Svatba v Kladně v roce 2011. Jak jdou přípravy?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdrvím Kladeňačky a všechny, co plánují svatbu na Kladně! Jak se vám daří vybírat šaty, místa hostiny, fotografy...? Ráda uvítám pár rad, vyměním si zkušenosti atd.
Odpovědět
@porodnibabka tak mně se hlavně líbí ta cena :) zajedu to tam otestovat a uvidím. Díky za tip.
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha není zač,snad vybereš.dej pak vědět,jak sis šmákla. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka Měsíc před právě budu dělat státnice, tak si věci nechci příliš odkládat na poslední chvíli.
Odpovědět
Profilova fotka
@lostakova Aj,tak to je samozřejmě jiná...Držím moc palečky.taky jsem je přd 2 rokama dělala a mazec.Byla jsem na nervy.Nakonec,když jsem to udělala,tak se mi tak strašně ulevilo.spadl mi obří kámen ze srdce a jak jsem se od něj odlehčila,tak jsem málem uletěla.Je to příjemnej pocit to mít za sebou,když se několik měsíců před stresuješ.Já se teda stresovala asi jen měsíc,ale stálo to za to
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha Řekněme jen, že se přípravám na svatbu věnuju raději než jiným věcem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka "Jen" to musím udělat a pak si taky oddychnu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lostakova uděláš,neboj.A nedivim se,že tě přípavy baví víc,než státnice...Jak říkám,já jsem se zalč ana státnice učit až měsíc před...A to jsem byla jedna z hrrr studentů.Zbytek to nechal třeba jen týden před.
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha Já jsem měla na zvací košíčky 6kg koláčku a bylo 35 košíčku, pak jsem objednala ještě 2kg koláčku na stul. Dort byl jen svatební a krajel se až večer, protože jak bylo teplo, tak nikdo neměl chut a to tam bylo 50 lidí, A místo nějakejch rolád a mini dortíčku, jsem objednala ovocnej koš, protože když je svatba v letě , tak nikdo na sladky moc chut nema.
Odpovědět
@berennika taky si říkám že v červenci je vedro a na sladký moc chuť nebude. Navíc tam ještě budeme mít čokoládovou fontánu, takže jsem taky uvažovala že minidortiky vypustim, ale každej mi říká něco jinýho, tak pak fakt nevim :) Ale je fakt, že jsem byla taky na letní svatbě a ovoce tam hodně frčelo.
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha Ovoce? To mě zas na svatbu vůbec nesedí a chtěla jsem ho vypustit... Fontánu vypustím určitě, pro mě je drahá a zbytečná. Ale uvažovala jsem o nějakých zeleninových salátech...
Odpovědět
Profilova fotka
No zelenina, samozřejmě taky byla, ale to ovoce je takové svěží a kord když je na ledu tak ochladí a je příjemné když je horko a je to lepší než bejt ulepená od šlehačky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já chci ovovce taky,ale teda v kombinaci ještě s čoko fondue.Fondue máme doma a je to ozvláštnění,ale čoko fonránu nechci.Sadu na fondue máme my i tchýně,tak to asi použijeme obojí a do každého dáme jinou čokoládu.No a tím se zredukuje počet koláčků a minizákusků,ale stejně budou.Ale tohle vše bude jen večer.PO obědě bude svatbení dort.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak dnes jsem konečně byla na matrice vyplnit všechny ty papíry a zaplatit poplatek. Tak už je to oficiální :-)
Odpovědět
@lostakova jak dlouho to zhruba trvá? taky se tam chystáme
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha Jen vyplníš asi 5 formulářů (pořád dokola jméno, příjmení, bydliště...) a to je celý. A zaplatíš poplatek. Určitě to zvládnete do půl hoďky. Nezapomeňte s sebou rodný listy.
