Svatba v Kladně v roce 2011. Jak jdou přípravy?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdrvím Kladeňačky a všechny, co plánují svatbu na Kladně! Jak se vám daří vybírat šaty, místa hostiny, fotografy...? Ráda uvítám pár rad, vyměním si zkušenosti atd.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak včera jsme konečně zajistili DJe. Měla bych se teda pomalu začít zabývat hudbou na svatbě...
Odpovědět
Profilova fotka
@lostakova to jo,už to klepe na pupek... ;-) Můj drahý ted taky projevil zájem,že by rád dj,ale nehraje tu klasiku,nýbrž regae,drum´n base či jak se to píše apod.Takže mu asi vyhovim...Jinak zatim sbírám písničky do playlistu na večer,než bude ten Dj.No a hudbu v hospodě mám vymyšlenou.vezmu nějaký cdéčko s klasikou nebo Vangelise.Pokud to bude restaurace nabízet.
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka Ředitel hotelu mi už před časem nabídl, že při obřadu a obědě nám pustí nějaký CD, tak jsem to prostě moc neřešila. Konečně jsme ale domluvili DJe a ten mi promlouval do duše, že si ho zaplatím na 24h, tak bych toho měla využít a že mi bude hrát celý den a na nějaký CD ať zapomenu. A má samozřejmě pravdu. Když ho tam budu mít, ať hraje. Takže budu muset udělat seznam, co chci, aby kdy hrál a co nechci. To mě nenapadlo, že ho budu mít zaplacenýho na celý den a ne od hodiny, takhle je to super.
Odpovědět
Profilova fotka
@lostakova tak to je supr.To se moc nevidí.Většinou je to tak,jak píšeš.Od do a vše navíc si platíš.Ten náš dj je zase Lukyho kamarád,takže to je zase výhoda,ale jak jsem psala,je pro užší skupinu posluchačů,ale přesně to jsou všichni naši kamarádi :) No a pro ten zbytek bude od 6 do 10 hrát můj playlist z notasu.
Odpovědět
@porodnibabka ahoj, tak jak pokračují svatební přípravy? už se ti to blíží, co ti ještě chybí? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha téměř už nic.ještě tedas musíme komplet obléct ženicha a jinak už je to snad až na pár drobností vše.a tak 80% oznámek už má své majitele.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak zkoušku účesu a líčení už mám taky domluvenou. Uskuteční se 20.4. Pojedu kvůli tomu přes půlku Prahy, tak to snad nějak zvládneme s budoucí švagrovou a malou neteřinkou.
Odpovědět
Profilova fotka
@lostakova tak to jdeš ještě dřív než já... =-) já mám až 26.4.
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka Musela jsem to vsunout někam mezi odevzdání diplomky a začátek zkoušek. A do Bandi pojedete kdy?
Odpovědět
Profilova fotka
@lostakova vůbec netuším.Už mají otevřeno?
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka Předpokládaný termín otevření je 13.4.
Odpovědět
Profilova fotka
@lostakova pěkně to furt posouvaj... :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@porodnibabka Já věřím, že tohle už je naposledy, protože vědí, že jinak bysme je sežrali! :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@lostakova :-D já nevím,no.my stejně vyrazíme do jednoho kladenskýho salonu a pak asi prolezeme Kladno a dokoupíme zbytek.
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka A kam máte v plánu na Kladně zajít? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lostakova jak tu radila Berenika,někde u toho Kaufáče a pak ješt někde...Dávala mi typ jedna známá od přítelových rodičů...Přesně nevím kde,ještě se jí musim zeptat...
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka Mě to u toho u Kaufu nějak extra nenadchlo. Mají to tam za dost podobný peníze jako v Bandi, ale působí to tam trochu jako ve skladišti. Přišlo mi že mají každý oblek maximálně ve dvou velikostech a ještě si musíš ohlídat, aby ti paní vůbec dala kalhoty a sako z jednoho obleku a ne každé jiné. A podle toho, co říkala paní, tak jim zboží chodí jednou za měsíc. Takže mi určitě vyrazíme do Prahy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lostakova tak mě jde spíš o košili,manžetový knofle,boty....víc nic.Oblek pujčíme.
Odpovědět
holky, máte některá zkušenost s paní Škývarovou (kvetinářství Hřebeč)?
Odpovědět
Profilova fotka
@leeenaa Já ne...
Odpovědět
Profilova fotka
@leeenaa tak to mi nic neříká...Bohužel :(
Odpovědět
jsou to stránky svatebnikvetiny.com ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, můžete mi doporučit šikovnou kosmetičku, co má přijatelný ceny?
Odpovědět
Profilova fotka
@lostakova jen kosmetičku?
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka Už nikoho, díky :-) Podařilo se mi dovolat té mojí. Dlouho jsem u ní nebyla, tak jsem se vyděsila, jestli ještě funguje.
Odpovědět
Profilova fotka
@lostakova tak paráda. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha A co něco takového?
Odpovědět
@porodnibabka ten je pěkný. Já jdu ještě v pondělí k jiné kadeřnici, tak uvidím. Ona ta moje je taková, že moc neporadí.
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha jo a ver.kk měla pěkný účes... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha myslim,že by ti mohli slušet pramínky takhle přes sebe... ;-) okolo obličeje bych ti udělala jen lehounce stočený pramen,žádné lokýnky...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?