Svatba v Kladně v roce 2011. Jak jdou přípravy?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdrvím Kladeňačky a všechny, co plánují svatbu na Kladně! Jak se vám daří vybírat šaty, místa hostiny, fotografy...? Ráda uvítám pár rad, vyměním si zkušenosti atd.
Odpovědět
@porodnibabka nemáš za co. Souhlasím, na pohled fakt nejsou pěkný. Pokud najdeš nějaký dobrý, tak dej vědět :)
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha ;-) spolehni se.
Odpovědět
Profilova fotka
@berennika Jaký jste měli koláčky vy?!A za kolik,prosím. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka No byli z Kompeku jako dort a moc dobré a hezké, ale cenu už nevím :-( ale myslím že 180 za kilo, ale nejsem si jistá, ale když se tam stavíš tak ti to řeknou.
Odpovědět
Profilova fotka
@berennika já jsem koukala na email,tak jim písnu a pak uvidíme.Díky,vypadá to akt pěkně.A koláčky měli fakt normální množství náplně.Já už se fakt bojim.Z tý cukrárny co jsem chtěla,tak jsou odfláknutý a nic moc vzhedem. :-(
Odpovědět
@porodnibabka @berennika koukala jsem na webovky kompeku a koláčky stojí 180 za kg bez dph, takže super cena a hlavně jsem našla i obrázky a vypadají dobře, jsou takový velký a mají hodně náplně, takže jim asi ještě dám šanci :) objednám si ochutnávku a pak rozhodnu mezi kompekem a krušovicema :) Holky já po tom testování koláčků budu mít tak 3 kg navíc :)
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha @porodnibabka @berennika A jak to počítáte s těma koláčkama? Kolik gramů na osobu? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lostakova @eupha @porodnibabka Koláčky chutnali i vypadali naprosto super stejně jako dort. A já jsem davala asi 12 koláčků do košíčku, víc se jich tam nevešlo a do práce a k sousedum a rodině jsem pak dala do mističek více. jinak jsem měla 30 košíčků a 5kg koláčku a pak na svatbu jsem objednala ještě 2kg , ale nic se nesnědlo.
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka No tu myrtu jsem tam taky lepila tou pistolí a bylo to náročné chytit list stonek a ještě mašličku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lostakova no,cukrářka mi říkala,že tak to kilo je pro 10 lidí,takže každý 100 g...takže teda 14 ks zhruba na jednoho...záleží kolik kusů mají v kile. ;-) Jinak já do toho kompeku psala a nic... ]-( musim kontaktovat někoho jiného.Jo a na jejich stránkách maj dort,který se hrozně líbí přítelovi,v Mimě se mu nelíbí žádnej,takže nakonec Mima bude jen na minizákusky...
Odpovědět
Profilova fotka
@berennika ale ten stonek pak držel,ne?Jo a chci se zaptat,kde jsi přesně objednávala zakázku u toho Kompeku?!A měla jsi fotku dortu?A náplně ti nabídli nebo jsi taky řekla co chceš?!
Odpovědět
@porodnibabka lepší do Kompeku zavolat, já už si tam jdu v pátek vyzvednout ochutnávku koláčků :) Minimální množství na ochutnávku je kilo.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@eupha kilo????To se zbláznáili, ne?! :-o =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha když já nevim,jak jim mám říct jakej dort přesně chci a co a jak,víš?!To chce spíš osobně... ;-)
Odpovědět
@porodnibabka no jo no. Většinou všude bylo na ochutnávku 1/2 kg. Já to doma rozdám :)
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha jo a dej mi v pátek vědět,jaký koláčky jsou...snad budou dobrý. ;-)
Odpovědět
@porodnibabka no kvůli dortu to je jasný, to je lepší osobně. Já myslela že tam chceš objednat jen koláčky
Odpovědět
@porodnibabka jj, udělám ti zase fotky :) na obrázku vypadají dobře, tak uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha snd budou taky dobrý...Mima má taky docela hezký fotky koláčků,ale tak tahle pekárna to dělá dost často,pečou furt,tak myslim,že to bude dobrý. ;-) jen se bojim,že to budou ty větší koláčky,ne takový ty pidi.Nechci zas ty malinký jako nehet,ale zas ty obr asi taky nic moc...takovej nějak střed.
Odpovědět
@porodnibabka mně teď zrovna psala jedna nevěsta na jiný diskuzi, že jí koláčky z kompeku nechutnaj :)) ale nebudu házet flintu do žita. Ještě jsem dostala doporučení na cukrárnu Panenka v Tuchlovicích, prý jsou tam koláčky tak akorát velký a mají hodně náplně, tak aspoň vím kam se obrátit, až ty z kompeku hodím do koše :D Jsem zjistila, že dám za chvíli za ochutnávku víc peněz než za dort :)
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha :-D to je fakt :-D no,tak akždýmu nemůže chutnat všechno,vid... ;-) z toho si nic nedělej.
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka Já nechávám v kompeku dělat dorty už dlouho a vždy podle fotky . nechala jsem tam dělat i auta a vypadali fakt jak modely. A naše dorty jsem jim dala taky na fotce. Já tam byla osobně jelikož je to v centru , tak jsem tam prostě zašla a bylo.
Odpovědět
Profilova fotka
@berennika a nápně ti dali vybrat nebo sis řekla jaký chceš?!
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem řekla že chci , makové, tvarohové, povidla a pak ještě jedny , A všechny byli super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@berennika myslím náplně do dortíku... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem neřeklanic vždy jsem se nechala překvapit a vždy byl dort vybornej dělak platky buchty a promazavaj je kremem kterej neni nějak extremně sladkej, takže dort je vynikající i když je celej potahlej mandlovkou , tak neni přesladkej. Takhle jsem měla moje auto podle fotky . A ty další dvě autíčka jsou také podle fotek a ty jsem nechávala dělat kamarádce na svatbu . A všechny vypadali super a chutnali také užasně.
Odpovědět
Profilova fotka
@berennika aha,tak já se s nima na cukrárně domluvím...ta cukrárna je přímo v tom Kompeku?Vypadaj šikovně.
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka Ta cukrerna je jako když pojedeš okolo Lorety nahoru k VZP tak po prave straně
Odpovědět
Ahoj, zkoušely jste restauraci Puerto Libre? Měla jsem tam kdysi hostinu k promoci, je to tam docela příjemný. Kuchyně mexická, ale pochutnaly si i moje tři babičky :)
Odpovědět
Profilova fotka
@berennika Díky... ;-) no snad to najdu. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?