Odpovědět
@lostakova ahojky, prosím tě píšeš žes byla na matrice, to tam můžeš jít i sama s dokumentama přítele? já řeším že přítel jezdí pozdě z práce, tak fakt netuším kdy se tam dostaneme:-(dík
Odpovědět
Profilova fotka
@lostakova 5 formulářů?Jak to?!my jsme vyplnili jen jeden.tam se píšou jména snoubenců,stav,rodná čísla,vzdělání.Jaké bude společné příjmení a ještě něco...No a podpisy. @ver.kkk Ten dotazník se dá kdyžtak vytisknout,takže si to můžete s přítelem vyplnit doma,on ti to podepíše a na matriku pak můžeš jít sama.S jeho a tvýma dokladama.Občanka a rodný list je nutný mít sebou.Ten poplatek budeme platit asi v dubnu,ale nám paní matrikářka nabídla,že to klidně můžeme zaplatit až před obřadem,ale v dubnu tam máme cestu,tak to zaplatíme rovnou.
Odpovědět
Profilova fotka
@ver.kkk Ahojky na matriku mužeš jít sama a přítel se tam pak akorád zastaví podepsat nějakej papír co maj oni tam jinak já to taky vše řešila sama. Vyplnil to všechno doma a já to tam jen přinesla .
Odpovědět
Profilova fotka
@ver.kkk Jak už psaly holky - jeho odpis tam musí být, ale jestli to ženich podepíše u nich na chodbě nebo jestli mu to přineseš k podpisu domů a pak to odneseš zpět, je asi jedno. Ale určitě s sebou musíš mít jeho i svůj rodný list a občanský průkaz. Poplatek můžeš uhradit kdykoli do svatby. @porodnibabka Formulářů bylo vážně cca 5ks. Nepamatuju si, jak se který oficiálně jmenoval, ale vyplňovaly se tam v podstatě pořád dokola stejný věci s malýma obměnama. Jeden formulář byl, že souhlasíme s uveřejněním naší svatby v nějakým kladenským deníku. Další byl do nějakých statistik, takže se ptali i na dosažený vzdělání a kolikátá je to naše svatba. V jiným chtěli údaje z rodných listů (jak se jmenovali rodiče za svobodna...). V dalším jsme vyplňovali, jak se budeme jmenovat po svatbě a před jakým úřadem a na jaké adrese se budeme brát. A v každým se pořád dokola vyplňovali údaje o obou snoubencích... Takže předpokládám, že vy jste nevyplňovali souhlas těm novinám, tu statistiku, ale prostě jen to nejdůležitější 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lostakova ahááá,tak to je ono.Juu,budeš v novinách. ;-) @ver.kkk Ten formulář se dá kdyžtak stáhnout,pokud zadáš do vyhledávače formulář o uzavření manželství,tak není problém to vytisknout a dát přítelovi doma vyplnit a podepsat a celé pak odnést na matriku.Samo si ten formulář můžeš vyzvednout na matrice,donést domu a pak zas odevzdat,ale to je složitý.Jo a je to oboustranný formulář.
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka Jen ať si to všichni přečtou :-)
Odpovědět
@porodnibabka dík moc, určitě to vytisknu, ten poplatek dám paní hned ať je to z krku, my to právě pořád posouváme, protože vždy dorazí až po páté,:-(,a jak pokračují přípravy?:-)
Odpovědět
jo a děkuji všem:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ver.kkk V pondělí a ve středu jsou na matrice do 18h, tak byste to případně mohli stihnout i spolu...
Odpovědět
@lostakova my to máme v Hostivici, ale pozjistím jestli tam také, dík
Odpovědět
Profilova fotka
@ver.kkk V Hostivici jsou v pondělí a středu 8-11,30 a pak 13-17,30. Mám po ruce svatební katalog :-) Telefon do Hostivice na matriku: 220 397 126 a email: srbovazavináčradnice.hostivice.cz (zavináč nahraď @)
Odpovědět
Profilova fotka
@ver.kkk pouze do 17:30...taky jsme tam byli a stihli to jen tak,tak... :-N
Odpovědět
@lostakova ty jo dík, ty jsi jak zlaté stránky:-)))))
Odpovědět
@porodnibabka tak to bychom možná mohli stihnout:-)ach ta přítelova pohodlnost:-)byl na prstýnkách a to mu prý stačilo:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ver.kkk :-D A oblek si vybrat nepůjde?To jsou chlapi,ale je teda fakt,že přítel se mnou byl na prstýnkách,na matrice a ještě si vybere oblek a to je taky jeho veškerá angažovanost okolo svatby. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?