Svatba v Kladně v roce 2011. Jak jdou přípravy?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdrvím Kladeňačky a všechny, co plánují svatbu na Kladně! Jak se vám daří vybírat šaty, místa hostiny, fotografy...? Ráda uvítám pár rad, vyměním si zkušenosti atd.
Odpovědět
@porodnibabka Tak mamka mi byla vyzvednout koláčky v Kompeku a mám zatím jen její postřehy, já je ochutnám až v neděli. Říkala, že s těmi krušovickými se nedají srovnat, že ty kompekácký jsou nic moc. Chutnala je i ségra a měla stejný názor, říkala obyč koláče, který běžně koupíš v obchodě. Tak nevím. V neděli ti řeknu svůj názor. Zároveň budu mít i ochutnávku z Tuchlovic, kde je to cenově podobné. Já už pak na to kašlu a hodlám si vybrat, ale pořád to vidím na ty krušovický, který jsou však o 90,- dražší :( ale zase svatbu mám jednou za život, tak hlavně že budou dobrý :)
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha aha :-| :-( no,čekala jsem to,ale tak co...taky ještě budu hledat dál...ale díky moc. ;-)
Odpovědět
@porodnibabka tak do albíčka jsem ti hodila další fotky - Tuchlovice a Kompek. Já už mám vybráno :) ty tuchlovický. Jsou fakt moc dobrý a levný. Ještě k tomu tam byla paní moc příjemná a ochutnávku (1/2 kg) koláčků jsem dostala zadarmo, takže doporučuji. Ty Kompek vypadají na pohled dobře, ale chuťově nic moc, mají tvrdé těsto a náplně také nic moc. Tak snad ti to nějak pomůže :)
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha A z těch Tuchlovic...to je ta cukrárna Panenka?
Odpovědět
@porodnibabka jj Panenka. Kilo tam stojí 180,-
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha já jsem ještě poptávala jednu cukrošku,ale prostě nějak se zatím neozvali... :-| Ale cena 180 je supr. ;-)
Odpovědět
@porodnibabka a jsou fakt dobrý. Jako Krušovický u mně stejně vedou, ale tyhle jsou zase větší, mají dost náplně, náplň je dobrá, mají hezky měkké těsto a hlavně ta cena je luxus :) Takže do nich jdu.
Odpovědět
@eupha Tuchlovice jsou super, dřív jsem tam bydlela, a v 15 letech jsem tam dokonce jedno léto pomáhala v cukrárně přímo ve výrobně:-)jsou tam super, poctivost sama a dobrý přístup
Odpovědět
@ver.kkk tak to jsem ráda, teď jsi mi to posvětila :)
Odpovědět
@eupha jo opravdu je ta cukrárna dobrá, i na zákusky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, neobjednáváte nebo neochutnávali jste někdo dorty z cukrárny z Kladna-nevím přesně název, ale našla jsem je na e-party.cz
Odpovědět
@terez27 je tu na toto téma i diskuze. Jedna nevěsta s nimi měla otřesný zážitek, posílala mi odkazy níže. Hlavně jsou ty dorty strašně předražené a přístup paní majitelky je prý hrozný, tak nevím. Také jsem o nich uvažovala, ale nakonec jsem se rozhodla vybrat jinde a za lepší cenu :) Ale jak říkám, mám to vše jen zprostředkováno, sama zkušenost nemám. http://www.beremese.cz/diskuse/tema/z...... náš dort http://www.delict.cz/download/Foto/x/...
Odpovědět
Článek se načítá
@terez27 ta nevěsta jsem já. šířmí tuto zkušenost proto, aby žádná další nevěsta nemusela být zklamaná nad hnusem za 5200,- , co si honosně říká svatební dort. pokud můžu radit, běž jinam, kde výsledek bude lepší a budou si vážit tvých peněz.
Odpovědět
Profilova fotka
@zajdaa díky za tvoje varování, je škoda, že si to musela zaplatit svojí zkušeností se zkaženým svatebním dortem, nehodlám v tomhle případě ani pokoušet, že by se jim to náhodou mohlo povést....tam rozhodně dort neobjednám!
