se nedá. čerstvá zkušenost z kladnenského úřadu
Odpovědět
Profilova fotka
Díky za info, tak to je super 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
A lostakov,už víš,kam pojedete?Nebi máte aspon představu? Díky za info s těma dokladama.Jo a co třeba manžel?Já třeba pas mám a vycestuju na něj,ale co můj přítel,tomu ustřihnou růžek občanky a pas třeba nemá vůec,to je asi hodně blbý co?!Navíc,aby si teda nechal dělat pas a pak ho měnil,že už je teda ženatý a ne svobodný...Jak to je?
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslím, že v pasu se stav neuvádí a tim padem pokud by měl stejne přijmeni by ho menit nemusel, muj manžel si nemenil vubec řidičák, protože tam neni ani adresa ani stav., tak si menil jen občanku.
Odpovědět
Profilova fotka
já si tim právě nejsem jistá,no...u toho psau,ale máš pravdu.no,doma juknu a uvidíme. ;-)
Odpovědět
V pasu stav uvedený není, chlap si kvůli svatbě mění jen občanku. Jinak, pokud pas nemá vůbec, tak je to blbý, oni dělají i nějaké ty rychlopasy, jenže jsou drahé a platí jen půl roku a slyšela jsem, že některé exotické země je neuznávají, EU v pohodě. Jenže ten rychlopas stojí dost peněz a za půl roku je potřeba nový.
Odpovědět
Profilova fotka
A myslíš,že nestihneme ještě ten normální?ten co platí na 10 let...do června...
Odpovědět
Klasický pas trvá 1 měsíc od podání žádosti
Odpovědět
Profilova fotka
Porodnibabko, nechystáme žádnou velkolepou cestu. Loni jsme si sami dva vyrazili neplánovaně autem na Makarskou a užili jsme si to bezvadně. A protože svatba bude stát balík, zopakujeme si to a do toho Chorvatska vyrazíme znovu. Máme to tam vyzkoušený a není to moc drahý. Teda samozřejmě pokud nás někdo nepřekvapí a nezaplatí nám exotický zájezd 8-) Určitě bysme nepohrdli ;-) ;-) My máme pas oba, tak je to vyřešený. Dneska jsme byli v tý Astře. Pan provozní byl sympaťák. Všechno tam bylo fajn. Ještě to porovnáme s La Parkem a pak už se jen rozhodnout. Jo, a včera mě oslovila vizážistka Gábina z Prahy (z licime.cz), co se stěhuje na Kladno a vypadá to na spolupráci. Je moc sympatická, je se mnou pořád v kontaktu a i cenu upravila tak, aby mi vyhovovala - 2500.- za líčení i vlasy (v ceně je i zkouška líčení, zkouška účesu a doprava z Prahy pro její kolegyni, co by mi dělala ty vlasy). Co říkáte? Dobrý, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
No to každopádně protože muj učas mě šokovaně stál 1800,-, ale je fakt , že držel celej večer a nikde netlačil to je duležité ale počítala jsem podle ceníku co salon měl s 800 kč a to jsem nebyla na zkoušce .
Odpovědět
Profilova fotka
No právě, mnohdy cena účesu vyskočí nahoru, když se jedná o něco složitějšího a tahle paní Gábina mi řekla předem ceny, potom co je o něco snížila, aby se vešla do mých představ. Sama mě oslovila, udělala mi nabídku a pořád se mnou komunikuje. Prostě super. Jsem ráda, že jsem na ni natrefila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je ta,co psala tady všem do IP?Jinak já mám teda paní Duchonovou a supr.Je teda ještě o pár stoveček levnější a taky všechno komplet... ;-) ale teda cena je taky supr. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, to bude ona, porodnibabko...
Odpovědět
Profilova fotka
Porodnibabko, bavily jsme se o tom, kolik si bere paní Duchoňová za cestovný? Nějak se mi to vykouřilo z hlavy. Protože ještě nejsem definitivně rozhodlá, ještě jsem mrkla na její stránky a má tam napsáno, že uvedené ceny v ceníku platí jen pro ty, co si udělaly rezervaci do 30.11. Takže se asi chystá zdražovat... Zatím tam nemá napsaného nic konkrétního, ale nejspíš by se mi ve výsledku nevyplatila o nic víc než ta Gábina.
Odpovědět
Profilova fotka
po Praze zadarmo.Mimo Prahu 5 kč za km. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Takže to je cenově podobný. Ok, díky za info. Už máte vybranýho fotografa? Psala jsem L. Rýglové, ale má ceny vyšší než si představuju a navíc, jestli jsem to pochopila správně, dělá jen celodenní focení. Mě stačí jen obřad a nějaké fotky po něm, takže pro mě nejspíš nebude ta pravá. Poraďte...
Odpovědět
Profilova fotka
My meli za fotografa p. Zdvihala, a naprosta spokojenost:-) www.fotografkladno.cz
Odpovědět
Profilova fotka
A já měla T.Bernáška a super nafotí vše dá se sním vyborně domluvit a za krásnou cenu. http://www.fotoberny.com/
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?