Odpovědět
Profilova fotka
@terez27 Určo najdeš lepší cukrošku,která ti udělá krásný zákusky a dort a za slušný peníze a budou se k tobě chovat jako k zákazníkovi,což už mi v dnešní době taky přijde jako nadstandart. @zajdaa Tvůj příbě jsem četla a je to šílený,co si ta ženská myslí...Asi bych jí to omlátila o hlavu,ale tvoje mise se splnila,myslím,že její cukrárna není v kurzu...Alespon ne tady na Beremku,ale když vemu v potaz,že je tu hodně nevěst,tak se ti to povedlo. ;-) A ty ceny???Šííílený. @terez27 Když si projdeš diskuzi tady pár stránek zpět,tak jsme cukrárny řešily,třebas mezi nimi najdeš tu pravou. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka máš pravdu, že s tim přístupem k zákazníkovi je to všude strašný-ve středu jsem začala shánět někoho kdo mě nalíčí a učeše...v prvním kadeřnictví mi nebyly schopný ukázat jedinou fotku jejich práce, řekli, že můžu přijít na zkoušku-líčení za 300, účes za 500-když ani nevím jak pracujoum a ještě se tvářily kysele,že jsem chtěla aby přijely ke mně domů ve svat. den, v druhém ochota, ale když se mi pan kadeřník měl druhý den ozvat a domluvit se na kdy se sejdem, tak mrtvo, psala jsem mu sms, jestli na mě nezapomněl a žádná odpověď:)děs...no a dorty to jsem teda zvědavá....přítel je z Kladna, budeme tam brát asi kytky....dorty se mi líbí v Erhartově cukrátně a na e-dorty-eu, tam jsou za dost jinou cenu...nemáte někdo zkušenost?
Odpovědět
vdávat se budu sice v Praze, ale vyjíždět budu od rodičů z Kladna, tak bych se chtěla zeptat na tip, kde vážou na Kladně pěkné svatební kytky ;-) napadlo mě Švestkovic zahradnictví, máte někdo zkušenost?
Odpovědět
@terez27 ahoj, já budu brát dort ne e-dortech. Měla jsem od nich ochutnávku a bylo to moc dobrý (teda kromě koláčků). Na ochutnávku mi poslali dva druhy korpusů (vanilkový a čoko) a dva druhy náplní (tvarohovo-malinová, ta byla luxusní a pak krémovo-jahodová - taky dobrá, ale půjdu do té tvarohové. Jinak mají v nabídce strašně moc náplní, ani jsem nevěděla, kterou si vybrat. Mně i přítelovi to chutnalo, posílali i výborný minizákusky, takže my tam budeme brát dort i mini. Koláčky jsem nakonec vybrala jinde.
Odpovědět
Profilova fotka
@leeenaa v Kladně přímo ne,ale květinářství v Unhošti j prý fajn...
Odpovědět
@porodnibabka díky za tip, zajedeme tam při okružní jízdě po květinářstvích a zahradnictvích ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha a jak to posílají?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, leeenaa ja mela kytku z Buštěhradu květinařstvi Linea a naprosta spokojenost, krasne čerstve a v červenci nebyl problem s tulipany ;-)
Odpovědět
@terez27 přímo k dortům si musíš zaplatit dopravu. Záleží kde máš svatbu, já ji mám v okoli prahy a doprava bude 400,-. Ochutnávku jsem měla dopravu zadarmo, protože měli zrovna nějakou akci. Ale dovezou ti to přímo ráno v den svatby až na místo.
Odpovědět
@topice Ahoj, děkuji taky za tip, vezmu tedy při výběru spíše okolí Kladna, vypadá to, že tam mají pěkné kytky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka Jen mě tak napadlo, jestli nemáš zdání, jestli ten dort z Mimy přivezou nebo jestli se musí vyzvednout?
Odpovědět
Profilova fotka
@lostakova určo vyzvednout...třeba by ho i dovezli,ale asi za příplatek...
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka Jé, to abych ještě organizovala, kdo pro dort pojede a bála se, jestli s dortem dorazí v pořádku :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@lostakova já teda budu mít dort od té známe,ale zase se bojím ohledně minizákusků.Budu to asi den před vozit s kamarádkou.Budu si brát dovču,pač to se fakt nedá stihnout,ale v práci to vědí,takže toho využiju.Budu ještě zdobit sál na večerní raut,vyzvednout dort,dovézt ho do restaurace,minizákusky a koláčky vyzvednout,dovézt do jiné restaurace,kde budem mít raut.vyzvednout šaty,dodělat myrty s vývazkama...upéct ještě něaký koláče.bude to masakr.
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka To vypadá komplikovaně s těma dvěma restauracema. Ještě že mám vše na jednom místě. Já pověřím mámu, aby dort a minizákusky vyzvedla, ale asi raději až v den svatby (nevím, jak by to bylo s uskladněním). Šaty vyzvednu den předem já. Myrty mít nebudeme, jen samotné vývazky. A péct budeme svatební koláčky, ale to bude jen na roznesení, na svatbu už ne. Výzdobu restaurace bych si ale taky chtěla pohlídat, ale to bych se musela rozkrájet, protože se bude zdobit ráno, až se budu oblíkat.
Odpovědět
Profilova fotka
@lostakova já nebudu hlídat výzdobu v restauračce,kde budeme mít oběd.jen večer,kde bude raut,protože nikdo jinej to nenazdobí.Je to hospoda,která je spíš na sezonu a kde se dělaj jen určitý akce.Nemají otevřeno pořád.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?